FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

bordobijeli
Postovi: 14222
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 25 feb 2018, 21:53

hilmo je napisao/la:Mujakića, Mustafića i Musemića izdvojiti.

Mujakić i Mustafić nikako ne mogu biti krivi za ovo, oni se trude, daju najbolje od sebe, neiskusni su. Husref ima dovoljno kredita da možemo komotno igrati i ligu za opstanak, neće mu raja prigovoriti, pogotovo što je došao u ovakvoj situaciji.

A ovo ostalo, od Pavlovića, preko bekova i lažnih bekova, nepostojećih krila, izgubljenih veznjaka do napadača koji veze nemaju. Pa onda preko onih ustoličenih u Titovoj, onih u Ferhadiji i onih na Skenderiji, staviti na jedno mjesto, politi benzinom i zapaliti.
Husrefa izuzetno gotivim al je fulao s taktikom i odabirom igraca u ove dvije utakmice .

fks74
Postovi: 9105
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 25 feb 2018, 22:05

bordobijeli je napisao/la:
hilmo je napisao/la:Mujakića, Mustafića i Musemića izdvojiti.

Mujakić i Mustafić nikako ne mogu biti krivi za ovo, oni se trude, daju najbolje od sebe, neiskusni su. Husref ima dovoljno kredita da možemo komotno igrati i ligu za opstanak, neće mu raja prigovoriti, pogotovo što je došao u ovakvoj situaciji.

A ovo ostalo, od Pavlovića, preko bekova i lažnih bekova, nepostojećih krila, izgubljenih veznjaka do napadača koji veze nemaju. Pa onda preko onih ustoličenih u Titovoj, onih u Ferhadiji i onih na Skenderiji, staviti na jedno mjesto, politi benzinom i zapaliti.
Husrefa izuzetno gotivim al je fulao s taktikom i odabirom igraca u ove dvije utakmice .
Nije fulao, covjek stavio sto je imao na raspolaganju.

Benkara21
Postovi: 3520
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 25 feb 2018, 22:07

Pavlović je vrhunski golman. Šta je sve izvadio danas..
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

fks74
Postovi: 9105
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 25 feb 2018, 22:11

Razumijem navijace, ali koliko sam ljut na igrace toliko i ne. Da je normalna drzava i savez na onom terenu se ne bi danas igralo. Igraci imaju ne humane uslove za igru, zbog kojih se neko moze teze povrijediti. Na onom terenu nema favorita. Idemo ganjati evropu i nekome pomrsiti racune.

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 25 feb 2018, 22:16

fks74 je napisao/la:Razumijem navijace, ali koliko sam ljut na igrace toliko i ne. Da je normalna drzava i savez na onom terenu se ne bi danas igralo. Igraci imaju ne humane uslove za igru, zbog kojih se neko moze teze povrijediti. Na onom terenu nema favorita. Idemo ganjati evropu i nekome pomrsiti racune.
Čekaj ba, pa imali su oni isti teren kao i mi, pa šta su radili, igrali se sa nama. Još nas i sudije pomaze. Dajte ba ljudi imamo neznalice na terenu koji većš nekoliko godina ne znaju aut izvesti a da ne zakomplikuju stvari, ne zaju se postaviti kada izvodimo i kada branimo korner...

Ma bježi ba...
Otjerati sve, da ne kažem gdje...

Avatar
haris004
Postovi: 1694
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 25 feb 2018, 22:18

Benkara21 je napisao/la:Pavlović je vrhunski golman. Šta je sve izvadio danas..
+1.
U odnosu na sve što smo prije imali na golu Pavlović je pravo osvježenje, a i gotivan je lik.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 25 feb 2018, 22:20

Ovaj skor kuci je :puke: Neka je sramota i igraca i trenera koji su ovo dopustili...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
zlo87
Postovi: 3241
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 25 feb 2018, 22:25

čist penal im nije sviran
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 25 feb 2018, 22:30

hilmo je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Razumijem navijace, ali koliko sam ljut na igrace toliko i ne. Da je normalna drzava i savez na onom terenu se ne bi danas igralo. Igraci imaju ne humane uslove za igru, zbog kojih se neko moze teze povrijediti. Na onom terenu nema favorita. Idemo ganjati evropu i nekome pomrsiti racune.
Čekaj ba, pa imali su oni isti teren kao i mi, pa šta su radili, igrali se sa nama. Još nas i sudije pomaze. Dajte ba ljudi imamo neznalice na terenu koji većš nekoliko godina ne znaju aut izvesti a da ne zakomplikuju stvari, ne zaju se postaviti kada izvodimo i kada branimo korner...

Ma bježi ba...
Otjerati sve, da ne kažem gdje...
Hilmo polako, zdravlje je najprece :D
Kad uvijek umjereni Hilmo na ovakav nacin pise,e onda znas koliko je sati.
Nikad nisam mislio da cu ovakvo sto od njega procitati :)

Avatar
belosevic23
Postovi: 915
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 25 feb 2018, 22:32

BordoSarajevo je napisao/la:Bit će patnja do kraja sezone, za nas bolesnike će ovo biti mučno pratiti.
U ovom trenutku, maximum maximuma je borba za to treće mjesto, a i ono je sve dalje i dalje a i da nije daleko, borba za treće mjesto je velika sramota za ime i grb FK Sarajeva. Najgore je to što smo sa ove dvije utakmice i predstave "obezbjedili" katastrofalnu posjetu i atmosferu do kraja sezone, pa čak i na derbijima što će biti poražavajuća činjenica na kraju kad se podvuče linija na proteklu sezonu za nas navijače, ove u upravi se ne sikiraju plaho.

Ponovo prelazlni rok katastrofalno odrađen, nije to toliko bilo vidljivo na pripremama, ali ove dvije utakmice pokazuju kakav je bio prelazni rok. Nije bilo vidljivo jer smo se svi nadali da će dva beka moći iznijeti teret ovih 14 utakmica i da će zadovoljiti - jer se ipak, izgleda, nije ni tražila njihova alternativa, logički, valjda jer su pokazali neki kvalitet na pripremama (?). Počinje sezona, jedan bek na klupi, drugi prehlađen.
Dalje, riješili smo se oba stopera iz prvih 11, doveli smo samo jednog i veznog smo mu priključili, malo je, ali hajde, rizikovat ćemo a imamo tu i perspektivnog Mujakića. I ovdje problem, jedan stoper prehlađen, drugi pocrvenio, ostajemo na jednom stoperu, akademcu. Karma.
Pojačanje u napadu, Altiparmakovski, druga utakmica nema ga ni na klupi a od 18 igrača samo jedan napadač, uredu je to da se borimo za opstanak i da nam je cilj ne izgubiti, ali baš obratno, cilj je borba za vrh i pobjede a samo jedan napadač, malo je.

Doveli smo Crepulju, dobar CV, trebao bi biti pojačanje, ali na toj poziciji smo najbolje bili pokriveni, ali hajde, neka kvalitetnih igrača, ali nije logično, na drugim pozicijama skoro pa i nemaš nijednog igrača dok u veznom redu imaš i viška. Na kraju ispade da će ti najveće pojačanje biti igrač iz zadnje ekipe druge austrijske lige, što je poražavajuća činjenica, i ruku na srce, ja koji sam najviše Halilovića popljuvao, do sada je najviše pokazao i ovom prilikom mu se izvinjavam.

U ovom prelaznom roku smo zaradili najviše nego ikad do sad a skoro pa nikad više sakatiji nismo bili što se tiče ekipe.

Najrealniji komentar od pocetka sezone. Na pressovima se potencirala prica da je odbrana najlosiji dio tima i husref je to naglasavao i kad je dosao prelazni rok bezveze se bildala vezna linija u kojoj imamo i previse igraca pa imas slucaj da neki igraci sjede na klupi a primaju masne pare. Doveden Sofranac upitnog kvaliteta, vracen Adukor i samim tim osakatili svoju veznu liniju, a kolko je pogodjeno u odbrani to cemo vidjet, a mozda vec mozemo zakljuciti. Moralo, ali moralo se dovesti 2 klasna stopera, kad se vec Novakovic odstranio, Mihojevic prodao i kako ocekivati da se to uigra za mjesec dana. Morao se dovesti lijevi bek ljevak koji zna zavrnuti centarsut, desni bek hajd kao ima alternativu. Dakle osim sto su se zaradile pare nista dobro nam nije donio prelazni rok. Potpuno neuravnotezena ekipa sto nije svojstveno Husrefu koju je u svim ekipama imao kvalitetne sastave. Ovako imas 2,5 odbrambena igraca, 7 veznih igraca i jednog napadaca koji mogu igrat prvu postavu. Mnogo toga sam ponovio kao i ti al ovo je rezime.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 25 feb 2018, 22:36

hilmo je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Razumijem navijace, ali koliko sam ljut na igrace toliko i ne. Da je normalna drzava i savez na onom terenu se ne bi danas igralo. Igraci imaju ne humane uslove za igru, zbog kojih se neko moze teze povrijediti. Na onom terenu nema favorita. Idemo ganjati evropu i nekome pomrsiti racune.
Čekaj ba, pa imali su oni isti teren kao i mi, pa šta su radili, igrali se sa nama. Još nas i sudije pomaze. Dajte ba ljudi imamo neznalice na terenu koji većš nekoliko godina ne znaju aut izvesti a da ne zakomplikuju stvari, ne zaju se postaviti kada izvodimo i kada branimo korner...

Ma bježi ba...
Otjerati sve, da ne kažem gdje...
U Širokom je bio dobar teren, ništa lošiji od onog u Antaliji pa ništa ne napravismo, teren nije i ne smije biti izgovor.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 feb 2018, 22:39

Necemo se izgleda mi jos dugo pomaci sa ovih 10 trofeja..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Zagor
Postovi: 5497
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 25 feb 2018, 22:40

Neka dobar je bod, nismo izgubili ak nista. Da smo remizirali i sa listicom ekstra bi bilo. Al sad bez zajebanncije. Nekad treba i po bod osvajat. Et recimo bolje bi bilo da smo se nekako grupisali protiv sirokog pa eto ako vec ne mozemo pobjediti nakon vodstva bar **** bod uzmite al jbg nas mentalitet... Ovo smo morali dobiti naravno, pa da je bila mocvara. Pa jbt.igrali smo i na gorim terenima pa smo pobjeđivali Benko-Zvijezda ko se sjeca...
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 feb 2018, 22:44

Zagor je napisao/la:Neka dobar je bod, nismo izgubili ak nista. Da smo remizirali i sa listicom ekstra bi bilo. Al sad bez zajebanncije. Nekad treba i po bod osvajat. Et recimo bolje bi bilo da smo se nekako grupisali protiv sirokog pa eto ako vec ne mozemo pobjediti nakon vodstva bar **** bod uzmite al jbg nas mentalitet... Ovo smo morali dobiti naravno, pa da je bila mocvara. Pa jbt.igrali smo i na gorim terenima pa smo pobjeđivali Benko-Zvijezda ko se sjeca...
Treba kad nemas zaostatak od 11 bodova buraz..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Zagor
Postovi: 5497
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 25 feb 2018, 22:48

MortemHz je napisao/la:
Zagor je napisao/la:Neka dobar je bod, nismo izgubili ak nista. Da smo remizirali i sa listicom ekstra bi bilo. Al sad bez zajebanncije. Nekad treba i po bod osvajat. Et recimo bolje bi bilo da smo se nekako grupisali protiv sirokog pa eto ako vec ne mozemo pobjediti nakon vodstva bar **** bod uzmite al jbg nas mentalitet... Ovo smo morali dobiti naravno, pa da je bila mocvara. Pa jbt.igrali smo i na gorim terenima pa smo pobjeđivali Benko-Zvijezda ko se sjeca...
Treba kad nemas zaostatak od 11 bodova buraz..
A vidi da smo od pocetka osvajali po neki bod a ne samo gubili "dobijene" utakmice danas bi bili u boljoj situaciji. Nek mi se uspalimo: zgazicemo one, ove... I na kraju ne dobijes nista.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Lik
Postovi: 5272
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 25 feb 2018, 22:49

MortemHz je napisao/la:Necemo se izgleda mi jos dugo pomaci sa ovih 10 trofeja..
U prosjeku trofej dolazi svakih sedam godina, tako da ima još vremena dok šta ne osvojimo. :crazy:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

bordobijeli
Postovi: 14222
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 25 feb 2018, 22:57

fks74 je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:
hilmo je napisao/la:Mujakića, Mustafića i Musemića izdvojiti.

Mujakić i Mustafić nikako ne mogu biti krivi za ovo, oni se trude, daju najbolje od sebe, neiskusni su. Husref ima dovoljno kredita da možemo komotno igrati i ligu za opstanak, neće mu raja prigovoriti, pogotovo što je došao u ovakvoj situaciji.

A ovo ostalo, od Pavlovića, preko bekova i lažnih bekova, nepostojećih krila, izgubljenih veznjaka do napadača koji veze nemaju. Pa onda preko onih ustoličenih u Titovoj, onih u Ferhadiji i onih na Skenderiji, staviti na jedno mjesto, politi benzinom i zapaliti.
Husrefa izuzetno gotivim al je fulao s taktikom i odabirom igraca u ove dvije utakmice .
Nije fulao, covjek stavio sto je imao na raspolaganju.
po meni jest .Hebibovic nije za beka Šabanovic bio ok ne pripremama , Krste na krilu u Sirokom , igramo pas igru a to ne prolazi na ovakvim terenima ,imamo mekanu ekipu nedostaje zara, gubimo duele, u skok igri loši . jednostavno imamo samo jedan sistem igre a to je kao neka pas igra s presingom a to sad ne prolazi ,nemamo rezervni plan a to je do trenera .

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BelminM23 » 25 feb 2018, 23:01

Srce me boli.

Benkara21
Postovi: 3520
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 25 feb 2018, 23:21

Koliko ja volim ovaj klub ljudi moji, sa svojih nepunih 20 godina ga volim toliko da ne bih mogao zamisliti dan da ne pomislim na bordo boju, Koševo ili nekog igrača. Vazda mi Sarajevo u glavi. Ja dok sam mali bio, 5-6 godina, komšije iz ulice su me htjele preveslati da navijam za male plave, ja se nisam dao, a da sad odustanem od nečeg. Pa da gubimo svaku utakmicu do kraja, ja ću da idem života mi. Šećer će mi dati, ali ću opet da gledam patnju, da se nerviram i psujem im. Biće bolje nekad, aBd. Volim te Sarajevo najviše na svijetu !
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 25 feb 2018, 23:31

*ebem familiju svakom igracu koji istrci na Kosevo i igra preko kur.ca eto. Vjerujem da uzmes 11 ljudi s tribina da bi vise pokazali, sta bi svi mi dali da bar jednu utakmicu istrcis na teren i zaigras za Sarajevo i dodje ovako papak iz pi*ke materine utripuje da je igracina i seta se terenom. Zbog toga treba nasoj djeci davati da igraju, a prije toga uvest im da svaku tekmu sve kategorije dolaze na Kosevo i navijaju. Kad vec nisu profesionalci, nek bar vole ovaj klub i navijaju za njeg, jer bilo ko, ko voli ovaj klub, ne bi imao pristup kakav imaju nasih 11 pi.ckica!
1946~

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.