SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Bobadilla » 19 mar 2018, 00:53

Mogao si dropat dva svoja i izet dva centra za skokove i fg%, u 08:59 pa ih vratit u 09:00 ako vec nisi bio za to da mijenjas skroz. Dvije utakmice mogu napravit razliku buraz. :D
I nisi ispao zbog ozljeda, nemoj se prosipat. Za sta si dobio M. Turnera ? Za dzaba, da su ti ostale one dvije krave svekedno bi bio na istom. Ja i ti raspravljali ko je korisniji Ingles il Holiday a Holiday tad trpao nemilice :D
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
jose
Postovi: 8544
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la jose » 19 mar 2018, 09:00

Izgubih za jednu tricu. Baš mi krivo, više bih volio da me pošteno razvalio, nego ovako. I to u sedmici u kojoj mi je najviši pick bio poluraspali Horford, sa Emekom Okaforom koji mi je donio prevagu u skokovima.
Imao sam srece sa povredama u regularnoj sezoni, ali sad kad je najvažnije, povrijedili se glavni igrači.
Ovo sad privesti kraju, pa se vidimo u oktobru.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 19 mar 2018, 09:49

jose je napisao/la:Izgubih za jednu tricu. Baš mi krivo, više bih volio da me pošteno razvalio, nego ovako. I to u sedmici u kojoj mi je najviši pick bio poluraspali Horford, sa Emekom Okaforom koji mi je donio prevagu u skokovima.
Imao sam srece sa povredama u regularnoj sezoni, ali sad kad je najvažnije, povrijedili se glavni igrači.
Ovo sad privesti kraju, pa se vidimo u oktobru.
Nećeš vjerovati, jutros se probudim za posao i gledam 4/4 Clippersi/Portland, i bukvalno ste se ti i Kyrie smijenjivali u vodstvu, ovamo Lou da tricu, onda uzvrati Aminu. Međutim, Lou na kraju dade zadnju tricu i izađe iz igre za minut, i to je bilo to.. Šteta, borio si se k'o lav. Sad, ako ništa, nam predstoji MU u klix ligi, opasna situacija..

@Siamoni - ti si fakat spreman da sve živo okriviš osim sebe.

Kriva dužina trajanja lige (ne znam samo kako je to utjecalo na tebe, tvoji igrači ne odmaraju uopšte, čak i Embiid iga b2b), krive povrede Turnera i Harrisa (hmm, sjećaš se ponude prije mjesec dana, dok sam se borio za play off, ponudio sam ti (prilično naivno i očajno) KAT-a za G.Harrisa i M.Turnera, a ti si to odbio? Kako je karma čudo, jelde?), kriv manjak igrača u matchupu...

Ta priča oko tankanja i odmora igrača je svakako prenapuhana, i ne stoji uopšte. A ako i ima igrača koje će trener odmoriti s vremena na vrijeme, to spada opet u "vještinu" menadžera da prepozna na vrijeme. KAT, Harden, Lillard, Westbrook, npr. nikad ne odmaraju (KAT nije propustio nijednu utakmicu dosad u NBA karijeri, pu pu da ne ureknem). S druge strane, ko iole prati i igra malo duže ovu igru zna da su Warriorsi skloni odmorima igrača, da Popović u San Antoniou odmara igrače (doduše, sad se bore za play off pa ne može baš to sebi priuštiti), da su određeni igrači više skloni povredama od drugih itd... Pa i to uzmeš u obzir i riješiš se tih igrača na vrijeme (ako si ih draftovao) ili ih uopšte ne draftaš.

Ljudi su ovdje redom gubili Porzingisa, Cousinsa, Butlera, Kawhia, Haywarda, Conleya, pa sad Duranta i Irvinga, i niko nije toliko kukao.

A, ne znam fakat ni kako ti procjenjuješ svoje igrače - Fox i Payton su posljednjih sedmica obične štetočine sa užasnim procentima šuta, ne pucaju trice, slaba defanziva, dosta izgubljenih lopti. Dovoljno da te upropaste u 3-4 kategorije toliko da se ne možeš izvući.

Ali hajde, ako ne prođem u prvu ligu, igraćemo opet dogodine, ako ništa, nije ti mrsko pisati ovdje i raspravljati se:))

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 19 mar 2018, 09:59

Nece valjda rio u prvu :rol:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
jose
Postovi: 8544
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la jose » 19 mar 2018, 10:04

Sarmelino je napisao/la:Nece valjda rio u prvu :rol:
Ma neće, jer je neaktivan. Uleti pokatkad, postavi ekipu nekoliko sedmica unaprijed i to je to. U PO je vazno na vrijeme dodati nekog FA da pokrije klimavu kategoriju. Ja sam ga zamalo dobio sa ovom desetkovanom ekipom.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 19 mar 2018, 10:16

Steta sto od njeg izgubi.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
jose
Postovi: 8544
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la jose » 19 mar 2018, 11:20

AlphonseKauders je napisao/la: Sad, ako ništa, nam predstoji MU u klix ligi, opasna situacija..
Jbg jedina ekipa koju sam htio izbjeći u prvom kolu PO je bila tvoja. Prvo što imaš odličnu ekipu, svi su ti zdravi, a i tamo si višestruki šampion.
Međutim, Illa Clippersi neočekivano lako pobijediše lidera i ostadoh na 7. mjestu.

@Sarmelino: Šteta. Ali i to je draž ove igrice. :D
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 19 mar 2018, 11:36

AlphonseKauders je napisao/la:Kriva dužina trajanja lige (ne znam samo kako je to utjecalo na tebe, tvoji igrači ne odmaraju uopšte, čak i Embiid iga b2b), krive povrede Turnera i Harrisa (hmm, sjećaš se ponude prije mjesec dana, dok sam se borio za play off, ponudio sam ti (prilično naivno i očajno) KAT-a za G.Harrisa i M.Turnera, a ti si to odbio? Kako je karma čudo, jelde?), kriv manjak igrača u matchupu...

Ta priča oko tankanja i odmora igrača je svakako prenapuhana, i ne stoji uopšte. A ako i ima igrača koje će trener odmoriti s vremena na vrijeme, to spada opet u "vještinu" menadžera da prepozna na vrijeme. KAT, Harden, Lillard, Westbrook, npr. nikad ne odmaraju (KAT nije propustio nijednu utakmicu dosad u NBA karijeri, pu pu da ne ureknem). S druge strane, ko iole prati i igra malo duže ovu igru zna da su Warriorsi skloni odmorima igrača, da Popović u San Antoniou odmara igrače (doduše, sad se bore za play off pa ne može baš to sebi priuštiti), da su određeni igrači više skloni povredama od drugih itd... Pa i to uzmeš u obzir i riješiš se tih igrača na vrijeme (ako si ih draftovao) ili ih uopšte ne draftaš.

Ljudi su ovdje redom gubili Porzingisa, Cousinsa, Butlera, Kawhia, Haywarda, Conleya, pa sad Duranta i Irvinga, i niko nije toliko kukao.

A, ne znam fakat ni kako ti procjenjuješ svoje igrače - Fox i Payton su posljednjih sedmica obične štetočine sa užasnim procentima šuta, ne pucaju trice, slaba defanziva, dosta izgubljenih lopti. Dovoljno da te upropaste u 3-4 kategorije toliko da se ne možeš izvući.

Ali hajde, ako ne prođem u prvu ligu, igraćemo opet dogodine, ako ništa, nije ti mrsko pisati ovdje i raspravljati se:))
1.Ne kazem da je kriva duzina trajanja lige što sam ispao nego da nema smisla igrat toliko duboko u sezonu kad krenu odmaranja i tankiranje jer se time nagrađuju ekipe koje su slabo radile u regularnoj sezoni i sad mogu pola tima promijenit,a oni koji su cijelu sezonu gradili ekipu izvise.Tj.gradili su je uzalud jer sad moraju sve iz početka i koji je onda smisao regularne sezone.Trebalo bi se dodatnim mjestom nagradit učinak u regularoj sezoni,a ne da vise mjesta za promociju mozes dobiti kroz PO.Ako vec nije vise kroz regularnu onda barem da je brojka jednaka.I to o duzini trajanja ne govorim uopće vezano za moj MU nego opcenito za igranje fantasya.

2.I danas bi odbio isto.Turner se spremao za odlicnu završnicu sezone i onda mu se dogodi ova ozljeda.Harris cijele sezone na odlicnim brojkama.Njih dvojica su u zbroju bolji od KATa i kroz to sam prošao više puta da vidim jel mi se isplati,a nema FA kojim bih nadoknadio razliku.

3.Nitko nije toliko kukao?A ja kao kukam?Samo se u ovoj ligi konstantno pisanje o stanju u ekipi smatra kukanjem.U drugoj ligi koju igram cijele sezone svi pišu na temi i "kukaju" kako stoje sa ekipama,tko im otpada zbog ozljeda i slično i nitko nikome ne piše da kuka jer nitko ne kuka nego se radi o normalnom komentiranju svakodnevnog stanja u ekipi.To što ste vi ovdje osjetljivi je vasa stvar.

4.Payton je na 50% šuta u sezoni kao i kroz cijelu karijeru na sličim postocima.Ja sam kao trebao predvidjet da će odjednom past?I ok,u zadnjih par tjedana je pao sa postoce,ali mi je i dalje donosio 4 ostale kategorije i ja sam se toga kao trebao odreć?Koji to FA nudi vise od 4 kategorije?Na Foxove loše postotke računam i to mi nije uopce problem bio kroz sezonu jer mi daje 4 druge kategorije koje trebam.Trice mi nisu primarna kategorija koju lovim.Na izgubljene lopte cijele sezone ne računam.Kao ni na FT%.Toliko o tome koliko poznaješ moju ekipu bolje od mene i u stanju si komentirati koju zamijenu sam trebao odraditi,a koju ne.Uništili su me postoci Bogdana koji je pao zadnji tjedan za 10ak posto i Kanter koji mi je cijele sezoe bildao FG%,a ovaj tjedan bio na 42%.Plus izostanci Harrisa i Turnera u subotu što su igrači koji mi pumpaju postotke...ključnu kategoriju.Loša forma u ključnom tjednu uz dvije ozljede i to je to.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 19 mar 2018, 14:30

jose je napisao/la:
AlphonseKauders je napisao/la: Sad, ako ništa, nam predstoji MU u klix ligi, opasna situacija..
Jbg jedina ekipa koju sam htio izbjeći u prvom kolu PO je bila tvoja. Prvo što imaš odličnu ekipu, svi su ti zdravi, a i tamo si višestruki šampion.
Međutim, Illa Clippersi neočekivano lako pobijediše lidera i ostadoh na 7. mjestu.
Ja sam u zadnje vrijeme postao opasan tamo u onoj ligi. Iako mi je pažnja bila okrenuta na ovu našu ligu ovdje. Ispade da je bolje ne trejdati puno.
Dobio sam tomhawka, baš ekipu koju sam želio za protivnika. Ali ostao sam bez Batuma i vjerovatno Damea koji će odmarati jednu tekmu, ali mislim da ga mogu dobiti.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 20 mar 2018, 11:50

Fox 73%,Kanter 56%,Turner 60% FG.Naravno.

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 20 mar 2018, 16:15

SiamoNoi je napisao/la:Fox 73%,Kanter 56%,Turner 60% FG.Naravno.
Eto, da smo produzili regularni dio sezone, taman bi ovi tvoji na vrijeme procvjetali za play off:)

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Scof1eld » 21 mar 2018, 10:04

SiamoNoi je napisao/la:Trebalo bi se dodatnim mjestom nagradit učinak u regularoj sezoni,a ne da vise mjesta za promociju mozes dobiti kroz PO
.
I ja sam za ovo, 1. i 2. iz regularne da udju direktno i najbolje plasirani u playoffu pored ova dva.
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 21 mar 2018, 11:43

Scof1eld je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Trebalo bi se dodatnim mjestom nagradit učinak u regularoj sezoni,a ne da vise mjesta za promociju mozes dobiti kroz PO
.
I ja sam za ovo, 1. i 2. iz regularne da udju direktno i najbolje plasirani u playoffu pored ova dva.
Ma pisati yahoo-u i ukinuti play off, šta će nam play off.

Mislim, zašto bi se nagradila prva dvojica u regularnom dijelu? (ja sam čak protiv toga i da se nagradi prvi, jer je sasvim dovoljno nagrađen najboljom pozicijom u play offu i matchupom protiv osmog). Pored toga, svi ostali timovi moraju računati na to da će ova dvojica biti fer i postavljati ekipe u play offu, jer više nemaju nikakvog motiva (osim možda prestiža) da igraju play off.

Je li u prvoj ligi pobjednik onaj koji je završio prvi u regularnom dijelu ili pobjednik u play offu? Što se tamo ne završava sezona s početkom play offa?

To što je neko završio 5-6i u regularnom dijelu može biti stvar okolnosti i dugoročne povrede najboljih igrača, a ne zato što je loše gradio tim ili sl. A brate, ako si toliko dominantno završio na prvoj/drugoj poziciji, neće ti biti problem ući među tri u play offu ili sl?

Mislim, ovdje se pokušavaju napraviti ustupci za prva dva u regularnom dijelu, jer ih kao povreda nekog igrača može izbaciti odmah iz play offa. A šta je sa povredama drugih timova u regularnom dijelu, kako to kompenzirati???

Svi imamo iste uslove i iste rizike povreda, i pozicije u regularnom dijelu ne moraju odražavati stvarne odmjere snage u ligi.

Ko zna koji bih npr. ja završio i koliko bih matchupa dodatno dobio da nisam imao tone povreda igrača tokom sezone. Brate, potvrdi svoju snagu kroz play off (kao što to sad rade Pajseri i Pofalići), ako ti je ekipa toliko dobra..

Pa nije mi se jednom desilo da budem prvi na kraju regularne i odmah ispadnem u play offu. Pregrizeš, sačekaš narednu godinu, na kraju se sve to izjednači...

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Scof1eld » 21 mar 2018, 12:10

AlphonseKauders je napisao/la: Mislim, zašto bi se nagradila prva dvojica u regularnom dijelu? (ja sam čak protiv toga i da se nagradi prvi, jer je sasvim dovoljno nagrađen najboljom pozicijom u play offu i matchupom protiv osmog). Pored toga, svi ostali timovi moraju računati na to da će ova dvojica biti fer i postavljati ekipe u play offu, jer više nemaju nikakvog motiva (osim možda prestiža) da igraju play off.
Trebaju se nagraditi jer su konstantni 20 sedmica. Playoff je lutrija i vecinom divlji igraci odlucuju i to ti dolazi od mene koji sam zadnji matchup izgubio u playoffu u martu 2015. godine. Uostalom govorim o promjeni samo jednog mjesta. I naravno da ce biti fer jer svi zele osvojiti kad su vec u playoffu ( plus dobijes besplatan ulaz na turnir za pare i pehar :mrgreen: )
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 21 mar 2018, 12:42

Scof1eld je napisao/la:
AlphonseKauders je napisao/la: Mislim, zašto bi se nagradila prva dvojica u regularnom dijelu? (ja sam čak protiv toga i da se nagradi prvi, jer je sasvim dovoljno nagrađen najboljom pozicijom u play offu i matchupom protiv osmog). Pored toga, svi ostali timovi moraju računati na to da će ova dvojica biti fer i postavljati ekipe u play offu, jer više nemaju nikakvog motiva (osim možda prestiža) da igraju play off.
Trebaju se nagraditi jer su konstantni 20 sedmica. Playoff je lutrija i vecinom divlji igraci odlucuju i to ti dolazi od mene koji sam zadnji matchup izgubio u playoffu u martu 2015. godine. Uostalom govorim o promjeni samo jednog mjesta. I naravno da ce biti fer jer svi zele osvojiti kad su vec u playoffu ( plus dobijes besplatan ulaz na turnir za pare i pehar :mrgreen: )
Točno.

I to pišem kao netko tko je obje sezone bio treći,dakle ne bi upao izravno kroz regularnu nijednom do sada.Ali je zdravorazumski da se više nagrađuje učinak kroz regularnu.Ako već nije više sa 2vs1 omjerom onda barem da je taj omjer jednak.Malo je smisla u tome da se PO više vrednuje.Jedino kad bi igrali onako kako je kolega iz trece lige predlozio...samo jedan krug svako sa svakim.A to je opet premalo kolo i mislim da nikome nije u interesu.

Što se tiče ozljeda lakse se izvadit kroz regularnu sezonu nego kroz PO tako da to i nije neki argument po meni.U drugoj ligi su mi otpali Kawhi,Cousins,Lin,Beverley i Seth Curry pa sam nakon 7-7 početka nanizao 6-0 dodavanjem dobrih FA igrača i na prvi dan PO prvi put se pojavio kao drugi na tablici.Dakle moze se.U PO te jedna-dvije ozljede unište.

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 21 mar 2018, 15:16

Ne slažem se. U kvalitetnoj i takmičarskoj ligi se ne možeš tek tako izvaditi kad izgubiš prvog pika duže vrijeme, a kamoli da izgubiš više kvalitetnih igrača u isto vrijeme.
Ja sam u jednom momentu imao povrijeđene Vučevića, Arizu, Conley-a i Middletona - čime ćeš to kompenzirati kada igraš protiv jakog tima, a ne možeš dropati nikoga. Ok, uhvatiš pokojeg pristojnog FA, ali ne možeš mečirati manjak utakmica, nema šanse.
U kvalitetnoj ligi toga nema i ovo što Siamoni piše da se izvukao na treće mjesto bez Kawhia i Cousinsa znači da je igrao u divljoj ligi, jer u malo jačoj ligi bi se golim životom borio za play off.

U play offu se svakome može desiti ozlijeda i ne znam što bi to samo prva dva bila zaštićena od peha, a ostali ne?

Onaj ko prvi završi u regularnom dijelu, ako je tako sposoban, iskobeljaće se i u play offu nekako barem u polufinale.

A, šta ćemo npr. ako imaš 4-5 ekipa koje su u jednu/dvije pobjede razlike, mislim svi su konstantni bili? Vi pišete o opciji kada je neko imao, šta ja znam, 18-2 na kraju sezone i pobjegao svima, pa kao najkonstantniji je, nema smisla da ne prođe dalje kad je bio ovako dobar.

Šta ćemo kad imate situaciju poretka:
1. 14-6
2. 14-6
3. 13-7
4. 12 - 8

I šta, ova dvojica su konstantniji od trećeg i četvrtoga? Ili su iskoristili to da je neko imao 11-2 u jednom trenutku pa mu se povrijede dva bitna igrača par sedmica pred kraj i padne na 4. mjesto.

Nema logike vaša priča, ako si završio prvi, pokaži kroz play off da si to zaslužio. Možda je neko gradio ekipu na način da mu najbolji igrači imaju maksimalan broj utakmica u play offu? I to treba cijeniti.
Vrlo je mali procenat slučajeva da će 1. i 2. u regularnom dijelu ispasti odmah u play offu, ali šta i kad ispadnu zbog peha - to se dešava i u stvarnom životu, ko te pita kakav si bio u regularnom dijelu, ima naredna sezona za popravni.

Play off postoji s razlogom i sve je interesantnije s play offom, jer se i lošije plasirane ekipe u regularnom dijelu mogu nečemu nadati, a ovi najbolji moraju ostati fokusirani do kraja.

Ali ok, razumijem da se ne slažemo oko ovoga, ako ostanem u ligi neću ništa mijenjati (ići će i dalje prvi direktno), ako slučajno izborim promociju u prvu ligu, tu svakako ove priče nema i pika se samo pobjednik na kraju balade.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 21 mar 2018, 15:26

Ma Siamo gleda kako bi njemu pasalo :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la dema » 21 mar 2018, 15:34

Ne možete pravila mijenjat u toku sezone ako je neko to mislio već prije sljedeće. Nije pošteno.
A ne znam koliko je dobro i to da finalista ne prodje dalje. A povrede ne možeš predvidjeti. Ako si bio drugi na tabeli trebao bi do finala doći.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 21 mar 2018, 17:43

dema je napisao/la:Ne možete pravila mijenjat u toku sezone ako je neko to mislio već prije sljedeće. Nije pošteno.
A ne znam koliko je dobro i to da finalista ne prodje dalje. A povrede ne možeš predvidjeti. Ako si bio drugi na tabeli trebao bi do finala doći.
Nitko ni ne govori za ovu sezonu nego od iduće da se promijeni.
Sarmelino je napisao/la:Ma Siamo gleda kako bi njemu pasalo :kafa:
Gledam kako bi meni pasalo,a po sistemu koji predlažem ni ove ni prošle godine ne bi ušao u rang više :think:
AlphonseKauders je napisao/la:U kvalitetnoj ligi toga nema i ovo što Siamoni piše da se izvukao na treće mjesto bez Kawhia i Cousinsa znači da je igrao u divljoj ligi, jer u malo jačoj ligi bi se golim životom borio za play off.
Liga je jača nego ova ovdje.Po smislenim potezima tokom sezone i svemu ostalom.Hoces rostere ekipa koje su ušle u PO?
Nitko normalan ne drzi cijele sezone 3-4 ozlijeđena igrača nego ih dropa i ide dalje.Pogotovo ne igrače kao Ariza ili Conleya za kojeg se moglo pretpostavit da neće tako brzo biti natrag ako ikad.
Ne na treće nego na drugo.Tamo sam bio drugi sa 7 poraza,prvi ima 5 poraza,a ovdje je pri dnu toliko razvodnjeno da prve dvije ekipe imaju samo tri poraza.A ove na dnu cijelu sezonu rade užasne poteze sa FA igračima.Tamo se do zadnjeg kola nije znalo tko će u PO i sa koje pozicije jer su samo tri ekipe otpale i samo prva imala sigurnu poziciju.Ovdje 12. ekipa ima 5 pobjeda,a tamo 8.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 23 mar 2018, 10:12

Ne mozes igrat normalno u PO.Odmaraju mi Šrudera odjednom kao da nije bila dovoljna ograničena minutaza,odmaraju Noela nije btb,Collins otpao dvije minimalno i tko zna kad će ga vratit jer tankiraju...otpustio odmah,Bogdan otpao jednu,dodam Isaaca i on otpadne.Otpustio dvojicu od ovih iste sekunde i opet ne mozes nista.5 utakmica manje vec imao,a i protivnik imao problema sa ozljedama.Jos iskoristio sve 4 zamjene,a on jednu samo.Otpadali mi igrači par sati nakon što bi ih dodao iako nisu bili ni upitni ranije.Lutrija nego šta.U "mojoj" ligi smanjujemo za dva tjedna regularnu iduce sezone.Mislio sam da su dva previse kad su me trazili da 2 smanjim,ali dva će izgleda biti taman jer i prošle sezone je bilo isto ovako.Nema smisla.

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.