FK Budućnost Banovići

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 07 apr 2018, 22:41

Tvrda, teška i negledljiva utakmica, odlučena jednim majstorskim potezom. Dobro je da se prednost nije smanjila s obzirom da u naredna 4 kola imamo 3 izuzetno teška gostovanja - prvo kod Seone i davljenika Dizdaruše, a onda direktni okršaj s Gradinom poslije domaće utakmice sa Svatovcem. Mada, sve 3 kad bi zijanili mislim da je nedostižna prednost, pogotovo što zadnjih 5 kola imamo izuzetno lagan raspored.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Wandelanoite » 07 apr 2018, 23:03

Utakmica u Mionici registrovana 1:1, a danas u Budućnosti nastupio suspendovani Mahmutovic zbog cega ce biti registrovano 0:3 za Radnicki. Gradina na -6.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 07 apr 2018, 23:08

Wandelanoite je napisao/la:Utakmica u Mionici registrovana 1:1, a danas u Budućnosti nastupio suspendovani Mahmutovic zbog cega ce biti registrovano 0:3 za Radnicki. Gradina na -6.
Neće biti registrovana 0-3 jer je to propust Saveza. Mahmutović je bio suspendovan za Mionicu i nije igrao tamo, a njihovom greškom je stavljen na listu suspendovanih za ovo kolo. Tako da bodovna razlika ostaje. :wave: :thumbup:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 07 apr 2018, 23:08

Wandelanoite je napisao/la:Utakmica u Mionici registrovana 1:1, a danas u Budućnosti nastupio suspendovani Mahmutovic zbog cega ce biti registrovano 0:3 za Radnicki. Gradina na -6.
Mislim da nije suspendovan bio, greska na onoj grafici.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Wandelanoite » 07 apr 2018, 23:10

LjumanM95 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Utakmica u Mionici registrovana 1:1, a danas u Budućnosti nastupio suspendovani Mahmutovic zbog cega ce biti registrovano 0:3 za Radnicki. Gradina na -6.
Neće biti registrovana 0-3 jer je to propust Saveza. Mahmutović je bio suspendovan za Mionicu i nije igrao tamo, a njihovom greškom je stavljen na listu suspendovanih za ovo kolo. Tako da bodovna razlika ostaje. :wave: :thumbup:
Da bio je suspendovan za Mionicu s obzirom da utakmica jos nije zvanično registrovana jer ce vjerovatno biti 1:1 suspenzije ekipa Bosne Mionice i Budućnosti se prenose za naredno kolo, tako da Mahmutovic nije imao pravo nastupa danas.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 07 apr 2018, 23:12

Uozbilji se insajderu, kako će biti registrovano 1-1 ljudi napali i udarili sudiju kako stoji u zapisniku? :lol:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Wandelanoite » 07 apr 2018, 23:14

LjumanM95 je napisao/la:Uozbilji se insajderu, kako će biti registrovano 1-1 ljudi napali i udarili sudiju kako stoji u zapisniku? :lol:
Druže utakmica nije registrovana službeno i danas Mahmutovic nije imao pravo nastupa tako da ce danas biti 0:3, a s obzirom da je proslo 70 minuta u Mionici utakmica se moze registrovati 1:1.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 07 apr 2018, 23:18

Wandelanoite je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:Uozbilji se insajderu, kako će biti registrovano 1-1 ljudi napali i udarili sudiju kako stoji u zapisniku? :lol:
Druže utakmica nije registrovana službeno i danas Mahmutovic nije imao pravo nastupa tako da ce danas biti 0:3, a s obzirom da je proslo 70 minuta u Mionici utakmica se moze registrovati 1:1.
Moglo bi da uzrok prekida nije bio napad domaćih fudbalera i stručnog štaba na sudiju.

Znači taktika, vodiš 1-0, protivnik napada, ubija te, ubacuješ u 70. minuti nekog nebitnog s klupe što nikad ne igra da udari sudiju i registrovano 1-0? :urnebes: :urnebes:

Al' što se mene tiče, ja sam za da nam oduzmu 5-6 bodova da bude iole zanimljivo. :mrgreen:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 07 apr 2018, 23:18

LjumanM95 je napisao/la:Tvrda, teška i negledljiva utakmica, odlučena jednim majstorskim potezom. Dobro je da se prednost nije smanjila s obzirom da u naredna 4 kola imamo 3 izuzetno teška gostovanja - prvo kod Seone i davljenika Dizdaruše, a onda direktni okršaj s Gradinom poslije domaće utakmice sa Svatovcem. Mada, sve 3 kad bi zijanili mislim da je nedostižna prednost, pogotovo što zadnjih 5 kola imamo izuzetno lagan raspored.
Jesam li ja jedini kome se svidjela utakmica? :D
Bilo je borbenosti na obje strane i to mi se svidjelo.
Mi nismo imali nekih izradjenih akcija, imali smo 2 stative, ali i kao gol su bile na osnovu suteva izvana.
Vezni red zakazao, dijelom sto je i vezni red Radnickog poprilicno kvalitetan.

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 07 apr 2018, 23:21

Nigdje veze price, utakmica ce se registrovati kad tad, o kakvom prenosu suspenzije pricas, to moze biti samo u slucaju da se tekma ponovi a sanse za to su 0%.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 07 apr 2018, 23:23

ASD je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:Tvrda, teška i negledljiva utakmica, odlučena jednim majstorskim potezom. Dobro je da se prednost nije smanjila s obzirom da u naredna 4 kola imamo 3 izuzetno teška gostovanja - prvo kod Seone i davljenika Dizdaruše, a onda direktni okršaj s Gradinom poslije domaće utakmice sa Svatovcem. Mada, sve 3 kad bi zijanili mislim da je nedostižna prednost, pogotovo što zadnjih 5 kola imamo izuzetno lagan raspored.
Jesam li ja jedini kome se svidjela utakmica? :D
Bilo je borbenosti na obje strane i to mi se svidjelo.
Mi nismo imali nekih izradjenih akcija, imali smo 2 stative, ali i kao gol su bile na osnovu suteva izvana.
Vezni red zakazao, dijelom sto je i vezni red Radnickog poprilicno kvalitetan.
Vjerovatno da jesi. :lol: Ma s njima su uglavnom ovakve utakmice, tvrde, jedan gol odlučuje pobjednika.

Vezni red Radničkog da je 10 godina mlađi, bio bi za premijerligašku ekipu s evropskim ambicijama. :mrgreen:

Ma nebuloze priča lik, nadam se da nije ozbiljan.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 07 apr 2018, 23:30

Ne znam zasto nasi ne vratise Ikanovica, valjao bi nam pravo, pogotovo jer nemamo pravog zadnjeg veznog u timu.
Ovako ga je ruzno bilo gledati onako borbenog u protivnickom timu. :D

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 07 apr 2018, 23:38

Koliko sam upućen, nisu se baš najbolje razišli pa je to vjerovatno razlog. I s Lugavićem je isto, šteta. Igrač takvog profila treba za ova 'vruća' gostovanja gdje se čuva bod. :D

Ili Ikanović recimo, godinama jedan od najboljih igrača u Bratstvu, koliko bi samo imali jaku vezu s njim i Trumićem. :crazy:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 07 apr 2018, 23:48

Koliko se sjecam, on je bio "otjeran" kad je otisao, a prije nego sto je otisao je bio zapostavljen, par sezona je dobijao rijetko sansu, jedne sezone samo jednu utakmicu startao.

Lugavic i Ikanovic igraju u zadnjih sezona boljim klubovima od nas, pa vjerovatno su i zadovoljniji nego sto bi bili kod nas.
Treba posmatrati situaciju u Zvijezdi i Slobodi, kako ce zavrsiti sezone pa vratiti Delica i Husica ako bude sanse.
Kad bi usli, oni bi se mozda i vratili, najveci je problem sto se vjerovatno ni ne pitaju vise za svoje karijere jer njihovim karijerima upravlja jedan lik.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Wandelanoite » 07 apr 2018, 23:57

ASD je napisao/la:Nigdje veze price, utakmica ce se registrovati kad tad, o kakvom prenosu suspenzije pricas, to moze biti samo u slucaju da se tekma ponovi a sanse za to su 0%.
Ja sam upravu 1000000%, ako utakmica nije službeno registrovan igrac koji je suspendovan za tu utakmicu nema pravo igrat u narednoj jer se u COMET sistemu utakmica koja je prekinuta nije odigrala i Buducnost i Bosna imaju 20 odigranih susreta.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 07 apr 2018, 23:58

Eh, kad bi kako i Pirića mogli vratiti, makar na posudbu ako Sloga uđe i dodatno se pojača. :D
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 08 apr 2018, 10:05

Cisto sumnjam da ce ga Sloga pustiti, bar narednu polusezonu, pogotovo jer moze krpiti i krilo i beka.
Mada, u ovoj polusezoni sam zadovojan sa krilima, dva pristojna krila, Idrizovic i Fazlic, samo steta sto nisu godinu mladji da budu zasticena godista sljedece sezone. To ce znacajno uticati na minutazu.
Trenutno nam je najveci problem mjesto napadaca, mi ga trenutno nemamo.
Osim napadaca dobro bi nam dosao jedan odbrambeni, a moramo paziti i na zasticena godista, ove sezone je to jedan od kljucnih segmenata u prvoj ligi federacije.

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 08 apr 2018, 15:52

Kadeti jedu protivnike, 7:0 pobijedili Gradinu.
Za tri, cetiri godine nadam se odlicnim zasticenim godistima u prvoj ligi federacije iz ove ekipe.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Iraola » 09 apr 2018, 19:17

Čestitke na pobjedi i puno sreće u doigravanju za 1. Ligu FBiH. Nije nemoguće da se registruje 0-3 za nas, ali svejedno imate dovoljnu zalihu bodova. Utakmica je bila tvrda, kod nas je branilo dijete, Omić je ne znam zbog čega ostao na klupi, i smatram da je to razlog poraza, jer je kod gola on samo digao ruke (gestikulacija kao ono proći će lopta pored gola), a ona u stativu i gol, veliko neiskustvo, ali to će mu smao pomoći. Meni je bila bolja ona Budućnost na Jošiku od prošle polusezone. Što se tiče Radničkog mislim da mi imamo pojedince, ali ne i tim. I sami ste govorili o našem veznom redu, a dodajte tu i povrijeđenog Jaranovića koji nije nastupio i mladog Aljukića također povrijeđenog. Utakmica fer i korektna kao i uvijek između Radničkog i Budućnosti.
Dragi su mi i Gradina i Budućnost, ali mislim da vi ulazite s obzirom na veliku razliku na tabeli.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 09 apr 2018, 19:38

@ASD

Pojačanja će biti sigurno, mora, ako se ne misle odmah vraćati u ovaj jad i čemer od lige. Sreća je pa imamo Gogića koji je zaštićeno godište i sigurno će naredne sezone moći iznijeti teret Prve lige. Kad bi imali još jednog takvog mladog kvalitetnog igrača, imali bi veliku prednost zbog tog pravila tri igrača U-21. Al' polako, dugo je ljeto, a trebalo bi biti i uzbudljivo. :D

@Iraola

Ma sumnjam da bi i koji drugi golman odbranio ono, strašan udarac je bio. Doduše, činjenica je da se ovaj 'malac' nije ni pomjerio, al' je do tog trenutka bio dosta siguran kao da ima 100 ovakvih utakmica u nogama. :D

I nema ljudi od toga ništa, kakvih crnih 0-3 za Radnički i 1-1 u Mionici. I laiku je jasno šta je u pitanju i kakav će biti epilog. To se opet malo lože ovi iz Srebrenika, nikako da skontaju da ih niko ne yebe ni 1%. :lol:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.