NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

LuisCarlo
Postovi: 318
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la LuisCarlo » 12 mar 2018, 21:46

ne mogu zamisliti Premier ligu bez Čelika, niti Čelik u Prvoj ligi :shock:

Avatar
jeretik
Postovi: 59
Pridružen/a: 02 jun 2010, 13:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jeretik » 12 mar 2018, 21:51

slika

:kralj:
Zadnja izmjena: jeretik, dana/u 12 mar 2018, 23:13, ukupno mijenjano 1 put.

LuisCarlo
Postovi: 318
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la LuisCarlo » 12 mar 2018, 22:17

jeretik je napisao/la:slika

:kralj:
Maše li Fudo sa Nemilskog brda :rol:

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 12 mar 2018, 22:21

Navijačima sigurno jest najbitnije da klub opstane kao pravno lice zbog tradicije, ali realno zbog Fudinih gubara poput ovog gore označenog i sličnih klub je na pragu ispadanja iz lige. Gori su od Kalušićeve ere, ona prva polusezona je bilo šprdanje s imenom kluba, primali smo na Bilinom po 3, 4 komada i strepili i kući od svakog da nas nabije što ne pamtim otkako se igra liga. U slučaju da se desi ispadanje iz Premijer lige onda to definitivno ide na Fudinu dušu i ovih satelita oko njega. I to bi nakon rata bilo prvi put da klub ispadne iz lige, ali oni najvjerniji navijači bi pratili klub i da je u zadnjoj ligi no to nije nikakav alibi za nesposobnost odgovornih i njihove prljave radnje. Međutim, tek gašenje kluba bi izazvalo haos u gradu i svakakve reakcije, jer ljudi dok imaju neku nadu, hvataju se za slamke spasa, ali da nada skroz nestane onda bi nastala divljina i niko ne može predvidjeti šta bi se sve dešavalo.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 12 mar 2018, 22:24

jeretik je napisao/la:slika

:kralj:
Pridruzen 2010 godine, cekao si 8 godina ako nisi brisao postove da bi objavio prvi post i to o Fudinim cukicama.. :urnebes:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 12 mar 2018, 22:39

Svašta za ćuti kod nas u Zenici, pa čak da je reprogram ušao u svoj proces, a da se ćuti i krije zbog jednog "velikog" potražioca .. :think:
Mislim naravno, ne vjerujem u ovo nikako, ali eto. Nek se upiše ovdje, svakako se valja svašta :lol:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 12 mar 2018, 22:43

Svakako da je prioritet da klub opstane kao pravno lice,ako kao takav ne opstane gledat cemo zenica city na bilinom.HOCEMO REPROGRAM!
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 12 mar 2018, 23:01

Čelik nikad neće ispasti, neće ispasti, neće ispasti
I zato Čelik volimo te mi, volimo te mi, volimo te mi

:clap: :clap: :clap:

Avatar
jeretik
Postovi: 59
Pridružen/a: 02 jun 2010, 13:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jeretik » 12 mar 2018, 23:02

prisonbreak je napisao/la:
jeretik je napisao/la:slika

:kralj:
Pridruzen 2010 godine, cekao si 8 godina ako nisi brisao postove da bi objavio prvi post i to o Fudinim cukicama.. :urnebes:
Ono sto jest jest, duze sam ja ovdje od vecine clanova. Nisam vise mogao izdrzati da ne nesto ne komentarisem. A o kome cu drugom, nego o pazevima. Drugi su puno nastetili Celiku, ali mislim da niko nije i nece kao Kralj. J... reprogram. Niko to ozbiljan izgleda vise i ne spominje. A koliko znam ima tu pitanja i o nekim kamatama... Nebitno. Gdje ima volje ima i nacina za reprogram.

Zar nije simptomaticno da sam se ja registrovao u eri vladavine Kralja :D King is dead. Long live the King!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 12 mar 2018, 23:12

jeretik je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
jeretik je napisao/la:slika

:kralj:
Pridruzen 2010 godine, cekao si 8 godina ako nisi brisao postove da bi objavio prvi post i to o Fudinim cukicama.. :urnebes:
Ono sto jest jest, duze sam ja ovdje od vecine clanova. Nisam vise mogao izdrzati da ne nesto ne komentarisem. A o kome cu drugom, nego o pazevima. Drugi su puno nastetili Celiku, ali mislim da niko nije i nece kao Kralj. J... reprogram. Niko to ozbiljan izgleda vise i ne spominje. A koliko znam ima tu pitanja i o nekim kamatama... Nebitno. Gdje ima volje ima i nacina za reprogram.

Zar nije simptomaticno da sam se ja registrovao u eri vladavine Kralja :D King is dead. Long live the King!
Dobar, dobar :urnebes:
Valjda bude reprogram, kako vidimo razne price kruze po gradu po tom pitanju.
Informacije iz kluba dobijemo svake prestupne godine.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4899
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 12 mar 2018, 23:17

Ja vjerujem sad vise u ispadanje iz lige nego u opstanak,mada sam bio ubjedjen da necemo ispast al mi smo sebe sjebali zadnjoh 5 kola.U gasenje kluba ne vjerujem .Mene zanima sta kad ispadnem kakvi ce bit ciljevi hocel investitor ostat ,hocel reprogram se sprovodit i jbo opstanak ak ce opet rasut ekipu na kraju sezone i opet ispocetka ..Glavni krivac ako se ispadne je onaj ko je naredio rasipanje proslogodisnjeg igrackog kadra i,ak ih je msilio raspustit trebo je tad investitora dovest i ove igrace i sigurno bi ovi bez probelma opstali u ligi .AL jbga sta je tu je borit se pa sta bude

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 13 mar 2018, 06:51

Pa pustili ste kralja da manipulise vama, povjerovali slijepo i brzo zaboravili njegove rijeci o stecaju i gasenju kluba. Nazalost, sutnja i saginjanje na kraju ce dovesti do toga da desi se ono sto kralj rece.
U zvijezde ste ukivali i Memisa i Djuguma i masu drugih, e eto sad neka sprovedu u djelo rijeci svoga vozda koji ih i postavi tamo u strukture kluba, a sve u cilju da ispune zacrtano u glavi njihovog kroolja.

Prijatno dovidjenja!
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MrHc » 13 mar 2018, 11:15

11 sati reprograma nema.
Petak dodje dzuma prodje.

Zenicagas Gasi se Celik.
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 13 mar 2018, 11:43

Ja vise vjerujem u ispadanje, nego u reprogram! Da li sam ja presimista ili realista :think:

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 13 mar 2018, 11:56

Pa zašto se ne oglasi naša navijačka grupa ? Zašto se šuti ? Zašto se ne najavi skup pred opštinom i zašto ne odemo tamo tražiti odgovor za reprogram ? Brojka je tu nebitna( Batistuta će odmah da se zaveže za tu brojku, isprogramiran), al mislim svakako da nas ne bi bilo malo .. Ne kontam ja nas, svega mi ..
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 13 mar 2018, 12:00

Convicts1988 je napisao/la:Pa zašto se ne oglasi naša navijačka grupa ? Zašto se šuti ? Zašto se ne najavi skup pred opštinom i zašto ne odemo tamo tražiti odgovor za reprogram ? Brojka je tu nebitna( Batistuta će odmah da se zaveže za tu brojku, isprogramiran), al mislim svakako da nas ne bi bilo malo .. Ne kontam ja nas, svega mi ..
Lakse ovdje piskarat reprogram nego organizovat proteste koda nekog boli racku sta se ovdje pise...a koliko vidim vecini i odgovara sve ovo samo da bi mogli piskarat kako su bili upravu

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4899
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 13 mar 2018, 14:51

Convicts1988 je napisao/la:Pa zašto se ne oglasi naša navijačka grupa ? Zašto se šuti ? Zašto se ne najavi skup pred opštinom i zašto ne odemo tamo tražiti odgovor za reprogram ? Brojka je tu nebitna( Batistuta će odmah da se zaveže za tu brojku, isprogramiran), al mislim svakako da nas ne bi bilo malo .. Ne kontam ja nas, svega mi ..
Naravno da je bitna brojka itekako ,nije isto kad se skupi 50 100 200 ljudi nego 5000.jer ce te samo poklopit mala sacica ljudi trazi to i to.pa ces vidjet komentara po fb ,sta ovi sad hoce dalo im sve opet traze.doveli im invetitora,dovel igrace.isli u Antaliju, 164 000 dali pa sta vise hoce a nema ih na stadionu 500 kad je utakmica ...Mozes ti meni objasnit al objasni ti babincu 100% kojih ima vise neg Robijasa nazalost i slicnim babincima ..Slazem se ja treba trazit sve to ,al zasto ne bi neko npr kontaktio onog DINU novinara da lijepo i on malo to ispita da kontaktira pa da objavi ..Treba tebi tu neka podrska i medija da to neko lijepo isprati ,pa ti se mozes okupit i da ti to niko ne objavi i najgore sto se ti ne mozes okupit pred opcinom kako ti mislis .nego se ti moras najavit ak ces ic ,ko organizuje proteste ,koji povod ..Onako samo mozes krivicnu prijavu dobit za remetenje javnog reda i mira ..Mozes ti meni sad opet nesto rec al tako je prjatelju u ovoj nasoj jbenoj drzavi ..Nego 5 oktobra biraj politicara koji voli Celik ako ga ima a ne da nam sve seljaci biraju ,penzioneri ,nacionalistri i stranacki ljudi koji zive na drzavnim jaslama i jbe se njih i za Celik i za sve.njima je bitno 5 saktova ,200 metara asfalta i 4 bandere da se stavi

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 13 mar 2018, 17:02

Ćutimo onda :shh: :shh: :shh: Sve je ok .
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
avenija
Postovi: 13619
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 13 mar 2018, 17:43

Ma bati suplju prosipa
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4899
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 13 mar 2018, 17:52

CONWICTIS drug ne znam iskreno vise sta bi napiso ,sve bi volio ko svi ovdje opstanak i reprogram naravno ..Kako doc do toga ne znam ni ja vise sam ..Istina da samo pametujemo svi opcenito slovima svugdje a na terenu nista ne uradimo ,,Tako je sve do sad bilo i sa NGG kad je bio ,sve ideje odlicno a kad treba realizirat neam nas nigdje nit ima novca ,nit te politika podrzava nit ima ljudi.Valljda ce se nac neko pametan da sve ovo rijesi al ja sam se pomirio sa ispadanjem a u gasenje kluba ne vjerujem ,i ak se i ovo raspadne nas nema 10 godina nigdje

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.