FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 15 apr 2018, 23:45

leorey je napisao/la:Bgm ako je tebi bilo rutinski gledati na Campu Chelsea, meni nije. Ljudi bili bolji 80 % utakmice. Ako ces vec realno gledati stvari.

Kao sto kazes jarane, nije do formacije, B ekipa je ono trebala da prodje. S obzirom na prednost i renome kluba. Sve ostalo je palamudenje do zore.
Rutinski, kako da ne, rano smo poveli sa 2 0, onda je celzi krenuo svim silama naprijed, jesu bili opasno no 2 gola prednosti i znas da ce kontra jos jedna to rijesiti

Najzalosnije kod valverdea je sto neko rjesenje nadje, nesto dobro napravi i onda se popisa po tome

Npr bilo je vidljivo da ova 4-4-2 formacija sve vise steka, u londonu se provukli, onda valverde na sugestiju romarija pocinje koristiti 4-2-3-1, buskec i raketa odlicno izgledaju u paru, demba i coutinjo ili iniesta po stranama razvuku i mesi i suarez su imali prostora i igra je postala dosta ljepsa i pobjedjivalo se, onda u zadnje vrijeme valverde nicim izazvan vrati se na onu staru povracotinu i belaj

Drugi primjer je dembele, mnogi be vjeruju u njega, a on protiv celzija odigra odlicno, pa jos par utakmica i onda ga klupira

Isto je radio i semedu, denisu suarezu i andre gomesu te minu, kad nesto pokazu umjesto da se dalje razvijaju budu klupirani i izgube samopouzdanje

Isto i sa izmjenama, odkicno he nasao recept kako utakmice okretati pravim izmjenama, a onda kad je najbitnije da reaguje ne reaguje nikako, odnosno prekasno

Sezona se ne moze smatrari uspjesnom, nije ni neuspjesna, ali ne moze biti uspjesna poslije one bruke i sramote u rimu, liga i kup su realni, dupla kruna ba prvi pogled mora biti uuspjeh, no realno u kupu do titule mozemo bez igranja protiv reala i atletica i odmah to nihe sad neki veliki uspjeh nego prosto nesto sto bi bilo sramota ne osvojiti u ovim uslovima

Liga isto tako uspjeh je osvajanje, al realno ja u zadnjih 20 godina ne pamtim da je bilo lakse osvojiti, pravi rivali su samo real i atletico madrid, a oni su otkovali vrlo rano, real je u prva tri kola prosuo 5 bodova, koliko je real kiksao, pa i atletico, ja ne znam kolika bi bila sramota da nismo osvojili, nije dupla kruna za odbaciti, al po meni ne smije se zaboraviti koliko nam je konkurencija tu pomogla, kako se u pepovo najuspjesnije vriheme teze osvajalo, ove sezone smo i vise kiksali a opet laganini titula

Liga prvaka ove sezone je bruka nevidjena, imali smo sve preduslove, roma i tri gola prednosti pred polufinale, a i tu reak i bayern koji nimalo nesto ubjedljivi nisu i liverpool, svaka cast svakome, ali i tu se otvarala velika prilika za titulu, najgore sto ja mislim da su prosli romu vjerovatno bi i osvojili, tako to ide, a i da smo ispali u polufinalu normalno moglo bi se reci ajd uspjesna sezona, a ovako poslije ove bruke se to tesko moze reci, narocito zbog mesija, suareza i sl i onog sto je meni najveci problem, to sto mi je i ova sezona potvrdila sumnje o kojima duze pisem, a to je da nas glavni igrac vise nema zelje,motiva ni fizickih mogucnosti da bude neka nasa prevaga i temelj igre.

Klub nivoa barcelone ne moze sebi dozvoliti luksuz da ovisi o cejfu jednog igraca koji vec duze vremena pokazuje opasno da gotov igrac, niti klub naseg nivoa sebi moze dopustiti onakva sramotna ispadanja i zadovoljavati se titulama u spaniji, osvojenim prije svega zbog slabe konkurencije, nit se igralo nesto lijepo za oci pariti, jednostavno samo imalo ljudski je bilo potrebno odigrati i uzeti duplu krunu
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 16 apr 2018, 10:25

Romariooo je napisao/la:
leorey je napisao/la:Bgm ako je tebi bilo rutinski gledati na Campu Chelsea, meni nije. Ljudi bili bolji 80 % utakmice. Ako ces vec realno gledati stvari.

Kao sto kazes jarane, nije do formacije, B ekipa je ono trebala da prodje. S obzirom na prednost i renome kluba. Sve ostalo je palamudenje do zore.
Rutinski, kako da ne, rano smo poveli sa 2 0, onda je celzi krenuo svim silama naprijed, jesu bili opasno no 2 gola prednosti i znas da ce kontra jos jedna to rijesiti

Najzalosnije kod valverdea je sto neko rjesenje nadje, nesto dobro napravi i onda se popisa po tome

Npr bilo je vidljivo da ova 4-4-2 formacija sve vise steka, u londonu se provukli, onda valverde na sugestiju romarija pocinje koristiti 4-2-3-1, buskec i raketa odlicno izgledaju u paru, demba i coutinjo ili iniesta po stranama razvuku i mesi i suarez su imali prostora i igra je postala dosta ljepsa i pobjedjivalo se, onda u zadnje vrijeme valverde nicim izazvan vrati se na onu staru povracotinu i belaj

Drugi primjer je dembele, mnogi be vjeruju u njega, a on protiv celzija odigra odlicno, pa jos par utakmica i onda ga klupira

Isto je radio i semedu, denisu suarezu i andre gomesu te minu, kad nesto pokazu umjesto da se dalje razvijaju budu klupirani i izgube samopouzdanje

Isto i sa izmjenama, odkicno he nasao recept kako utakmice okretati pravim izmjenama, a onda kad je najbitnije da reaguje ne reaguje nikako, odnosno prekasno

Sezona se ne moze smatrari uspjesnom, nije ni neuspjesna, ali ne moze biti uspjesna poslije one bruke i sramote u rimu, liga i kup su realni, dupla kruna ba prvi pogled mora biti uuspjeh, no realno u kupu do titule mozemo bez igranja protiv reala i atletica i odmah to nihe sad neki veliki uspjeh nego prosto nesto sto bi bilo sramota ne osvojiti u ovim uslovima

Liga isto tako uspjeh je osvajanje, al realno ja u zadnjih 20 godina ne pamtim da je bilo lakse osvojiti, pravi rivali su samo real i atletico madrid, a oni su otkovali vrlo rano, real je u prva tri kola prosuo 5 bodova, koliko je real kiksao, pa i atletico, ja ne znam kolika bi bila sramota da nismo osvojili, nije dupla kruna za odbaciti, al po meni ne smije se zaboraviti koliko nam je konkurencija tu pomogla, kako se u pepovo najuspjesnije vriheme teze osvajalo, ove sezone smo i vise kiksali a opet laganini titula

Liga prvaka ove sezone je bruka nevidjena, imali smo sve preduslove, roma i tri gola prednosti pred polufinale, a i tu reak i bayern koji nimalo nesto ubjedljivi nisu i liverpool, svaka cast svakome, ali i tu se otvarala velika prilika za titulu, najgore sto ja mislim da su prosli romu vjerovatno bi i osvojili, tako to ide, a i da smo ispali u polufinalu normalno moglo bi se reci ajd uspjesna sezona, a ovako poslije ove bruke se to tesko moze reci, narocito zbog mesija, suareza i sl i onog sto je meni najveci problem, to sto mi je i ova sezona potvrdila sumnje o kojima duze pisem, a to je da nas glavni igrac vise nema zelje,motiva ni fizickih mogucnosti da bude neka nasa prevaga i temelj igre.

Klub nivoa barcelone ne moze sebi dozvoliti luksuz da ovisi o cejfu jednog igraca koji vec duze vremena pokazuje opasno da gotov igrac, niti klub naseg nivoa sebi moze dopustiti onakva sramotna ispadanja i zadovoljavati se titulama u spaniji, osvojenim prije svega zbog slabe konkurencije, nit se igralo nesto lijepo za oci pariti, jednostavno samo imalo ljudski je bilo potrebno odigrati i uzeti duplu krunu
Ali povesti 2:0 pa cekati na kontru treci gol nije nacin na koji bi Barcelona trebala da igra na sred Camp Nou-a. To bi trebao da znas ti koji dugo pratis klub.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31128
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 16 apr 2018, 11:00

MD pise da se pomno prate Frenkie De Jong i De Ligt i da zele osigurati neku vrstu klauzule kao u slucaju Arthura i Mine. U De Ligtu vide dugorocnu zamjenu za Piquea.

Sport pise da su ostvareni kontakti sa Lengletom. Tesko je naci kvalitetnijeg stopera za manje novca.

Jordi Cruyff je glavni kandidat za sportskog direktora ako ode Robert.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
messilla
Postovi: 31128
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 16 apr 2018, 14:15

Iniesta definitivno ide u Kinu. Mogao je sigurno pomoći i naredne sezone, ali ipak trebaju ovom timu neke ozbiljnije promjene.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 16 apr 2018, 14:23

messilla je napisao/la:Iniesta definitivno ide u Kinu. Mogao je sigurno pomoći i naredne sezone, ali ipak trebaju ovom timu neke ozbiljnije promjene.
37 milijuna godišnje :tokralju: :tokralju: :tokralju:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kawhi » 16 apr 2018, 15:01

Dje Blejzer?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 16 apr 2018, 15:22

messilla je napisao/la:Iniesta definitivno ide u Kinu. Mogao je sigurno pomoći i naredne sezone, ali ipak trebaju ovom timu neke ozbiljnije promjene.
Ozbiljan klub bi ga prodao jos i prosle godine. Ali definitivno i ove godine nas najbolji veznjak. Sto govori koliko nisko je pala nasa vezna linija, cast legendi.

Prodao bih jos i Rakitica, Denisa i Gomesa. Ali pravo pitanje je koga uopste dovesti ? I ko je dostupan ? Pjanic ? Eriksen ?

Arthur je jos jedan macak u vreci i nemam komentara za njega. Mada ne mislim da ce biti nas glavni veznjak i da ce se uopste nametnuti.

E sad sto se tice trenera....mislim cak da ce Valverde dobiti jos jednu sansu i nisam siguran da je to bas pametno. Ali opet se postavlja pitanje, ko je alternativa i ko je uopste dostupan trenutno da ga zamijeni ?

Yeben vakat za poslovanje na trzistu defintiivno.
27.10.2020

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 16 apr 2018, 15:43

valverde je zbog bruke u rimu mozda zasluzio i momentalni otkaz, no sta ja znam, mozda bi trebao i ostati, dupla kruna je tu, bruka u ligi prvaka je dijelom njegova, dijelom do igraca, barca mu je prvi veliki klub i naredne sezone bi vec imao to neko iskustvo, sto se tice ljepote u igru koja je izgubljena, nije to toliko do njega koliko do nedostatka pravih igraca, nije da sam nesto za njegov ostanak, no ako ne mozemo imati xavija na klupi, ne vidim sad ko bi to mogo biti bolji za nas od valverdea brat bratu, nas je glavni problem ta liga prvaka i zasicenost i neozbiljnost igraca najvaznijih u tim utakmicama, ne vjerujem da neko osim xavija ili puyola moze sad mesiju objasniti hajde bolan potrudi se malo, tako da valverde sa grizmanom i nekim mozda jos veznjakom naredne sezone bude bolji, al pitanje i to, gledajuci kako ne koristi dembu i semeda pitanje je kako bi naredne sezone to sve izgledalo
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 16 apr 2018, 15:57

Romariooo je napisao/la:valverde je zbog bruke u rimu mozda zasluzio i momentalni otkaz, no sta ja znam, mozda bi trebao i ostati, dupla kruna je tu, bruka u ligi prvaka je dijelom njegova, dijelom do igraca, barca mu je prvi veliki klub i naredne sezone bi vec imao to neko iskustvo, sto se tice ljepote u igru koja je izgubljena, nije to toliko do njega koliko do nedostatka pravih igraca, nije da sam nesto za njegov ostanak, no ako ne mozemo imati xavija na klupi, ne vidim sad ko bi to mogo biti bolji za nas od valverdea brat bratu, nas je glavni problem ta liga prvaka i zasicenost i neozbiljnost igraca najvaznijih u tim utakmicama, ne vjerujem da neko osim xavija ili puyola moze sad mesiju objasniti hajde bolan potrudi se malo, tako da valverde sa grizmanom i nekim mozda jos veznjakom naredne sezone bude bolji, al pitanje i to, gledajuci kako ne koristi dembu i semeda pitanje je kako bi naredne sezone to sve izgledalo
Pa na stranu LP, niko nije u augustu ocekivao tripletu, dubleta je i vise nego uspjesna sezona kad se uzme u obzir sta se sve desavalo.

Ali je fazon sto se Roma MORALA proci. Pa jucer sam ih gledao s Lazion, od kakvog kluba smo mi 3 komada dobili i ispali, to je neoprostivo. Bas smo se obrukali kao nikad. Ajde PSG i Juve prosle godine, ali dobiti 3 komada od Rome i prokockati prednost od 4:1 e to stvarno treba znati.

Garantiram da je igrala Barca B da ne bi izgubili 3:0.
27.10.2020

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 16 apr 2018, 16:22

Sezona bi, nakon i vise nego turbulentnog ljeta, bila jako dobra i bez osvajanja LP, samo da se nisu obrukali na ovakav nacin.

Avatar
messilla
Postovi: 31128
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 16 apr 2018, 18:08

Valverde: "Tomorrow there will be changes as I think the team needs it. We are in an important week and we are coming off the back of a game three days ago and we have the cup final"
Ne moraš ni sad druže boli te qrc, ganjaj taj niz kad si mu sve podredio.
Valverde: "I change players according to the result and according to their performance. I am calm and I do not rush to substitute players."
20 minuta mu trebalo da reaguje protiv Rome. Genijalac. :bow:

I onda yebavanje u mozak
Valverde: "As a coach, I think its normal and needed to rotate my players so they feel physically better."
:salut:

Veća trolčina od Enriquea na pressicama. Enrique je bar **** novinare, a ovaj navijače.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 16 apr 2018, 19:16

Barça want Griezmann due to Suárez's goal drought in the Champions League. They believe he's the best striker available in the market and his clause of €100m is a steal.

Many clubs want him, but he is motivated by Barça.

Barça also love the fact he has experience in La Liga. Griezmann wants to wear Barça's colors and wants titles [MD].
Dovedi ovog i prodaj onog panja urugvajskog.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 16 apr 2018, 19:55

Kad pacov i uprava a Bgm i poneki navijaci skontaju da je krajnje vrijeme za rekonstrukciju veznog reda, a ne napada vec zadnje 3 godine, mozda i ne bude vise brukanja u Europi Messijeve generacije.

Da je igrao Griezmann umjesto Suareza protiv Rome sta bi bilo ? Ne bi nista. Identicno. Bi li rezultat bio drukciji ? Ne bi. Ista stvar bi bila da je Ronaldo igrao za nas tu utakmicu. Napadac mora dolaziti u sanse da zabija, sto kod nas i nije bas slucaj u Europi u zadnje vrijeme. Barem sto se tice knock-out faze.

Barceloni napad nikada nije bio problem. Bar zadnjih 10 godina je tako. Medjutim, vrlo je tesko naci devetku koja ce konstantno sama sebi stvarati sanse i rjesavati utakmice. Takvih gotovo i da nema.

Za Ligu vise-manje , uz Messija ce se uzimati skoro uvijek. Ali u LP to ne pije vodu, kao sto se moglo i vidjeti.
27.10.2020

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 16 apr 2018, 20:03

leorey je napisao/la:Kad pacov i uprava a Bgm i poneki navijaci skontaju da je krajnje vrijeme za rekonstrukciju veznog reda, a ne napada vec zadnje 3 godine, mozda i ne bude vise brukanja u Europi Messijeve generacije.

Da je igrao Griezmann umjesto Suareza protiv Rome sta bi bilo ? Ne bi nista. Identicno. Bi li rezultat bio drukciji ? Ne bi. Ista stvar bi bila da je Ronaldo igrao za nas tu utakmicu. Napadac mora dolaziti u sanse da zabija, sto kod nas i nije bas slucaj u Europi u zadnje vrijeme. Barem sto se tice knock-out faze.

Barceloni napad nikada nije bio problem. Bar zadnjih 10 godina je tako. Medjutim, vrlo je tesko naci devetku koja ce konstantno sama sebi stvarati sanse i rjesavati utakmice. Takvih gotovo i da nema.

Za Ligu vise-manje , uz Messija ce se uzimati skoro uvijek. Ali u LP to ne pije vodu, kao sto se moglo i vidjeti.
To sve stoji i slažem se sa svime. Ali moraš priznati da je Suarez oyebina postao. Igra na nivou PLBiH. Nikakve konkurencije u napadu nema. Samo je na teret Messiju.
Pa napad nam ništa bolji od veznog reda nije.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 16 apr 2018, 20:06

Griezman za 100 miliona se ne smije propustiti, Suarez nece jos dugo, taj samo stagnira vec godinu i vise, nekoliko utakmica povrati formu i onda opet po starom, ne bi imao nista protiv da naredne sezone vise vremena provode na klupi nego u igri, manje bi se zivcirali svi navijaci :mrgreen: Ali mora se i vezni red rijesiti, ustvari to su oni vec rijesili, Coutinha ce na Iniestinu poziciju i dovode jos tog maestralnog Arthura za kojeg niko nije cuo dok se nije povezao sa Barcom **** im on mater.Ostanu li samo na Arthuru nema od sljedece sezone nista, sto se lige prvaka tice naravno, dzaba da u napadu imas Messija, Maradonu i Ronalda kad ti je vezni red los.ALi eto mozda nas iznenadi Arthur pa bude kao Xavi :mrgreen: Naravno ako bude igrao ikako, ja mu predvidjam tribine, mjesto do Mine.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 16 apr 2018, 20:16

Opet će drkati na Verrattija pola ljeta i onda kada dobiju šamarčinu od šeika dovešće neki poluproizvod tipa Andre Gomes ili Paulinho. Nadam se da griješim ali ova uprava izgleda kao da nema nikakvu viziju. Niti znaju šta hoće, niti u biti znaju raditi posao.

Ja sam recimo oduvijek želio Pjanića vidjeti u Barceloni. Mislim da bi se fenomenalno uklopio. Ako ništa, nema teorije da bude gori od Gomesa recimo, a opet nije precijenjen i mogao bi se dovesti za ispod 100 miliona sigurno.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 16 apr 2018, 20:18

Samo Hazard.. :zviz:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
branimir85
Postovi: 14878
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la branimir85 » 16 apr 2018, 20:39

Lillard je napisao/la:
messilla je napisao/la:Iniesta definitivno ide u Kinu. Mogao je sigurno pomoći i naredne sezone, ali ipak trebaju ovom timu neke ozbiljnije promjene.
37 milijuna godišnje :tokralju: :tokralju: :tokralju:
+ogromno tržište za njegovo vino :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
messilla
Postovi: 31128
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 16 apr 2018, 20:57

Ne može Arthura poslati na tribine yebem ga, nije 30 miliona sića. :mrgreen:

Problem je što će tek u januaru doći (objavio Gremio da je dogovor takav). Vjerovatno bi morali doplatiti još ako žele odmah na ljeto. No svakako treba još jedan veznjak sa ovim planiranim prodajama. Ne bi me iznenadilo da Denis ostane i bude zamjena Coutinhu. :mrgreen:

Pique, Busquets, Iniesta dobili poštedu, Rakitić nije još dobio zeleno svjetlo za povratak, ali bi trebao biti spreman za Sevillu. Mogli bi biti izjebani sutra bez veznog reda. Više rotira u gostima protiv Celte pred finale kupa, nego kući protiv Leganesa pred LP. Mag. :bow:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 16 apr 2018, 22:00

Arthur the savior
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.