NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 13 mar 2018, 18:13

slika

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 13 mar 2018, 18:22

Nazalost od ove slike je ostalo 300 iskrenih navijca

Avatar
bambus
Postovi: 4265
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 13 mar 2018, 18:34

BatistutA19 je napisao/la:Nazalost od ove slike je ostalo 300 iskrenih navijca
Koliko je to u procentima ?
!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 13 mar 2018, 18:34

BatistutA19 je napisao/la:Nazalost od ove slike je ostalo 300 iskrenih navijca
Nije istina.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
jeretik
Postovi: 59
Pridružen/a: 02 jun 2010, 13:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jeretik » 13 mar 2018, 18:39

Ostali su navijaci. Samo su svi razjedinjeni kao sto je u posljednih godinu i po sve razjedinjeno i zavadjeno u gradu.

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 13 mar 2018, 19:12

MrHc je napisao/la:11 sati reprograma nema.
Petak dodje dzuma prodje.

Zenicagas Gasi se Celik.
Ima li nafake u Slobodi :D
Ima li tamo jos uvijek talenata :hmmmmm:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

zenickicelik
Postovi: 134
Pridružen/a: 10 feb 2017, 22:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenickicelik » 13 mar 2018, 19:23

a najjači su mi ovi forumski pametnjakovići koji samo znaju tipkat po ovom **** forumu i to rade već 3 godine. Grupa nije razjedinjena, grupa je ostala ista sve ove godine borbe. Istina, probali su mnogi da je razjedine, najviše na ovakve načine preko interneta tipkajući i pametujući, valjajući razne gluposti, a kad stanu pred tu "razjedinjenu" ekipu ušute.

Pitanje za ove pametnajkoviće, dežurne tipkatore koji najčešće spominju "razjedinjene" Robijaše, koje je zadnje gostovanje koje ste odradili? Šta si ti kao osoba i induvidua uradio da bi reprogram bio usvojen? Šta si žrtvovao za to osim vremena provedenog na ovom forumu? Uh, jer ja jesam puno toga. Od para, živaca, vremena, kazni, suza, palih ispita, propuštenih ispita, svađa po kući, s starom, s curom, KRVI, da KRVI. Dva moja ponajbolja druga su ranjena boreći se za statut i reprogram, da ranjena lave ba, od metka i noža onda raznih tuča po gradu s kojekakvim narkomanima i kriminalcima. Jel' na tebe možda pucano? Jesul' tebi možda metci letali iznad glave? Jesi se ti osvrto dok hodaš s curom po gradu očekujući da će svaki trenutak izletit neki klošari pa eto ti opet belaja i tuče s njima, a ti normalna sasvim osoba ne pada ti na pamet hodat s nožem ili nekim oružjem po gradu, a oni svaki ponaosob minimalno dva imaju.

Šta si ti uradio da imaš pravo spomenuti trenutnu ekipu robijaša, istu onu ekipu koja se 4 godine bori, hodaa po kojekakvim vukojebinama, koja je prošla sve ovo, koja ne pamti kad je se sretna vračala s nekog gostovanja? One momke koji idu u Gabelu u struhnutom kombiju na -15 dok ti tipkaš iz svog kreveta umotan u jorgan? Kako vas ba nije stid? Da smo imali sve vrijeme pravu podršku da ste sve vrijeme podržavali ovo jezgro, a ne sakrivali se po istoku i zapadu i pametovali po forumu možda bi nešto i bilo drugačije.

Robija nije razjedinjena, Robija je jača nego ikad, složnija nego ikad, formiralo se jezgro i jedna prelijepa priča. Fuzija starijih i mlađih, iskusnih i ludih. I zato kad hočeš da nas spomeneš, prvo ustani skini nam kapu, pridruži nam se na jugu, počni ići na gostovanja, reci svoju ideju bičeš poslušan, pokrenučeš uživo diskusiju i iznenadit češ se koliko kvalitetna zna biti i PRESTANI PISAT PO **** FORUMU !

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 13 mar 2018, 20:26

PRISHONBREAK pa gdje su ti ljudi sa ove slike jbte ovdje 7000 ljudi pred istokom .kako nije istina.Zamisli da je ovih 7000 ljudi non stop protestovalo non stop govorili na stadonu hocemo reprogram .Sve bi se usvojilo na vrijeme i sve bi se sprovelo .Al ovi su ljudi nestali posle imali neku drugu viziju.il su mozda titulu sa statutom novim odmah kontali i coca cola sponzor i master card..Ova brojnost je trebala 5 godina na stadionu da bi ti ono sproveo al ko ce to cekat .hoce ljudi odmah titulu,evropu.I kazes nije istina. Ja bgm ovoliko ljudi ne vidim na stadionu ...
BAMBUS racunaj et procente tibne bi da racunam..
ZENICKI CELIK niko drug nije tebi reko svaka cast sto ides na gostovanja i ako ides ,ja svaki put napisem kapa do poda Robiji koja ide i veliki respekt ko god ide na gostovanja.Al shvati da se ne moze ic na gostovanja uvjek ,iso sam i ja prije na gostovanje al vise ne idem.Trebaju mladji preuzimat sve pa i gostovanja..Nemas se ti sta ljutit, niko il barem ja nisam reko da nije dobra Robija al brojnost je slaba pao je kop za duplo..I naravno da ima sad i te tzv Robije koji su za sve to sto pises i onih ojih nisu a isto se kletu u Celik i masu salovima i nosaju dres i pijevaju pijesme a nisu na jugu a bili su na jugu .Al ti drugacije vide Celik...Slazem se opcenito mi svi pametujemo 15 godina a nista nismo uradili ..Da je bar ovaj NGG bio prije 15 godina i ovakava ideja al ovo vise ne ispravi niko

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 13 mar 2018, 20:55

Fan shop USKORO NK CELIK ZENICA ........jbe ovdje lud zbunjenog majkemi hahhahah

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 13 mar 2018, 20:57

zenickicelik je napisao/la:a najjači su mi ovi forumski pametnjakovići koji samo znaju tipkat po ovom **** forumu i to rade već 3 godine. Grupa nije razjedinjena, grupa je ostala ista sve ove godine borbe. Istina, probali su mnogi da je razjedine, najviše na ovakve načine preko interneta tipkajući i pametujući, valjajući razne gluposti, a kad stanu pred tu "razjedinjenu" ekipu ušute.

Pitanje za ove pametnajkoviće, dežurne tipkatore koji najčešće spominju "razjedinjene" Robijaše, koje je zadnje gostovanje koje ste odradili? Šta si ti kao osoba i induvidua uradio da bi reprogram bio usvojen? Šta si žrtvovao za to osim vremena provedenog na ovom forumu? Uh, jer ja jesam puno toga. Od para, živaca, vremena, kazni, suza, palih ispita, propuštenih ispita, svađa po kući, s starom, s curom, KRVI, da KRVI. Dva moja ponajbolja druga su ranjena boreći se za statut i reprogram, da ranjena lave ba, od metka i noža onda raznih tuča po gradu s kojekakvim narkomanima i kriminalcima. Jel' na tebe možda pucano? Jesul' tebi možda metci letali iznad glave? Jesi se ti osvrto dok hodaš s curom po gradu očekujući da će svaki trenutak izletit neki klošari pa eto ti opet belaja i tuče s njima, a ti normalna sasvim osoba ne pada ti na pamet hodat s nožem ili nekim oružjem po gradu, a oni svaki ponaosob minimalno dva imaju.

Šta si ti uradio da imaš pravo spomenuti trenutnu ekipu robijaša, istu onu ekipu koja se 4 godine bori, hodaa po kojekakvim vukojebinama, koja je prošla sve ovo, koja ne pamti kad je se sretna vračala s nekog gostovanja? One momke koji idu u Gabelu u struhnutom kombiju na -15 dok ti tipkaš iz svog kreveta umotan u jorgan? Kako vas ba nije stid? Da smo imali sve vrijeme pravu podršku da ste sve vrijeme podržavali ovo jezgro, a ne sakrivali se po istoku i zapadu i pametovali po forumu možda bi nešto i bilo drugačije.

Robija nije razjedinjena, Robija je jača nego ikad, složnija nego ikad, formiralo se jezgro i jedna prelijepa priča. Fuzija starijih i mlađih, iskusnih i ludih. I zato kad hočeš da nas spomeneš, prvo ustani skini nam kapu, pridruži nam se na jugu, počni ići na gostovanja, reci svoju ideju bičeš poslušan, pokrenučeš uživo diskusiju i iznenadit češ se koliko kvalitetna zna biti i PRESTANI PISAT PO **** FORUMU !
100% brate samo se pametuje po forumu
JUG JE JACI NEGO IKAD!!!
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 13 mar 2018, 21:05

BatistutA19 je napisao/la:PRISHONBREAK pa gdje su ti ljudi sa ove slike jbte ovdje 7000 ljudi pred istokom .kako nije istina.Zamisli da je ovih 7000 ljudi non stop protestovalo non stop govorili na stadonu hocemo reprogram .Sve bi se usvojilo na vrijeme i sve bi se sprovelo .Al ovi su ljudi nestali posle imali neku drugu viziju.il su mozda titulu sa statutom novim odmah kontali i coca cola sponzor i master card..Ova brojnost je trebala 5 godina na stadionu da bi ti ono sproveo al ko ce to cekat .hoce ljudi odmah titulu,evropu.I kazes nije istina. Ja bgm ovoliko ljudi ne vidim na stadionu ...
BAMBUS racunaj et procente tibne bi da racunam..
ZENICKI CELIK niko drug nije tebi reko svaka cast sto ides na gostovanja i ako ides ,ja svaki put napisem kapa do poda Robiji koja ide i veliki respekt ko god ide na gostovanja.Al shvati da se ne moze ic na gostovanja uvjek ,iso sam i ja prije na gostovanje al vise ne idem.Trebaju mladji preuzimat sve pa i gostovanja..Nemas se ti sta ljutit, niko il barem ja nisam reko da nije dobra Robija al brojnost je slaba pao je kop za duplo..I naravno da ima sad i te tzv Robije koji su za sve to sto pises i onih ojih nisu a isto se kletu u Celik i masu salovima i nosaju dres i pijevaju pijesme a nisu na jugu a bili su na jugu .Al ti drugacije vide Celik...Slazem se opcenito mi svi pametujemo 15 godina a nista nismo uradili ..Da je bar ovaj NGG bio prije 15 godina i ovakava ideja al ovo vise ne ispravi niko
Otkd protiv Viteza 7 000? Kako nas nema? Pokreni proteste sa razlogom, sa pricom kao sto je NGG, pa ces vidjeti da ima 7000. Nemoj pricati u suplje Bgt. De malo razmisli, mnogi su prestali citat forum radi tebe. Pa glavna si tema gdje se god okrenes i sl..
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 13 mar 2018, 21:38

Nije bitna koja si liga, je*o dugove i licencu, igraj za raju i fan shop :njanjanja:



Cijene se ubile za zenicane, a dijaspori sića :opaopa:

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 13 mar 2018, 22:45

zenickicelik je napisao/la:a najjači su mi ovi forumski pametnjakovići koji samo znaju tipkat po ovom **** forumu i to rade već 3 godine. Grupa nije razjedinjena, grupa je ostala ista sve ove godine borbe. Istina, probali su mnogi da je razjedine, najviše na ovakve načine preko interneta tipkajući i pametujući, valjajući razne gluposti, a kad stanu pred tu "razjedinjenu" ekipu ušute.

Pitanje za ove pametnajkoviće, dežurne tipkatore koji najčešće spominju "razjedinjene" Robijaše, koje je zadnje gostovanje koje ste odradili? Šta si ti kao osoba i induvidua uradio da bi reprogram bio usvojen? Šta si žrtvovao za to osim vremena provedenog na ovom forumu? Uh, jer ja jesam puno toga. Od para, živaca, vremena, kazni, suza, palih ispita, propuštenih ispita, svađa po kući, s starom, s curom, KRVI, da KRVI. Dva moja ponajbolja druga su ranjena boreći se za statut i reprogram, da ranjena lave ba, od metka i noža onda raznih tuča po gradu s kojekakvim narkomanima i kriminalcima. Jel' na tebe možda pucano? Jesul' tebi možda metci letali iznad glave? Jesi se ti osvrto dok hodaš s curom po gradu očekujući da će svaki trenutak izletit neki klošari pa eto ti opet belaja i tuče s njima, a ti normalna sasvim osoba ne pada ti na pamet hodat s nožem ili nekim oružjem po gradu, a oni svaki ponaosob minimalno dva imaju.

Šta si ti uradio da imaš pravo spomenuti trenutnu ekipu robijaša, istu onu ekipu koja se 4 godine bori, hodaa po kojekakvim vukojebinama, koja je prošla sve ovo, koja ne pamti kad je se sretna vračala s nekog gostovanja? One momke koji idu u Gabelu u struhnutom kombiju na -15 dok ti tipkaš iz svog kreveta umotan u jorgan? Kako vas ba nije stid? Da smo imali sve vrijeme pravu podršku da ste sve vrijeme podržavali ovo jezgro, a ne sakrivali se po istoku i zapadu i pametovali po forumu možda bi nešto i bilo drugačije.

Robija nije razjedinjena, Robija je jača nego ikad, složnija nego ikad, formiralo se jezgro i jedna prelijepa priča. Fuzija starijih i mlađih, iskusnih i ludih. I zato kad hočeš da nas spomeneš, prvo ustani skini nam kapu, pridruži nam se na jugu, počni ići na gostovanja, reci svoju ideju bičeš poslušan, pokrenučeš uživo diskusiju i iznenadit češ se koliko kvalitetna zna biti i PRESTANI PISAT PO **** FORUMU !
Svaka cast prijatelju, vjerovatno se znamo i uzivo sa juga i gostovanja,
POTPISUJEM :clap:
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 13 mar 2018, 22:59

Jel to i na jugu sve pozitiva? :D
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 13 mar 2018, 23:04

Gledam nesto navijace sevile kako slave s igracima.Gledam ih i pune mi oci suza,postavljam sebi pitanje hocu li ja ,kao momak od 22 godine ,dozivjeti da vidim svoj voljeni klub negdje u evropi.Zamisljam moj likce negdje tamo u bijelom svijetu kako igra protiv mnogo jaceg protivnika,nas negdje gore pod krovom na 3 spratu sretne i raspjevane dok nasih 11 grize na terenu i pobjeduje.Nekad pred san uvijek mastam,kao malo dijete,da sa svojim drugovima pod krovom "parka princeva" slavim pobjedonosni gol.Zamisljam puno bilino ,kao onda kada me stari vodio na zapad a ja mu zaspem u krilu dok se stadionom ori pjesma celika.A onda se vratim u realnost i shvatim da smo daleko od toga,daleko od mojih fantazija.Vratim se u gabelu,široki,kakanj u nasa sela , vratim se na ona mjesta s kojih smo se vracali pognutih glava,vratim se u realnost gdje se seljaci sprdaju sa likcetom.Sprdaju sa istim onim likcetom koji je tukao mocnu fiorentinu,celzi.Pa taj likce je osvajao dva puta srednjoevropski kup.I onda tamo negdje u nekom zaseoku ,sa istom tom celicnom masinom,sprdaju se ekipe kao gosk, mladost, siroki.Da li ce se moji snovi ikada ostvariti? Na to pitanje ne znam odgovor,ali se svim srcem nadam, i zivim za dan, kada ce moj celik opet tuci malu fiorentinu.Jer moj likce je najveci na svijetu.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 13 mar 2018, 23:11

Steelman je napisao/la:Jel to i na jugu sve pozitiva? :D
Robijasi na spidu :twisted:
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 13 mar 2018, 23:19

Treba REPROGRAM na spid!

Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 13 mar 2018, 23:24

Pametna ideja, trebalo bi.Mozda bi se tada ubrzoo :hmmmmm:
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 13 mar 2018, 23:27

Boli te qurac ba, ti imas samo 22 godine :D
Uzivaj.

Ja aktivno pratim Celika cc 25 godina. I nista. Nista. Denizli, Gent, eto neko radovanje i sjecanje.

p.s. ima ovih domacih derbija. Ali to su vise sjecanja tribine i desavanja nego samog fudbala.
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 14 mar 2018, 03:49

prisonbreak je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:PRISHONBREAK pa gdje su ti ljudi sa ove slike jbte ovdje 7000 ljudi pred istokom .kako nije istina.Zamisli da je ovih 7000 ljudi non stop protestovalo non stop govorili na stadonu hocemo reprogram .Sve bi se usvojilo na vrijeme i sve bi se sprovelo .Al ovi su ljudi nestali posle imali neku drugu viziju.il su mozda titulu sa statutom novim odmah kontali i coca cola sponzor i master card..Ova brojnost je trebala 5 godina na stadionu da bi ti ono sproveo al ko ce to cekat .hoce ljudi odmah titulu,evropu.I kazes nije istina. Ja bgm ovoliko ljudi ne vidim na stadionu ...
BAMBUS racunaj et procente tibne bi da racunam..
ZENICKI CELIK niko drug nije tebi reko svaka cast sto ides na gostovanja i ako ides ,ja svaki put napisem kapa do poda Robiji koja ide i veliki respekt ko god ide na gostovanja.Al shvati da se ne moze ic na gostovanja uvjek ,iso sam i ja prije na gostovanje al vise ne idem.Trebaju mladji preuzimat sve pa i gostovanja..Nemas se ti sta ljutit, niko il barem ja nisam reko da nije dobra Robija al brojnost je slaba pao je kop za duplo..I naravno da ima sad i te tzv Robije koji su za sve to sto pises i onih ojih nisu a isto se kletu u Celik i masu salovima i nosaju dres i pijevaju pijesme a nisu na jugu a bili su na jugu .Al ti drugacije vide Celik...Slazem se opcenito mi svi pametujemo 15 godina a nista nismo uradili ..Da je bar ovaj NGG bio prije 15 godina i ovakava ideja al ovo vise ne ispravi niko
Otkd protiv Viteza 7 000? Kako nas nema? Pokreni proteste sa razlogom, sa pricom kao sto je NGG, pa ces vidjeti da ima 7000. Nemoj pricati u suplje Bgt. De malo razmisli, mnogi su prestali citat forum radi tebe. Pa glavna si tema gdje se god okrenes i sl..
De ti malo razmisli odkud protiv Viteza, zato sto je NAJAVLJEN REPROGRAM eto odkud i gdje su nakon Viteza e to razmisli ti .Ostavljam ti da razmisljas ..Pokreni ti proteste pa ces vidjet eo ja cu doc prvi na protest al doce ja o jos 500 budala ko ja il et nazovi ih pametnih kako hoces....Cuj odkud protiv Viteza a fol ne zna sto je bilo pa da nije bilo najava reprograma ne bi bilo ni pola od one raje..

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.