FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 22 feb 2018, 08:04

zlajci je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Mećno im ga je cak i Vlado
Ta pobjeda je bila u Slavkinom debiju.
Vlado ima kuci 2-2 i i poraz u gostima 4-2.
Do menre, do mene, do mene.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Mortus
Postovi: 1746
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 22 feb 2018, 09:13

sviunapad1010 je napisao/la:
benTzley je napisao/la:
benTzley je napisao/la:Europska nogometna federacija (UEFA) zatražila je od vlasti u Bosni i Hercegovini provjeru šest nogometnih utakmica odigranih u ovoj zemlji zbog sumnji da su bile namještene. Potvrdio je to neimenovani dužnosnik Nogometnog saveza BiH. Ovaj je zahtjev dostavljen posredstvom EUROPOL-a te je proslijeđen policijskim tijelima, no nije izvjesno kako će rezultirati opipljivim nalazima. Naime, tijekom prošle godine za šest utakmica odigranih u Premijer ligi, ali i nižim ligaškim natjecanjima, s područja Azije uplaćeni su veliki iznosi novca i za vrlo čudne kladioničarske kombinacije. U nekoliko slučajeva radilo se i o dramatičnim preokretima utakmice, a najveći koeficijenti kod kladioničarskih parova upravo su oni koji se odnose na rezultat na poluvremenu odnosno kraju utakmice “iz dvice u keca”, što može za samo jedan par iznositi i više od 30. Iz ove federacije nisu potvrdili, ali ni demantirali navode o postojanju nove istrage.



Ovo je od prosle sezone. Azemica je bio do 8.kola ako se ja dobro sjecam. Cisto sumnjam da ima nasih utakmica ovde.
Ne citaju detaljno pa se lupa opasno.
Eto nek si ti detaljno pročitao, de malo bolje pročitaj ovo crvenom bojom šta piše, to kao prvo.
Kao drugo, napisao sam ovaj komentar sarkastično, jer se spočitavalo da je lik namjestio utakmice protiv drine i MVO...

U svakom slučaju, volio bih kad bi se dokazalo da Smeljovci namještaju, to i ćorav vidi s brojem suspendovanih sudija koji su im sudili, jer to im je u krvi od "tate pareplegije", pa da ih se dostojno kazni, a i one lažne mostarce jer su i oni prošle godine kriminalno odigrali u Bijeljini.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 feb 2018, 09:15

Morto od Mramora s tobom nemam namjeru diskutovati.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 feb 2018, 10:02

Sudi nam protiv skretnicara Dragan Petrović iz Banja Luke.

Prenos na Moja TV.

https://www.nfsbih.ba/vijesti/bh-teleco ... h-2017-37/
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 22 feb 2018, 11:39



jedan mali momenat na 0.57 mi ostade tako upecatljiv, ne znam je li namjerno napravljeno u videu, ali ako jeste onda kapa da poda.

prica kako je Sloboda zabranjena prije gotovo 100 godina zbog crvenog dresa i bijelih gacica, i onda sada, nakon 100 godina nema ni drzave ni ljudi koji su je zabranili a Sloboda je i dalje tu, postoji, igraci trce u crvenim dresovima i bijelim sorcevima.

ovako shvatis koliko je to sve VELIKO i kako su smijesne "borbe" i prepucavanja koja mi sada vodimo, u poredjenju sa borbama tih ljudi.
najezis se jbt.

ljudi su placali svojom slobodom, ili svojom glavom da bi Skaha nakon 100 godina i dalje mogao trcati u bijelim gacicama i crvenom dresu...
i da bi se mi mogli prepucavati oko Macka i Azmira :D
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 22 feb 2018, 12:38

ultrasstyle_tz je napisao/la:

jedan mali momenat na 0.57 mi ostade tako upecatljiv, ne znam je li namjerno napravljeno u videu, ali ako jeste onda kapa da poda.

prica kako je Sloboda zabranjena prije gotovo 100 godina zbog crvenog dresa i bijelih gacica, i onda sada, nakon 100 godina nema ni drzave ni ljudi koji su je zabranili a Sloboda je i dalje tu, postoji, igraci trce u crvenim dresovima i bijelim sorcevima.

ovako shvatis koliko je to sve VELIKO i kako su smijesne "borbe" i prepucavanja koja mi sada vodimo, u poredjenju sa borbama tih ljudi.
najezis se jbt.

ljudi su placali svojom slobodom, ili svojom glavom da bi Skaha nakon 100 godina i dalje mogao trcati u bijelim gacicama i crvenom dresu...
i da bi se mi mogli prepucavati oko Macka i Azmira :D
Bravo, naklon do poda na konstataciji.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 22 feb 2018, 12:46

Probisvjet je napisao/la: slika
Zasto je ova scena izbacena iz filma i zasto u filmu nije spomenut zgradonacelnik i njegove zasluge u odbrani Stadiona.
🔴⚫️

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 feb 2018, 18:31

Izgleda bit ce ko plitko blato na Guravici. Igraci kazu da pobjedjujemo.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 22 feb 2018, 19:30

Todorović kaže da njegov tim ide rasterećeno protiv Plavih s Grbavice.
– Želimo ostvariti povoljan rezultat, a to u ovoj prilici znači sve osim poraza. Priželjkujem remi, mada ćemo ići na pobjedu, pogotovo što u odnosu na sastav od subote nema povrijeđenih i kartoniranih igrača. Lideru ćemo se suprostaviti u kompletnom sastavu i veoma jako – zaključio je Todorović.


Stani druže, ideš na pobjedu, a priželjkuješ remi, znači pobjedu i ne želiš baš, tako ispade kako govoriš. :think:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 22 feb 2018, 19:36

Mramore nije los ovaj izvjestaj al fali vam jos iskustva i jbg malo kasnite, cetvrtak je a vi tek sad izbacili video

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaroni » 22 feb 2018, 20:47

zna li netko sta je sa weitzera jeli dobio papire konkurise li za grbavicu
fukare

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 feb 2018, 21:30

Jesu li FK Mladost Kikaci platili koristenje Tusnja?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 22 feb 2018, 21:32

Probisvjet je napisao/la:Jesu li FK Mladost Kikaci platili koristenje Tusnja?
Kako nisu....sve je slikano i pohranjeno na telefonu....ako danas, sutra zatreba da se može proslijediti Viberom
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 22 feb 2018, 21:52

De budite ozbiljni jednom.Sve je kako oni hoce .
Iako se non stop napadaju "zeleni"istina je da mi zivimo u toru koji mrzi 300 000 ljudi ovog kantona i da vecu medijsku slobodu kao i uopsteno imaju u S.Koreji nego Tuzli.
Sve je pod kontrolom partije. Mediji, stadion, jezera,RSD Sloboda ,UG Prijatelji,Fukare....Sve. ...
Platice ko oni kazu da mora.....ovce je Tuzlanski narod ovce...
Napada zelene a iste minute zapalio u Sarajevo kada su nemiri bili....politika.....fuj.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 22 feb 2018, 21:55

Probisvjet je napisao/la:Jesu li FK Mladost Kikaci platili koristenje Tusnja?
Igrali su na Tusnju u ovom periodu i dok Senad nije bio u Slobodi. Za dvije ekipe su to smijesne cifre
Niko, niko, samo Sloboda

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 22 feb 2018, 21:59

fukaroni je napisao/la:zna li netko sta je sa weitzera jeli dobio papire konkurise li za grbavicu
Jos uvijek ga ne vidim, dok je golman Markovic registrovan
Niko, niko, samo Sloboda

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 22 feb 2018, 22:04

katarakta je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Jesu li FK Mladost Kikaci platili koristenje Tusnja?
Igrali su na Tusnju u ovom periodu i dok Senad nije bio u Slobodi. Za dvije ekipe su to smijesne cifre
Nije bilo pitanje dal'su igrali nego da li su platili
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 feb 2018, 22:10

katarakta je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Jesu li FK Mladost Kikaci platili koristenje Tusnja?
Igrali su na Tusnju u ovom periodu i dok Senad nije bio u Slobodi. Za dvije ekipe su to smijesne cifre
Ma samo pitam jel iz Kalesijske mjesne zajednice imaju prednost na koristenje Tusnja i to besplatno. Jel Tusanj placaju porezni o. Tuzle ili Kalesije?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 22 feb 2018, 22:18

Pa da li su platili to je pitanje za JU Gradski stadion ;) Ja znam da su placali. Kako ces to nazvat kalesijski, 90% ekipe iz Tuzle
Niko, niko, samo Sloboda

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 22 feb 2018, 22:20

Probisvjet je napisao/la:
katarakta je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Jesu li FK Mladost Kikaci platili koristenje Tusnja?
Igrali su na Tusnju u ovom periodu i dok Senad nije bio u Slobodi. Za dvije ekipe su to smijesne cifre
Ma samo pitam jel iz Kalesijske mjesne zajednice imaju prednost na koristenje Tusnja i to besplatno. Jel Tusanj placaju porezni o. Tuzle ili Kalesije?
Daj ba probisvijete znamo da mrzis naseg tuzlaka i predsjednika...kakva su ti to pitanja....pa predsjednik je vec toliko svoje love uvalio u klub "svih nas " pa valjda je red da mu se dopusti da i njegov drugi klub odigra sta besplatno na stadionu "svih nas"....dosadan si i smaras opasno sa tim nezgodnim pitanjima.... treba samo kupovati karte i dolaziti na utakmice....ah,da....i ni po koju cijenu ne dozvoliti Azemici i SDA hobotnici u vidu Sloge da igraju utakmice na Tusnju....hejjjjj,na našem Tusnju...a htjeo je zgrade da pravi....e neces, seoska varalice
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.