LZO-Prepucavanje

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la samoposteno » 15 apr 2018, 18:29

:D Kad je bilo 1-0 za Gosk kvota 25 bila da ce vitez dat gol

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la Hitman22 » 16 apr 2018, 00:05

Ja vjerujem u Turke. Stari su to znalci sa kladionicama. Doduše morate dobiti Slobodu na B. Polju, a mi se nećemo valjati unutar 16 m. i nabacivati balonke u vaših 16 m.
Nakon tog kola ćemo korektrno pobjediti osuđenog kriminalca Musiju. Još bi volio da mu se omakne protiv Viteza da strepi za opstanak a da strašni trener Saba debitira sa 4 kiksa
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
avenija
Postovi: 13582
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la avenija » 16 apr 2018, 00:19

Hitman22 je napisao/la:Ja vjerujem u Turke. Stari su to znalci sa kladionicama. Doduše morate dobiti Slobodu na B. Polju, a mi se nećemo valjati unutar 16 m. i nabacivati balonke u vaših 16 m.
Nakon tog kola ćemo korektrno pobjediti osuđenog kriminalca Musiju. Još bi volio da mu se omakne protiv Viteza da strepi za opstanak a da strašni trener Saba debitira sa 4 kiksa
Ja vjerujem i navijam da prodjete u Finale i da pobjedite Goska pa onda umorni tako pred finale dolazite braci mesarima koji vas jedva cekaju.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la FliX » 16 apr 2018, 01:34

Mogla bi i ova LZO dozivjeti neku kulminaciju, mada je par kola ranije fakticki bilo sve izvjesno.
Naredno kolo ako Celik uspije dobiti Borca, bice svega!

Avatar
Beduin
Postovi: 16297
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la Beduin » 16 apr 2018, 02:13

Ako je turska rijec kvalitetna k'o i odjeca im, onda su crno-crveni naj3bali kvalitetno.

Ja se iskreno nadam ispadanju GOSK-a, ne bitno kako. Naorali su kod nas jos davno.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la Schlager » 16 apr 2018, 16:54

koji sam ja levat,hahaha

ja se satra jutros na našoj temi pisajući motivacioni govor da nema razloga da izgubimo u zenici,a moj gazda kluba kažnjava vojvodića i upozorava igrače da ne zaliježu previše protiv čelika,jer nam slijede utakmice protiv mladosti i viteza :D

izgleda da je gošk nacrtan za ispadanje...

ako zaista odigramo kao mladost u zenici,ja ću se distancirat od ovih pisanija...niti je onda to više sport,niti ja imam želudac ovako kao navijači čelika,"objašnjavat" kako je sve regularno...


prelijepo je vrijeme...proljeće..ima mnogo ljepših stvari nego zamlaćivat se lopovima...


sačekaću još subotu,u nadi da ćemo izginut za tu pobjedu,da sami sebi izborimo opstanak!

bar mi smo naučili časno i ispadat,i osvajat još časnije i titule,i kupove...i ovdje i u sfrj

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la prisonbreak » 16 apr 2018, 16:56

Schlager je napisao/la:koji sam ja levat,hahaha

ja se satra jutros na našoj temi pisajući motivacioni govor da nema razloga da izgubimo u zenici,a moj gazda kluba kažnjava vojvodića i upozorava igrače da ne zaliježu previše protiv čelika,jer nam slijede utakmice protiv mladosti i viteza :D

izgleda da je gošk nacrtan za ispadanje...

ako zaista odigramo kao mladost u zenici,ja ću se distancirat od ovih pisanija...niti je onda to više sport,niti ja imam želudac ovako kao navijači čelika,"objašnjavat" kako je sve regularno...


prelijepo je vrijeme...proljeće..ima mnogo ljepših stvari nego zamlaćivat se lopovima...


sačekaću još subotu,u nadi da ćemo izginut za tu pobjedu,da sami sebi izborimo opstanak!

bar mi smo naučili časno i ispadat,i osvajat još časnije i titule,i kupove...i ovdje i u sfrj
Hahahahaha pa ti si vec sebi zacrtao ako Celik pobjedi da je nastimano, ja ne vjerujem koja hajka se vodi protiv nas.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la Schlager » 16 apr 2018, 16:58

imaš izjavu na onom portalu što ovdje skripta ne dozvoljava da se linkuje

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 16 apr 2018, 16:58

:clap:
To i jest najbolje od svega, svi se satiru i okreću jedni protiv drugih ovdje dokazujući nešto a ovi "glavaši" sve već isplanirali i odrađuju zajedno u miru. :lol:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la prisonbreak » 16 apr 2018, 17:02

S-Y-L-A-R je napisao/la::clap:
To i jest najbolje od svega, svi se satiru i okreću jedni protiv drugih ovdje dokazujući nešto a ovi "glavaši" sve već isplanirali i odrađuju zajedno u miru. :lol:
Ma znam sve, djaba se ovi natezu :D pa vec se dosta toga zna al hele nejs hahah
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la Alban » 16 apr 2018, 17:18

Schlager je napisao/la:koji sam ja levat,hahaha

ja se satra jutros na našoj temi pisajući motivacioni govor da nema razloga da izgubimo u zenici,a moj gazda kluba kažnjava vojvodića i upozorava igrače da ne zaliježu previše protiv čelika,jer nam slijede utakmice protiv mladosti i viteza :D

izgleda da je gošk nacrtan za ispadanje...

ako zaista odigramo kao mladost u zenici,ja ću se distancirat od ovih pisanija...niti je onda to više sport,niti ja imam želudac ovako kao navijači čelika,"objašnjavat" kako je sve regularno...


prelijepo je vrijeme...proljeće..ima mnogo ljepših stvari nego zamlaćivat se lopovima...


sačekaću još subotu,u nadi da ćemo izginut za tu pobjedu,da sami sebi izborimo opstanak!

bar mi smo naučili časno i ispadat,i osvajat još časnije i titule,i kupove...i ovdje i u sfrj
Svi cete vi na kraju biti navijaci Celika :D
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 811
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 16 apr 2018, 17:23

Djaba se sikirate,nakon posljednjeg sudijskog zvizduka u 10 kolu LZO,izvinjavat ce se navijaci (fukare i robijasi) jedni drugima kako nisu mislili to sto su pisali po forumu.Lp
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la ZenickiLC » 16 apr 2018, 17:41

Schlager je napisao/la:imaš izjavu na onom portalu što ovdje skripta ne dozvoljava da se linkuje
Ne znam cemu se vi nadate u Zenici,da idete na glavu ne mozete nam nista,u ovom trenutku odron ste,likce je svemirski brod za vas.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la Hitman22 » 16 apr 2018, 17:41

RoB_Do_BaGrO je napisao/la:Djaba se sikirate,nakon posljednjeg sudijskog zvizduka u 10 kolu LZO,izvinjavat ce se navijaci (fukare i robijasi) jedni drugima kako nisu mislili to sto su pisali po forumu.Lp
Nakon narednog kola akobogda pobjede protiv Goska ide lagano pomirenje
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la Sariel1987 » 16 apr 2018, 17:44

Hitman22 je napisao/la:
RoB_Do_BaGrO je napisao/la:Djaba se sikirate,nakon posljednjeg sudijskog zvizduka u 10 kolu LZO,izvinjavat ce se navijaci (fukare i robijasi) jedni drugima kako nisu mislili to sto su pisali po forumu.Lp
Nakon narednog kola akobogda pobjede protiv Goska ide lagano pomirenje
Zaboravi na lagani road trip rostilj vikend u zenici.
Drugarski savjet ;)

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la Schlager » 16 apr 2018, 17:46

ZenickiLC je napisao/la:
Schlager je napisao/la:imaš izjavu na onom portalu što ovdje skripta ne dozvoljava da se linkuje
Ne znam cemu se vi nadate u Zenici,da idete na glavu ne mozete nam nista,u ovom trenutku odron ste,likce je svemirski brod za vas.
izgleda da si u pravu..

mada sam do jutros pisao drugačije

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 apr 2018, 18:10

Schlager je napisao/la:
Zamisli da uprave rade jednako dobro ostatak poslova kao sto znaju namjestiti. Oni sto namjeste obican smrtnik ne moze da uveze 5 dana, ebeni algoritam :urnebes:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la prisonbreak » 16 apr 2018, 18:12

tuzlak1987 je napisao/la:
Schlager je napisao/la:
Zamisli da uprave rade jednako dobro ostatak poslova kao sto znaju namjestiti. Oni sto namjeste obican smrtnik ne moze da uveze 5 dana, ebeni algoritam :urnebes:
Dobar dobar :urnebes:
Svi su oni umjesano od prvog Celika pa do svih ostali. :urnebes:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la samoposteno » 16 apr 2018, 18:13

Sariel1987 je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la:
RoB_Do_BaGrO je napisao/la:Djaba se sikirate,nakon posljednjeg sudijskog zvizduka u 10 kolu LZO,izvinjavat ce se navijaci (fukare i robijasi) jedni drugima kako nisu mislili to sto su pisali po forumu.Lp
Nakon narednog kola akobogda pobjede protiv Goska ide lagano pomirenje
Zaboravi na lagani road trip rostilj vikend u zenici.
Drugarski savjet ;)
Sto nebi ga niko pipno ovo prepucavanje je jedno a stvarnost je drugo a na rostilj i bez tekme bujrum :D

Avatar
avenija
Postovi: 13582
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la avenija » 16 apr 2018, 18:15

Meni su samo kakanjci braca, samo legija samo mladost :D i brat solinas :D
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Kamaga11, kogmagie46, kupus army, Lewy21, mosarajvosa83, tabba77, Zvornicka i 54 gosta.