Sport i TV

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la legenda reala » 04 mar 2018, 21:17

hrustoni je napisao/la: Pa dobro legendo,ako ti tako kazes mozda i jesu nizerazredna tv. Za nas da kazem malo starije stovaoce Serie A,ruku na srce sigurno rade dobar posao. No dobro,uvijek moze bolje.
Ma gledam ih i ja imaju odlične komentatore i dobro oni rade al programski sadržaj im je tanak SK im je uzo skoro sve što valja oni ne čine ništa da unaprijede program nego kupuju neke lijeve lige lično sam razočaran u njih
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

hrustoni
Postovi: 99
Pridružen/a: 01 feb 2014, 00:17
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la hrustoni » 04 mar 2018, 21:33

legenda reala je napisao/la:
hrustoni je napisao/la: Pa dobro legendo,ako ti tako kazes mozda i jesu nizerazredna tv. Za nas da kazem malo starije stovaoce Serie A,ruku na srce sigurno rade dobar posao. No dobro,uvijek moze bolje.
Ma gledam ih i ja imaju odlične komentatore i dobro oni rade al programski sadržaj im je tanak SK im je uzo skoro sve što valja oni ne čine ništa da unaprijede program nego kupuju neke lijeve lige lično sam razočaran u njih
Eh valah si upravu za te lijeve lige,samo izgleda da popune programski sadrzaj. Komentatori su im fakat vrhunski. Nadam se da otkupe nesto kvalitetno,jer sam bas primoran da ih gledam. Al da Bog da sćeri.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la legenda reala » 04 mar 2018, 22:18

Ma ja oni otkupljuju futsal prvenstvo Španije i odbojkašku.ligu Turske i najavljuju kao neku exkluzivu smjesno
Evo sad su uzeli Škote samo da popune prazan prostor u rasporedu jer u njih vikend idu snimci na svim kanalima

Ma nisam primoran al želim i njih da imam interesuje me LP, rukometna LP, ABA, SeriaA, Endesa i sl
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Raonffa » 04 mar 2018, 22:27

prisonbreak je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:A kakve kamere prenose repku? Jel bht radi prenos ili neko drugi kada repka igra?
Mora se raditi HD prenos (još od kvala za Euro 2016 čini mi se), tako stoji u propisima UEFA-e i FIFA-e, mislim da krovne kuće rade prenos, BHT uzima signal.
Al zasto ne orenose ligqske utqkmice s tim kqmeramq, to mi je cudno, jer isto digitronom
Al' ne prenosi BHT, ne rade oni prenos, oni uzimaju signal, a prenos realizuju UEFA ili FIFA. Ili eventualno da im krovne kuće posude opremu, pa oni to odrade i kasnije im vrate.

Poenta je da BHT uopšte ne posjeduje tu opremu i zato nemaš prenose naše lige u HD-u.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

hrustoni
Postovi: 99
Pridružen/a: 01 feb 2014, 00:17
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la hrustoni » 04 mar 2018, 22:29

Veliki sam fan Juventusa,al brate pretjeruju s reprizama istog. Juve-Tot sam Bog zna koji put ide repriza. Zaista se nadam da ce popraviti ostatak programske seme. Velis Skoti :crazy: Eh tuge

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la BelminM23 » 04 mar 2018, 23:04

Više stvari gledam na Areni, ali SK na dnevnoj bazi je daleko ispred. Seriu A gledam tri utakmice minimalno za vikend, dok ostalo pomalo. Mene Arena najviše drži na Ligi prvaka, ali opet, nemaš tih utakmica dovoljno, dobiti će više prostora kada se uvedu dva termina za Ligu prvaka, to su četiri utakmice po kolu.

Danas Barcelona- Atletico i Manchester City- Chelsea, ali nijednu utakmicu nisam gledao, onako pomalo nešto uhvatio, ali da je Liga prvaka, gledao bih sigurno cijelu.

Opet zavisi, ko šta voli, to gleda. Dobro je imati i jedne i druge. Ne bi valjalo da se jedni odlijepe do kraja, da stvore još veći monopol, a ovamo da se drugi guše u sići, pa da se izgube i ti nižerazredne lige, sportovi...

Otkako mi je m:tel uveo i SK, ne živim u polusportskom mraku, imam sve što mi treba na dohvat ruke. Jazuk mi je samo naša liga. :lol:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Osim13 » 06 mar 2018, 23:04

Ovaj čiko što gostuje na Areni za vrijeme Lige prvaka baš ima finu priču, vidi se da zna znanje sto je apsolutna rijetkost pa čak i nepoznanica danas.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Jeftha » 07 mar 2018, 01:03

Osim13 je napisao/la:Ovaj čiko što gostuje na Areni za vrijeme Lige prvaka baš ima finu priču, vidi se da zna znanje sto je apsolutna rijetkost pa čak i nepoznanica danas.
Kralju, ovaj ti je totalna neznalica. Ako mislimo na istog. Frajer ne zna imena igracima kako treba.
Da ne govorim kako mu je iznenađenje sto je Zidane rotir'o protiv Espanyola.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Ramsey8 » 07 mar 2018, 01:04

Jeftha je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Ovaj čiko što gostuje na Areni za vrijeme Lige prvaka baš ima finu priču, vidi se da zna znanje sto je apsolutna rijetkost pa čak i nepoznanica danas.
Kralju, ovaj ti je totalna neznalica. Ako mislimo na istog. Frajer ne zna imena igracima kako treba.
Da ne govorim kako mu je iznenađenje sto je Zidane rotir'o protiv Espanyola.
Bas lik blage nema :rol:
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la legenda reala » 11 mar 2018, 13:50

Ova kupovina Škotske lige bi mogla biti pun pogodak strašan derbi dosad
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Alminjo99 » 11 mar 2018, 14:33

Samo ovaj derbi u Skotskoj i valja, ostale utakmice ispod prosjecne.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la legenda reala » 12 mar 2018, 22:29

Pročita da je Arena otkupila Njemačku ligu u košarci kakva se košarka igra kod njih jel zanimljivo
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la The Game » 12 mar 2018, 22:35

legenda reala je napisao/la:Pročita da je Arena otkupila Njemačku ligu u košarci kakva se košarka igra kod njih jel zanimljivo
Vecinom suterski treninzi Amerikanaca koji nisu dovoljno dobri ni za NBDL... posto je i Bamberg grohn'o ove godine, ostao je Bayern da se isplati pogledati ponekad.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la ASD » 13 mar 2018, 17:43

Zavisi i od ukusa sta ko voli.
Meni su licno draze lige NHL i MLB nego li NBA i NFL, tako da mi je po tom pitanju draza Arenasport.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Bassha » 14 mar 2018, 14:39

Danas i narednih par dana ce biti kosarke na Areni; Fibina LŠ, NCAA, KLS, ABA LIGA, ABA 2, ACB
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mig_Mig » 16 mar 2018, 18:26

Sport klub 7,8,9,10 od sutra na EON.u :bow: Za sada odredjene prijenose moci cemo pratiti iz vise uglova preko ovih SK.ova.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Alminjo99 » 16 mar 2018, 18:42

Mig_Mig je napisao/la:Sport klub 7,8,9,10 od sutra na EON.u :bow: Za sada odredjene prijenose moci cemo pratiti iz vise uglova preko ovih SK.ova.
:tokralju: :tokralju: :tokralju: bit ce zanimljivo to pratiti iz vise uglova.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17783
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la akisarajevo92 » 16 mar 2018, 20:15

Iako prati TV prenos, gledalac zapravo ima jedinstveni doživljaj sa lica mesta, bez zvuka komentatora. Prve prenose iz više uglova trke Moto GP moći će da prate korisnici EON platforme SBB-a, Telemach Crna Gora, u subotu i nedelju 17. i 18. marta, a trke Formule 1 narednog vikenda 24. i 25. marta.

Nakon EON-a, uskoro ova mogućnost očekuje i korisnike D3 digitalne kablovske televizije, kod istih operatora.

U budućnosti na isti način gledaćete prenose tenisa, atletike, fudbala i drugih sportova na kanalima SK 7, SK 8, SK 9 i SK 10.
valjda se uskoro sjete staviti SK4, SK5 i SK6 u HD-u
Don't believe the hype.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mig_Mig » 16 mar 2018, 20:20

akisarajevo92 je napisao/la:
Iako prati TV prenos, gledalac zapravo ima jedinstveni doživljaj sa lica mesta, bez zvuka komentatora. Prve prenose iz više uglova trke Moto GP moći će da prate korisnici EON platforme SBB-a, Telemach Crna Gora, u subotu i nedelju 17. i 18. marta, a trke Formule 1 narednog vikenda 24. i 25. marta.

Nakon EON-a, uskoro ova mogućnost očekuje i korisnike D3 digitalne kablovske televizije, kod istih operatora.

U budućnosti na isti način gledaćete prenose tenisa, atletike, fudbala i drugih sportova na kanalima SK 7, SK 8, SK 9 i SK 10.
valjda se uskoro sjete staviti SK4, SK5 i SK6 u HD-u
A vidis i 7 8 9 10 uvode samo na EON jer se novi kanal placa u svakoj drzavi osim u BIH. Drugo pred da se i kanali u HD placaju dodatno. Samo mislim da je to jedan od mogucih razloga.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Raonffa » 16 mar 2018, 20:31

Imaju više kanala od Sky Sporta :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.