NBA Playoffs 2018.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Tracy3McGrady » 16 apr 2018, 16:15

Chinaglia je napisao/la:CP3 jos jednom pokazao zasto je najodvratnija licnost u NBA

Ovo uopste nisu koraci. Nakon hvatanja lopte desna noga se ne miče sa zemlje.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Chinaglia » 16 apr 2018, 16:19

komentatori jos gori, nemaju pojma sta se desava, vide igraci stoje, a kada igraci Houstona krenu s dernjavom "travel, travel", onda i oni kazu da su koraci, kakvi ublehasi :urnebes: :urnebes:

Avatar
Brokula
Postovi: 30979
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Brokula » 16 apr 2018, 16:42

Tačno su komentatori botovi, uopšte nisu koraci
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Edin TM87 » 16 apr 2018, 16:55

filip13 je napisao/la:

je li james otima skokove saigracima kao westbrook'?e li james galami na saigrace sto nisu sutali nakon njegovog dodavanja ne bi li mu se pisala asistencija,kao westbrook?
Ma udure sve ove sezone stoji to sto kazes, kao sto sam i napisao. Ali prosle nije tako bilo, i ovo sam replicirao citiranog zbog lanjske price kao Westbrook divlja prosle sezone ne moze se igrat s njim. Dok Harden iako pravi TD i ima nerealno skokova Harden ne divlja on je okej on razigrava, najnerealnija prica ikad. Vidimo koliko sad Harden ima TD u odnosu na proslu sezonu, jedno pet puta manje sigurno. Ali opet su tvrdili prosle godine da nije divljo a da Westbrook jest, to je jedina poenta price i odnosi se na onog sto sam citirao. Sad bezveze navodim primjer Lebrona ili Giannis svejedno jesu li i oni "divljaci" kao sto je Westbrook bio prosle godine ili im sad ne valja ekipa pa ne mogu sami, dok kod proslogodisnje Oklahome nije ekipa bila kriva nego on jer divlja i igra sam, e to mu je bila prica i zato ga pitam al' nema odgovora...
Zadnja izmjena: Edin TM87, dana/u 16 apr 2018, 16:57, ukupno mijenjano 1 put.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Lillard » 16 apr 2018, 16:57

Brokula je napisao/la:Tačno su komentatori botovi, uopšte nisu koraci
TNT nije što je nekad bio.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

filip13
Postovi: 38043
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la filip13 » 16 apr 2018, 17:11

Edin TM87 je napisao/la:
filip13 je napisao/la:

je li james otima skokove saigracima kao westbrook'?e li james galami na saigrace sto nisu sutali nakon njegovog dodavanja ne bi li mu se pisala asistencija,kao westbrook?
Ma udure sve ove sezone stoji to sto kazes, kao sto sam i napisao. Ali prosle nije tako bilo, i ovo sam replicirao citiranog zbog lanjske price kao Westbrook divlja prosle sezone ne moze se igrat s njim. Dok Harden iako pravi TD i ima nerealno skokova Harden ne divlja on je okej on razigrava, najnerealnija prica ikad. Vidimo koliko sad Harden ima TD u odnosu na proslu sezonu, jedno pet puta manje sigurno. Ali opet su tvrdili prosle godine da nije divljo a da Westbrook jest, to je jedina poenta price i odnosi se na onog sto sam citirao. Sad bezveze navodim primjer Lebrona ili Giannis svejedno jesu li i oni "divljaci" kao sto je Westbrook bio prosle godine ili im sad ne valja ekipa pa ne mogu sami, dok kod proslogodisnje Oklahome nije ekipa bila kriva nego on jer divlja i igra sam, e to mu je bila prica i zato ga pitam al' nema odgovora...

westbrooku se i ove i prosle sezone saigraci micu da bi bas on skupio skokove,hardenu,jamesu na znam da se to desava,westbrook vice na saigrace sto ne sutaju na kos kad im on doda loptu ne bi li mu bila zabilježena asistencija,ne znam da james,harden to rade

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Edin TM87 » 16 apr 2018, 17:18

filip13 je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:
filip13 je napisao/la:

je li james otima skokove saigracima kao westbrook'?e li james galami na saigrace sto nisu sutali nakon njegovog dodavanja ne bi li mu se pisala asistencija,kao westbrook?
Ma udure sve ove sezone stoji to sto kazes, kao sto sam i napisao. Ali prosle nije tako bilo, i ovo sam replicirao citiranog zbog lanjske price kao Westbrook divlja prosle sezone ne moze se igrat s njim. Dok Harden iako pravi TD i ima nerealno skokova Harden ne divlja on je okej on razigrava, najnerealnija prica ikad. Vidimo koliko sad Harden ima TD u odnosu na proslu sezonu, jedno pet puta manje sigurno. Ali opet su tvrdili prosle godine da nije divljo a da Westbrook jest, to je jedina poenta price i odnosi se na onog sto sam citirao. Sad bezveze navodim primjer Lebrona ili Giannis svejedno jesu li i oni "divljaci" kao sto je Westbrook bio prosle godine ili im sad ne valja ekipa pa ne mogu sami, dok kod proslogodisnje Oklahome nije ekipa bila kriva nego on jer divlja i igra sam, e to mu je bila prica i zato ga pitam al' nema odgovora...

westbrooku se i ove i prosle sezone saigraci micu da bi bas on skupio skokove,hardenu,jamesu na znam da se to desava,westbrook vice na saigrace sto ne sutaju na kos kad im on doda loptu ne bi li mu bila zabilježena asistencija,ne znam da james,harden to rade
Kako objasnjavas da Harden ove sezone ima 3 skoka manje nego prosle? Nije prosle sezone bilo sklanjanja za Westbrooka nema sanse. Ove sezone jeste zadnjih 10 tekmi da nagura kad je vec blizu.

Znaci citavu karijeru Harden ima priblizan broj asistsncija i skokova, samo u prosloj sezoni izuzetak ima po 3 vise i asistencija i skokova u toj sezoni, i onda kazu Westbrook divljo Harden nije :urnebes: toliko o objektivnim samoprozvanim strucnjacima...
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
alemsa
Postovi: 23933
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la alemsa » 16 apr 2018, 17:38

Prosle sezone nije imo CP3 s toga je imao vise asistencija, logicno. Ove sezone je Capela bolji igrac nego prosle i fata vise skokova, ne govori mu Brada haj se skloni da ja ufatim.

Prosle sezone Capela igro 23 minute 8 skokova, ove sezone igra 28 minuta 11 skokova skoro, tu je tih 3 skoka sto spominjes
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Edin TM87 » 16 apr 2018, 17:45

alemsa je napisao/la:Prosle sezone nije imo CP3 s toga je imao vise asistencija, logicno. Ove sezone je Capela bolji igrac nego prosle i fata vise skokova, ne govori mu Brada haj se skloni da ja ufatim.

Prosle sezone Capela igro 23 minute 8 skokova, ove sezone igra 28 minuta 11 skokova skoro, tu je tih 3 skoka sto spominjes
Jel prije 2 sezone igrao CP? Jeste Harden hvato kad Capela nije bio na terenu tih 5 minuta, joj poredjenja ahahahaha cijelu karijeru ima 5 zarez nesto skokova, JEDNU sezonu u karijeri preko 8 i kaze nije divljo nego navodi Capeline minute neigranja kao eto najjaci skakac na terenu kad nema Capele je Harden hahahah ma hajde ne prodaji meni tu pricu.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
alemsa
Postovi: 23933
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la alemsa » 16 apr 2018, 17:48

Edin TM87 je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Prosle sezone nije imo CP3 s toga je imao vise asistencija, logicno. Ove sezone je Capela bolji igrac nego prosle i fata vise skokova, ne govori mu Brada haj se skloni da ja ufatim.

Prosle sezone Capela igro 23 minute 8 skokova, ove sezone igra 28 minuta 11 skokova skoro, tu je tih 3 skoka sto spominjes
Jel prije 2 sezone igrao CP? Jeste Harden hvato kad Capela nije bio na terenu tih 5 minuta, joj poredjenja ahahahaha cijelu karijeru ima 5 zarez nesto skokova, JEDNU sezonu u karijeri preko 8 i kaze nije divljo nego navodi Capeline minute neigranja kao eto najjaci skakac na terenu kad nema Capele je Harden hahahah ma hajde ne prodaji meni tu pricu.
Ne mozes racunat McHaleov sistem/nacin igre sa Mike-ovim. Kod Mchale-a je imo 6-7 asistencija, a kod Mike 11 odma prve sezone jer se kod Mike igra brze, dosta vise posjeda, zato mu je sve skocilo ukljucujuci skokove kontas.

Ove sezone Capela igra vise i skace vise
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la miki_92 » 16 apr 2018, 17:57

[Rovell] The NBA is on fire. Ratings for the four games on the opening Saturday yesterday were up 17% from last year, highest opening Saturday in five years.
:tokralju:

https://streamable.com/8uq0q
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Edin TM87 » 16 apr 2018, 17:59

Covjek koji igra devetu sezonu u karijeri i ima 5 skokova i 6 asistencija prosjek i svaku sezonu je otprilike tu negdje maksimalno odstupanje je 1,5 i dodje JEDNA sezona gdje ima za TRI vise i skokova i asistencija u prosjeku i on meni prodaju pricu nekog sistema i nekih minuta Capele :lol: pa jel ovo iko ozbiljan vjeruje sta lik pise. :roll:

Westbrooku se sklanjali a Hardenu nisu u sezoni 2016/17 je najveca notorna laz "strucnjaka" fanova Brade koji govore da niko ne razumije NBA bolje od njih na sva zvona zvone. Tuzno.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Reds1234 » 16 apr 2018, 18:02

Edin TM87 je napisao/la:Covjek koji igra devetu sezonu u karijeri i ima 5 skokova i 6 asistencija prosjek i svaku sezonu je otprilike tu negdje maksimalno odstupanje je 1,5 i dodje JEDNA sezona gdje ima za TRI vise i skokova i asistencija u prosjeku i on meni prodaju pricu nekog sistema i nekih minuta Capele :lol: pa jel ovo iko ozbiljan vjeruje sta lik pise. :roll:

Westbrooku se sklanjali a Hardenu nisu u sezoni 2016/17 je najveca notorna laz "strucnjaka" fanova Brade koji govore da niko ne razumije NBA bolje od njih na sva zvona zvone. Tuzno.
a brate sta si ti nedokazan tip to nisu istine,a sve ti je objasnjeno vise puta.Dolazi li harden do skokova tako da mu se suigraci sklanjaju i tako da im doslovno uzima skokove iz ruku?i mislio sam :kafa:

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Epidaurus » 16 apr 2018, 18:04

miki_92 je napisao/la:
[Rovell] The NBA is on fire. Ratings for the four games on the opening Saturday yesterday were up 17% from last year, highest opening Saturday in five years.
:tokralju:

https://streamable.com/8uq0q
Sta kaze alem ima los sudijski tretman :rol: :rol: :rol:

Avatar
alemsa
Postovi: 23933
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la alemsa » 16 apr 2018, 18:05

Edin TM87 je napisao/la:Covjek koji igra devetu sezonu u karijeri i ima 5 skokova i 6 asistencija prosjek i svaku sezonu je otprilike tu negdje maksimalno odstupanje je 1,5 i dodje JEDNA sezona gdje ima za TRI vise i skokova i asistencija u prosjeku i on meni prodaju pricu nekog sistema i nekih minuta Capele :lol: pa jel ovo iko ozbiljan vjeruje sta lik pise. :roll:

Westbrooku se sklanjali a Hardenu nisu u sezoni 2016/17 je najveca notorna laz "strucnjaka" fanova Brade koji govore da niko ne razumije NBA bolje od njih na sva zvona zvone. Tuzno.
Imo je 6 skokova 2015e kod McHale-a, a u prvoj sezoni kod Mike-a 8, znaci 2 skoka vise, 4 vise asistencije, normalno da je do sistema, jer postoji dosta vise posjeda za obje ekipe, svatas? Ove sezone i igra manje od prosle.

I ove sezone da nea Cp3 imo bi oko 11 asistencija prosjek hladno.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
alemsa
Postovi: 23933
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la alemsa » 16 apr 2018, 18:07

Epidaurus je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:
[Rovell] The NBA is on fire. Ratings for the four games on the opening Saturday yesterday were up 17% from last year, highest opening Saturday in five years.
:tokralju:

https://streamable.com/8uq0q
Sta kaze alem ima los sudijski tretman :rol: :rol: :rol:
Pa dobro gurno ga je tu u back-court, sta ce radit dati Minnesoti loptu? Kad god neko nekog gurne outta bounds zovu faul, jeb.te tito ti se tacno nekad ponasas kao da ne gledas vise od 2 tekme po sezoni
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Epidaurus » 16 apr 2018, 18:09

alemsa je napisao/la:
Pa dobro gurno ga je tu u back-court, sta ce radit dati Minnesoti loptu? Kad god neko nekog gurne outta bounds zovu faul, jeb.te tito ti se tacno nekad ponasas kao da ne gledas vise od 2 tekme po sezoni
Cekaj ovo je tebi guranje ?

Avatar
alemsa
Postovi: 23933
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la alemsa » 16 apr 2018, 18:12

Epidaurus je napisao/la:
alemsa je napisao/la:
Pa dobro gurno ga je tu u back-court, sta ce radit dati Minnesoti loptu? Kad god neko nekog gurne outta bounds zovu faul, jeb.te tito ti se tacno nekad ponasas kao da ne gledas vise od 2 tekme po sezoni
Cekaj ovo je tebi guranje ?
Soft ali je otiso u backcourt zbog tog, sta su trebali dati Minnesoti loptu jel?

Jesil vidio kad u Nba ispod kosa skok lik ufati, neko ga samo pipne a on vec gubio ravnotezu izadje s loptom van linije, zovu faul hladno. Sta ce zvati dati protivniku loptu jel ? A ovaj ga "natjero" van igralista

To ti se cesto desava pod kosem narucito, tako da je to common sense realno

Nisu bila slobodns ionsko, imali su foul to give, tako koga libo
Zadnja izmjena: alemsa, dana/u 16 apr 2018, 18:19, ukupno mijenjano 4 puta.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la miki_92 » 16 apr 2018, 18:13

Epidaurus je napisao/la:
alemsa je napisao/la:
Pa dobro gurno ga je tu u back-court, sta ce radit dati Minnesoti loptu? Kad god neko nekog gurne outta bounds zovu faul, jeb.te tito ti se tacno nekad ponasas kao da ne gledas vise od 2 tekme po sezoni
Cekaj ovo je tebi guranje ?
slika

Towns samo 9 suteva za 40 minuta

Thibs :tokralju:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Epidaurus » 16 apr 2018, 18:20

alemsa je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:
alemsa je napisao/la:
Pa dobro gurno ga je tu u back-court, sta ce radit dati Minnesoti loptu? Kad god neko nekog gurne outta bounds zovu faul, jeb.te tito ti se tacno nekad ponasas kao da ne gledas vise od 2 tekme po sezoni
Cekaj ovo je tebi guranje ?
Soft ali je otiso u backcourt zbog tog, sta su trebali dati Minnesoti loptu jel?

Jesil vidio kad u Nba ispod kosa skok coj'ka pipne samo ovaj vec gubio ravnotezu izadje s loptom van linije, zovu faul hladno. Sta ce zvati dati protivniku loptu jel ? A ovaj ga "natjero" van igralista

To ti se cesto desava pod kosem narucito, tako da je to common sense realno
E je.bem ti igraca kojeg ovakav "dodir" moze natjerat van igralista :rol:

Lik nit je gubio ravnotezu nit ista, jednostavno isflopao ko najveca pi.cka a idiot sudija mu dao faul. Nikad u zivotu nisam vidio da se ovoliko faula nekom poklanja, a svakakvih sam se protekcija i sudijskih kradja nagledo.

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.