Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ferdo » 13 mar 2018, 17:09

Kad bih ja raspodjelio procentualno ove tri rupe gdje ga volim najvise metnut u žensko ovako bi to izgledalo:

60% u vaginu (vaginalni klasični sex)
15% u usta (oralni sex)
25% u anus (analni sex)

Znači ovi jednosmjerni umovi što misle da me više privlači anus nego vagina malo je reći da griješe. Znači takvi jednosmjerni umovi razmišljaju ko kompjuter na binarnoj razini ili je 1 ili je 0. Znači ako ja kažem da volim analno odmah njima u glavi u glavi "a luđaka ovaj ne voli capi". Naravno da volim.

Imam i ja neke granice. U studentskim danima sam na moru upoznao jednu mladu kuharicu u hotelu tj. bila je na ljetnoj praksi jer je išla u srednju kulinarsku školu. Mala nije bila neke izrazite ljepote ono neki prosjek u faci. Ali tijelo zato fantazija nad fantazijama. I pozove ona mene da se odradimo kad mi ponudi šupak neopran i to još bez kondoma da joj ga metnem e kako mi se spustio u sekundi zgadi mi se cura još sam trebao neku boleščurinu fasovati. Naravno da nakon njene ponude em što nisam pristao na analni em što nisam htio ni u vaginu više. Nisam joj se više nikad javio a mogao sam je opalit još par puta. Ali zato lijepa moja djevojka koja drži do higijene nikad se nije desilo da upražnjavamo analac a da se prije tog nije klistrirala. Nikad. I zato i jest sex tako dobar što me voli i što je perverzna ali također veoma savjesna čista osoba. Teško je to pojedinima ovdje objasniti jer kad im spomeneš analni sex samo im go.vna u glavi, al opet kažu licemjerni su jer kad ga meću u vaginu ne razmišljaju o menstrualnoj krvi. Jbg.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Mokroguz » 13 mar 2018, 17:32

Ferdo je napisao/la:Nije Nijemac iz šume u pitanju, nego čitava Europa to voli. Eeee stani malo analac nije ni za svako žensko. :stop: Prvo treba da se ispuni jedan uvjet (pored higijene) - da i ona i on uživaju. Ako je njoj bolan neće se prakticirati. Imaš ti žena kojima je analac jako ugodan i koje su u stanju da dožive analni orgazam. Evo sad ispod govoriš da su ti i ostale stvari neprirodne, znači tu računaš i blowjob (pušenje). E jbg brate suportni smo. Nema ništa ljepše ko kad ga pohrani u usta i obradi. Meni je teško pojmit muškarca kojem je "puša neprirodna i blasfemična". Imam osjećaj da pričam s fratrom iz župe, a ne sa pravim muškarcem. O kakvom poniženju pričaš? To su smiješne priče, arhaične tradicionalne i konzervativne jer ako cura to voli onda to radi a ako ne voli neće svakako.
Ne radi se o fratri ni arhaicnim pricama. Neki bi rekli da si ti ultrakonzervativan, arhaican i to sve ako nebi pristao biti cuckold posto im je to kul. I mogu ti oni reci "pa ako ona to hoce, onda to radi" i u tom slucaju. Sta onda?
To handjob, blowjob i tako je samo foreplay. Cuj jbt da ti ostampa jaja par puta ili da odpjeva Aqua - Barbie Girl u mikrofonu i da odes s osjecajem kompletnosti, pa to je samo salata Ferdo dragi, a od salate se ne najede niti zivi, posebno ne ako si muskarac. To bi ti isto bilo k'o da glasas za Jill Stein u Americkim izborima 2016, k'o da u Poljskoj razmatras konjanike poslati protiv Njemackih tenkova, k'o da izaberes Magikarpa kao startnog pokemona.
Moja kad se napali kaže samo "promjeni rupu" jer ga želi osjetiti svugdje. Da moja djevojka kaže da joj analac donosi više boli nego užitka nikada ne bih na tome inzisitrao niti bismo to prakticirali. Ko na prvo mjesto stavi isključivo svoje seksualne želje i fantazije, a tek na drugo ljubav prema svojoj partnerici onda taj čovjek ne zaslužuje tu ženu. Mišljenja sam da je BH društvo poprilično seksualno nemaštovito i konzervativno. Samo pređi granicu u HR ili SRB i vidjet ćeš puno drugačiju situaciju to ti garantiram.
slika

Svakako mi se nije islo tamo.
I dalje ne mogu shvatiti da napaljenom muškarcu koji ga meće svojoj ženi u čist (očišćen) anus u trenucima seksa i napaljenost mogu padati na pamet go.vna wtf. To isto ko da razmišljaš o prljavnoj menstrualnoj krvi kada ga ženi mećeš u vaginu.
Ja nego sta? :lol: Ako ima jedna stvar na svijetu koja te podsjeca na odlazak nekoga, to je kapija.
A sam si i priznao da je u suprotnom smiley prirodan, i zato nikoga to ne gadi.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ThrillerHz » 13 mar 2018, 17:55

Ma treba se samo je.bavat, pa kako god i gdje god!
1946~

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 13 mar 2018, 18:30

Omg kome još menstrualna krv padne na pamet kad vidi pičić :lol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
harden
Postovi: 23521
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 13 mar 2018, 19:16

I pozove ona mene da se odradimo kad mi ponudi šupak neopran i to još bez kondoma da joj ga metnem e kako mi se spustio u sekundi zgadi mi se cura još sam trebao neku boleščurinu fasovati.
Imaš od mene bodova za forumaša godine. :salut:

A menstrualna krv je dobra, neka toga. Ne moraš ga vaditi, štaš' bolje od toga.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 13 mar 2018, 19:17

harden je napisao/la:
I pozove ona mene da se odradimo kad mi ponudi šupak neopran i to još bez kondoma da joj ga metnem e kako mi se spustio u sekundi zgadi mi se cura još sam trebao neku boleščurinu fasovati.
Imaš od mene bodova za forumaša godine. :salut:

A menstrualna krv je dobra, neka toga. Ne moraš ga vaditi, štaš' bolje od toga.
Fino podmaze
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
harden
Postovi: 23521
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 13 mar 2018, 19:19

Osim13 je napisao/la:
harden je napisao/la:
I pozove ona mene da se odradimo kad mi ponudi šupak neopran i to još bez kondoma da joj ga metnem e kako mi se spustio u sekundi zgadi mi se cura još sam trebao neku boleščurinu fasovati.
Imaš od mene bodova za forumaša godine. :salut:

A menstrualna krv je dobra, neka toga. Ne moraš ga vaditi, štaš' bolje od toga.
Fino podmaze
Jašta, još imaš osjećaj da si joj uzeo nevinost pa se naložiš, bar mene to loži. Volim krv općenito.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 13 mar 2018, 20:06

:nedam:
Osim13 je napisao/la:
harden je napisao/la:
I pozove ona mene da se odradimo kad mi ponudi šupak neopran i to još bez kondoma da joj ga metnem e kako mi se spustio u sekundi zgadi mi se cura još sam trebao neku boleščurinu fasovati.
Imaš od mene bodova za forumaša godine. :salut:

A menstrualna krv je dobra, neka toga. Ne moraš ga vaditi, štaš' bolje od toga.
Fino podmaze
**** Valvoline
Ferdo je napisao/la:
slika
Znači ovakvi prstići mogu u pakšu.
alan_kardec je napisao/la:nastavljamo u istom ritmu...

slika
Ovakvi ni pod razno
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 13 mar 2018, 20:11

SMR187 je napisao/la:Ko kaze da ona mora uzivat? ¯\_(ツ)_/¯
:mrgreen:

:salut: :salut: :mrgreen:

Daj neki potpis na tajlandskom :opaopa: :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
harden
Postovi: 23521
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 13 mar 2018, 20:16

Penaltiky je napisao/la: Znači ovakvi prstići mogu u pakšu.
Ovi su možda i bili, vidiš i da je lak otpao.

A mogu i ovi sa druge slike, ako si hrabar, treba biti avanturista.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 13 mar 2018, 20:25

harden je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la: Znači ovakvi prstići mogu u pakšu.
Ovi su možda i bili, vidiš i da je lak otpao.

A mogu i ovi sa druge slike, ako si hrabar, treba biti avanturista.
Ma bilibu pičci, agresivna su tu tekućine
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la JackTheStripper » 13 mar 2018, 23:07

Ferdo je napisao/la:I analni sex može biti blasfemija samo tebi Jack kao muslimanu a ne meni kao ateisti. Ne možeš mi nametati svoja pravila i tjerat me s ove teme ako ti se nešto ne sviđa. Ni ja ne propagiram analni sex s pričom "Hebite žene u pakaš" samo sam spomenuo kako to muškarci u BiH ne vole i da je za analni sex s curom potrebna stroga higijena ko voli nek izvoli.

Dobro. I? Nisi iznio nista revolucionirajuce. Ovo boldirano je ocigledno i jasno svima. Isto kao da si napisao da je voda mokra i da se treba cuvati kada se sam ide kuci po mraku u nekoj od zapadnoevropskih prijestolnica gdje afroazijatski hibridi operiraju metodama silovanja.

Niko ti nije nametnuo nista niti te tjerao na bilo sta, samo sam rekao da te svoje gluposti zadrzis za sebe. Zasto bi nekome bilo zanimljivo sta ti radis u svoja cetiri zida?
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ferdo » 13 mar 2018, 23:17

JackTheStripper je napisao/la:
Ferdo je napisao/la:I analni sex može biti blasfemija samo tebi Jack kao muslimanu a ne meni kao ateisti. Ne možeš mi nametati svoja pravila i tjerat me s ove teme ako ti se nešto ne sviđa. Ni ja ne propagiram analni sex s pričom "Hebite žene u pakaš" samo sam spomenuo kako to muškarci u BiH ne vole i da je za analni sex s curom potrebna stroga higijena ko voli nek izvoli.

Dobro. I? Nisi iznio nista revolucionirajuce. Ovo boldirano je ocigledno i jasno svima. Isto kao da si napisao da je voda mokra i da se treba cuvati kada se sam ide kuci po mraku u nekoj od zapadnoevropskih prijestolnica gdje afroazijatski hibridi operiraju metodama silovanja.

Niko ti nije nametnuo nista niti te tjerao na bilo sta, samo sam rekao da te svoje gluposti zadrzis za sebe. Zasto bi nekome bilo zanimljivo sta ti radis u svoja cetiri zida?
Ovo je tema Ljubav i sex. Jel tako? Tako je. Cemu sluzi tema? Za ljubavnu i sexualnu tematiku. Ti si ocito na pogresnoj temi kad dolazis ovdje tersat. To isto ko da neko na temi Automobili napise post o vlastitom iskustvu s odredjenim modelu i ti mu dodjes tersati "Koga to briga?". Ako ti se ne prica o je.ba.cini u cmar ili bilo kojoj seksualno-ljubavnoj tematicu zaobidjes ovu temu kralju. Ili me stavi na ignore samo nemoj morit. Kontas? Allahimanet.

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la JackTheStripper » 13 mar 2018, 23:24

Da ga citava zapadna Europa voli i upraznjava je notorna glupost i laz. Inace je kroz tvoje pisanje protkano da smo mi Bosnjaci "zaostali" jer ne prihvacamo "vrijednosti" koje nam zapad namece kao "napredne". Kolicina spominjanja karindzanja u supak govori u prilog tome da imas bolesnu opsesiju, da ne govorim o latentnom homofilstvu koje, samo po sebi, podrazumijeva se, proistice iz jednog takvog afiniteta prema analnom seksu.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13342
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 13 mar 2018, 23:35

ThrillerHz je napisao/la:
Ferdo je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:ko ga nije meco dok je zena "u crvenom" nije ni karo.
Probao sam svašta od analca, deepthroata pa na dalje sve što se može probat sa svojom dragom ali nikad nismo probali vaginalni u doba menstruacije. I njoj i meni je to odbojno.
Moras to probat brate, tople preporuke, al doslovno tople. Fino, vlazno konstantno, toplo, ugasi svjetlo samo ako ti smeta boja i ne razmisljaj o tome uopste. Svrsis u nju hladno, ne moze ostat trudna, ma milina.
Ovo ti nije tacno u 100% slucajeva, moze da varira ovisno o par faktora :kafa: samo prisustvo menstrualne krvi nije jednako da ne postoji sansa za nastanak trudnoce.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ferdo » 13 mar 2018, 23:39

JackTheStripper je napisao/la:Da ga citava zapadna Europa voli i upraznjava je notorna glupost i laz. Inace je kroz tvoje pisanje protkano da smo mi Bosnjaci "zaostali" jer ne prihvacamo "vrijednosti" koje nam zapad namece kao "napredne". Kolicina spominjanja karindzanja u supak govori u prilog tome da imas bolesnu opsesiju, da ne govorim o latentnom homofilstvu koje, samo po sebi, podrazumijeva se, proistice iz jednog takvog afiniteta prema analnom seksu.
Upravo ovim svojim postom si dokazao moju tezu da si "zadrti Bosnjo". Ono ide sad tipicna prica da sam homic hehe. Predvidljiv si jako. Dio si stereotipa o zadrtim likovima koji se zgrozavaju na analni sex uz par sljedecih steretipnih klasicnih tvrdnji
- "ali tu **** izlaze, uzasno peksino",
- "ali to je bogohuljenje, onaj gore ce biti zgrozen"
- "ali to rade ****, to je njihov akt".
Posto si sad potvrdio moju tezu ja cu ti se zahvalit i sad me mozes stavit na blok il zaobic temu koja se odnosi na ljubav i sex. I nisam spominjao Bosnjake nego BH muskarci a za tvoju informaciju kao Hercegovac ti tvrdim da nisu drugaciji ni Hrvati ovdje gdje zivim isto im je analac odbojan ali vazno je da ti vidis napad na Bosnjake u svakoj mogucoj prilici pa cak i po pitanju je.ba.cine u cmar.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la SMR187 » 14 mar 2018, 01:14

Derdiyok je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:Ko kaze da ona mora uzivat? ¯\_(ツ)_/¯
:mrgreen:

:salut: :salut: :mrgreen:

Daj neki potpis na tajlandskom :opaopa: :mrgreen:
Danas mi je uklonjen potpis u kojem podrzavam najboljeg novinara na portalu, tako da mislim da mi je svaki sljedeci karta za Banovice :rol:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la PaskalHens » 14 mar 2018, 12:39

Da je šta je.bat pa makar i u pič.ku.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ThrillerHz » 14 mar 2018, 13:06

StevieG8 je napisao/la:
Ovo ti nije tacno u 100% slucajeva, moze da varira ovisno o par faktora :kafa: samo prisustvo menstrualne krvi nije jednako da ne postoji sansa za nastanak trudnoce.
Pa gle, nista u svijetu sexa nije 100% sigurno. Zabiljezen je cak slucaj gdje je zena zatrudnila od blowjoba. Doduse bila je zbodena u stomak pa je sperma uspjela zalutat do jajne celije, al opet...
1946~

Avatar
StevieG8
Postovi: 13342
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 14 mar 2018, 14:06

ThrillerHz je napisao/la:
StevieG8 je napisao/la:
Ovo ti nije tacno u 100% slucajeva, moze da varira ovisno o par faktora :kafa: samo prisustvo menstrualne krvi nije jednako da ne postoji sansa za nastanak trudnoce.
Pa gle, nista u svijetu sexa nije 100% sigurno. Zabiljezen je cak slucaj gdje je zena zatrudnila od blowjoba. Doduse bila je zbodena u stomak pa je sperma uspjela zalutat do jajne celije, al opet...
Naravno, jedino si sa apstinencijom miran :mrgreen:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Amazon [Bot], samoposmatram i 22 gosta.