Duško Vujošević

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la bombaysaphire » 08 sep 2017, 05:56

Dobro nam je rekao onaj Japanac, da pun pričamo a malo radimo... Dvadeset godina prošlo od rata, a mi selektora košarkaške reprezentacije koji je Crnogorac, a najveće uspijehe napravio u Srbiji, pitamo ono KO JE KRIV?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la filip13 » 08 sep 2017, 06:59

bombaysaphire je napisao/la:Dobro nam je rekao onaj Japanac, da pun pričamo a malo radimo... Dvadeset godina prošlo od rata, a mi selektora košarkaške reprezentacije koji je Crnogorac, a najveće uspijehe napravio u Srbiji, pitamo ono KO JE KRIV?
Intervju je dao za srbijanske novine,na za nase

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la nerminh74 » 08 sep 2017, 09:19

filip13 je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Dobro nam je rekao onaj Japanac, da pun pričamo a malo radimo... Dvadeset godina prošlo od rata, a mi selektora košarkaške reprezentacije koji je Crnogorac, a najveće uspijehe napravio u Srbiji, pitamo ono KO JE KRIV?
Intervju je dao za srbijanske novine,na za nase
Na VMA u sred Beograda gdje se ljecis, znasli koja mu.da za to trebas imati
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la lumani » 08 sep 2017, 11:01

Muda za istinu nisu potrebna ;) Ljudi mogu druge lagati ali sami sebe nikada :!:

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la filip13 » 08 sep 2017, 13:46

nerminh74 je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Dobro nam je rekao onaj Japanac, da pun pričamo a malo radimo... Dvadeset godina prošlo od rata, a mi selektora košarkaške reprezentacije koji je Crnogorac, a najveće uspijehe napravio u Srbiji, pitamo ono KO JE KRIV?
Intervju je dao za srbijanske novine,na za nase
Na VMA u sred Beograda gdje se ljecis, znasli koja mu.da za to trebas imati

Pa ja znam,ne kontam sto mene to pitas?

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la filip13 » 09 sep 2017, 07:11

NAKON IZJAVE O RATU U BiH VUJOŠEVIĆ IZLOŽEN JAVNOM LINČU: Najoštriji napadi došli od Vučićevih prvih saradnika

- Sve što je stekao stekao je u Srbiji. I tako vraća. Mislim da je građanima Srbije muka od svih tih silnih nezahvalnika koji dođu u Srbiju bez ičega, odu punih kofera, a onda pljuju po nama - kazao je Vučević.


Selektor košarkaške reprezentacije BiH i bivši trener KK Partizan Duško Vujošević šokirao je javnost Srbije izjavom kojom je Srbiju proglasio za najvećeg krivca za rat na prostoru bivše Jugoslavije, a naročito u Sarajevu.



"Ja sam bio za Jugoslaviju i bio sam za svakog za koga sam mislio da se bori za Jugoslaviju. Međutim, brzo se pokazalo da to nije bilo tako, da se vojska povlačila na granice Velike Srbije. Naravno, krivice ima na svim stranama, ali s obzirom na to da je Srbija bila najmnogoljudnija i da je kontrolisala vojsku, ipak najveću odgovornost za te ratove ima Srbija. Nešto veću od ostalih. Pogotovo kada je u pitanju Sarajevo koje je toliko bombardovano. Kao da smo osvajali Albaniju. Pa to je bila naša zemlja, Jugoslavija. Šta smo onda osvojili?", rekao je Vujošević.



Zbog ove izjave čuveni trener izazvao je gnjev mnogih navijača Partizana („grobara“), ali i političara.



Miloš Vučević, potpredsjednik Vučićevog SNS-a i gradonačelnik Novog Sada, kazao je je da "Vujoševića sve što ima stekao je u Srbiji, koju sada pljuje".



- Sve što je stekao stekao je u Srbiji. I tako vraća. Mislim da je građanima Srbije muka od svih tih silnih nezahvalnika koji dođu u Srbiju bez ičega, odu punih kofera, a onda pljuju po nama - kazao je Vučević.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la Bassha » 20 sep 2017, 15:32

Legendarnom košarkaškom treneru Dušku Vujoševiću jutros je amputiran prst na nozi!
Selektoru Bosne i Hercegovine i najtrofejnijem stručnjaku u istoriji Partizana kao posledica početka gangrene hirurški je odstranjen domali prst leve noge kako ne bi došlo do daljih komplikacija.

Vujošević je u izjavi za Kurir sport rekao da se oseća dobro.

- Na kraju se ispostavilo da je potrebna hirurška intervencija zbog gangrene. Ovaj zahvat ne utiče na fukcionalnost, niti na stabilnost. Tretmanima koje sam imao u poslednje vreme u hiperbaričnoj komori, stanje je lokalizovano i sprečeno da se širi dalje, ali je ipak prst morao da bude odstranjen. Tako je smanjen rizik od veće opasnosti. Zahvat je obavio dr Lazar Davidović iz Kliničkog centra Srbije - rekao je za Kurir Vujošević i dodao:

- Osećam se dobro, mada bih, naravno, voleo da do ovoga nije došlo. Međutim, ovako je bolje.

Vujošević je, podsetimo, hitno prebačen za Beograd iz Slovačke, gde je na utakmici udario nogom o sto. Taj deo je poplaveo, a slovački lekari su predložili da se podvrgne trentmanima u hiperbaričnoj komori.

To je donelo određena poboljšanja, ali zbog šećerne bolesti procenjeno je da je operacija najbolje rešenje u ovom trenutku.

slika

DRZI SE DULE....BRZ OPORAVAK..
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la filip13 » 18 okt 2017, 17:18

vujošević gost u emisiji pressing na n1 u 20 sati

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la Bassha » 19 okt 2017, 22:06

#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6333
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la _dreamer_ » 20 okt 2017, 00:06

pametan covjek
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)



Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la Divos » 04 feb 2018, 21:06

" у % (https://sportsport.ba/kosarka/vujosevic ... vom/267171). ? " / $ $ " " овај " " /, & је ' $ $ га / & ", " $ " $ $ " свој рат.
$ - " $ " - ' & ?, % је $ " за $ " за $, $ & ' пре свега & $ $ " $ $ ' у ? (а " ?, " у $ & је ? $ $ $ " ? је то у " са ? % $, " ? ' " % $ ове "), % је ? " ' ?.


Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la paulus » 25 feb 2018, 20:49

https://sportsport.ba/kosarka/vujosevic ... edi/269258
Hahahahaha koji kralj , najbolji selektor ikad
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la HPCompaq » 26 feb 2018, 15:53

paulus je napisao/la:https://sportsport.ba/kosarka/vujosevic ... edi/269258
Hahahahaha koji kralj , najbolji selektor ikad
Nema labavo sa Duletom :urnebes: :clap:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la Bassha » 03 mar 2018, 16:20

slika
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la DaVinci » 30 mar 2018, 00:26

Ja sam mislio da ce nam Dule dovest' i nove i zaboravljene i potencijalne igrace a on haman repkom se bavi samo tokom priprema ... ako nastavi Hasandic ce mu biti glavni suter u ekipi kad ne bude Muse ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Duško Vujošević

Post Postao/la Bassha » 30 mar 2018, 00:28

DaVinci je napisao/la:Ja sam mislio da ce nam Dule dovest' i nove i zaboravljene i potencijalne igrace a on haman repkom se bavi samo tokom priprema ... ako nastavi Hasandic ce mu biti glavni suter u ekipi kad ne bude Muse ... :kafa:

Duletu je zdravlje na prvom mjestu.
Nije na njemu da dovodi igrace nego na savezu
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard


Zaključano

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.