Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 10 mar 2018, 17:58

Mitar vuce Fulham ka Premiershipu!

Danas 2 komada, drugi u 92 min. za pobjedu :tokralju:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 10 mar 2018, 22:06

uglavnom korektan spisak Krstajića. Fali tu Fejsa, Spajić, možda i Miki Sulejmani, a plus je Basta.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 11 mar 2018, 11:18

Ali Vujadin Savic... :crazy:

Avatar
Chandrian
Postovi: 164
Pridružen/a: 21 jan 2018, 16:23
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Chandrian » 11 mar 2018, 15:20

Shadows je napisao/la:Ali Vujadin Savic... :crazy:
Što? Bolje pitanje je Grujić. Savić igra sezonu života. Doduše to je više do sistema Zvezde, ali opet

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 11 mar 2018, 19:37

Jović pogodio protiv Dortmunda!

Morao bi mu Krstajić dati sansu...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 12 mar 2018, 18:43

Deportivo La Korunja, Leganeš i Ren zainteresovani za Maraša.

Takodje se pominje i da ga Benfica i Porto prate!

Veceras Chaves igra sa Sportingom, pa ga mozemo vidjeti na djelu...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 12 mar 2018, 21:06

Veljkovićev prvenac za Verder :thumbup:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 13 mar 2018, 08:58

za ovog Maraša sam ja još prije par mjeseci čitao negdje da je na oku Porta. Navodno, još tada su svi u Portugalu bili oduševljeni njegovim kvalitetima i time kako se brzo uklopio u ekipu.
Evo gledam, nija ga Đorović stavio na spisak mlade reprezentacije? Prestario?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 13 mar 2018, 10:09

Da, on je '95 kao i Veljković...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Nemanja86 » 13 mar 2018, 15:26

za Maraša sam dugo agitovao da pređe u Partizan, ali hebiga, njima je skupo dati par stotina hiljada evra i 10% od dalje prodaje, pa onda gledamo kako Krmenčik okreće Ostojića kao da je Rikardinjo a ne panj od dva metra koji u životu nije napravio takav potez.


Što se tiče Vujadina, ništa kontra dečka, ali sve mi miriše da će on možda u Rusiju radi tog reciprociteta Partizan - CZV. Ako se ne varam, FIFA daje svakom klubu koji da igrača za SP 150-200 hiljada evra na ime te neke naknade ili osiguranja. Partizan ima te pare sigurno preko Stojketa, a ne bi bilo loše da i Zvezdi malo kapne.

Kako god bilo, i ako ode tamo, nadam se da neće prići terenu. Ne gledam Zvezdu puno, ali vjerujem da Savić ima dobru sezonu, ali da se postavi na trepavice, ne može imati bolju sezonu od npr. Nemanje Pejčinovića.

Gledajući cijeli spisak, meni je stvarno zanimljivo da nema Gudelja. Momak je izgurao cijele kvalifikacije, bio je dio svih ključnih utakmica, nisam siguran da nije mogao biti i na širem spisku. Ali opet, možda je i neki interni dogovor da ne dolazi iz Kine, ili tako nešto

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 13 mar 2018, 16:48

Nemanja86 je napisao/la:...ali da se postavi na trepavice, ne može imati bolju sezonu od npr. Nemanje Pejčinovića.
Slazem se u potpunosti!
Nevjerovatno je koliko je taj momak stavljen u zapecak samo zato sto nema menadzera da ga gura...

Lik je Vidić iz prajma za Mitrovića, Vukovića itd..

Generalno smo solidno pokriveni na stoperu. Imas Baneta, Nastasića, Maksimovića, Veljkovića...ali eto velika je nepravda prema Pejčinoviću, kao da lik uopste ne postoji, a ne da je standardan u prvoplasiranom timu ruske lige... :facepalm:

Slicna prica je i sa Fejsom! Jedan od standardnijih igraca Benfice nema mjesta u supersonicnoj Srbiji.. :roll:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 13 mar 2018, 16:54

Ne znam ljudi, ali Maksimović je velika dilema. Čovjeka nema nigdje već 2 sezonu. Samo 2 nastupa u Seriji A i toliko u Rusiji. Totalno van ozbiljnog fudbala. Stoga bih prije volio vidjeti Veljkovića nego njega na spisku.

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Nemanja86 » 13 mar 2018, 18:11

Žurnal je u komentaru spiska negdje između redova nagovjestio da Fejsa navodno nema veliku želju da igra za reprezentaciju :shock: i da za razliku od nekih drugih imena za njega nije iznenađenje što nije tu.

Nemam pojma je l taj novinar samo brani Krstajića, ili stvarno ima neki info, ali nije logično da igrač od 30g ne želi na SP.

Doduše jesu ga povrede satrale tokom karijere.

btw, ja i dalje vjerujem da će Bane možda ponovo na beka, pogotovo na utakmici sa Brazilom, stvarno mi djeluje suludo da i dalje startujemo sa Rukavinom, ali ako to ostane opcija, onda je štoperski par Bane - Nastasić najbolje rješenje.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 13 mar 2018, 18:19

NeshaFCB je napisao/la:Ne znam ljudi, ali Maksimović je velika dilema. Čovjeka nema nigdje već 2 sezonu. Samo 2 nastupa u Seriji A i toliko u Rusiji. Totalno van ozbiljnog fudbala. Stoga bih prije volio vidjeti Veljkovića nego njega na spisku.
Pa Veljković i jeste na spisku.. ;)

Sta mislite ako Jović nastavi sa dobrim partijama, da li ce ga pozvati kao 3. napadaca? :hmmmmm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 13 mar 2018, 18:46

Nemanja86 je napisao/la:Žurnal je u komentaru spiska negdje između redova nagovjestio da Fejsa navodno nema veliku želju da igra za reprezentaciju :shock: i da za razliku od nekih drugih imena za njega nije iznenađenje što nije tu.

Nemam pojma je l taj novinar samo brani Krstajića, ili stvarno ima neki info, ali nije logično da igrač od 30g ne želi na SP.

naravno da nije logično, čak naprotiv, smiješno je. Ako neće da igra za reprezentaciju, mogao je to i ranije reći, a ne sad pred Mundijal. Meni ovo liči na onu priču Kokeze i Đorića kad je Muslin smijenjen. Da bi ga oblatili a sebe oprali zbog smjene, srali kako je Muslin išao da gleda Nica-Lacio (Sergej dao dva gola i asist), kad se vratio za Bg i kad su ga pitali kako mu se svidio Sergej, Muslin navodno rekao Sergej bio najgori na terenu :lol: . A dva vrla fudbalska stručnjaka se zgražavala nad tom izjavom
E meni se sad čini da je slična stvar i sa Fejsinim nepozivanjem. Lakše je slagati da Fejsa ne želi da igra, nego objašnjavati kako, recimo, Grujić ima prednost u odnosu na njega.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 13 mar 2018, 18:51

Cak i ako nece Fejsa, sta je s Radoje?!

Hoce li on... :hmmmmm: :facepalm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 17 mar 2018, 12:01

Rastavac novi član stručnog štaba.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 17 mar 2018, 16:07

Jović opet pogodio, Kostić asistent... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 17 mar 2018, 17:14

volio bih kad bi neko izračunao to, al ja cijenim da je Jović naš najučinkovitiji napadač, kad se minutaža uzme u obzir. Ovo mu je bio šesti gol.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 17 mar 2018, 17:33

Da da, Jović je u tom segmentu sigurno nas najefikasniji igrac. Odigrao 15-ak meceva, 3-4 samo kao starter, ostalo s klupe...

Milivojević penaldzija, 8. gol ove sezone, 6. s bijele tacke... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.