Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
sljivo
Postovi: 14320
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la sljivo » 12 mar 2018, 17:03

invincible1921 je napisao/la:@sljivo ne osporavan ja ništa ali da se debelo uzdižu i u tome da se pretjeruje kvazi veliki klubovi poput tome i Napolija...iza toga stojim
Niko ih ne uzdiže samo im se mora odati priznanje za ono što su napravili. Ovdje je odavanje priznanja kvalifikacija iznad svega.

Razultat za Juventus je osvajanje titule, za Napoli je to učešće u LP, za Sampdoriju je to LE, a za Benevento je opstanak. Ovi iza Juventusa ne moraju ništa osvojiti da bi imali rezultat a ako bi otišli stepenicu dalje to je ranga, recimo, kao kad bi Juve uzeo LP, a Napoli je trenutno na tom tragu ili je bio jučer.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 12 mar 2018, 17:50

Lillard je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:@sljivo ne osporavan ja ništa ali da se debelo uzdižu i u tome da se pretjeruje kvazi veliki klubovi poput tome i Napolija...iza toga stojim
Možda bi se milanski velikani mogli ugledat na njih pa bi i ušli u tu Ligu Prvaka konačno.
Milan će prije osvojiti LPa nego Juventus. :mrgreen:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Biscione
Postovi: 4590
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 12 mar 2018, 18:21

Vrijeme je da okrenemo na veselije teme :mrgreen::
slika
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la invincible1921 » 12 mar 2018, 18:47

Lillard je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:@sljivo ne osporavan ja ništa ali da se debelo uzdižu i u tome da se pretjeruje kvazi veliki klubovi poput tome i Napolija...iza toga stojim
Možda bi se milanski velikani mogli ugledat na njih pa bi i ušli u tu Ligu Prvaka konačno.
Inter će opet biti prvak al Roma nikada ...ustvari hoće jednom u narednih 50 g
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Lillard » 12 mar 2018, 18:59

Kakva ti je to logika?

Roma ima jedan naslov u povijesti jel, ne znam ni ja. Govorimo o razinama oba kluba i onome šta postižu. Daj Romi milanski transfer rok pa ćemo vidjet. Godinama tapkaju u mraku, a našli podjecnjivat Romu i Napoli.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25686
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 12 mar 2018, 20:45

milanist je napisao/la:Niko ne pamti na kraju ko je bio drugi ili treci. Vec ko je bio pobjesnik. Tako je isto i sa odigranim finalima LP kojim se neki doce ovdje. Ko ce se sjecari toga posle par godina. Niko. Ostat ce urezan osvajac i to je to.
A ne,tu se ipak pamti tko je bio finalist.Jomantino logika,odjednom više nije bitan samo naslov :urnebes:

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 12 mar 2018, 21:12

SiamoNoi je napisao/la:Na ovoj temi je uvijek čitanje sa razumijevanjem bio jedan od najvecih problema.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la invincible1921 » 12 mar 2018, 21:27

Lillard je napisao/la:Kakva ti je to logika?

Roma ima jedan naslov u povijesti jel, ne znam ni ja. Govorimo o razinama oba kluba i onome šta postižu. Daj Romi milanski transfer rok pa ćemo vidjet. Godinama tapkaju u mraku, a našli podjecnjivat Romu i Napoli.
Imaju nevjerojatna 3
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Gefufna » 12 mar 2018, 21:29

Nama ovdje da se cita mi bi se svi prihvatili knjige, a ne foruma. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Biscione
Postovi: 4590
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 12 mar 2018, 21:39

milanist je napisao/la:Tako je isto i sa odigranim finalima LP kojim se neki doce ovdje. Ko ce se sjecari toga posle par godina. Niko.
Kad 4-1 ispušiš u finalu onda se i nadaš da će što prije zaboravit :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Italia » 12 mar 2018, 22:30

Zasto dozvoljavate da vas ljudi koji ne prate ovu ligu prave budalama ? Pa ko od njih uopste zna za Napoli i kad je taj Napoli poceo sa tim projektom. Taj isti Napoli jedva da je prodao 5 igraca iz svoje ekipe koliko im je jaka "sredina" (Cavani, Higuain, Lavezzi, Quagliarella). Mozda jedini igraci koji su otisli za nesto vise. Svi ostali su ostali u klubu ili kasnije propali.

Ekipa koja je trosila vise i od najvecih ekipa u nekim godinama, a opet redovno zadrzavala osnovu ekipe. Zuniga, Inler, Cigarini, E. Vargas, Dzemaili, Behrami, D. Zapata, Calejon, Albiol, Mertens, Gulam, Jorginho, Gabbiadini, Kulibali, Alan, Giachs, Valdifiori, Milik, Pavelotti, Diawara, Zielinski, Tonelli, Maksimovic, Rog. Svi redom bili kvalitetni -> ponajbolji igraci svojih timova. To sto se dalje nisu razvili je druga stvar. A i kako ce se razviti kad Zielinski vec 3 godine igra redovnog rezervistu, jer je ovaj naucio igrati sa standardna 3 veznjaka + izmjena Hamsika u 65-oj minuti. Nije ni Juve ulagao u fudbalere preko 30 miliona dok nije dosao do finala lige prvaka, a u to vrijeme Napoli se prosipao po EL ili ispadao u grupnoj fazi CL. Apsoltuno sve ima svoj razlog. Juve kada se poceo dizati, Napoli je bio relativno stabilan klub sa tandemom Cavani - Lavezzi - Hamšik.

A na kraju krajeva, ako iko zna bolje "procjeniti/ocjeniti" kvalitet drugih talijanskih ekipa naspram Juventusa u onom ljetnjem prelaznom periodu, to su fanovi ovog foruma. Objasnite sad ljudima kako Napoli ima bolji napad, sredinu i tu i tamo odbranu :mrgreen:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37561
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 mar 2018, 22:39

invincible1921 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Kakva ti je to logika?

Roma ima jedan naslov u povijesti jel, ne znam ni ja. Govorimo o razinama oba kluba i onome šta postižu. Daj Romi milanski transfer rok pa ćemo vidjet. Godinama tapkaju u mraku, a našli podjecnjivat Romu i Napoli.
Imaju nevjerojatna 3
Ako naprave onaj stadion kako su planirali, a sve nesto odlazu onda ce to biti neki potpuno drugi tim, postati ce profitabilni kad tad i porasti ce im zarade u svakom smislu sigurno tako da tada dolaze u ravnopravnu borbu za vrh. Sigurno ce imati i pozitivniju atmosferu tako da moguce je da ce za Romu 2020-2030 biti bolja vremena sa nekim trofejima.

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la VelaHavle » 12 mar 2018, 23:29

Ma ne vrijedi diskutovat.

Inace jedva cekam prelazni rok.
Aljegri, out!

Avatar
bezrabotni
Postovi: 151
Pridružen/a: 18 jul 2011, 21:51
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la bezrabotni » 13 mar 2018, 09:40

SiamoNoi je napisao/la:
milanist je napisao/la:Niko ne pamti na kraju ko je bio drugi ili treci. Vec ko je bio pobjesnik. Tako je isto i sa odigranim finalima LP kojim se neki doce ovdje. Ko ce se sjecari toga posle par godina. Niko. Ostat ce urezan osvajac i to je to.
A ne,tu se ipak pamti tko je bio finalist.Jomantino logika,odjednom više nije bitan samo naslov :urnebes:
Niko nikad nije rek'o da se pamte oni koji su bili drugi, već da je suludo da se o Juventusu priča k'o da je u rangu Beneventa u Ligi prvaka nakon 2 finala u 3 godine.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25686
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 13 mar 2018, 10:17

Osim što nitko ne priča o njima tako.Pohvala Napoliju nije automatsko kritiziranje Jome.Ali neki to ne mogu shvatit.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 13 mar 2018, 14:02

★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Biscione
Postovi: 4590
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 13 mar 2018, 18:38

"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la VelaHavle » 13 mar 2018, 19:21

Haha.
Aljegri, out!

Avatar
Pogba
Postovi: 19785
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 13 mar 2018, 22:28

Oba kluba u 1/4 finalu. Propala liga. :thumbup:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Raonffa » 13 mar 2018, 22:34

Roma me baš pozitivno iznenadila, pravo zrela utakmica :thumbup:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hardzavi i 12 gostiju.