SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 15 mar 2018, 19:29

JHam je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Ozbiljan problem ove lige je što ljudi ne znaju računat.Pa idemo opet...

PON 4vs4 +-0
UTO 7vs6 +1
SRI 4vs5 -1
ČET 7vs5 +2
PET 4vs4 +-0
SUB 8vs7 +1
NED 0vs3 -3
=+-0

Što će reć da sam po defaultu imao dvije utakmice manje
i to se ovim izostancima Bullocka i Allena sinoć izjednačilo.
Al i dalje će se nać netko i pisat gluparije iako već tko zna koji put sve crno na bijelo izvlačim podatke.

EDIT: Za sada je ovakvo stanje naravno.Do kraja tjedna jos oboje mozemo dodavanjima radit razliku.
Kako? Zar po ovom proracunu nije izjednacen broj utakmica? :wtf:
Izjednačen je bio po ovom proračunu od gore,ali je Alphonse u utorak imao Bullocka i Allena što bi bilo 7vs8 umjesto 7vs6 i tu je izgubio te dvije utakmice prednosti nakon što su obojica propustila svoje utakmice.

Nakon sinoć opet sam na dvije utakmice manje kroz tjedan jer je radio neke izmjene.

PON 4vs4 +-0
UTO 7vs6 +1
SRI 4vs5 -1
ČET 7vs6 +1
PET 4vs4 +-0
SUB 8vs7 +1
NED 0vs4 -4
=-2
AlphonseKauders je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:2 utakmice manje je trenutno stanje pa ti pjevaj.

15 trica od 5 igrača u večeri :puke:

Očekivano me Rozier uništio.
I dalje vodiš, i dalje imaš 4 izmjene (ja još samo jednu), dakle nemoj se žaliti:)
Tko se žali?Odgovaram na ovo što se piše da nisam opet imao manje utakmica po defaultu na ulasku u tjedan.Vodim li ili ne je skroz nebitna stvar.Uostalom puno bolje stojiš trenutno bez obzira na moje prividno vodstvo.

Izmjene mi ne znače toliko koliko drugima jer na FA nema nijedan priblizno dobar igrač kao moj najlošiji na rosteru pa bi se time samo slabio za kasnije i generalno na duge staze više izgubim izmjenama nego što dobijem.
Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 15 mar 2018, 19:39, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
KapitenK
Postovi: 1584
Pridružen/a: 27 mar 2016, 15:29
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la KapitenK » 15 mar 2018, 19:31

Kako vam se da sviju vam?

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5272
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Rule_hz » 15 mar 2018, 19:37

jebote ja iz prve istupio predajuci svoje mjesto igracu iz druge odem u trecu i evo ako bog da na dobrom sam putu da udjem u 2, citam zadnje 2 3 stranice, idzce sezonw harat cemo ako bog da na ovom podforumu :D nadam se da bude kakvi noviteta kad je takmicenje u pitanju :D sretno svima nadam se da ce biti sto vise mojih kelgt boyseva da kuliramo :)
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 15 mar 2018, 19:41

KapitenK je napisao/la:Kako vam se da sviju vam?
Ja za cijelu sezonu jednom pogledao koliko tekmi manje imam :rol:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 16 mar 2018, 08:03

Ozljede Turnera i Harrisa,**** fantasy :puke: :puke: :puke: To bi bilo to vjerojatno.

Izgubio sam očekivano i ono prividno vodstvo nakon ovoga i razbijanja Sunsa.

Još u panici da hitno dodam novu utakmicu nisam dobru zamjenu napravio.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 16 mar 2018, 10:02

Steta
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Scof1eld » 16 mar 2018, 10:08

SiamoNoi je napisao/la:Još u panici da hitno dodam novu utakmicu nisam dobru zamjenu napravio.
Koliko je to sad ukupno manje nastupa :hmmmmm:
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 16 mar 2018, 17:23

Scof1eld je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Još u panici da hitno dodam novu utakmicu nisam dobru zamjenu napravio.
Koliko je to sad ukupno manje nastupa :hmmmmm:
Ma kakvi manje nastupi,siguran sam da će drugovi iz lige sve to lijepo izračunat kao i uvijek i predstavit ovdje crno na bijelo da zapravo imam nekoliko nastupa više :thumbup:

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Bobadilla » 16 mar 2018, 18:58

Ovo je 21-a sedmica fantasya a svaku imao makar 3 utakmice manje. Ja ne znam sta je Denver,Milwakuee i ostalih timovi iz koje on ima igrace, mozda oni igraju po 50 utakmica umjesto 82. Do sad je imao najmanje 100 utakmica manje :urnebes: brat moj kuknjava stara
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 17 mar 2018, 04:53

Opet si pijan :think:


Embiid me uništio sa 6/23 :? Fox na putu da ponovi Paytona od sinoć.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 17 mar 2018, 22:48

I Turner i Harris out :urnebes:

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 18 mar 2018, 10:07

Izmjene mi ne znače toliko koliko drugima jer na FA nema nijedan priblizno dobar igrač kao moj najlošiji na rosteru pa bi se time samo slabio za kasnije i generalno na duge staze više izgubim izmjenama nego što dobijem.
Eto, ispade ti Siamoni mada si mogao napraviti jos 3 izmjene.

U play offu nema emocija i dugih staza, ja sam dropao Thomasa bez trunke razmisljanja, jer nema drugih prilika kad jednom ispadnes iz play offa.

I prebroj sad utakmice (bez ove 4 moje danasnje, ne trebaju mi):))

Kako god, final 4 izboren, s obzirom na tok sezone, odlicno je..

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 18 mar 2018, 10:22

Ništa mi ne znači proć sada sa jeftinim izmjenama ako ću ispast iduću rundu.Dropao Thomasa i sad ideš na Pofalića i upisuješ poraz kao što bi ga i ja upisao da sam prošao jer si mu poklonio Thomasa na ionako najbolji roster u ligi.

Koštale me na kraju ozljede Harrisa i Turnera koji su mi ključni igrači za kategorije koje trazim.Znao sam da je poraz čim sam vidio da su otpali.Generalno me također koštale ozljede na početku sezone jer bez njih bi imao direktnu promociju dok je PO ponekad čista lutrija.

I nisam imao još 3 izmjene.I čak i da jesam pogledaj koje ekipe danas igraju i koji su najbolji igrači koje sam mogao ubacit čak da sam i imao toliki broj izmjena.A tebi ostali Towns,Rozier,Fred i Ariza.Tako da mi raspored nije išao na ruku čak i da sam imao želju napravit izmjene.Morao bi dropat Embiida i Covingtona jer oni jedini nisu imali utakmicu jučer.Neka hvala.

4 sezone u fantasyu,4 puta među prva tri.Doći će i nova promocija,a i ne mogu me svake sezone ozljede uništavat.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 18 mar 2018, 10:57

Šta ako bude izjednačen rezultat u PO?

Avatar
jose
Postovi: 8546
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la jose » 18 mar 2018, 11:02

Ja sam pored hrpe povrijeđenih glavnih igrača uspio da doguram do zadnjeg dana sa još uvijek nekim šansama za prolaz. Naravno da bi bilo ikakve sanse, morao bi mi Irving zaigrati veceras i imati svoje ludo veče.
Imam sreće da je KyrieonMynešto neaktivan pa ne dodaje igrače da popuni rupe.
@SiamoNoi ne bih se slozio s tobom. Alphonse će možda izgubiti od Pofalica u polufinalu, ali u utakmici za 3.mjesto ce igrati protiv Kyrieonmynesto ili mene i tu ima realne šanse za pobjedu i promociju u 1.ligu.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 18 mar 2018, 11:39

jose je napisao/la:Ja sam pored hrpe povrijeđenih glavnih igrača uspio da doguram do zadnjeg dana sa još uvijek nekim šansama za prolaz. Naravno da bi bilo ikakve sanse, morao bi mi Irving zaigrati veceras i imati svoje ludo veče.
Imam sreće da je KyrieonMynešto neaktivan pa ne dodaje igrače da popuni rupe.
@SiamoNoi ne bih se slozio s tobom. Alphonse će možda izgubiti od Pofalica u polufinalu, ali u utakmici za 3.mjesto ce igrati protiv Kyrieonmynesto ili mene i tu ima realne šanse za pobjedu i promociju u 1.ligu.
Mah Siamoni je previse sentimentalno vezan za igrace, mogao je komotno kicknuti paytona i foxa i tako me natjerati da postavim igrace veceras, a osim KATa svi su tanki na FG gdje bi me npr mogao stici.
Ovako se predao odmah.
Pofalici ce me mozda ubiti, mozda nece ali ostajem u igri za promociju.
Jedino da Pejseri zijane u polufinalu, tada mi ni 3 mjesto ne bi znacilo nista..

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 18 mar 2018, 12:05

To moram opet sa Siamom igrat sljedece sezone :mrgreen:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 18 mar 2018, 12:27

AlphonseKauders je napisao/la:
jose je napisao/la:Ja sam pored hrpe povrijeđenih glavnih igrača uspio da doguram do zadnjeg dana sa još uvijek nekim šansama za prolaz. Naravno da bi bilo ikakve sanse, morao bi mi Irving zaigrati veceras i imati svoje ludo veče.
Imam sreće da je KyrieonMynešto neaktivan pa ne dodaje igrače da popuni rupe.
@SiamoNoi ne bih se slozio s tobom. Alphonse će možda izgubiti od Pofalica u polufinalu, ali u utakmici za 3.mjesto ce igrati protiv Kyrieonmynesto ili mene i tu ima realne šanse za pobjedu i promociju u 1.ligu.
Mah Siamoni je previse sentimentalno vezan za igrace, mogao je komotno kicknuti paytona i foxa i tako me natjerati da postavim igrace veceras, a osim KATa svi su tanki na FG gdje bi me npr mogao stici.
Ovako se predao odmah.
Pofalici ce me mozda ubiti, mozda nece ali ostajem u igri za promociju.
Jedino da Pejseri zijane u polufinalu, tada mi ni 3 mjesto ne bi znacilo nista..
Da,dropat Paytona i Foxa i zamijenit ih Siakamom i Diengom :lol: Vidiš li ti tko igra nocas i koji su slobodni igrači iz tih ekipa?Kao da nisam ovaj tjedan 3 puta prošao taj scenarij.

I onda novi tjedan igrat bez Paytona i Foxa nakon što ih netko odmah uzme sa FA kao što je Thomas odmah otišao.Ovakvi potezi se ne isplate.

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la MirsoNi » 18 mar 2018, 12:34

Logika zadržati igrača u rosteru iako imaš i dalje šanse u matchupu i ne borit se do kraja, fakat ne kontam, zar nije bolje pokušati otići u polufinale pa makar i 9:0 izgubio. Igra se za prestiž, a ne kakvu ćeš ekipu imati na kraju. Odlazak u polufinale garantuje i najmanje borbu za 3. mjestu, znači nije bitno, makar ne imao nikakvu ulogu do kraja, ipak ćeš imati razlog za pratiti fantasy. Fox nije toliki razlog za plakanjem, ukoliko postoji šansa da se prođe dalje.
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 18 mar 2018, 12:38

Igram za to da prođem.Sa dropanjem dva igrača ne bi prosao jer pod a)nitko kvalitetan za veceras nije dostupan na FA i pod b)nema ni za dalje igrača koji su bar priblizno na razini ovih koje bi dropao da ublazim gubitak.I šta mi onda vrijedi ako jedan MU prođem ako ću iduće izgubit.Radije neću ništa promijenit i poginut sa ekipom koju sam cijelu sezonu gradio.Moj cilj je bio direktan ulazak koji nisam izborio radi ozljeda koje su me koštale dvije pobjede na početku sezone sa kojima bih uzeo prvu poziciju.Iduce godine ćemo probat ponovno.

Dakle,on ima Townsa,Arizu,Roziera i Freda,a meni su dostupni igrači tipa Tucker,Siakam,Dieng,Delon i slični.O čemu pričamo...

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.