FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
harden
Postovi: 23293
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 15 mar 2018, 12:13

City bi nama nacinom igre puno vise odgovarao od Barce, ovo nije ona Barca ko prije da samo napada, ovi bez problema mogu i stati iza lopte i cekati gresku.
Kloppova druzina nam najmanje odgovara nacinom igre, al nekad kad vidim njihove stopere pomislim da bi ih Sloga Simin Han rasula.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 15 mar 2018, 12:14

Ono što sam ja upratio, barsa je tonbe.
Jbg, znaju igrat na posjed, ali su naučili i da postave jaku odbranu.
Podsjećaju na jupov bayern al onaj 2012
Fale tu igrač il dva da bi ih proglasili prvim favoritom.
Kad bi bayo bio kompletan, ne bojimo ih se.
Ovako, biće povuci, a bome me i potegni :mrgreen:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
ledar
Postovi: 3781
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 15 mar 2018, 12:25

Po kladarskim portalima najveći favorit je šiti, pa onda barka, iza nje realisti i onda vi. Osobno mislim da barka osvaja bez većih problema. Kod vas će vjerojatno stoperi zasrat i adio mare.

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 15 mar 2018, 12:31

Kakav City, kod njih je sve neiskusno. Kako će oni igrati protiv Reala, Barce ili Bayerna koji imaju milion ovakvih utakmica u nogama. Drugo je pobijeđivati Huddersfield a nešto sasvim drugo igrati ovakve utakmice. Barcelona igra ogavan fudbal, ali učinkovit.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 15 mar 2018, 12:39

Ma to su kladionice, pa ljudi su stavljali PSG ispred svih navedenih nakon grupne faze, Real im s pola snage pokazao koliko su nebitni. Generalno, kad se priča o tome, ove top ekipe zadnjih godina(mi i 2 španca) imaju podjednake šanse, a ostali su tu da "iznenade"(neko manje, neko više). Između ove 3 navedene previše je faktora da bi se neko stavljao ispred drugog a i pričati u prazno(bez žrijeba makar, pa tek onda i povreda, suspenzija, rizika itd) nije baš dobra tema za voditi u ovo vrijeme.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
farinelli123
Postovi: 1270
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 15 mar 2018, 12:51

Valja izbeci i Juventus. Ni oni nam ne bi odgovarali. Po prvi put posle par sezona, zvanicno od prodaje Bonucija ne igraju sa 3 stopera. A imaju i par onih sprintera sad po krilima. Juventus nije imao kvalitetno krilo dugo. Sad imaju kvantitet na tim pozicijama. Mogu da budu zaguljeni. Njih vidim u 1/2 FINALU lagano.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Romariooo » 15 mar 2018, 14:08

sljivo je napisao/la:I meni je Barsa prvi favorit, balans u ekipi, kompaktne linije i Messi, nema bolje kombinacije. Kao manu bi ima našao to da su poprilično tromi u branjenju, ovi manji brzi igrači dosta su im pravili problema i probijanja linija, Marcos Alonso je 3,4 puta izašao sam pred golmana upravo iz proizvoda jedne takve igre, mislim da bi i oni kao i mi imali dosta problema sa Liverpoolom.

Zaboravljam Real, mislim da su oni jedina ekipa koja može da igra sa bilo kim a da ne bude neki stilski, sistemski mismeč. Također imaju prednost igrajući sa Barsom jer kakva god je ona duel te dvije ekipe je nešto drugo i to je uvijek 50-50.
dobro si to uocio, barca ima balans sad kakav nikad nije imala, plus faktor mesi,to sad nije tako lijepo i nas to nekad zivcira, ali sad je ekipa vise takmicarska nego ikad jer ima taj balans, ponajboljeg golamana na svijetu sad, dobru defanzivu i naprijed prodornog dembela,kilera suareza i magicnog mesija, ima tu slicnosto dobro ste primijetili sa jupovim bayernom najjacim, barca igra sad tu formaciju 4-2-3-1 a jos od krojfa igrala je 4-3-3, i bilo bi zanimljivo da se sad susretnemo i da juppa u penziju posaljemo kako dolikuje zbog nedolicnog ponasanja od prije par godina

gledajuci ostale ekipe, bayern je jaci od svake, ukljucujuci i real i city , mozda i n jaci koliko zreliji
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3659
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 15 mar 2018, 14:58

Ja bih volio Lpoll i Kloponja vs Don Juup

Avatar
dirkules
Postovi: 4345
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 15 mar 2018, 15:09

Fine vijesti da ce Thiago biti out nekoliko dana, a Tolisso na spisku selektora uz vec vjerovatan povratak Neuera u aprilu.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3659
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 15 mar 2018, 16:08

dirkules je napisao/la:Fine vijesti da ce Thiago biti out nekoliko dana, a Tolisso na spisku selektora uz vec vjerovatan povratak Neuera u aprilu.
a Coman jeli za 1/2 LP ako prođemo ;)

Avatar
dirkules
Postovi: 4345
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 15 mar 2018, 16:17

Bayern@heart je napisao/la:
dirkules je napisao/la:Fine vijesti da ce Thiago biti out nekoliko dana, a Tolisso na spisku selektora uz vec vjerovatan povratak Neuera u aprilu.
a Coman jeli za 1/2 LP ako prođemo ;)
Neko je vec spomenuo da je Coman povrijeden do 26.04, vjerovatno se pozvao na transfermarkt. Prve polufinalne su 24.-25. a uzvrati 01-02.05 tako da ima nade da bude makar na klupi :D no daje prvo doci do toga.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
isakovich
Postovi: 1785
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 15 mar 2018, 18:05

Ma kakva ljudi Barca,cekajte samo da naleti na nekoga jaceg.Ono sinoc nije nikakvo mjerlilo,Chelsea kukavicka ekipa koja trenutno nije u top 5 ekipa u evropi.A i mnogi su mogli vidjeti da taj sveti Hazard na kojeg ovdje mnogi navijaju nije uspio da ucini ama nas nista,za njega je Ribery i sad u ovim godinama Klasa.Nisam nes ubjedjen u tu Mesilonu.Messilona je dobar klub sve stoji aliii.....Za mene je Bayern zna se prvi favorit i mene to nije sramota napisati.Neki su ovdje na pogresnoj adresi odavno vec.
VOLIM BAYERN

Avatar
coelho41
Postovi: 12476
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 15 mar 2018, 18:27

Ma za sve nas navijače je Bayern prvi favorit, međutim, kada govorimo o potencijalnim najtežim protivnicima slažem se da je Barca najteži protivnik trenutno za nas, ali naravno nije neprejebiva.

E sad cijeneći @sljivo-vu analizu Barce gdje je fino pogodio, analogno tome moram da osporim ovo za Liverpool, mislim da bi nam od svih timova(izuzevši naravno Romu i Sevillu koje su lovina za sve ostale pa i sami između sebe priželjkuju jedni druge) Liverpool najbolje sjeo, pa onda Juventus i ostatak šešira.
Liverpool je PSG bez dopinga. Igraju onaj nogomet koji je Jupp ukrotio u utakmici na AA protiv PSG-a 3-1 i to imaju malo slabija krila, a puno slabiju odbranu, mogli bi fasovat na kontre, isto kao što bi mi od Barce mogli fasovati na kontre kao što je Chelsea sinoć. Kada poredimo Liverpool i Bayern jedino njihov trener može parirati našem, a što se tiče kvalitete ekipe mislim da smo igrački puno jači.

Avatar
harden
Postovi: 23293
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 15 mar 2018, 18:49

Liverpool je stilom igre blizi Bayernu nego PSGu. Ne razlikuju se Klopp i Jupp bas previse.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 15 mar 2018, 18:50

Nemojte samo Juventus, ne zbog nekog straha ili slično već zbog toga što bi te utakmice bile smor.
Oni bunkerišu protiv Sassuola a da neće protiv Bayerna.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Jup
Postovi: 999
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 15 mar 2018, 19:06

Dajte tu mrtvu prcelonu da ih otresemo ,kaka ljudi barca da je guardiola trener ili andjeloti nako malo bih se brino vako nista.a sladje bi mi bilo mrtvu mafiju zabarsku dobiti da ih otresemo ko i uvijek, :kafa: a posebno kradljivce mafijaske halase :evil:
Pravda za Tyson Furya

Avatar
coelho41
Postovi: 12476
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 15 mar 2018, 19:34

harden je napisao/la:Liverpool je stilom igre blizi Bayernu nego PSGu. Ne razlikuju se Klopp i Jupp bas previse.
Čini ti se, nisam puno utakmica gledao u EPL i LP, ali sve koje sam gledao Liverpool je napadao napadao i samo napadao a u odbrani šta stignu, nešto poput PSG-a, s tim da su definitivno malo manje produktivni, stvaraju puno prilika, međutim kad se neko dobro brani pucaju ko slama.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Barbarossa » 15 mar 2018, 19:39

Liverpool je najopasniji protivnik ikad skrojen ( uz BvB 2013) po ekipe koje pimplaju loptu po zadnjoj liniji (Barca, City)
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
coelho41
Postovi: 12476
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 15 mar 2018, 19:43

Slažem se, al zato ga puše od Jozunovog Junajteda kad imaju loptu u nogama, a nije Bayern više tim koji melja loptu po zadnjoj liniji i igra poziciono, sad nam veznjaci prave 90% napada otvaraju se i traže otvorene igrače, pogotovo sa Martinezom to dobro izgleda. Uostalom mentalni su patuljci, teže je otvorit teglu krastavaca nego preokrenut protiv njih, ako ne preokrenut onda im ubacit paniku u redove.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 15 mar 2018, 19:56

Bayern je rekorder po broju učešća u četvrtfinalu LP, ovo je 17. učešće. Barca i Real imaju po 16.

Još jedan impresivan podatak koji govori o velikoj konstanti našeg kluba.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.