English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la VGS » 28 feb 2018, 17:52

bega_afc je napisao/la:
VGS je napisao/la: Imam ja havera, kazes mu u zayebanciji nesto ruzno i provokativno o Nadalu i pjena mu krene na usta. :crazy: :crazy:
Garant i on voli izvlaciti gace iz supka. :lol:
Trpa on ne vadi, zna ga @AA23 :lol: :lol:

Avatar
bega_afc
Postovi: 13694
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la bega_afc » 28 feb 2018, 17:54

VGS je napisao/la:
bega_afc je napisao/la:
VGS je napisao/la: Imam ja havera, kazes mu u zayebanciji nesto ruzno i provokativno o Nadalu i pjena mu krene na usta. :crazy: :crazy:
Garant i on voli izvlaciti gace iz supka. :lol:
Trpa on ne vadi, zna ga @AA23 :lol: :lol:
Jel' ga to njemu trpa? :rol: Brat AA23 znaci ponosni clan gej prcije. :lol:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la VGS » 28 feb 2018, 17:58

bega_afc je napisao/la:
Jel' ga to njemu trpa? :rol: Brat AA23 znaci ponosni clan gej prcije. :lol:
On mu je redovna musterija :lol: :lol: Po geju se Arsenal poznaje :salut:

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 28 feb 2018, 19:05

Blejzer10 je napisao/la:Kako ovi voajeroljupci žive u svom šizosvijetu pa to nisu istine. Spominju pobjedu s Arshavinom i sudije kontra njih a niko da spomene poništen gol Messija u Londonu za 0-2. Još u istom napadu onaj čamuga rukom igra, sudija to ne vidi al vidi nepostojeći ofsajd :tokralju: I onda dr.kaju na preokret pa ljudine da to nije malo licemjerno

U uzvratu, Barci ne sviraju očigledan penal, Persie napravi dva starta za žuti u prvom poluvremenu i dobije naravno samo jedan. Poslije dobije najgluplji drugi žuti koji sam vidio u životu i samo se to zapamti iz tvog dvomeča. To je reći level ignoracije

03:08 u videu ispod pa nadalje.
Haj kad se Chelsea žali, mogu ih razumjet stvarno, al' ovi... Dvomeč ranije u LP, Puyol dobija crveni za nepostojeći penal nad Fabregasom. Sam čovjek poslije govori kako se sapleo namjerno.
Nemoj da mucki lazes taj ofsajd ej bio cist kao suza to sto ti ne znas fudbalska pravila ne znaci da ste pokradeni. Messi izletio pred poljsku ludu ovaj mu odbranio udarac i onda se lopta odbila od Messija u for igracu Barcelone koji zabija gol a katalonci su to racunali kao nije ofsajd jer je u trenutku suta Messija ovaj igrac bio iza odbrane ali problem je sto se ne racuna od suta vec nakon odbijene lopte od Messija a tada je usao u ofsajd tako da ne lazi.

Ovo je klasican primjer ofirnog laganja cuj napravio dva starta za zuti kad bi se tako zuti kartoni djelili koliko bi crvenih na toj utakmici dobio Busqets koji je hvatao igrace za vrat? Kad hocemo cjepidlaciti i izvlaciti sve detalje zasto i to ne spomenes? Arsenal je mucki pokraden tu izmisljenim crvenim kartonom kada je usdija shvatio da su iako su u tom mecu bolji u opasnosti da ispadnu pa je odlucio da pogura...


Ovo je onaj famozni lobotomski video ovakve su idiotarije i lazi pravili i poslije Chelsea kada su tvrdili da su ustvari oni ostecein :rol: :rol:

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Blejzer10 » 28 feb 2018, 19:11

japa je napisao/la: Nemoj da mucki lazes taj ofsajd ej bio cist kao suza to sto ti ne znas fudbalska pravila ne znaci da ste pokradeni. Messi izletio pred poljsku ludu ovaj mu odbranio udarac i onda se lopta odbila od Messija u for igracu Barcelone koji zabija gol a katalonci su to racunali kao nije ofsajd jer je u trenutku suta Messija ovaj igrac bio iza odbrane ali problem je sto se ne racuna od suta vec nakon odbijene lopte od Messija a tada je usao u ofsajd tako da ne lazi.

Ovo je klasican primjer ofirnog laganja cuj napravio dva starta za zuti kad bi se tako zuti kartoni djelili koliko bi crvenih na toj utakmici dobio Busqets koji je hvatao igrace za vrat? Kad hocemo cjepidlaciti i izvlaciti sve detalje zasto i to ne spomenes? Arsenal je mucki pokraden tu izmisljenim crvenim kartonom kada je usdija shvatio da su iako su u tom mecu bolji u opasnosti da ispadnu pa je odlucio da pogura...
Da si bar pogledao gol pa da znaš koji igrač ga je zabio (hint: ipak je Messi, kako sam i rekao). Ja postavio klip kvaziofsajda, frajer iz glave mi odgovara. Uz to nisi u stanju ni pročitati moj komentar čitav niti pogledati klip. I u jednom i u drugom se spominje da je presmiješan taj crveni Persiea.
Doduše šta od kera drugo i očekivat.


japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 28 feb 2018, 19:22

Sta je problem? to je taj gol samo sto sam zamjenio aktere (jako bitno), Messi ga je zabio no to ne mijenja cinjenicu da je ofsajd cist ko suza nakon odbijene lopte od Pedra Messi usao u ofsajd a vi fol pokradeni? A to smece od klipa sam davno gledao, takve skrabotine su u rangu Gebelsove propagande u nacistickoj njemackoj hrpa lazi, uvreda za inteligenciju iole normalne

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jeftha » 28 feb 2018, 20:07

Barcelona je svoj vrhunac dozivila 2011. godine sa onom predstavom protiv Uniteda u finalu.

Nego ljudi sutra cetvrtak, a Barca igra. Sta je reci, vratili se u maticno takmicenje?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 28 feb 2018, 20:12

Jeftha je napisao/la:Barcelona je svoj vrhunac dozivila 2011. godine sa onom predstavom protiv Uniteda u finalu.?
Najbolja ekipa protiv koje je SAF ikada igrao
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jeftha » 28 feb 2018, 20:39

mirgerr je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:Kakav je ovo "Felaini" kod omladinaca u Manchester Unitedu :lol:

Lijepo vidjeti SG-a na klupi L'poola. :salut:
Boney M :mrgreen:
Znas ovu?



Ovu cemo pjevati 26. maja prije finala Real Madrid - Liverpool.
Za majku Rusiju i sestru Ukrajinu.

Nego, mogli smo sutra organizovati malonezavisni nogometni turnir?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 28 feb 2018, 20:55

Jel realan ovaj VAR?
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 28 feb 2018, 21:17

Sta se dogadja s ovime HAHAHAHAH

VAR je pizdarija. Ajme meni jada.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16424
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la gaston » 28 feb 2018, 21:17

Potenciramo zato sto se svako malo na ovoj temi pomene Barcelona a posebno Pep Guardiola.
:rol:


Jel ovaj Ročdejl u profi fudbalu uopšte ? :lol:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ramsey8 » 28 feb 2018, 21:27

Jel se to pocelo posteno suditi protiv tottenhama?
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 28 feb 2018, 21:44

Tottenham zabio čist gol, VAR poništio radi faula Llorentea kojeg nije bilo i komentatori ostali u šoku.
Kasnije prekršaj nad Trippierom počinje van 16 metara, al završava unutra i VAR pregledava par minuta i sudi penal. Son izvodi penal, zastane pri izvođenju i zabije, sudac mu da žuti radi toga i nema ponavljanja penala. Pa kakve sam pizdarije vidio u ovom poluvremenu, nisam otkad pratim nogomet.

VAR treba poboljšat ili maknut, preispitat šta se pregledava, a ne ovako šta sucu padne na pamet. Lamela napravi faul na centru, da mu žuti karton i pregledava VAR jel možda crveni :roll: :lol:

Svako pregledavanje bude makar 2 minute, igrači ne znaju šta se događa kao ni ljudi na tribinama. Debilizam na kvadrat. Odredit da se pregledavaju ofsajdi i penali i to je to. I da traje što kraće. Plus da osoba koja provjerava na ekranu bude stručna, a ne ko ovaj debil večeras. Previše je ovdje toga na upitniku da bi VAR uspio bojim se.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la The Game » 28 feb 2018, 21:54

Lillard je napisao/la:Tottenham zabio čist gol, VAR poništio radi faula Llorentea kojeg nije bilo i komentatori ostali u šoku.
Kasnije prekršaj nad Trippierom počinje van 16 metara, al završava unutra i VAR pregledava par minuta i sudi penal. Son izvodi penal, zastane pri izvođenju i zabije, sudac mu da žuti radi toga i nema ponavljanja penala. Pa kakve sam pizdarije vidio u ovom poluvremenu, nisam otkad pratim nogomet.

VAR treba poboljšat ili maknut, preispitat šta se pregledava, a ne ovako šta sucu padne na pamet. Lamela napravi faul na centru, da mu žuti karton i pregledava VAR jel možda crveni :roll: :lol:

Svako pregledavanje bude makar 2 minute, igrači ne znaju šta se događa kao ni ljudi na tribinama. Debilizam na kvadrat. Odredit da se pregledavaju ofsajdi i penali i to je to. I da traje što kraće. Plus da osoba koja provjerava na ekranu bude stručna, a ne ko ovaj debil večeras. Previše je ovdje toga na upitniku da bi VAR uspio bojim se.
Isto kao da zele namjerno da pokazu da ni to ne funkcionise.

Uvesti npr. challenge kao u tenisu, pa svaki tim nek dobije 2 ili 3 po poluvremenu i trazi zaustavljanje i pregledavanje snimka ako misle da su osteceni. Ovako se gubi smisao toga, ponekad se pregledavaju neke situacije koje su nebitne ili se mijenjaju ispravne odluke itd.

Ili uvesti ono sto je onaj iz HNS-a neki dan predlagao, da jedan sudija bude u reportaznim kolima i da ispravlja glavnog ako ovaj pogrijesi :lol:

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la FCBAYERN » 28 feb 2018, 21:56

Jeftha je napisao/la: Nego, mogli smo sutra organizovati malonezavisni nogometni turnir?
Poznati strucnjak ne moze racunati na desno krilo zbog zastoja u saobracaju. Vama ETF-ovcima je lahko, a mi ne zelimo za zelenim stolom utakmicu rjesavati zbog nedostatka igrackog kadra. Tako od vanrednog kola nema nista. :mrgreen:

Da ne bude off, VAR u Njemackoj sasvim solidno funkcionira, a problemi u Engleskoj su izgleda vise kadrovske prirode (a mozda i nesto skrivenije ima).
Spamm

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la leorey » 28 feb 2018, 22:12

Barbarossa je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:Barcelona je svoj vrhunac dozivila 2011. godine sa onom predstavom protiv Uniteda u finalu.?
Najbolja ekipa protiv koje je SAF ikada igrao
Najbolja ekipa ikada opcenito. Kad se sjetim kako se tresao Ferguson u zadnjim trenutcima finala.

Rooney je rekao da im je na toj utakmici nakon treceg gola govorio da stanu malo. :lol:
27.10.2020

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Artetitis » 28 feb 2018, 22:13

Lillard je napisao/la:Son izvodi penal, zastane pri izvođenju i zabije, sudac mu da žuti radi toga i nema ponavljanja penala. Pa kakve sam pizdarije vidio u ovom poluvremenu, nisam otkad pratim nogomet.
Hajd' pročitaj pravila kod penala i šta se desi kad igrač zastane pri izvođenju.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 28 feb 2018, 22:15

leorey je napisao/la:
Barbarossa je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:Barcelona je svoj vrhunac dozivila 2011. godine sa onom predstavom protiv Uniteda u finalu.?
Najbolja ekipa protiv koje je SAF ikada igrao
Najbolja ekipa ikada opcenito. Kad se sjetim kako se tresao Ferguson u zadnjim trenutcima finala.

Rooney je rekao da im je na toj utakmici nakon treceg gola govorio da stanu malo. :lol:
Pep i danas danas kako da kažem chasing the ghost od te ekipe :cry: da makar hoće doći blizu tog nivoa

Primjetio sam kada sam gledao Barcu proti Chelsea, da jedno 2 puta lakše drže posjed, ne znam kako da kažem fali mi riječi , na kraju to dođe na isto što se tiče %, ali Barca izgleda nekako prirodno
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 28 feb 2018, 22:17

Artetitis je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Son izvodi penal, zastane pri izvođenju i zabije, sudac mu da žuti radi toga i nema ponavljanja penala. Pa kakve sam pizdarije vidio u ovom poluvremenu, nisam otkad pratim nogomet.
Hajd' pročitaj pravila kod penala i šta se desi kad igrač zastane pri izvođenju.
Haj sad ti meni nađi neke situacije di je sudac zapravo to sudio nekom igraču. Svaka čast, kad bi se držali toga uvijek, a ne ovako. Elem, propustio si vidim ostatak posta, pitam se zašto.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.