NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 11 mar 2018, 16:57

Šehićuuuuuu ugasi svijetlo mesaruuu

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 11 mar 2018, 17:02

Dobro je
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 11 mar 2018, 21:25

TOŠK siguran protiv Iskre

16. kolo Prve lige FBiH

TOŠK je na svom stadionu u jednom od derbija donjeg dijela tabele ugostio Iskru i upisao tri važna boda (2:0).

Domaći su od početka bili aktivniji rival na meču, a poveli su u 17. minuti kada je Beširević matirao golmana gostiju Karavdića. Domaći su imali više loptu u posjedu u prvom poluvremenu te zasluženo na odmor otišli sa golom prednošću.

Iskra je djelovala bezopasno, a pitanje pobjednika riješio je u u 60. minuti Nuhanović na asistenciju Oglečevca. Zanimljivo da je Nuhanović u igru ušao samo par minute ranije umjesto strijelca prvog pogotka Beširevića.

Mogao je po treći put mrežu Iskre pogoditi Oglečevac, ali njegov pokušaj odbranio je Karavdić.

Do kraja mreže se nisu tresle i ostalo je 2:0 za domaće.

NK TOŠK: Strika, Hrvat, Navrboc, Papaz, Hodžić, Kurdić, Beširević, Oglečevac, Kalesić, Radulović, Rastoder.

NK Iskra: Karavdić, Pihura, Koprivica, Halilović, Bešagić, Nebić, Seferović, Kršić, Ivković, Šehić, Stepančev.

Izvor:sportsport.ba
Slaba Iskra, nula... ništa nisu pokazali.
Je'l Džemo bio povrijeđen pa nije bio danas u kombinacijama?
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 12 mar 2018, 00:12

MVN1994 je napisao/la:
TOŠK siguran protiv Iskre

16. kolo Prve lige FBiH

TOŠK je na svom stadionu u jednom od derbija donjeg dijela tabele ugostio Iskru i upisao tri važna boda (2:0).

Domaći su od početka bili aktivniji rival na meču, a poveli su u 17. minuti kada je Beširević matirao golmana gostiju Karavdića. Domaći su imali više loptu u posjedu u prvom poluvremenu te zasluženo na odmor otišli sa golom prednošću.

Iskra je djelovala bezopasno, a pitanje pobjednika riješio je u u 60. minuti Nuhanović na asistenciju Oglečevca. Zanimljivo da je Nuhanović u igru ušao samo par minute ranije umjesto strijelca prvog pogotka Beširevića.

Mogao je po treći put mrežu Iskre pogoditi Oglečevac, ali njegov pokušaj odbranio je Karavdić.

Do kraja mreže se nisu tresle i ostalo je 2:0 za domaće.

NK TOŠK: Strika, Hrvat, Navrboc, Papaz, Hodžić, Kurdić, Beširević, Oglečevac, Kalesić, Radulović, Rastoder.

NK Iskra: Karavdić, Pihura, Koprivica, Halilović, Bešagić, Nebić, Seferović, Kršić, Ivković, Šehić, Stepančev.

Izvor:sportsport.ba
Slaba Iskra, nula... ništa nisu pokazali.
Je'l Džemo bio povrijeđen pa nije bio danas u kombinacijama?
Jest povrijedjen. A Iskra katastrofa, šteta što nismo jos bar jedan dali.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 12 mar 2018, 10:13

Meni samo da je znat metodologiju odredjivanja broja gledatelja na stadionu, sta je s ovim delegatima? Navodno 400 ljudi jucer na stadionu. Budala vidi da je vise bilo, stvarno mi nije jasno..
TŽV!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 12 mar 2018, 10:40

atomac123 je napisao/la:Meni samo da je znat metodologiju odredjivanja broja gledatelja na stadionu, sta je s ovim delegatima? Navodno 400 ljudi jucer na stadionu. Budala vidi da je vise bilo, stvarno mi nije jasno..
Ma smijesno, Velež i mi najgledaniji, a fol tamo u medijima Igman u top 3.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 12 mar 2018, 10:52

Kad su delegati coravi ne znam zasto klub ne objavi onda koliko je bilo gledatelja, broj prodatih ulaznica + zene i djeca + vlasnici polusezonskih.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 12 mar 2018, 11:17

atomac123 je napisao/la:Kad su delegati coravi ne znam zasto klub ne objavi onda koliko je bilo gledatelja, broj prodatih ulaznica + zene i djeca + vlasnici polusezonskih.
Jah :roll: , iz kluba mogu samo objaviti koliko su prodali ulaznica na dan utakmice, a ovo ostalo koliko je bilo žena, djece, sezonaca, usijanih glava koji džaba ulaze itd..., to mogu samo nagađati kao i mi sami.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Sarmelino » 12 mar 2018, 12:00

Samo nek se nastave kupiti bodovi protiv direktnih konkurenata i ostajemo. :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Skver » 12 mar 2018, 12:25

Imate dobrog trenera koji je sigurno bolji trener od pola trenera PL.....covjeka su na pravdi Boga izlevatili dok je vodio Slobodu i jos ga prozivali da je uzimao novac od djece, ovi nasi lopinasi iz omladinskog pogona a momak pravio najbolje rezultate i igrace...nigdje veze , doveli mu polovne igrace dok je vodio prvi tim Slobode pod izrekom stabilizacija kluba....imate odlicnog trenera , skolovanog i mislim da ce izboriti opstanak i ako ste bili vec otpisani.
🔴⚫️

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 12 mar 2018, 16:59

Skver je napisao/la:Imate dobrog trenera koji je sigurno bolji trener od pola trenera PL.....covjeka su na pravdi Boga izlevatili dok je vodio Slobodu i jos ga prozivali da je uzimao novac od djece, ovi nasi lopinasi iz omladinskog pogona a momak pravio najbolje rezultate i igrace...nigdje veze , doveli mu polovne igrace dok je vodio prvi tim Slobode pod izrekom stabilizacija kluba....imate odlicnog trenera , skolovanog i mislim da ce izboriti opstanak i ako ste bili vec otpisani.
Slušajući vas Tuzlake sam ocrnio covjeka bespotrebno :roll: ... Pitam ja društvo po Tz.; valjal čemu ovaj Denis? Kažu oni kita od trenera, lafinjas, otjer'o Memiševića, ovo ono, bla bla :lol: .... Na kraju ispade i više nego dobar trener za nas, a ispadanje se više i ne spominje :D
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 12 mar 2018, 23:19

Nuhanović: Drago mi je što sam iskoristio ukazanu priliku

Strijelac drugog pogotka za TOŠK

Veoma vrijednu pobjedu u borbi za opstanak upisali su jučer nogometaši TOŠK-a koji su savladali na svom terenu bugojansku Iskru 2:0.

Drugi pogodak za izabranike Denisa Sadikovića postigao je mladi Osmo Nuhanović (23). Nuhanović je mrežu gostujućeg golmana Karavdića zatresao u 61. minuti, a zanimljivo da je u igru ušao samo dva minuta ranije umjesto strijelca prvog pogotka Beširovića.

"Dobro smo otvorili utakmicu, te kontrolisali igru. Igrali smo čvrsto u odbrani i protivniku nismo dopustili nijednu šansu da eventulni ugrozi naš gol. Drago mi je što sam iskoristio priliku, te pogotkom kruniso odličnu igru čitavog tima. Danas odmaramo, a već od utorka nas očekuje priprema za meč narednog kola protiv Rudara u Kaknju", kazao je Nuhanović za SportSport.ba.

Nuhanoviću je ovo bio treći pogodak u dosadašnjem dijelu sezone.

Izvor:sportsport.ba
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Sarmelino » 13 mar 2018, 17:11

Osmo je tesanjski Chicharito :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 13 mar 2018, 17:57

Sarmelino je napisao/la:Osmo je tesanjski Chicharito :kafa:
Denisov džoker sa klupe :kafa:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 13 mar 2018, 18:32

Kad se igra sa Rudarom? Subota ili nedjelja?
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 15 mar 2018, 18:04

Beširović: Sretan sam zbog prvijenca protiv Iskre

Tim iz Tešnja upisao važna tri boda

TOŠK je u nedjelju upisao veoma važna tri boda u duelu protiv bugojanske Iskre (2:0). Izabranici Denisa Sadikovića slavili su pogocima Beširovića i Nuhanovića, te sada imaju 16 osvojenih bodova.

Strijelac prvog pogotka za TOŠK u drugom dijelu sezone bio je 20-godišnji Beširović koji je u 17. minuti matirao mladog golmana Iskre Vernesa Karavdića.

"Bio je to težak meč. Spremali smo se skoro dva mjeseca, presudio je definitivno voljni momenat za pobjedom. Naravno da sam presretan zbog prvijenca u dresu TOŠK-a i nadam se da ću tako nastaviti", kazao je Beširović za SportSport.ba.

U subotu Tešanjce čeka gostovanje kakanjskom Rudaru koji je u prvom kolu drugog dijela sezone remizirao u gostima kod Bratstva iz Gračanice (0:0).

"Slijedi nam teško gostovanjem. Naši ciljevi su da ponovimo pristup iz duela sa Iskrom i vjerujem da onda rezultat neće izostati".

TOŠK u drugom dijelu sezone želi izboriti opstanak u ligi.

"Bit će izuzetno teško sve ekipe iz donjeg dijela tabele su se pojačale i imaju ambicije za opstanak. Mi ćemo ići utakmicu po utakmicu i nadam se da ćemo na kraju ostati u ligi, jer to TOŠK kao i grad Tešanj zaslužuju", dodao je Beširovića na kraju razgovora.

Beširović je protiv Iskre na terenu proveo 59. minuta, a u prvom dijelu sezone nosio je dres Podrinja iz Janje.

Izvor:sportsport.ba
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 15 mar 2018, 18:10

Gledam sudi nam neki Martinović protiv Rudara, ko je, šta je, zna li iko?? :eh:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Sarmelino » 15 mar 2018, 18:18

MVN1994 je napisao/la:Gledam sudi nam neki Martinović protiv Rudara, ko je, šta je, zna li iko?? :eh:
Gdje je taj spisak sudija za sljedece kolo?
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 15 mar 2018, 18:32

Sarmelino je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:Gledam sudi nam neki Martinović protiv Rudara, ko je, šta je, zna li iko?? :eh:
Gdje je taj spisak sudija za sljedece kolo?
Evo: http://www.nsfbih.ba/novost/11795/deleg ... _lige_fbih
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 15 mar 2018, 18:53

Ahmed Buljubasic iz U19 Hajduka je novi igrac Toska.
TŽV!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Venom i 15 gostiju.