SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Scof1eld » 18 mar 2018, 12:45

SiamoNoi je napisao/la:I šta mi onda vrijedi ako jedan MU prođem ako ću iduće izgubit..
Ovo je pogresno razmisljanje. Prvi matchup je najvazniji, jer vec iduci ti se pojavljuju igraci za koje nikad nisi cuo a hladno skupe 20 5 5 a onda u finalu odlucuje okrsaj izmedju igraca tipa Sessions vs Luwawu-Cabarrot jer playoff ekipe odmaraju a timovi lutrije ugase igrace.
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 18 mar 2018, 12:48

U tom slučaju fantasy sezona svakako traje par tjedana previše jer koji je onda smisao onih 20ak kola ranije.Nagrađuju se ekipe koje su cijele sezone radile loše poteze.
Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 18 mar 2018, 12:50, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
jose
Postovi: 8533
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la jose » 18 mar 2018, 12:49

Jbg ja sam uzei polurahmetli Okafora i Brewera zadnji dan, da se bar necemu nadam.
Sjecam se da sam prije nekoliko godina uzeo zadnji dan iz FA Aarina Brooksa, lik to veče ostvario utakmicu karijere i donio mi osvajanje Lige te godine. Nikad ne znas šta moze bitu prevaga.
Meni je svejedno hocu li na kraju biti peti ili osmi.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Scof1eld » 18 mar 2018, 12:59

jose je napisao/la: Sjecam se da sam prije nekoliko godina uzeo zadnji dan iz FA Aarina Brooksa, lik to veče ostvario utakmicu karijere i donio mi osvajanje Lige te godine
Da, protiv mene. Ja ga imao u planu dodati i zakasnim par minuta i izgubim zbog toga. Ma uvijek ti divljaci odlucuju na kraju i eventualno se nadaj da ce ti se zvijezde jos uvijek boriti za playoff.
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 18 mar 2018, 14:06

U tom duhu moj prijedlog je da se smanji regularna sezona iduce godine za tjedan ili dva.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 18 mar 2018, 14:19

Pa ovako je bolje, druga je stvar sto tebi ne pase. Titule se i osvajaju sa Crabbeom i Stephensonom.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 18 mar 2018, 14:34

Ovako se po meni favoriziraju lošije ekipe kroz regularnu sezonu.

I prošle godine sam izvisio za direktan plasman jer su mi odjednom otpali Lowry,Durant,Love i još netko i sa prvog pao na trece mjesto.Srećom nekim čudom se uspio kroz PO doteglit ovdje,ali to je uvijek lutrija.

Avatar
jose
Postovi: 8533
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la jose » 18 mar 2018, 15:35

Sezona je skraćena vec, ne može višw. U drugoj ligi koju igram, PO krece tek od sutra i finale se igra 10 dana, sve do zadnjeg dana regularnog dijela sezone.
Kod nas se zavrsava 10 dana ranije, sto je ok.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Vainglorious » 18 mar 2018, 15:39

Pa realno, jedino posteno je ili da imamo jednokruzni sistem ili dvokruzni. Dakle 13 kola ako ne moze vec 26 plus play off, ali bi kratko trajalo. Ili da se sve lige smanje na 12 ili 10 pa ako treba i 4. Liga da se napravi pa da se igra 18 ili 22 kola plus PO.

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 18 mar 2018, 16:53

Ovako kako ja to vidim - lose si vodio ekipu u ovom matchupu i pokusavao si zadrzati totalno irelevantne igrace za play off.
Ako mislis da ce neko trcati da pokupi foxa u knap matchupu, ili paytona, onda fakat ne znam dalje.

To sto je do nedjelje nestalo FA, je zato sto si oklijevao i bespotrebno cuvao tim. Payton, Fox - pa i Bogdanovic su mogli biti zamijenjeni sa streamerima koji bi ti odnijeli prevagu u matchupu.

Meni je otpao 2.pik skoro citavu sezonu i sta sad - opet se borim kako znam, pa ubodem Roziera na FA ili Bullocka, nisam plakao nad svojom sudbinom..

Do tebe je, nije do ozlijeda, vjeruj...

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Vainglorious » 18 mar 2018, 17:57

AlphonseKauders je napisao/la:Ovako kako ja to vidim - lose si vodio ekipu u ovom matchupu i pokusavao si zadrzati totalno irelevantne igrace za play off.
Ako mislis da ce neko trcati da pokupi foxa u knap matchupu, ili paytona, onda fakat ne znam dalje.

To sto je do nedjelje nestalo FA, je zato sto si oklijevao i bespotrebno cuvao tim. Payton, Fox - pa i Bogdanovic su mogli biti zamijenjeni sa streamerima koji bi ti odnijeli prevagu u matchupu.

Meni je otpao 2.pik skoro citavu sezonu i sta sad - opet se borim kako znam, pa ubodem Roziera na FA ili Bullocka, nisam plakao nad svojom sudbinom..

Do tebe je, nije do ozlijeda, vjeruj...
Moracu se sloziti sa ovim postom. Lako je kad sve ide glatko, prava snaga menadzera je u manevrima kad si suocen sa problemima poput povreda, odmaranja ili pad forme.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 18 mar 2018, 20:31

:lol:

Pricao sam sa ljudima koji ovo igraju 10ak godina i tamo je PO ovaj tjedan u završnoj fazi jer je mišljenje da nema smisla igrat vise u trenutku kad je masovno tankiranje i odmaranje igrača u tijeku.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 18 mar 2018, 21:08

Ovako ti vise skilla treba, tako da je ovako bolje. Mogu ja drkat na Foxa cijelu sezonu pa ga pred kraj pustim, ali sad bi ga bez razmisljanja.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5265
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Rule_hz » 18 mar 2018, 21:18

ma ne mozes ti na po matchupove uticati kad svi lete za zvijezde generalno, treba ganjat zlatnu sredinu i ekipu pravit od igraca iz donjeg doma tj igrace iz ekipa koje se bore za po poput denvera clipersa indiane miamija detroita nola idt, i tako gradit tim malo kalkulisati u odredjenim trenucima kao sto ih je vecina u trecoj ligi prvenstveno ja koji sam pokupio 3 zvijezde antukempa westbrloka i hardena sa igracima iz donjeg doma i osiguro sam se u svakom slucaju nadam se da ce i u polufinalu ovako igrat kao ove sedmice... i u oroslim godinama sam furao tu praksu zna to jose dobro, i nije bilo zime malo sa fa igracima imam 3 fa leteca mjesta gdje sam uzeo roizera powela i nesretnog jeningsa mada eto hvala bogu nije stete bilo... sve je stvar koliko pratis situaviju sa ekipama i samim tekmama... eto moje ekipe na temi 3 lige pod nazivom horde zla, gdje su mi svi iz klipersa, kad bolje sagledas kao sto kazu iznad gore da moras biti malo i brz i kreativan kad su fa igraci u pitanju, i nema zime...
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 18 mar 2018, 22:26

Lako je sad pametovat trebao si dropat ovoga-onoga.Fox daje 15ak poena po utakmici od kada je prvi play uz 2-3 skoka,4-5-6 asista i 1-2 ukradene.Payton također sa još boljim statsima.Tko je mogao znat da će Payton odjednom ovaj tjedan,nakon što je igrao od dolaska u Sunse po 30ak minuta i bilježio DD često,igrat po 20 i sitno pa i manje i odigrat jedne od lošijih utakmica od trejda.Fox je imao 4 utakmice u tjednu u kojem je malo koja ekipa igrala po 4.Bogdanovic ista priča.Tko je mogao znat da će i on baš ovaj tjedan igrat najgore utakmice u Sacramentu od kada je starter i da će šutirat ispod 35%.Čovjek mi je od kad sam ga uzeo davao malo manje od 15 poena,3-4 skoka,5-6 asista,1-2 ukradene,2-3 trice uz 45% šuta.Još mi čovjek daje "primjer kako se rade zamjene" i kaže ubo je Bullocka...**** ubod igrač koji ti daje 3 kategorije.Ok ako bas te tri ciljaš,ali umjesto koga sam ga ja trebao uzet?Istina,mogao sam uzet Roziera jer sam znao da će imat ovakve brojke što sam i napisao izraživši žaljenje što ga je bas Alphonse uzeo,a nitko drugi nije reagirao.Ali slične brojke sam očekivao i od svojih igrača koji su mi ih do sada i davali.Lako je sad pametovat da sam trebao Bogdanovica bacit i njega uzet.I jos mi lik piše irelevantni igrači za PO...irelevantni igrači oni koji igraču po 4 utakmice u tjednu kad vecina ekipa igra po 3 i starteri su u svojim ekipama i igraju po 30ak minuta...ok :lol: Naravno da je do ozljeda.Otpali su mi Turner i Harris sinoc koji su mi bitni za postotke kao prvo.I to mi Turner otpadne kad je krenuo igrat najbolju košarku u sezoni.Prva dva MU imao po 10+ utakmica manje i popušio minimalno...da sam samo kojeg igrača još imao taj tjedan da stavim u sastav sa te dvije pobjede bi uzeo direktnu promociju jer sam imao najbolji niz na kraju sezone.Onda dalje...kada sam to točno trebao Bogdanovica i Foxa zamijenit ako su mi igrali i u PET i u SUB...sa zamjenom sam samo mogao izgubit utakmice,a ne dobit dodatne.Pišete gluposti.Valjda ja znam kakvu ekipu imam i kako sam stajao na početku tjedna sa utakmicama.Direktnu promociju sam izgubio zbog ozljeda,PO jer mi je u ključnom tjednu troje igrača igralo ispod razine koju sam od njih dobivao cijele sezone plus ove zadnje dvije ozljede.Kako sam to točno trebao predvidjet da nije u pitanju samo jedna-dvije slabije utakmice i da mi neće u trecoj i cetvrtoj ponovno dat učinak od ranije pa i bolji?Uostalom među FA igračima nije bilo nikakvih zicera pa da bi sigurno profitirao da sam i mijenjao.Naravno da ću u toj situaciji vjerovati onome sa čime idem cijelu sezonu.I to je cijela filozofija.
Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 18 mar 2018, 22:33, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 18 mar 2018, 22:29

Ma koliko ovo ozbiljno shvatas i bolje ti je sto si ispao, manje nerviranja :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 18 mar 2018, 22:37

Ozbiljno shvacam...pa igram valjda da dobijem.Ne vidim smisao u igranju necega da se samo sudjeluje.Ne nerviram se uopce radi fantasya nego kad se gluposti pišu ovdje.Kao da eto nisam 5 puta izanalizirao jos prošle nedjelje kako stojim ovaj tjedan i koliko mi se isplati mijenjat igrače i za koga.Računao sam da ću dobit učinak koji sam dobivao do sada i proć dalje kao što sam do sada na tim učincima upisavao pobjede.Nisam ga dobio od par igrača i to je to.Da sam zamijenio tipa dvojicu usred tjedna tko mi garantira da bi išta dobio sa raspoloživim FA igračima?A i samo bi bila još gora situacija da je ispalo da se radilo o slabijoj večeri i da su igrači koje sam zamijenio nastavili po starom.Izgubio sam protiv ekipe za koju cijele sezone ovdje govorim da je među 2-3 u ligi.Nije uopce problem što sam izgubio nego kad pročitam da sam mogao neke zamjene napravit i kao onda bi imao vece sanse za pobjedu.

Eto neka ostane zapisano za kojom sam ekipom pao:
slika
Da sam primjerice slusao neke ovdje Inglesa bi davnih dana dropao,a Embiida trejdao jer "nema šanse da odigra ni blizu 60 utakmica u sezoni".

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3092
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Slatinash_7 » 18 mar 2018, 22:58

E moj Siamo,ti se nerviras oko necega na sta ti imas uticaja relativno malo,to ti ne valja..sta ces se nervirati sto Bogdan,Fox i ekipa nisu odigrali svoje..trebao sam ja prosle sezone trejdat Lowrya za Georgea,al bio u BG-u,prvi se povrijedi,drugi nastavi igrati kako treba,igrao bih prvu ligu..sad poslusam SAS podforum,draftam Leonarda odo u trecu,15 skokova Valentinea me tamo poslalo,ja hladan ko spricer..Uzmem Gallu od tebe,ujutro pise reevaluate povrede krajem januara,sta da se radi..brate ovo je fantasy..mozda neki drugi nacin igre je bolji,mozda redraft recimo treba pokusati i sta ti ja znam..bitno je da se igra,svi smo tu,aktivni i to je najvaznije..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 18 mar 2018, 23:03

Slatinash_7 je napisao/la:E moj Siamo,ti se nerviras oko necega na sta ti imas uticaja relativno malo,to ti ne valja..sta ces se nervirati sto Bogdan,Fox i ekipa nisu odigrali svoje..trebao sam ja prosle sezone trejdat Lowrya za Georgea,al bio u BG-u,prvi se povrijedi,drugi nastavi igrati kako treba,igrao bih prvu ligu..sad poslusam SAS podforum,draftam Leonarda odo u trecu,15 skokova Valentinea me tamo poslalo,ja hladan ko spricer..Uzmem Gallu od tebe,ujutro pise reevaluate povrede krajem januara,sta da se radi..brate ovo je fantasy..mozda neki drugi nacin igre je bolji,mozda redraft recimo treba pokusati i sta ti ja znam..bitno je da se igra,svi smo tu,aktivni i to je najvaznije..
Gdje ces spursovce slusat, sooner or later :rol:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 18 mar 2018, 23:43

Slatinash_7 je napisao/la:E moj Siamo,ti se nerviras oko necega na sta ti imas uticaja relativno malo,to ti ne valja..sta ces se nervirati sto Bogdan,Fox i ekipa nisu odigrali svoje..
Ma rekoh ne nerviram se oko toga :mrgreen: Nego kad mi pišu da sam mogao ovo ili ono napravit da ne ispadnem,a 5 puta prošao sve scenarije i znam šta sam mogao i šta nisam i išao sam ondje gdje sam imao najbolje šanse za što bolji rezultat.Da sam mogao kvalitetno mijenjat,mijenjao bi kao što sam i cijele sezone radio u MU.Ovaj put jbg nije išlo i to je to.

Ovo da se smanji sezona još...u ligi u kojom sam komesar će se definitivno smanjit iduca za tjedan minimalno,a lako moguće i dva.I to su me sami ljudi trazili jer su vidjeli koliko je tankiranja i odmaranja igrača sad pred kraj i kako u vodu pada dobar dio toga što si radio u regularnoj sezoni.Čemu onda onoliko duga regularna?Vidio sam da i dobar dio jačih liga igra (tipa ove gdje se upad placa po 50ak dolara) po tom sistemu sigurno ne bez razloga pa eto to je moj prijedlog i za ovdje.Ili kad bi se jednako nagrađivala regularna i PO sa po 2 mjesta za promociju u obje faze.U svakom slučaju 1vs3 mi je malo neravnopravno,ali kako vecina odluci.

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.