FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 13 mar 2018, 18:26

Nije da moramo jer samo se mora riknuti ali mozemo u 2 tekme uzeti bilo koju od ove 3 ekipe. Naravno uz maksimalan trud.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 13 mar 2018, 19:04

11 Plavih u reprezentacijama :cool:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
alexis17
Postovi: 119
Pridružen/a: 28 dec 2014, 11:22

Re: FK Željezničar

Post Postao/la alexis17 » 13 mar 2018, 19:11

Da li neko zna hoce li biti prijenos na BHT ili opet mojaTV?

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 13 mar 2018, 19:18

Ljudi 99% je mojatv, uzmite sebi package.
Jedino da neko snima ekran tad nece skntati, ostalo fataju yebo ih jasuši akaši.
Da bar sta timovima daju od toga.

Nadam se da iduce godine Zeljo i sarajevo nece potpisati ugovor, izbijaju im pare iz dzepa.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
sekula
Postovi: 581
Pridružen/a: 09 nov 2009, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sekula » 13 mar 2018, 20:21

100% je Moja TV....
Moj glas je mek, al' je zato toljaga tvrda.....

Avatar
anonimni
Postovi: 10132
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 13 mar 2018, 21:26

Napisah stranicu ranije i opet pitaju :? Da je 100 stranica prije pa haj

Nema vise Zelje na BHT-u, samo Moja TV i nema Muha sanse da se mijenja, ugovor je potpisan do 2020.
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 13 mar 2018, 21:37

anonimni je napisao/la:Napisah stranicu ranije i opet pitaju :? Da je 100 stranica prije pa haj

Nema vise Zelje na BHT-u, samo Moja TV i nema Muha sanse da se mijenja, ugovor je potpisan do 2020.
Jel to me galamiš druze, nisam znao ozbiljno da je do 2020 :crazy: koja pljacka, koji lopovluk.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la narodniheroj » 13 mar 2018, 21:39

U subotu nas čeka najlakša utakmica u LZP, očekujem promjenu pristupa u odnosu na zadnje gostovanje dole. Agresivno i dosta ofanzivno, vjerujem da bi nam donijelo željeni rezultat. Vakat je da vratimo primat u BIH, svi preduslovi su ispunjeni.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 13 mar 2018, 21:54

Sportskom segmentu je sve obezbjeđeno sve je na njima sada, ja bih sa bodom bio zadovoljan.
- Zeljeznicar -

Avatar
anonimni
Postovi: 10132
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 13 mar 2018, 23:20

MocMahale444 je napisao/la:
anonimni je napisao/la:Napisah stranicu ranije i opet pitaju :? Da je 100 stranica prije pa haj

Nema vise Zelje na BHT-u, samo Moja TV i nema Muha sanse da se mijenja, ugovor je potpisan do 2020.
Jel to me galamiš druze, nisam znao ozbiljno da je do 2020 :crazy: koja pljacka, koji lopovluk.
Jok na tebe Boga mi, al ne znam sta je problem ovim neredovnim prelistati zadnje 2-3 stranice pa vidjeti, jos se ovdje slabo pise, sta bi da je k'o nekad :crazy:

Jasta radi, na 3 sezone je ljetos potpisan ugovor izmedju Telecoma i Saveza, jasno donji smo ali navikli smo vec da nemamo pravo glasa, suti i trpi i tako eto jos bar malo vise od 2 kalendarske godine...
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 13 mar 2018, 23:24

anonimni je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
anonimni je napisao/la:Napisah stranicu ranije i opet pitaju :? Da je 100 stranica prije pa haj

Nema vise Zelje na BHT-u, samo Moja TV i nema Muha sanse da se mijenja, ugovor je potpisan do 2020.
Jel to me galamiš druze, nisam znao ozbiljno da je do 2020 :crazy: koja pljacka, koji lopovluk.
Jok na tebe Boga mi, al ne znam sta je problem ovim neredovnim prelistati zadnje 2-3 stranice pa vidjeti, jos se ovdje slabo pise, sta bi da je k'o nekad :crazy:

Jasta radi, na 3 sezone je ljetos potpisan ugovor izmedju Telecoma i Saveza, jasno donji smo ali navikli smo vec da nemamo pravo glasa, suti i trpi i tako eto jos bar malo vise od 2 kalendarske godine...
Ljen-ču-ge druže moj, vidio sam da pokusavas ali nece da citaju. To je redovno.


Mislio sam ugovor od sezone do sezone. :silent: :thumbdown:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
sekula
Postovi: 581
Pridružen/a: 09 nov 2009, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sekula » 14 mar 2018, 09:30

MocMahale444 je napisao/la:
anonimni je napisao/la:
anonimni je napisao/la:Napisah stranicu ranije i opet pitaju :? Da je 100 stranica prije pa haj

Nema vise Zelje na BHT-u, samo Moja TV i nema Muha sanse da se mijenja, ugovor je potpisan do 2020.


Jasta radi, na 3 sezone je ljetos potpisan ugovor izmedju Telecoma i Saveza, jasno donji smo ali navikli smo vec da nemamo pravo glasa, suti i trpi i tako eto jos bar malo vise od 2 kalendarske godine...
Ljen-ču-ge druže moj, vidio sam da pokusavas ali nece da citaju. To je redovno.


Mislio sam ugovor od sezone do sezone. :silent: :thumbdown:
Tačno je da je na 3 godine ugovor, s tim što je ovaj put bila opasna konkurencija, ali je prevagnuo "domaći" poslodavac i mislim da je to to od Telecoma....
Moj glas je mek, al' je zato toljaga tvrda.....

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 14 mar 2018, 12:54

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
Konzerva
Postovi: 2232
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Konzerva » 14 mar 2018, 13:08

Posjeta predstavnika UEFA-e stadionu Grbavica

Predstavnici Evropske nogometne federacije (UEFA) posjetili su stadion Grbavica i napravili kontrolu trenutnog stanja na stadionu koji je prošao kroz veliku rekonstrukciju u posljednje dvije godine.


Posjeta UEFA-e je organizovana u sklopu projekta Nogometnog saveza BiH o poboljšanju infrastrukture na stadionima u BiH i nastavak onoga što je prilikom posjete BiH govorio predsjednik UEFA-e Aleksandar Čeferin.

Današnjem obilasku stadiona Grbavica su, osim predstavnika UEFA-e Nebojše Ivkovića i NSBiH Nihada Hodžića, prisustovali predstavnici lokalne zajednice, premijer Kantona Sarajevo Elmedin Konaković, kantonalni ministar kulture i sporta Mirvad Kurić, načelnik Općine Novo Sarajevo Nedžad Koldžo te zamjenik gradonačelnika Nedžad Fazlija. Svi prisutni su izrazili spremnost da daju podršku klubu i u narednim infrastrukturnim projektima, saopćeno je iz FK Željezničar.

Klub je u saradnji s kompanijom Aksa, ovom prilikom prezentovao idejne i izvedbene projekte na izgradnji cijelog stadiona.

U tekućoj 2018. godini predviđena je zamjena glavnog travnjaka, ugradnja novog sistema kontrole ulaza, radovi na fasadi na sjevernoj tribini te izgradnja krova iznad istočne tribine. Nakon toga u naredne dvije godine planirana je izgradnja južne i zapadne tribine, navodi se.

jeli moguce ljudi :pray: :pray: :pray:

:shock: :shock:
slika
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 14 mar 2018, 13:24

Vrijeme ce pokazati koliko je ovo sve moguce, u nasu upravu ne sumnjam ali itekako sumnjam u ovu vlast i lokalnu zajednicu.

Sad je najvaznije u Mostaru napraviti dobar rezultat.
- Zeljeznicar -

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kompromis » 14 mar 2018, 13:33

Neka za ovu godinu donesu titulu (kup je samo plus ali ni blizu bitan kao liga) i neka naprave teren po uefinim kriterijama i ja sam zadovoljan... izgradnja krova na istoku znaci da ce se barem 70% ljudi preseliti sa sjevera na istok i mislim da to nece donijeti nikakav znacajan porast u posjeti kao sto se ocekuje... i dalje ce biti tek 3000 odanih.... i to treba uraditi ali to nije nista sto bi napravilo bum a siguran sam da nije jeftina investicija.....
Ono na sjeveru trebaju uraditi sto su planirali zbog prihoda... to moze znacajno napuniti klupsku kasu.... i po meni, ako ne racunamo izgradnju juga, poslije modernog terena to je najvazniji projekat.... a ne toliko skup i zaktijevan...

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 14 mar 2018, 13:52

Ka'e sjede u istoj sobi Kifla, Fazlija, Džo Kol i Rile...početak nekog dobrog vica. Kako god, skidam upravi kapu na infrastrukturalnim radovima, nešto što nismo ni mogli zamisliti prije nekoliko godina.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jestamaji » 14 mar 2018, 13:56

Konzerva je napisao/la:

U tekućoj 2018. godini predviđena je zamjena glavnog travnjaka, ugradnja novog sistema kontrole ulaza, radovi na fasadi na sjevernoj tribini te izgradnja krova iznad istočne tribine. Nakon toga u naredne dvije godine planirana je izgradnja južne i zapadne tribine, navodi se.

jeli moguce ljudi :pray: :pray: :pray:

nije moguće, ali to se tako radi na prezentacijama

teren će se uraditi, to je izvjesno, kontola ulaza isto. sve ostalo je u domenu želja. izgled sjevera ... vidjećemo, to je defakto i izgled stadiona pa bi bilo bitno i dobro da se tu nešto uradi! krov na istoku (na slici sa stubovima) i jug su dva poteza za koje se mora donijeti odluka šta je preče, to će se vjerovatno nekada uraditi, a kada to 'tice znaju, kad bude para! a zapad, to je domen snova!

ja bi bio presretan da doživim pokriven istok i jug, šanse su mi dobre, kompletan stadion kao na slici mislim da nije realno da da doživim !

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 14 mar 2018, 15:41

Fino je ovo što se radi, Grbavica svakako izgleda dosta ljepše nego prije par godina. Što se tiče najava, ništa novo, sve je većinom davno obećano kao neka dugoročna vizija.

Da mi uzmemo titulu i odraditi teren a ovo ostalo kada se bude moglo. Sam teren je oko milion i po, valja za to skupiti sredstva a pogotovo ostalo.

Predstavnicima vlasti ne vjerujem ni kada kažu koji je dan danas, kamoli šta drugo.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 14 mar 2018, 16:15

Ja sam odmah napisao da sam skeptik samo sto vlast treba da se ukljuci, nece ti prstom pomaci za neki boljitak kad nisu od rata na ovamo sto bi sada.

Na kraju krajeba yebat ih, klub je do sada sam mnogo napravio i od sada ce jos vise.
- Zeljeznicar -

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.