NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 16 apr 2018, 16:16

Sariel1987 je napisao/la:
samocelik je napisao/la:Kako mi je žao što nije ekipa iz prošle godine tu u upravi. Feđa i ove napaljene gay Tuzlake sa spuste kao onog Mušijinog novinara prošle godine. Jedni ne mogu pobjedoti Viteza kući, drugi jedva sa Borcem. Brate dragi ako i mi ne dobijemo Borca letit nam je do godine od Orašja preko Gračanice do Čapljine.
zelim vam da dobijete borca i ostanete uu ligi.
ipak sam ja gospodin cojk. :) :thumbup: :bale:
Nemas ti sta zelit, mi ostajemo, brinite se vi za sebe. Neki od vas pisu da bi dali Borcu zadnje kolo. E bas smo crveno crna braca, eto prvi ja sam bio budala pa u to povjerovao.
A zna @probisvjet da sam vam mozda ja davao najvecu podrsku, kad ste ispadali, kad ste ispali i kad ste se vracali u PL. Svadjao se i sa sijuksima i sa dragonima, davao vama podrsku. A vi cete Borcu dati bodove, pa mozete im i supka dati . Priznajem , pogrijesio sam, nema sa vama brastva.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 16 apr 2018, 16:19

Evo ja obecavam dovesti dvojicu na stadion, koji ne znaju ni jednog igraca iz Celika :D , sad za sad, bice ih mozda i vise.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la autogol » 16 apr 2018, 16:20

Evo sad je i besplatan ulaz,sad ce se vdijeti koliko je Zenici bitan Celik.Nazalost ne ocekujem vise od 5000
Kuadio,nadam se da dolazis :ljepota:

Avatar
avenija
Postovi: 13576
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 16 apr 2018, 16:22

Crni gavran je napisao/la:Evo ja obecavam dovesti dvojicu na stadion, koji ne znaju ni jednog igraca iz Celika :D , sad za sad, bice ih mozda i vise.
lahko je kad je djabe :D babuka kazu casti :D ima para nemere ih krava pojest :D

Kuadio dolazi u petak 100 % u Gabeli ce zatvoriti granicni prelaz da slucajno ne proleti u HR. :D
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 16 apr 2018, 16:22

autogol je napisao/la:Evo sad je i besplatan ulaz,sad ce se vdijeti koliko je Zenici bitan Celik.Nazalost ne ocekujem vise od 5000
Kuadio,nadam se da dolazis :ljepota:
Ja ocekujem 20.000, a u Gabeli nas 3.000 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 16 apr 2018, 16:24

hagy je napisao/la:
ZenickiLC je napisao/la:Sad gledam pregled kola.Svi se kunu u postenje, aludirajuci na nase stimanje.Ovaj seljak Dudic kaze da se Vitez baca ko da je liga prvaka,opet aludirajuci da smo ih premirali,pa prijatelju bolje se zapitaj sto si primio go od ekipe koja nije dala u godinu dana go u gostima.Po izjavama i Petrovica i Dudica se vidi prpa u ocima posebno kod Dudica.Idemo sve kupit do kraja!
Po izjavi Dudica, Vitez se trebao njima sklanjati i ne zapinjati jer im ne igra ulogu rezultat, a kao Mladost kojoj takodjer ne treba, morala bi zapinjati protiv Celika.
Eh upravo to, da je on pravi trener trebalo ga je bit stid sto je od viteza gol primio,al ne on se dotako nas.Kolko god da je vitez dobio para opet ti ne moze tako losa ekipa uzet bodove.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 16 apr 2018, 16:25

ZenickiLC je napisao/la:
hagy je napisao/la:
ZenickiLC je napisao/la:Sad gledam pregled kola.Svi se kunu u postenje, aludirajuci na nase stimanje.Ovaj seljak Dudic kaze da se Vitez baca ko da je liga prvaka,opet aludirajuci da smo ih premirali,pa prijatelju bolje se zapitaj sto si primio go od ekipe koja nije dala u godinu dana go u gostima.Po izjavama i Petrovica i Dudica se vidi prpa u ocima posebno kod Dudica.Idemo sve kupit do kraja!
Po izjavi Dudica, Vitez se trebao njima sklanjati i ne zapinjati jer im ne igra ulogu rezultat, a kao Mladost kojoj takodjer ne treba, morala bi zapinjati protiv Celika.
Eh upravo to, da je on pravi trener trebalo ga je bit stid sto je od viteza gol primio,al ne on se dotako nas.Kolko god da je vitez dobio para opet ti ne moze tako losa ekipa uzet bodove.
Pa hrđavom qrcu svaka dlaka smeta
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 16 apr 2018, 16:35

Ako bi dosao sad u petak ko sto kaze avenija hoce li imat pravo nastupa protiv Goska??
Imao je uhovor sa Celikom e sad jel jos uvijek pod ugovorom il sta vec??
moSa likCe

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 16 apr 2018, 16:38

Po wiki Germain Kuadio je igrač Čelika
https://en.soccerwiki.org/player.php?pid=79619
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 16 apr 2018, 16:48

Ima ugovor Quadio do ljeta, bila je zeznuta dozvola za ulazak, zakasnio jedan dan kada je izlazio i dobio zabranu ulaska, i evo tek sad su uspjeli sve srediti i radnu dozvolu i sve.
I ja mislim da ce nam sobro doci.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 16 apr 2018, 16:53

Nadam se da je jos uvijek nas igrac. Valjao bi nam itekako, e sad jedino u kakvom je stanju jeli spreman koliko toliko da odigra kako treba ovo sto je ostalo do kraja prvenstva.
moSa likCe

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Sariel1987 » 16 apr 2018, 16:58

Crni gavran je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:
samocelik je napisao/la:Kako mi je žao što nije ekipa iz prošle godine tu u upravi. Feđa i ove napaljene gay Tuzlake sa spuste kao onog Mušijinog novinara prošle godine. Jedni ne mogu pobjedoti Viteza kući, drugi jedva sa Borcem. Brate dragi ako i mi ne dobijemo Borca letit nam je do godine od Orašja preko Gračanice do Čapljine.
zelim vam da dobijete borca i ostanete uu ligi.
ipak sam ja gospodin cojk. :) :thumbup: :bale:
Nemas ti sta zelit, mi ostajemo, brinite se vi za sebe. Neki od vas pisu da bi dali Borcu zadnje kolo. E bas smo crveno crna braca, eto prvi ja sam bio budala pa u to povjerovao.
A zna @probisvjet da sam vam mozda ja davao najvecu podrsku, kad ste ispadali, kad ste ispali i kad ste se vracali u PL. Svadjao se i sa sijuksima i sa dragonima, davao vama podrsku. A vi cete Borcu dati bodove, pa mozete im i supka dati . Priznajem , pogrijesio sam, nema sa vama brastva.
Ma zajebavam se ba.
Druga liga
Dzaba si pisao nisam ni procitao.nema nista korisno pretpostavljam

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 16 apr 2018, 17:10

Nadam se da komunjare gube u kupu od Zelje, a nakon toga i da ispadaju iz lige :)

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 16 apr 2018, 17:20

Pustite se pisanja na ovoj temi o drugim klubovima, ovdje treba iskljucivo da pisemo o Celiku.
Ono sto me zanima za sljedecu tekmu protiv Borca jel neko kartoniran, povrijedjen??
Jel neko u opasnosti da dobije neki bezvezni zuti pa da pauzira protiv Goska, nadam se i da su igraci svjesni toga i da nece biti zuti ili crveni, da se nebi doveli u situaciju da igramo u Gabeli u okrnjenom sastavu?!
moSa likCe

LuisCarlo
Postovi: 318
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la LuisCarlo » 16 apr 2018, 17:22

Ja ne znam sta vi tu opravdavate i moja nana vidi da nam je Mladost pustila, inace sad bi se okrenuli Tosku i Bratstvu. Isto ko prosle sve, valjda ako ostanemo isto nas ceka i iduce, 5-0 na Kosevu. Ja vise necu komentarisati, a ni na stadion.Razocaran i u fudbal i Celika. Zato smo tu gdje jesmo.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 16 apr 2018, 17:32

jagamu je napisao/la:Pustite se pisanja na ovoj temi o drugim klubovima, ovdje treba iskljucivo da pisemo o Celiku.
Ono sto me zanima za sljedecu tekmu protiv Borca jel neko kartoniran, povrijedjen??
Jel neko u opasnosti da dobije neki bezvezni zuti pa da pauzira protiv Goska, nadam se i da su igraci svjesni toga i da nece biti zuti ili crveni, da se nebi doveli u situaciju da igramo u Gabeli u okrnjenom sastavu?!
Svi su tu osim malo Mehica, koji je i onako bio klupa. Nismo nijedan zuti dobili u prosloj tekmi.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
JonSnow
Postovi: 6150
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 16 apr 2018, 17:57

Znam da je još prerano da se razmišlja o tome, ali u slučaju opstanka MORAJU se zdržat Hifa, Čelik, Anđušić, Babala te eventualno Kuadio, zavisno u kakvoj je formi. Oko njih trebamo graditi tim i uz dobro pojačanu odbranu, golmana i dobrog napadača možemo daleko.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 16 apr 2018, 18:00

JonSnow je napisao/la:Znam da je još prerano da se razmišlja o tome, ali u slučaju opstanka MORAJU se zdržat Hifa, Čelik, Anđušić, Babala te Kudio, zavisno u kakvoj je formi. Oko njih trebamo graditi tim i uz dobro pojačanu odbranu, golmana i dobrog napadača možemo daleko.
Konacno normalna tema, definitivno te igrace sto si nabrojao i ja bi zadrzao, da li od sljedece sezone vazi pravilo za samo 4 stranca?
A da budem iskreno tesko cemo zadrzati Hifu i Celika takodjer i malog Andjusica, jer su to sve pozajmice. Pa sigurno ja da imam neke pare ne bi zalio Sarajevu dati i 100 000 KM za Andjusica.
Hifu i Celika mozda opet dobijemo na posudbu, Hifa je trenutno najbolji zafnji vezni u ligi, prijatelj koji ne prati bas nas ligu, bio na zadnjoj tekmi samo Hifu hvali, kaze ubica :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 16 apr 2018, 18:21

prisonbreak je napisao/la:
JonSnow je napisao/la:Znam da je još prerano da se razmišlja o tome, ali u slučaju opstanka MORAJU se zdržat Hifa, Čelik, Anđušić, Babala te Kudio, zavisno u kakvoj je formi. Oko njih trebamo graditi tim i uz dobro pojačanu odbranu, golmana i dobrog napadača možemo daleko.
Konacno normalna tema, definitivno te igrace sto si nabrojao i ja bi zadrzao, da li od sljedece sezone vazi pravilo za samo 4 stranca?
A da budem iskreno tesko cemo zadrzati Hifu i Celika takodjer i malog Andjusica, jer su to sve pozajmice. Pa sigurno ja da imam neke pare ne bi zalio Sarajevu dati i 100 000 KM za Andjusica.
Hifu i Celika mozda opet dobijemo na posudbu, Hifa je trenutno najbolji zafnji vezni u ligi, prijatelj koji ne prati bas nas ligu, bio na zadnjoj tekmi samo Hifu hvali, kaze ubica :D
Mogu se dovest stranci sa dvojnim drzavljanstvom, tu su pravnici nasli rupu, tako da nije bitno koja dva drzavljanstva.Dovest 7 crnaca , da letaju, nijedan nikad nije iznevjerio.Toliko su superiorni u nasoj ligi, u 80 trce ko da je tek pocela utakmica.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
avenija
Postovi: 13576
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 16 apr 2018, 18:34



evo prva u banja luci pregled, steta sto ih ovdje nismo dobili, 6 puta bolji smo bili i samo X
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.