FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 16 apr 2018, 12:58

Aha, ima podršku.

Žalosno.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 16 apr 2018, 13:03

irfo je napisao/la:


tek sad vidim kako je dobra sansa bila za bogicevica u 92. minuti, sam ostao bukvalno i ovako katastrofalno zahvati loptu :crazy: , a minut prije toga nama opali glavom pod raslje, jedva veca skinu :lol: i kaze neko treba igrat bogi :rol:

Vidi se dobro na ovom izvjestaju kako smo kondiciono pali zadnjih 10 minuta, lete njihovi pored nasih, e moj covicu... :thumbdown:
Utakmica ****, ali realno pitari dosta opasniji bili, mada smo i mi imali dvije tri solidne sanse. Vranjes fino baci lika al pobjeze mu lopta, bogicevic sam ko duh osuta ko ni sebi ni svom :facepalm: bgm i ovo je ruka sarica bila, ali cini mi se van 16.

Vako kad gledas pregled reko bi i nije tolko losa tekma bila ko sto jest :D

Međutim zaista sramota da mi igramo za titulu, a pitari bez publike budu opasniji..... :damn: :damn:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 16 apr 2018, 14:57

Tuzno je sto imamo amatere u ekipi a jos tuznije sto bezmudna uprava NECE da nazove Amara i rijese problrm za sva vremena!

Ne osvojimol titulu, svaki dan cu vas prozivat dok klub ne napustite jebla vas vasa procedura i nekakva pravila, fuj!!
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 16 apr 2018, 15:02

Još uvijek ni slovo iz kluba na ovu hajku navijača prema treneru koji kakav god da je, još uvijek dijeli prvo mjesto i u polufinalu kupa je. Niti A da kažu i stanu iza uposlenika a busali su se prsa nakon jesenjeg niza i hvalili se kako je postavljanje Adžema potez koji je plod dužeg razmisljanja i pravca u kojem klub ide. Hvalili ga da je mlad, perspektivan, zna sa našom djecom, pokazuje znanje a sada kada mu velika većina pije krv na slamku šute ko zadnje piqke!

Kako vas nije stid!? Gdje je Sd? Gdje je predsjednik kluba? Stanite iza trenera ili ga smijenite, neznalice!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 16 apr 2018, 15:10

Sta ocekujes da kazu, sta to trebaju da nas sada obavjeste ? Da nam i oni potrvde da je kriza, da ne ide, ali da se strpimo i damo pordsku timu jer je jos malo do kraja - to znamo i sami, ne treba nam obavjestenje za to.

Da je Adzem bivsi znali bi jos jucer, ovako on zajedno sa ekipom ima jos podrsku i uprave a pogotovo nas navijaca bolesnika koji preko svega prelazimo - samo je pitanje do kada ce ga uprava podrzavati.

Jer ipak mali smo mi kapacitet da sada tjeramo Adžema pet kola pred kraj i dovodimo nekoga ko ce gasi pozar.

Ta opcija tjeranja Adzema i da dođe bilo ko drugi da gasi pozar i spasava sezonu tesko da ce se desiti. Blago nama ako je samo Adzem problem pored ovih taraba od igraca.

I vi pojedini koji ne vidite Zelju dalje od Amara, do jucer sve i jednom igracu sve redom pusjete, kudite, osuđujete, ne valja niko, ali eto treba Amar da dođe pet kola pred kraj i sa tim istim igracima ce sve da zgazi, pa kako to jebbo ga zivot.
- Zeljeznicar -

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 16 apr 2018, 15:15

Navijacu since 2015 je nepoznato kako to Amar osvaja trofeje, kako Amarova ekipa igra najbolje itd itd. Nemas pravo da ista kazes protiv Amara, drzi se uprave jer petoba je majka.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 16 apr 2018, 15:18

Onda neka preuzme Celik i spasi ih od ispadanja ako je tako, znaci dovoljan je on a ekipa kakva god je imat ce uspjeha, ali malo sutra.
- Zeljeznicar -

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 16 apr 2018, 15:20

Glup si.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 16 apr 2018, 15:28

Ubjedivo najgluplji su navijaci (strucnjaci) koji sve i jednog naseg igraca nazivaju neznalicama, polovnjacima, losim izborom. (nije da nisu, cak i gore)

A onda kazu daj nam Amara zadnjih pet kola i automtski te nezlanice, polovnjaci, losi postaju top igracine, rezultat dolazi preko noci uzimamo duplu.

Pa ako je Amar tako svemoguc, pun qurac klubova po svijetu debelo ispasta sto ga ne angazuje.
- Zeljeznicar -

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 16 apr 2018, 15:30

Zenzo je napisao/la:Sta ocekujes da kazu, sta to trebaju da nas sada obavjeste ? Da nam i oni potrvde da je kriza, da ne ide, ali da se strpimo i damo pordsku timu jer je jos malo do kraja - to znamo i sami, ne treba nam obavjestenje za to.
Naravno da treba i ne samo da treba nego je to prijeko potrebno. Ostaviti trenera ovako da tone je van svake pameti, nije lijepo, pametno, konstruktivno. Dodatno se ruši atmosfera među igračima, navijačima, pritisak je ogroman. Jedina ispravna opcija je da klub stane iza trenera a ne da cekaju rasplet događaja, pa ako sta osvoji mi smo ga postavili a ako ne osvoji mi smo sve obezbjedili. Sramota!

Piqke obične!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 16 apr 2018, 15:49

Zeljo92 je napisao/la:Navijacu since 2015 je nepoznato kako to Amar osvaja trofeje, kako Amarova ekipa igra najbolje itd itd. Nemas pravo da ista kazes protiv Amara, drzi se uprave jer petoba je majka.
:mrgreen:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
biceDUPLA
Postovi: 707
Pridružen/a: 18 feb 2018, 21:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la biceDUPLA » 16 apr 2018, 15:52

Ja ocekujem da se sve okrene sa Slobodom u srijedu..jer je tesko za derbi napraviti okret u igri a dobiti 2x i jednom x za derbi je ok(sto se tice te statistike, igra kita ovaj derbi) Iato sam misljenja da cemo svinjama bjezati 2b do omjera jer ce kiksati sa radnikom a mi uzeti krupu. Ubrzo cemo i vidjeti!
Da se vratim na kup. Ovi nam tesko mogu dati dva gola ako mi zabijemo prvi. Ali sam opet za to da maksimalno odigramo otvoreno i da idemo za gol vise, jer nama to odgovara. Od Zelje me nista ne moze vise iznenaditi ali pokusavam ovako pozitivno razmisljati jer nismo ni 60 bodova preko kurca skupili. Izgurati ovo jako pa sta bude!!! Ako Adzem nije letio poslije 3:3 ne mora letiti ni poslije 0:0!
Hoce li sk prenostiti iz TZ ili ????
ŽELJEZNIČAR 1921

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 16 apr 2018, 15:57

Virtu4l je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:Navijacu since 2015 je nepoznato kako to Amar osvaja trofeje, kako Amarova ekipa igra najbolje itd itd. Nemas pravo da ista kazes protiv Amara, drzi se uprave jer petoba je majka.
:mrgreen:
Meni će biti izuzetno zanimljivo vidjeti kako će @Zenzo i ostale male @Izlije te njihovi nalogodovci podnijeti onaj trenutak kada Amar ponovo izađe na teren stadiona Grbavica kao trener i kada zagrmi sa prepunih tribina;

Amar Amar Osim Osim!

Vi nemojte skandirati, gledajte i učite.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19202
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 16 apr 2018, 16:32

invincible1921 je napisao/la:Nisam za tjeranje adzema osim ako neće Amar Doc. Ako ga nisi poslije Mostara otjerao nemoj ni 5 kola prije kraja
To bi bilo to.
Znaci kad nije otisao poslije Mostara neka ga.
88 minuta 0-3 = kraj meca 3-3 i to smo spasili 3-3. Razvalis ih ko **** neke 88 minuta i onda niz voduuuu.

Niko drugi osim Amara Osima trenutno nam ne moze pomoci. Nikad nisam napisao nista lose protiv uprave, nikad bas ali neka otvore oci jer gubljenjem titule morace se i oni pakovati. Raji je doPiz i bez trofeja smo vec duze vrijeme. Znaci 90% misli Amar sad ili poslije ove sezone ali jednostavno nema drugog trenera da moze vise pomoci.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 16 apr 2018, 16:41

MocMahale444 je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Nisam za tjeranje adzema osim ako neće Amar Doc. Ako ga nisi poslije Mostara otjerao nemoj ni 5 kola prije kraja
To bi bilo to.
Znaci kad nije otisao poslije Mostara neka ga.
88 minuta 0-3 = kraj meca 3-3 i to smo spasili 3-3. Razvalis ih ko **** neke 88 minuta i onda niz voduuuu.

Niko drugi osim Amara Osima trenutno nam ne moze pomoci. Nikad nisam napisao nista lose protiv uprave, nikad bas ali neka otvore oci jer gubljenjem titule morace se i oni pakovati. Raji je doPiz i bez trofeja smo vec duze vrijeme. Znaci 90% misli Amar sad ili poslije ove sezone ali jednostavno nema drugog trenera da moze vise pomoci.
Imamo status quo ...uprava radi sve dobro ali sportski smo pretanki. Sa druge strane osoba koja bi najbolje unaprijedila sportski segment teško će doć dok je te iste uprave...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19202
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 16 apr 2018, 16:46

invincible1921 je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Nisam za tjeranje adzema osim ako neće Amar Doc. Ako ga nisi poslije Mostara otjerao nemoj ni 5 kola prije kraja
To bi bilo to.
Znaci kad nije otisao poslije Mostara neka ga.
88 minuta 0-3 = kraj meca 3-3 i to smo spasili 3-3. Razvalis ih ko **** neke 88 minuta i onda niz voduuuu.

Niko drugi osim Amara Osima trenutno nam ne moze pomoci. Nikad nisam napisao nista lose protiv uprave, nikad bas ali neka otvore oci jer gubljenjem titule morace se i oni pakovati. Raji je doPiz i bez trofeja smo vec duze vrijeme. Znaci 90% misli Amar sad ili poslije ove sezone ali jednostavno nema drugog trenera da moze vise pomoci.
Imamo status quo ...uprava radi sve dobro ali sportski smo pretanki. Sa druge strane osoba koja bi najbolje unaprijedila sportski segment teško će doć dok je te iste uprave...
i ptica na grani to zna, zalosno je jer bi bili dobar tim gledajuci da on zna svoj a ovi svoj posao. Sta je tu je ;)
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 16 apr 2018, 17:12

Ma priča o psihološkom padu igrača nakon Mostara je meni skroz klimava, realno prvu utakmicu nakon Mostara smo odigrali protiv Radnika, i to smo odigrali odlično prvo poluvrijeme gdje smo dali dva gola i jedan čist nam poništen, dakle tri gola za jedno poluvrijeme, ako smo imali tri takva poluvremena u zadnje tri sezone, yebite me.

I kako sad furati priču da su psihološki pali nakon Mostara? Pa valjda ako padneš onda padneš odmah na sljedećoj prepreci, nećeš odigrati dobro prvu tekmu nakon Mostara, pa onda psihološki pasti u naredne tri, tu apsolutno nema nikakve logike.

I zayebati svu priču oko bojkota i problema u svlačionici sve je to ista priča koja se servira već par sezona, a jedina istina je da nam je igrački kadar ograničen (u smislu broja igrača), a nije on toliko ni ograničen koliko Adžem forsira jedne te iste igrače i to u ovakvom tempu srijeda-vikend.

Svaki igrač iz prvih 11 ima zamjenu, i to zamjenu koja je manje više istog kvaliteta kao i prvotimac, al' iz nekih razloga igrači poput Zebe, Zeca, Žerića, Šabanadžovića, Projića i Osmankovića imaju nikakvu ili mizernu minutažu. Jedini igrač koji nije prvotimac, a dobija redovno priliku da igra je Kajkut, znači jedini.

Adžem i dalje ima moju podršku, to nije upitno, al' je jedan od najvećih krivaca za ovo što gledamo u drugoj polusezoni.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

edin139
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la edin139 » 16 apr 2018, 17:19

Grebem ti više priču uprava dobro radi al sportski segment stekao.
Dijete mi treba na jesen u školu a ne zna kako izgleda kad se titula slavi.
Goni sve u tri lijepe nek ne osvoje titulu ni ove odo gledati hokej na travi ili šah dosta sam ja apaurina popio sa ovom upravom koja od najtrofejnijeg kluba u državi pravi fabriku namještaja ili koji već djavo od firme.

Avatar
biceDUPLA
Postovi: 707
Pridružen/a: 18 feb 2018, 21:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la biceDUPLA » 16 apr 2018, 18:11

ŽELJEZNIČAR 1921

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 16 apr 2018, 19:15

Bolje da nema prenosa. Manje bi nas glava boljela, a pritisak bi bio ok svima poslije. :)
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.