AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
meecko
Postovi: 1523
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 20 feb 2018, 19:11

Ko jeb... peglanje lopte i pasove u nazad. Bitno je koliko das golova i koliko izglednih sansi napravis u toku utakmice. Pobjede su bitne,ako je igra lijepa za oko onda super....
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 feb 2018, 19:20

jedino sam naletio na podatak da otkad je gatuso na klupi, imamo prosječno 18 šuteva na gol što je među boljom statistikom u juropi :mrgreen:

posjed se nešto neznatno smanjio, ali vjerujem da smo i tu možda u top 5 u ligi.



inače kinez opet po ko zna koji put demantovao sve navode koji se vrte ovih dana, pitanje kada će više novinari prestati sa blaćenjem kluba :roll: zanimljivo kad god klub uđe u dobar period, odmah krenu kružiti priče, a kad se gubilo tad niko ništa ne priča, valjda misteriozno kinez prestane biti prevarant koji pere pare i koji je na rubu bankrota. :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 20 feb 2018, 19:21

Gattuso je donio dosta toga dobrog. Prije svega samopouzdanje kod dosta igrača kojima je falilo isto. Početna postava se ne mijenja osim ako je pod moranje. Calhanoglu, Biglia pa čak i Bonucci igraju puno bolje nego prije. Najveći mi je problem spora igra, često vraćanje nazad kao i nesposobnost pravljenja kontri. Ali i kad drže loptu čak je i ne gube tako lako. A i pravo je osvježenje imati trenera koji zna kako da zapali i raju i igrače, trener koji bude nezadovoljan igrom poslije pobjede a ne zadovoljan i poslije poraza.

Što se tiče Reusa ako se otarasi tih brojnih povreda bio bi odlično pojačanje. Ni meni nije jasno zašto su prodavali Cristantea a sad je već dovoljno sazrio da bude u prvom timu. Koliko znam on je još član Benfice i bilo bi dobro ga vratiti nazad.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 feb 2018, 15:41

šta bi tek bilo da kinez nije bankrotirao :zzz:
Gattuso: "Rumors about the ownership disturb me and the atmosphere? No, because the salaries arrive in advance. On organizational level Milan is a perfect machine. When I speak with Fassone and Mirabelli they tell me that the money is there. I touch everything I say."

Gattuso: "The payment of Andre Silva's transfer from Porto to Milan was completed two months before the deadline and the Portuguese club was surprised about this. If there was really no money, how would this be possible?"

inače se pojavila vijest da bi forte i diaz mogli večeras početi, ali je gatuso demantovao i rekao da uopšte neće biti u rosteru.

tu se već ne slažem s njim, oba momka igraju po krilima, jedni od najboljih igrača u primaveri, imaju 19/20 godina (nisu to više ni djeca) i sutra je bila idealna prilika da vidimo možemo li računati na njih, pogotovo što igraju na takvim pozicijama gdje bi mogli biti od koristi prvom timu jer osim borinija nemaš nikakvo back up krilo.


ali je potvrdio da seksilva dobija sutra 90 minuta :kafa:

calabria i antoneli imaju sitne povredice zbog čega neće sutra igrati, surprise surprise... :kafa:
Zadnja izmjena: rope11, dana/u 21 feb 2018, 16:50, ukupno mijenjano 1 put.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16629
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 21 feb 2018, 16:29

Meni je najgora vijest od svih da se Kalinic vratio treninzima :)

Avatar
Razbojnik
Postovi: 1037
Pridružen/a: 06 mar 2011, 14:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Razbojnik » 21 feb 2018, 18:04

ronaldo99 je napisao/la:Meni je najgora vijest od svih da se Kalinic vratio treninzima :)
pusti..
ne volim ga, kao igraca, ali valjda mora doc i njegovih 5 minuta. :lol:

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4295
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 21 feb 2018, 18:09

Navodno bi mogli parirati ponudama Intera I Juvea za Pellegrinia. Ne bi bilo loše, gledajući da mu je otkupna klauzula 25 miliona, a radi se o dobrom igraču. :hmmmmm:
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
meecko
Postovi: 1523
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 21 feb 2018, 18:54

Super je to,samo da ne bude novi Bertolaci. U danasnje vrijeme je 25 milliona za dobrog igraca dobra cijena
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 21 feb 2018, 19:46

Andrea Conti danas odradio normalan trening sa ekipom,prvi put poslije 5 mjeseci :opaopa: :njanjanja:

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 feb 2018, 19:52

meni je taj lik toliko prerazvikan igrač, pa ovaj naš hudnik locateli uopšte nije toliko lošiji igrač od njega, a zna se kakvo mišljenje imam o njemu.

svejedno sumnjam da će on kao rimljanin preći u ijedan ita klub, a ne vjerujem ni da će ga roma puštati.



drago mi je radi contija :ljepota:
trebalo bi da ga u martu polako počne puštati u prvi tim, ali ne treba nagliti, neka se postepeno pripremi za iduću sezonu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meecko
Postovi: 1523
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 21 feb 2018, 20:00

Slazem se treba Locateli bit poslan na posudbu bez otkupa u neki klub u Seria A,gdje će igrati sigurno. Vidjeti neki klub kao što je Sasuolo Djubrentusu klub za razigravanje igrača
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4295
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 21 feb 2018, 20:01

Samo ima jedna caka. Ovo je info sa rai sporta koji i nije najpouzdaniji izvor. :)

Inače, zna li ko malo više o ovom Bellanovi? Čitam malo i svi ga hvale kako je najveći prospekt u našoj primaveri.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 feb 2018, 22:38

ja sam uvijek skeptik prema ovim igračima iz primavere, iz iskustva :mrgreen:

imamo pozitivne primjere u vidu curtona i gigija (mada i oni moraju još pure pojesti da bi postali veliki igrači), ali to su jedine svjetle tačke izašle iz primavere zadnjih dvadesetak godina.


zaboravio sam na ovog bernarda, trebalo bi ga razmatrati kao ozbiljnu soluciju za lijevo krilo :thumbup:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la revolt » 21 feb 2018, 23:01

Od igraca iz Rome, samo Niangolan i Dzeko mogu biti pojacanja za Milan. Sve ostalo je katastrofa i nalaze se tu gdje jesu samo jer je konkurencija za to 4. mjesto neozbiljna, a Milan tek se probudio.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16629
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 21 feb 2018, 23:07

Nista ova Roma nije posebno,dobro ovaj Shaktar je tradicinalno jaka domaca ekipa,ove sezone evo sve 4 tekme su dobili u Ukrajini tako da i to treba imati u vidu plus veliki su minusi tamo sve to utice.

Ali ja itekako vidim trenutno nasu sansu da dobijemo Romu u nedjelju i tako se deff prikljucimo u borbu za LP

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 feb 2018, 23:19

milan itekako ima šansu protiv ovakve rome, doduše nije baš realno pričati o pobjedi, ali o minimalno remiju svakako da.
olakotna okolnost je što će naši igrači biti daleko odmorniji.


naša snaga je sad stabilna odbrana, ali raspoloženi biglia, kessie, jack, hakan i suso će biti od krucijalne važnosti, a nema razloga da ne nastave formu iz prethodne utakmice jer im je samopouzdanje na vrhu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 22 feb 2018, 00:30

Već 10ak utakmica su opusteni Roma i Inter, tome sigurno uskoro dolazi kraj - baš kao i seriji Milana bez poraza.

Ova sezona je već izgubljena, mnogo realnije je da ćemo osvojit EL nego to 4.mj u Serie A, a protivnici su Dortmund, Arsenal, Atletico...pametnom dosta :zzz:

Kao što sam ranije pisao, zadnjih 5 sezona je bilo potrebno 70+ poena za 4.mj, koje uopšte nije vodilo u CL, nego u EL. U našem slučaju to znači 10pobjeda u 13preostalih kola, a čekaju nas teška gostovanja u Torinu i Rimu (Džeko će proradit kad-tad), derbi protiv Intera, te Napoli kući.

Gattuso je već sada napravio više nego očekivano, da uzme dodatnih 10 od 13 pobjeda (77%) do kraja sezone, to bi vjerovatno bio najbolji start jednog trenera u historiji ovog sporta. Ne budalite ljudi :mrgreen:

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 feb 2018, 01:23

ma ne vjerujem da iko od nas istinski vjeruje u top 4, ali bar je počelo biti neizvjesno i uzbudljivo pratiti utakmice jer je do prije 2 mjeseca bilo nepojmljivo da možemo blizu LŠ.... a navijači k'o navijači, dokle god ima promil šanse za nešto mi se nadamo, šta ćeš. :mrgreen:

uživajmo u dobrim igrama i navijajmo, pa šta god se desilo...


ali smo baksuzi što smo u prvom dijelu sezone igrali sve jače tekme osim napolija na san siru i naravno popušili većinu bodova, a sad kad smo u takvom momentumu gdje ti se čini da možeš bilo koga u ligi dobiti, moraš gostovati romi, juventusu, genovi, torinu, atalanti :crazy:
da je obrnuto šansa za LŠ bi bila više nego realna, ali upravo će nas raspored i gostovanje određenim ekipama syebati.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4295
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 22 feb 2018, 07:41

Ne bih se složio sa kupovinom Džeke. Iduće sezone stiže 32 godina a tu je i Cutrone koji će biti samo bolji i kojeg treba što više forsirati. Da je ovo Džeko od prije 3-4 godine, onda ne bi bilo dvoumice. Ovako bi mogao biti samo rezerva u milanu, što mi se ne sviđa. Bolje mu je ostati u Romi ili ići u slabiji klub gdje će igrati i gdje će klub graditi igru oko njega (kao u romi).
rope11 je napisao/la: sam uvijek skeptik prema ovim igračima iz primavere
Mastour kao glavni uzrok PTSPa? :mrgreen:
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la revolt » 22 feb 2018, 10:50

Zenga je napisao/la:Već 10ak utakmica su opusteni Roma i Inter, tome sigurno uskoro dolazi kraj - baš kao i seriji Milana bez poraza.

Ova sezona je već izgubljena, mnogo realnije je da ćemo osvojit EL nego to 4.mj u Serie A, a protivnici su Dortmund, Arsenal, Atletico...pametnom dosta :zzz:

Kao što sam ranije pisao, zadnjih 5 sezona je bilo potrebno 70+ poena za 4.mj, koje uopšte nije vodilo u CL, nego u EL. U našem slučaju to znači 10pobjeda u 13preostalih kola, a čekaju nas teška gostovanja u Torinu i Rimu (Džeko će proradit kad-tad), derbi protiv Intera, te Napoli kući.

Gattuso je već sada napravio više nego očekivano, da uzme dodatnih 10 od 13 pobjeda (77%) do kraja sezone, to bi vjerovatno bio najbolji start jednog trenera u historiji ovog sporta. Ne budalite ljudi :mrgreen:
Milan ako pobijedi Romu dobice definitivnu potvrdu za dosadasnje igre ali i veliki impuls za utakmice koje slijede. Milan sa pobijedom nad Romom je veliki favorit protiv Intera. Ali ne treba ici tako daleko. Utakmica po utakmica. Nadam se da ce veceras proraditi Silva, ako se momak dohaviza dobili smo pojacanje...

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.