FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 17 mar 2018, 18:09

Kakva tregedija, ja ne znam sta vise reci.
- Zeljeznicar -

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 17 mar 2018, 18:09

Ja **** onom komentaru sve redom, ja ne mogu da vjerujem koliko favorizuje Zrinjski a kad mi gol dadnemo ko da mu je neko familiju pobio.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2018, 18:12

let3 je napisao/la:
Kako ba nemaju?
Koji ce mu qrac Zeba kao izmjena, umjesto da ubaci Kemu i pojaca odbranu? nidje veze.
Nakon što su zabili za 1-3, odmah je trebao pojacati odbranu i skok sa Kemom. Pošto je Zrinjski samo nabacivao sa strane.
Adžem se danas obrukao ko nikad ! :facepalm: :facepalm: sreca po njega da je prvi na tabeli, inace sa za ovakve utakmice dobija otkaz.
Pa gore ti napisah sve, htio da ih dokrajči sa svježim igračima sa klupe, što je i uspio. Nije više imao izmjena, možda bi i mijenjao nešto.

Bolje je pitanje što na 1:3, ne znam, Bogičević ne pade na terem i ne uhvati se za nogu, nikome nije palo napamet da se malo oduzme vrijeme, nego oni haman što im sami nisu stavili loptu na centar da se ne zahmete igrači Zrinjskog.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 17 mar 2018, 18:13

MocMahale444 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:A šta je mogao Muha? Eto, ne kontam, šta je mogao Adžem u tih zadnjih pet minuta da radi? Da vrišti, da se dere, da maše rukama, misliš da bi to imalo efekta?

Odradio odličnu tekmu 88 minuta, imao tri gola prednosti, šta više može i ko bi vjerovato da se ovo može desiti, definitivno stvar za anala i ova utakmica će na ovaj ili onaj način ući u historiju Želje.
Ubaciti Zebu :urnebes: ili Kajkuta koji je brz ko kornjaca.
Jbga nista stajati skrstenih ruku i posmatrati.

Bolan ja bi uletio na teren, ubacio loptu, reko im da se valjaju nestooooooooooooooooo. Jesi ozbiljan ova 3 gola Adzemu su "mozda" za otkaza sigurno.
Adi se drmala klupa protiv Krupe tu da je kikso bio bi bivsi 100% sigurno je da na Adi pritisak nakon danasnje tekme i siguran sam nedaj boze ako izgubimo il Radnik uzme Bod da ce bit bivsi, Senad , papac, trebaju odmah sad u oci pauze da pricaju sa igracima, sa Adzemom da rjese neke stvari, da potreban im je itekakav psiholog i psihijat nekontam strah od pobjede, al napadose sudiju imate video iz Mostara , osteceni, a nisu osteceni protiv Goska gdje su im svirana dva smjesna penala, da nezaboravi se Radnik gdje je sudija zavrsen prije tekme na 7 dana, kako sad neofirno vracaju radniku za sve to, da ne spominjem premisanje Sarajeva protiv nas pff, i sad Baka klosar vrsi pritisak na sudije na savez pred tekmu u Sirokom fujj, a tek na stranici Zrinje samo na fb pogledajte psovanja balijske majke, te comnt pitara koji me ne cude jer su slavili vise titulu Zrinje neg oni sami fujjjjjj... Zato zbog svega ovog jer su svi protiv nas trebamo se ujediniti podrzat naseg Zelju kako god umijemo... volim te zeljo
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 17 mar 2018, 18:16

Sta se ba drmala klupa protiv Krupe, daj nemoj da takve stvari pisemo ovdje, drmat se covjeku klupa a prvi na tabeli nema smisla.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 17 mar 2018, 18:20

Raonffa je napisao/la:
let3 je napisao/la:
Kako ba nemaju?
Koji ce mu qrac Zeba kao izmjena, umjesto da ubaci Kemu i pojaca odbranu? nidje veze.
Nakon što su zabili za 1-3, odmah je trebao pojacati odbranu i skok sa Kemom. Pošto je Zrinjski samo nabacivao sa strane.
Adžem se danas obrukao ko nikad ! :facepalm: :facepalm: sreca po njega da je prvi na tabeli, inace sa za ovakve utakmice dobija otkaz.
Pa gore ti napisah sve, htio da ih dokrajči sa svježim igračima sa klupe, što je i uspio. Nije više imao izmjena, možda bi i mijenjao nešto.

Bolje je pitanje što na 1:3, ne znam, Bogičević ne pade na terem i ne uhvati se za nogu, nikome nije palo napamet da se malo oduzme vrijeme, nego oni haman što im sami nisu stavili loptu na centar da se ne zahmete igrači Zrinjskog.
Bogičević ?
Bogičevića i Mehremića ne želim više gledati u dresu Želje. Koliko sutra im uruciti slobodne papire i vozdra :salut:
Bolje gurati onu djecu što su igrali u LP za mlade.

Ma nema šta više pricati poslije ovakvog poraza :puke: :puke: jer ovo je poraz, nikakav remi.

A Sliškoviću treba neko yebat mater onu alkoholičarsku :x :evil: džukela ona bezobrazna.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 17 mar 2018, 18:23

Ovo se samo može anulirati pobjedom na Grbavici protiv njih, naravno preduslov da odigramo ostale mečeve dobro, al haj ti znaj šta će hadalji učiniti
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19314
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 17 mar 2018, 18:25

Baka ovo kuha sve svojim izjavama i glupostima koje izgovara.

lopovski klub, vratite stadion Velezu **** vam klicu. Bekrija misu trebalo ti. asistiram ti svoj zenskoj familiji rumeni. Bio si mi jedan od drazih, kad su te svi pljuvali nas par te branilo asistirali ti
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 17 mar 2018, 18:26

Ljudi jel realno ovo, pa da su nam Nazif Gljiva i Nura Bazdulj Hubijar u odbrani igrali ne bi primili 3 gola u 3-4 minute, ovo je zločin bio

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 17 mar 2018, 18:27

Al ga Bogi zabi yebo sebe, kakve li on knjige čita
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 17 mar 2018, 18:28

Kad skontas da je zamjena Mehremicu Projic i da njega moramo prizivati sad jer nemamo koga drugog...

A od nasih pulena ocekujte neocekivano. Za Jagomira spremni svi.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19314
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 17 mar 2018, 18:29

Rokoko87 je napisao/la:Al ga Bogi zabi yebo sebe, kakve li on knjige čita
slika
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

samoposmatram
Postovi: 5371
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 17 mar 2018, 18:37

Baka o sudijama danas
To su neradnici, samo da im je jesti i stomaci im samo rastu.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 17 mar 2018, 18:40

MocMahale444 je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:Al ga Bogi zabi yebo sebe, kakve li on knjige čita
slika
Leđna tehnika :urnebes:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la josipmusa » 17 mar 2018, 18:41

vi svake godine tjerate kup i ligu i na kraju ne uzmete nista. Nase kone se ostave kupa na vrijeme i uzmu ligu svake godine

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2018, 18:45

let3 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
let3 je napisao/la:
Kako ba nemaju?
Koji ce mu qrac Zeba kao izmjena, umjesto da ubaci Kemu i pojaca odbranu? nidje veze.
Nakon što su zabili za 1-3, odmah je trebao pojacati odbranu i skok sa Kemom. Pošto je Zrinjski samo nabacivao sa strane.
Adžem se danas obrukao ko nikad ! :facepalm: :facepalm: sreca po njega da je prvi na tabeli, inace sa za ovakve utakmice dobija otkaz.
Pa gore ti napisah sve, htio da ih dokrajči sa svježim igračima sa klupe, što je i uspio. Nije više imao izmjena, možda bi i mijenjao nešto.

Bolje je pitanje što na 1:3, ne znam, Bogičević ne pade na terem i ne uhvati se za nogu, nikome nije palo napamet da se malo oduzme vrijeme, nego oni haman što im sami nisu stavili loptu na centar da se ne zahmete igrači Zrinjskog.
Bogičević ?
Bogičevića i Mehremića ne želim više gledati u dresu Želje. Koliko sutra im uruciti slobodne papire i vozdra :salut:
Bolje gurati onu djecu što su igrali u LP za mlade.

Ma nema šta više pricati poslije ovakvog poraza :puke: :puke: jer ovo je poraz, nikakav remi.

A Sliškoviću treba neko yebat mater onu alkoholičarsku :x :evil: džukela ona bezobrazna.
Pa igra pod parolom "iskusan", "zna kako se osvajaju trofeji", e svaka mu čast jest iskusno odigrao ovih zadnjih pet minuta :bow:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

nekadafanatik
Postovi: 207
Pridružen/a: 27 jul 2015, 13:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nekadafanatik » 17 mar 2018, 18:47

NIje ovo nedostatak srece ili u stilu "desava se"..Ne, prijatelju, NE DESAVA SE. Ni protiv Bajerna se ne primaju tri gola u pet minuta. Ajde da je bilo 0:0 pa primis gol, padne motiv pa primis jos. To sam gledao masu puta. Ali derbi pervenstva, vodis 0:3 i oni u pet napada daju tri gola?! Ovdje se radi o NEZRELOSTI i NEPROFESIONALNOSTI onih koji zaradjuju hljeb igrajuci fudbal. Shvatanju posla kao zajebancije. U stilu: "gotovo je , gdje cemo na pice". izd.. A prosle sezeone su vec izgubili dobijeno prvenstvo, hodajuci kao zadnji ziherasi na Kosevu. Bukvalno, hodajuci...Sta se moze urdaditi? Cijeli zadnji red na klupu u narednoj utakmici!Ko bio ko ne bio kriv za golove - ovo je kolektivni sport. Bekovi i halfovi na klupu sigurno, a o ostalima debelo razmisliti. Pola plate iz dzepa, pa se bori za mjesto timu. Kazniti i one koji su igrali i one na klupi. Cisto da vide kako se posao ne smije raditi. A i da shvate da svi zavise jedni od drigoh, ako to vec nisu skontali za sve godine koliko sutaju loptu. Ako neko misli da ce se tako ispustiti titula - ja vas pitam hoce li ovi da dobiju na Kosevu ili u Širokom sa ovakvim ponasanjem i ovakvim glavama? Ne, buraz, nece! Na klupu i pola koverte prazno narednog mjeseca! Ovo se ne gubi (jer je ovo poraz, s obzirom na znacaj utakmici i rezultat dvije minute prije kraja regularnih 90 minuta). Bezobrazluk se kaznjava u iole normalnijem kubu... Na stranu (ne)kvalitet nekih igraca cak i za solidniji bh klub..Ali reci:"Ok momci nema veze , nismo imali srece " - jeste put u poraze . Na klupu, pa se bori da opet udjes medju 11. Ovo je klasican primjer amaterskog ponasanja ljudi koji imaju radne ugovore zavise nego pristojnu mjesecnu lovu. Ako ih sad ne spustiš, spustiće ih neko drugi, opet, za par kola, kao i prošle godine.
Zadnja izmjena: nekadafanatik, dana/u 17 mar 2018, 18:51, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 17 mar 2018, 18:49

Tacno mi zao Graovca s kim mora igrati u paru. Ne bi me cudilo da "pobjegne" na ljeto. Ne moze popraviti koliko ovaj moze sje.ati stvari.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

samoposmatram
Postovi: 5371
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 17 mar 2018, 18:50

josipmusa je napisao/la:vi svake godine tjerate kup i ligu i na kraju ne uzmete nista. Nase kone se ostave kupa na vrijeme i uzmu ligu svake godine
Danas ti dodje ko bajram. Imas sta nama dobaciti, a i Velez zijanio kuci.

samoposmatram
Postovi: 5371
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 17 mar 2018, 18:54

LjoZee je napisao/la:Tacno mi zao Graovca s kim mora igrati u paru. Ne bi me cudilo da "pobjegne" na ljeto. Ne moze popraviti koliko ovaj moze sje.ati stvari.
Da pobjegne?
Zar imaju negdje naznake da bi ostao i sljedecu sezonu?

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.