ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 12 mar 2018, 21:42

jestamaji je napisao/la:a zverev u većoj nego dimitrov :mrgreen:
Zverev vise nije ni drkaros vec je samo navikana nejac. Mene bi bilo stid izgubit od panja Souse a reket ni ne znam kako se drzi! :lol:

Delpo igra stabilno i solidno, vidim i Cilica u dubljoj fazi turnira i Babuka standardno i to je to. Ovo ostalo su sve kvazi teniseri. Steta sto nema Davida. Mozda Domi sta pokaze al to je vise moja zelja nego realnost. Ja sam vazda uz svog klempavog zemu, psujem mu vazda jer me zivcira al jbg gotivim ga sta cu.

Luca mi je drag igrac al dzaba i on konj ne znam kad je mec dobio da nije neko botiranje. Ne cudi me da je ispo od veceg drveta. :rol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la leorey » 12 mar 2018, 21:43

ronaldo99 je napisao/la:Ma za Zvereva nista cudno,jedva cekam da ispane iz top 10 ma da ce to biti tesko,ali barem da ga Delpo predje,jer lik nema konstante nikakve.

Ovdje se sve vise nazire da bi mogli gledati finale Roger - Delpo

Od ostalih igrača najvise ocekujem od Borne,decko stvarno igra fino i forma mu je u podizanju
Zverev ce biti multi slam igrac. Ali nece ih osvojiti vise od Wawrinke i Murraya. Nece on imati tu konstantnost kao velika trojka.
27.10.2020

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 12 mar 2018, 22:06

foot fault :crazy:

ti idioti moraju shvatiti da to rogeru ne treba, ma koliko to bilo bitno za sam turnir. napravio ga ili ne to se jednostavno na drugu servu ne svira!

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RafaGarros9 » 12 mar 2018, 22:34

jestamaji je napisao/la:foot fault :crazy:

ti idioti moraju shvatiti da to rogeru ne treba, ma koliko to bilo bitno za sam turnir. napravio ga ili ne to se jednostavno na drugu servu ne svira!
**** ti zivot pa jel moguce sta ja citam... :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 12 mar 2018, 22:41

RafaGarros9 je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:foot fault :crazy:

ti idioti moraju shvatiti da to rogeru ne treba, ma koliko to bilo bitno za sam turnir. napravio ga ili ne to se jednostavno na drugu servu ne svira!
**** ti zivot pa jel moguce sta ja citam... :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
ne znam šta ti čitaš, ali pošto se tebi sve treba nacrtati evo:
svirali su krajinoviću na drugu servu foot fault, na 15:30 a to se jednostavno ne radi. i ako je prestupio prestupio je milimetar

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 12 mar 2018, 22:44

Čist foot fault, sve se gleda. Sviran je za zamišljenu centralnu liniju.

Ne svira se jer nema sudije na toj liniji. :mrgreen: Svirano je Kyrgiosu na AO za istu stvar foot fault.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 12 mar 2018, 22:56

Unofficialpage je napisao/la:Čist foot fault, sve se gleda. Sviran je za zamišljenu centralnu liniju.

Ne svira se jer nema sudije na toj liniji. :mrgreen: Svirano je Kyrgiosu na AO za istu stvar foot fault.
na drugu servu?

ok, kyrgiosu bi ja na svaku servu svirao nešto :mrgreen:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la leorey » 12 mar 2018, 23:00

Federer ce ove tenisere derat i sa 50, ako htjedne igrat. Filip izgubio jos u svlacionici. :lol: Fascinantno je to sta se u glavi ovih mladjih tenisera desi kad izadju na megdan najvecem.

58 minuta.
27.10.2020

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 12 mar 2018, 23:20

jestamaji je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Čist foot fault, sve se gleda. Sviran je za zamišljenu centralnu liniju.

Ne svira se jer nema sudije na toj liniji. :mrgreen: Svirano je Kyrgiosu na AO za istu stvar foot fault.
na drugu servu?

ok, kyrgiosu bi ja na svaku servu svirao nešto :mrgreen:
Nebitno je koji je servis, takvo je pravilo. Samo na dosta turnira na toj liniji nema sudije pa tako da se i ne sudi. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 13 mar 2018, 00:03

Borna stvarno djeluje dobro,ja bas puno ocekujem od njega ove god, cak me ne bi cudilo da osvoji neki malo jaci turnir ove godine

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RafaGarros9 » 13 mar 2018, 13:54

jestamaji je napisao/la:
RafaGarros9 je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:foot fault :crazy:

ti idioti moraju shvatiti da to rogeru ne treba, ma koliko to bilo bitno za sam turnir. napravio ga ili ne to se jednostavno na drugu servu ne svira!
**** ti zivot pa jel moguce sta ja citam... :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
ne znam šta ti čitaš, ali pošto se tebi sve treba nacrtati evo:
svirali su krajinoviću na drugu servu foot fault, na 15:30 a to se jednostavno ne radi. i ako je prestupio prestupio je milimetar
Da prestupio je milimetar,da li je odigrao po pravilima,nije sto znaci da poen ide protivniku...pazi sta si jos napisao:"moraju shvatiti da to rogeru ne treba" znaci po tvom sudija treba razmisljati da li je igracu na drugoj strani potrebno svirati foot fault ili da pusti da igrac odigra i da prekrsi pravilo...steta sto nije bio igrac tipa Troicki e onda bi se moralo svirati jel tako,njemu je vec potrebno...Jednostavno igrac je prekrsio pravilo bilo da je to za 1 metar ili milimetar on nije odigrao po pravilima sto znaci da poen ide protivniku kratko i jasno...

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 13 mar 2018, 14:15

to tako kad budu igrali i sudili roboti, kod ljudi je to malo drugačije...... ovaj se jednostavno kur.čio! a jesi li ikad vidio da je neko viknuo rogeru ili rafi foot fault na drugi servis? naravno nisi! e šta misliš zašto????

Avatar
delko
Postovi: 3554
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delko » 13 mar 2018, 15:08

jestamaji je napisao/la:to tako kad budu igrali i sudili roboti, kod ljudi je to malo drugačije...... ovaj se jednostavno kur.čio! a jesi li ikad vidio da je neko viknuo rogeru ili rafi foot fault na drugi servis? naravno nisi! e šta misliš zašto????
Zato sto ne prave footfault na drugi servis :D :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 13 mar 2018, 15:51

svakako :mrgreen:

evo upravo razmišljam, koliko godina gledam rafu i rogera ne sjećam se da im je iko ikada viknuo foot fault. jedino za koga se sjećam je novak jednom kada je ugazio pola metra sa obje noge, čovjek imao mali blackout, to je svakako cijeli stadion vidio pa se moralo viknuti.

znam jednog sudiju koji je sudio dosta ATP turnira na liniji, tip je iz banjaluke a sad živi negdje u njemačkoj ali vidim ga tu i tamo, dođe poslom često u rajvosa, ako se sjetim pitaću ga kad ga slijedeći put vidim oko foot faulta, ali tek poslije 2-3 pive :mrgreen:

Avatar
delinjo
Postovi: 24115
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 13 mar 2018, 23:40

babino je napisao/la:
delinjo je napisao/la:nadam se da je babuka nasao neku motivaciju za ovaj IW...malo je i dosadilo samarati ovu nejac ....ako Mirka nije puno zvocala zadnjih dana ocekujem bez izgubljenog seta....u suprotnom ....mozda neko namuci :D :D
sta ce mu veca motivacija od 'sramote' da izgubi prvo mjesto a nadal nije na turniru uopste.
ova dva turnira neka odradi na nivou i prvo mjesto je skoro pa zagarantovano do kraja sezone, ponovo bez sljake...
mada bi trebao iz zezancije odigrati french open, cisto da vidi gdje je na sljaci u ovom trenutku sa ovako 'losom' konnkurencijom....s druge strane, koliko mu je potreban taj rizik pred travu, vjerujem da ima zelju ali da ga je bas strah.
ko da izgubi prvo mjesto ? :kafa: :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 13 mar 2018, 23:55

Sta kaze Cilkan nakon AO ive godine vidim svoju sansu da napanem broj 1, e moj Cilkana Basic je odsolovao Kholija hahaha

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12678
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Mig_Mig » 14 mar 2018, 00:11

ronaldo99 je napisao/la:Sta kaze Cilkan nakon AO ive godine vidim svoju sansu da napanem broj 1, e moj Cilkana Basic je odsolovao Kholija hahaha
Placa danak igranja na zemlji.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 14 mar 2018, 01:54

Mig_Mig je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Sta kaze Cilkan nakon AO ive godine vidim svoju sansu da napanem broj 1, e moj Cilkana Basic je odsolovao Kholija hahaha
Placa danak igranja na zemlji.
Pa sta je onda bilo na zemlji isto izletio odmah

retro
Postovi: 3453
Pridružen/a: 06 jul 2010, 10:23
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la retro » 14 mar 2018, 04:52

Cilic :tokralju: :lol:
Genius, outrageous, the best ever! RF!

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 14 mar 2018, 10:23

jestamaji je napisao/la:svakako :mrgreen:

evo upravo razmišljam, koliko godina gledam rafu i rogera ne sjećam se da im je iko ikada viknuo foot fault. jedino za koga se sjećam je novak jednom kada je ugazio pola metra sa obje noge, čovjek imao mali blackout, to je svakako cijeli stadion vidio pa se moralo viknuti.

znam jednog sudiju koji je sudio dosta ATP turnira na liniji, tip je iz banjaluke a sad živi negdje u njemačkoj ali vidim ga tu i tamo, dođe poslom često u rajvosa, ako se sjetim pitaću ga kad ga slijedeći put vidim oko foot faulta, ali tek poslije 2-3 pive :mrgreen:
Pa mozda ljudi jednostavno ne prave foot fault :D Imaju takve kretnje kod servisa koje su uvijek iste,dovedene do savrsenstva,dok svima ostalima il loptica bjezi,il oni bjeze :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.