NK Široki Brijeg

york
Postovi: 913
Pridružen/a: 20 avg 2009, 11:29
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la york » 16 apr 2018, 00:46

Dobra utakmica.....
Steta zbog rezultata, nezz je li se nesvjesno povlace ili je to dio taktike :crazy:
Steta
Moramo dobit na kosevu

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 16 apr 2018, 08:10

Vidi Joje i reakcije kod gola. To majstore...

Kakve nam šanse dajete sada za to treće mjesto ? Imamo jako težak raspored do kraja:

Sarajevo - Široki

Široki - Krupa

Zrinjski - Široki

Široki - Željezničar

Radnik - Široki

Ako Sarajevo imalo digne svoju igru, treba nam 7-9 bodova za sigurno treće mjesto, možda i manje ako isčupamo nešto sljedeće kolo u što sumnjam. Gdje nać toliko bodova ? Poslje svega ovoga nemogu reć ni da će mo Krupu šugavu dobit iako su oni sve bacili na Kup kamoli ostale utakmice...
NK Široki Brijeg

jozo121
Postovi: 650
Pridružen/a: 07 sep 2015, 09:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la jozo121 » 16 apr 2018, 12:16

Ovakve utakmice u ovoj ligi ozbiljne Uprave (kakva naša nije) odrade prije početka utakmice bez obzira tko je suparnik a pogotovo ako su u sadašnjoj situaciji protivnici Radnik ili Krupa, pa Zrinjski je sada odigrao utakmicu protiv Krupe bez faula s obje strane ali naši idioti se prave poštenjačine pa kasnije kukaju o nedosuđenim penalima, ova utakmica je donosila možda i 1000000 eura u Europi a sada smo sebi žestoko zakomplicirali situaciju.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost. (A.B.ŠIMIĆ)

Avatar
siroki1991
Postovi: 252
Pridružen/a: 06 jun 2016, 10:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la siroki1991 » 16 apr 2018, 16:52

Ima li igdje bolja snimka njihovog gola, ovako po osjecaju se cini da je njihov napadac bio u zaledu?

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 16 apr 2018, 17:59

Vidim da je se jedan čovjek rijetko spomenuo ovdje radi ovih negativnih desavanja,al je zaslužio s 2-3 odlične intervencije je naš Luka Bilobrk koji ekipi donosi stabilnost i mirnoću :tokralju:
Ali Josip Barišić,nemam riječi vidim da je i tribina pod naponom na njegovo ime..
Samo jedno ime

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 16 apr 2018, 18:09

Sta je sa Perkovicem? Ozljeda?
NK Široki Brijeg

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 16 apr 2018, 19:21

Cuj kralja ovakve utakmice se prije rijese :tokralju:
Ako ti je do takvih titula idi niz zovnicu i navijaj za Zrinjski. Za mene je bolje pošteno treći nego kupljena titula.
SAMO ŠIROKI!

spursman
Postovi: 703
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la spursman » 16 apr 2018, 19:59

since1948 je napisao/la:Cuj kralja ovakve utakmice se prije rijese :tokralju:
Ako ti je do takvih titula idi niz zovnicu i navijaj za Zrinjski. Za mene je bolje pošteno treći nego kupljena titula.
:thumbup:
Usput kod gola je Wagi jednako kriv kao i Joja
audere est facere!

jozo121
Postovi: 650
Pridružen/a: 07 sep 2015, 09:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la jozo121 » 16 apr 2018, 20:36

since1948 je napisao/la:Cuj kralja ovakve utakmice se prije rijese :tokralju:
Ako ti je do takvih titula idi niz zovnicu i navijaj za Zrinjski. Za mene je bolje pošteno treći nego kupljena titula.
Dječače, ja na Pecari nisam propustio niti jednu utakmicu u zadnjih 35 godina, svaku ulaznicu sam platio, zdravlje izgubio živcirajući se za bivšu Mladost i sadašnji Široki i ti ćeš mi reći "idi niz Žovnicu i navijaj za Zrinjski" ?! To se uvijek radilo i uvijek će se raditi a kad na kraju završiš 4 i ne izboriš Europu, sponzore, klub izgubi 1000000 eura Ti i takvi ćete prvi zviždati i yebati svima sve po spisku.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost. (A.B.ŠIMIĆ)

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 16 apr 2018, 20:55

jozo121 je napisao/la:
since1948 je napisao/la:Cuj kralja ovakve utakmice se prije rijese :tokralju:
Ako ti je do takvih titula idi niz zovnicu i navijaj za Zrinjski. Za mene je bolje pošteno treći nego kupljena titula.
Dječače, ja na Pecari nisam propustio niti jednu utakmicu u zadnjih 35 godina, svaku ulaznicu sam platio, zdravlje izgubio živcirajući se za bivšu Mladost i sadašnji Široki i ti ćeš mi reći "idi niz Žovnicu i navijaj za Zrinjski" ?! To se uvijek radilo i uvijek će se raditi a kad na kraju završiš 4 i ne izboriš Europu, sponzore, klub izgubi 1000000 eura Ti i takvi ćete prvi zviždati i yebati svima sve po spisku.
Slazem se s Jozom,dok smo prije neke stvari pametnije radili duplo bolje smo prolazili,a ovako kad idemo na neku "finocu" najebemo 3x jace. U divljoj državi moraš biti i ti dijelom divlji ili te nema
Samo jedno ime

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 16 apr 2018, 21:00

jozo121 je napisao/la:
since1948 je napisao/la:Cuj kralja ovakve utakmice se prije rijese :tokralju:
Ako ti je do takvih titula idi niz zovnicu i navijaj za Zrinjski. Za mene je bolje pošteno treći nego kupljena titula.
Dječače, ja na Pecari nisam propustio niti jednu utakmicu u zadnjih 35 godina, svaku ulaznicu sam platio, zdravlje izgubio živcirajući se za bivšu Mladost i sadašnji Široki i ti ćeš mi reći "idi niz Žovnicu i navijaj za Zrinjski" ?! To se uvijek radilo i uvijek će se raditi a kad na kraju završiš 4 i ne izboriš Europu, sponzore, klub izgubi 1000000 eura Ti i takvi ćete prvi zviždati i yebati svima sve po spisku.
Pod broj 1. Ja sam ostao i dao podrsku momcima i posle ove i posle svake utakmice.
Pod broj 2. Svaka tebi čast na svemu,ja poštujem starije koji su uz Široki od samih početaka i zapravo se takvim ljudima iskreno divim.
Ali,jedno veliko ali. Za mene je čist obraz i poštenje iznad svega,kamoli iznad pišljive titule. Ako je ijedan klub poznat po svojim idealima to je NKŠB. Navijao bi ja za Široki taman da kupuje utalmice da se razumijemo,ali ovako mi je puno draže i ljepše,pa taman titule ne vidjeli. Možda sam prevelik idealist i mozda to u ovoj državi ne prolazi,ali protiv sebe ne mogu
SAMO ŠIROKI!

jozo121
Postovi: 650
Pridružen/a: 07 sep 2015, 09:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la jozo121 » 16 apr 2018, 21:47

since1948 je napisao/la:
jozo121 je napisao/la:
since1948 je napisao/la:Cuj kralja ovakve utakmice se prije rijese :tokralju:
Ako ti je do takvih titula idi niz zovnicu i navijaj za Zrinjski. Za mene je bolje pošteno treći nego kupljena titula.
Dječače, ja na Pecari nisam propustio niti jednu utakmicu u zadnjih 35 godina, svaku ulaznicu sam platio, zdravlje izgubio živcirajući se za bivšu Mladost i sadašnji Široki i ti ćeš mi reći "idi niz Žovnicu i navijaj za Zrinjski" ?! To se uvijek radilo i uvijek će se raditi a kad na kraju završiš 4 i ne izboriš Europu, sponzore, klub izgubi 1000000 eura Ti i takvi ćete prvi zviždati i yebati svima sve po spisku.
Pod broj 1. Ja sam ostao i dao podrsku momcima i posle ove i posle svake utakmice.
Pod broj 2. Svaka tebi čast na svemu,ja poštujem starije koji su uz Široki od samih početaka i zapravo se takvim ljudima iskreno divim.
Ali,jedno veliko ali. Za mene je čist obraz i poštenje iznad svega,kamoli iznad pišljive titule. Ako je ijedan klub poznat po svojim idealima to je NKŠB. Navijao bi ja za Široki taman da kupuje utalmice da se razumijemo,ali ovako mi je puno draže i ljepše,pa taman titule ne vidjeli. Možda sam prevelik idealist i mozda to u ovoj državi ne prolazi,ali protiv sebe ne mogu
Za većini nas je čist obraz i poštenje iznad svega, ali Široki trenutno nema sponzore i novce kakve je nekada imao, klub ovisi od ovih nekoliko većih sponzora, prodaje igrača i novca od izlaska u Europu. Ako se ne izbori ovo 3 mjesto i ne dobiju sredstva od Euro nastupa klub će teško funkcionirati na ovom nivou, to nisu mala sredstva i teško ih je namaknuti na neki drugi način, ovo ti i Penke može potvrditi, vidim da je dobro upućen u dešavanja. Svatko bi volio da se na pošten način dođe do naslova, ali vjeruj mi u ovoj državi je to pa skoro i nemoguće. Meni je najveće zadovoljstvo što za nas igra po 7-8 igrača iz Širokog ili Hercegovine među prvih 11, neki koji su na vrhu to mogu samo sanjati !!!
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost. (A.B.ŠIMIĆ)

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 16 apr 2018, 22:26

Evolve je napisao/la:Sta je sa Perkovicem? Ozljeda?
Lakša ozljeda vraćaju se treningu i on i Lončar,a Zloma i Dino OUT do kraja sezone.
Dino nakon operacije ramena nece moci igrati jedno vrijeme..
Samo jedno ime

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 17 apr 2018, 23:06

Neznam u kakvom ce stanju biti Loncar i Perkovic za Nedjelju, njima se vratio Ahmetovic i Hebibovic je tu isto. Ja bi izveo ovako: Bilobrk na golu, trojac nazad Bralic, Barisic, Perkovic/Matic ( iskreno, Matica bi radije volio vidit u sredini, odlican je ovih par utakmica nakon ozljede), bekovi Markovic i Corluka, sredina, Coric Begonja,Matic/Loncar, naprijed Bagaric i Baraban/Wagner. Ovdje je opet upitno koliko Waga moze, mislim da su se sjajno nadopunjavali on i Bagaric pred kraj, ali s druge strane, Barbi radi ogroman posao fizicki, trkom gdje pritiska njihv zadnji red pa i bekove.

Kad je u nas lopta izlazimo visoko sa 3-5-2 formacijom, a kad se branimo prelazimo u 5-3-2 sa duplanjem bokova gdje onaj Hebibovic ordinira i stvara im dosta sansi.
NK Široki Brijeg

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 18 apr 2018, 01:38

Šta je s Kvesom?
SAMO ŠIROKI!

spursman
Postovi: 703
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la spursman » 18 apr 2018, 08:34

Evolve je napisao/la:Neznam u kakvom ce stanju biti Loncar i Perkovic za Nedjelju, njima se vratio Ahmetovic i Hebibovic je tu isto. Ja bi izveo ovako: Bilobrk na golu, trojac nazad Bralic, Barisic, Perkovic/Matic ( iskreno, Matica bi radije volio vidit u sredini, odlican je ovih par utakmica nakon ozljede), bekovi Markovic i Corluka, sredina, Coric Begonja,Matic/Loncar, naprijed Bagaric i Baraban/Wagner. Ovdje je opet upitno koliko Waga moze, mislim da su se sjajno nadopunjavali on i Bagaric pred kraj, ali s druge strane, Barbi radi ogroman posao fizicki, trkom gdje pritiska njihv zadnji red pa i bekove.

Kad je u nas lopta izlazimo visoko sa 3-5-2 formacijom, a kad se branimo prelazimo u 5-3-2 sa duplanjem bokova gdje onaj Hebibovic ordinira i stvara im dosta sansi.
Kvesića i Markovića na lijevu stranu isto kao što smo to radili sa Dinom i Ćorlukom na desnoj strani, bolje i to nego da igra Peko. Wagner može max. 20 minuta
audere est facere!

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 18 apr 2018, 09:27

spursman je napisao/la:
Evolve je napisao/la:Neznam u kakvom ce stanju biti Loncar i Perkovic za Nedjelju, njima se vratio Ahmetovic i Hebibovic je tu isto. Ja bi izveo ovako: Bilobrk na golu, trojac nazad Bralic, Barisic, Perkovic/Matic ( iskreno, Matica bi radije volio vidit u sredini, odlican je ovih par utakmica nakon ozljede), bekovi Markovic i Corluka, sredina, Coric Begonja,Matic/Loncar, naprijed Bagaric i Baraban/Wagner. Ovdje je opet upitno koliko Waga moze, mislim da su se sjajno nadopunjavali on i Bagaric pred kraj, ali s druge strane, Barbi radi ogroman posao fizicki, trkom gdje pritiska njihv zadnji red pa i bekove.

Kad je u nas lopta izlazimo visoko sa 3-5-2 formacijom, a kad se branimo prelazimo u 5-3-2 sa duplanjem bokova gdje onaj Hebibovic ordinira i stvara im dosta sansi.
Kvesića i Markovića na lijevu stranu isto kao što smo to radili sa Dinom i Ćorlukom na desnoj strani, bolje i to nego da igra Peko. Wagner može max. 20 minuta
Nemam pojma gdje je Kvesic, nema ga ni na klupi zadnje 2 utakmice...
NK Široki Brijeg

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 18 apr 2018, 10:22

Bio je Kvesa obe zadnje na klupi,al otkad je se Markovic oporavio Sablja njemu daje prednost..
Lončar se vratio treningu,valjda nece opet lijevo krilo :nedam:
Samo jedno ime

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 18 apr 2018, 10:24

Vidiš promaklo mi je to.
NK Široki Brijeg

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 18 apr 2018, 11:06

I Sablja ga priserava sa Loncarem na lijevom krilu i sa Markovicem ispred Kvese...

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.