Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
40%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
25
13%
 
Ukupno glasova: 189

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 21 feb 2018, 12:33

hz1987 je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:
institucija je napisao/la:https://sportsport.ba/rukomet/delegat-p ... sku/268791

Sasvim korektan izvjestaj delegata, te uzimajuci u obzir propozicije takmicenja i sve okolnosti oko desavanja plus crveni karton (neopravdani) koji je Nuic dobio...je trebala presuda da se donese u nasu korist. Nadam se da ce se zalba uvaziti i da cemo mi biti ti u barazu
Jest, pustit će neke Bošnje a da zeznu jednu Švicarsku. EHF je radio i krupnije stvari koje ne bi trebao, ne znam zašto mislite da će ikakav izvještaj ili bilo kakav dokaz promijeniti njihovu odluku.
Organizacija našeg saveza je od početka bila loša, logično je da se nešto loše desi što će nas koštati.
kad se sjetim one utakmice u grckoj. smjesteni od dvorane 80km, promjene lokacije smjestaja, otkazivanje treninga u dvorani, delegati i sudije rucaju sa grcima, u dvorani 2x vise nego sto je kapacitet, utakmica kasni pola sata, uz stative navijaci, svako malo utrcavaju u teren. onda jedan utrcava s nozem, prekida se snimanje kamerom, delegati i sudije pobjegle iz dvorane, nakon pola sata se vracaju, nastavljaju mec pod istim okolnostima, igraju igraci koji nisu u zapisniku, na terenu ih je 8, sudija iskljucuje dvojicu...nasi gube u 62min, jer semafor ne radi, stopa vrijeme grcka klupa. zalimo se, zalba odbacena, grci u barazu.
ja sam slusao prenos tad na nasem radiju

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54049
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la MortemHz » 21 feb 2018, 12:53

wobly92 je napisao/la:
institucija je napisao/la:https://sportsport.ba/rukomet/delegat-p ... sku/268791

Sasvim korektan izvjestaj delegata, te uzimajuci u obzir propozicije takmicenja i sve okolnosti oko desavanja plus crveni karton (neopravdani) koji je Nuic dobio...je trebala presuda da se donese u nasu korist. Nadam se da ce se zalba uvaziti i da cemo mi biti ti u barazu
Jest, pustit će neke Bošnje a da zeznu jednu Švicarsku. EHF je radio i krupnije stvari koje ne bi trebao, ne znam zašto mislite da će ikakav izvještaj ili bilo kakav dokaz promijeniti njihovu odluku.
Organizacija našeg saveza je od početka bila loša, logično je da se nešto loše desi što će nas koštati.
Posten je on ispao nema sta ali i do nas je, radi Tuzle i desavanja sa printerom, stvarno ali stvarno neprofesionalno. Ljudi nisu imali internet i printer, mislim ono.. dno dna realno. Smatram da smo zasluzili da prođemo dalje ali sljedeci put moramo profesionalnije reagovati i posloziti sve stvari prije utakmica, nije korida nego jedno respektabilno svjetsko reprezentativno takmicenje gdje nam nasa najdraza a i jedina drzava igra.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

KanistuViniga
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 jun 2017, 00:39
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la KanistuViniga » 21 feb 2018, 12:55

Pa hej ljudi u Tuzli igraju i očekuju neke uslove.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la HPCompaq » 22 feb 2018, 00:24

KanistuViniga je napisao/la:Pa hej ljudi u Tuzli igraju i očekuju neke uslove.
Padobranac pedala :beba: :rol: :bih:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 22 feb 2018, 13:32

Razlika između nas i njih:

Gdje su otišli da ga isprintaju zaista i ne znam, ali dvadeset minuta prije utakmice su ga zaista donijeli. Ja sam taj zapisnik onda odnio šefovima timova i tražio da provjere da li je sve u redu. Zadatak tim menadžera je da pregleda da li su svi igrači popisani i da li imaju odgovarajuće brojeve na dresovima. Znate li šta je uradio direktor bh. reprezentacije? Rekao je “Daj da to što prije potpišem”, dok je Švicarac detaljno sve pregledao i onda potpisao."
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Bundesliga
Postovi: 11425
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Bundesliga » 22 feb 2018, 13:37

I ja baš maloprije naiđoh na to, da ima imalo obraza odmah bi dao ostavku. Čuj "Daj da to potpišem što prije." Slika i prilika društva.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

admin
Site Admin
Postovi: 11994
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la admin » 22 feb 2018, 13:48

hajde sad fino priznajte, ciju poruku ovaj pokazuje na slici?

Avatar
Kaunas
Postovi: 13211
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Kaunas » 22 feb 2018, 14:15

Raonffa je napisao/la:Ne znam, iskreno ja nikad nisam čuo ni vidio da se desila ovakva situacija u svijetu rukometa (pa i sporta općenito), tako da nekih primjera za ovo nema.
Izbacili su Reala prije par godina iz kupa kralja jer je igrao Denis Cheryshev a nije bio u zapisniku.

Niste mi jasni, sve i da je delegat namjerno izostavio Nuica nasi su potpisali i skinuli odgovornost sa njega i prebacili na sebe. Nema teorije da nam je neko kriv.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Admir_Sa » 22 feb 2018, 14:18

Pa ko je na kraju isprintao famozne papire?
nema potpisa

Avatar
avenija
Postovi: 13496
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la avenija » 22 feb 2018, 14:36

Zasto se ne igra u Areni evropska dvorana, nova, veliki kapacitet , vrhunski hotel u sklopu, vrhunska oprema itd?
Mislim svakako slabo pratim ili nikako dvoranske sportove ali mi je glupo ne koristiti ovakvu arenu i uslove..
Pa evo i kosarka..
Cuj nema wifi nema semafor 16 polja nego 12 nema printera itd.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 22 feb 2018, 14:43

Admir_Sa je napisao/la:Pa ko je na kraju isprintao famozne papire?
Radnica RSTK u trznom centru Omega ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Admir_Sa » 22 feb 2018, 14:54

DaVinci je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:Pa ko je na kraju isprintao famozne papire?
Radnica RSTK u trznom centru Omega ...
Haha, znaci najvažniji dokument za utakmicu se printa u tržnom centru. Od samog stavljanja potpisa a da ne pogledaš, veći mi je amaterizam priprema tog sastanka. Svaka druga kuća u bh ima printer, a ti ne obezbjedis tu stvar za sastanak. Da se odma isprintalo ne bi problema bilo. I ovaj delegat je sumnjiv samo tako, cuj ne nosi dokumente, a kao naređuje pola sata prije da se isprintaju papiri. Možda su i švicarci vidjeli svu našu neozbiljnost i pokušali preko delegata da love u mirnom i uspjeli. Bolje ovaj lola organizuje sastanak mjesne zajednice nego naši pred najvažniju utakmicu
nema potpisa

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Kajzer10 » 22 feb 2018, 15:18

Kaunas je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ne znam, iskreno ja nikad nisam čuo ni vidio da se desila ovakva situacija u svijetu rukometa (pa i sporta općenito), tako da nekih primjera za ovo nema.
Izbacili su Reala prije par godina iz kupa kralja jer je igrao Denis Cheryshev a nije bio u zapisniku.

Niste mi jasni, sve i da je delegat namjerno izostavio Nuica nasi su potpisali i skinuli odgovornost sa njega i prebacili na sebe. Nema teorije da nam je neko kriv.
Cherysev nije imao pravo nastupa. Mogla bi se povuci paralela da mi nismo predali papire Nuica koji je btw imao pravo nastupa, a on ipak na kraju igrao utakmicu.
Sam delegat priznaje grešku i kaze da je zgrozen odlukom EHF-a koja nije pravedna. Ovdje imas forumase koji pricom kako smo najgluplji,najnesposobniji na svijetu i kako smo daleko najveci krivci u ovom slucaju zele dokazati da su intelektualno iznad natprosjecnih bosnji kojima je svako kriv, samo mi nismo.
Istina je ipak negdje izmedju. Kazna treba ali ovo je prestrogo.

Avatar
Kaunas
Postovi: 13211
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Kaunas » 22 feb 2018, 16:09

To ti je isto kao potpises da budes nekome zirant a on ne digne 10.000 vec 100.000. Poslije se ti pravdaj koliko hoces ali ces vratit 100.000 nije nikoga briga kako. Sto nisi gledao sta potpisujes. Mnogi ne shvataju ozbiljnost potpisa, cim potpises sve sto na njemu pise stavljas sebi na ledja i nema kasnije onih floskula nisam citao, nisam ja kriv, ovaj mi podvalio itd..
E sad da li je kazna prestroga ili ne, to je vec druga stvar.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 22 feb 2018, 17:06

Kaunas je napisao/la:To ti je isto kao potpises da budes nekome zirant a on ne digne 10.000 vec 100.000. Poslije se ti pravdaj koliko hoces ali ces vratit 100.000 nije nikoga briga kako. Sto nisi gledao sta potpisujes. Mnogi ne shvataju ozbiljnost potpisa, cim potpises sve sto na njemu pise stavljas sebi na ledja i nema kasnije onih floskula nisam citao, nisam ja kriv, ovaj mi podvalio itd..
E sad da li je kazna prestroga ili ne, to je vec druga stvar.
:thumbup:

Potpisom kažeš: Ja se apsolutno slažem sa svim ovim napisanim ovdje, sve što piše ovdje ću maksimalno da ispoštujem.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la HPCompaq » 22 feb 2018, 17:14

Muzuroviću vrati pare od karata hahahah
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Kaunas
Postovi: 13211
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Kaunas » 22 feb 2018, 17:30

HPCompaq je napisao/la:Muzuroviću vrati pare od karata hahahah
Ma dzaba ti kad je vecina bacila karte :lol:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Admir_Sa » 22 feb 2018, 19:56

I ajd nakon svega rečenog kako je teoretski moguće da nije bilo igrača na spisku. Prva teorija da ga delegat i sudija uopšte nisu upisali na sastanku, opet su tu naši bili i trebali su gledati. Druga teorija da kad je delegat spasio file na stik, prije nego ga je dao da se printa namjerno izbrisao igrača ili je taj neko prije printanja izbrisao igrača i isprintao.
nema potpisa

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16427
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la gaston » 23 feb 2018, 13:13

Iza svega stoji radnica iz Dubrava koja je odnijela stik na printanje !
Prodala se za 2 kile meda i šerpu pekmeza od jabuka ramićki.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Forster
Postovi: 3296
Pridružen/a: 12 jan 2013, 22:43
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Forster » 23 feb 2018, 14:22

gaston je napisao/la:Iza svega stoji radnica iz Dubrava koja je odnijela stik na printanje !
Prodala se za 2 kile meda i šerpu pekmeza od jabuka ramićki.
Vjerovatno se u tvojoj okolini žene tako jeftino prodaju, ovdje sigurno ne :thumbup:
R.I.P Grande campione - Michele Scarponi

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.