NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 16 apr 2018, 18:34

Onaj sto igra u Mladosti je isto odličan. :thumbup:

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 16 apr 2018, 19:10

JonSnow je napisao/la:Onaj sto igra u Mladosti je isto odličan. :thumbup:
Svi crnci u nasoj ligi su toop
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 16 apr 2018, 19:23

ZenickiLC je napisao/la:
JonSnow je napisao/la:Onaj sto igra u Mladosti je isto odličan. :thumbup:
Svi crnci u nasoj ligi su toop
Rece Musa da nisu bas za nase lige :rol:
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 16 apr 2018, 19:28

Kad bi nas 3000 standardnih još po dvojicu poveli valjalo bi
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 16 apr 2018, 20:51

Alban je napisao/la:
ZenickiLC je napisao/la:
JonSnow je napisao/la:Onaj sto igra u Mladosti je isto odličan. :thumbup:
Svi crnci u nasoj ligi su toop
Rece Musa da nisu bas za nase lige :rol:
Musa pobornik NDH,rasista ocigledno :urnebes:
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 16 apr 2018, 21:37

Alban je napisao/la:
ZenickiLC je napisao/la:
JonSnow je napisao/la:Onaj sto igra u Mladosti je isto odličan. :thumbup:
Svi crnci u nasoj ligi su toop
Rece Musa da nisu bas za nase lige :rol:
Yebo ga onaj ko mu pokaza put do Zenice. Da nije bilo njega i njegovih genijalnih pojacanja, imali bi sigurnih 6 bodova koje smo izgubili od Goska i Mladosti, ubijeđen sam u to. Ali gori je onaj ko ga je doveo u Čelik u onakvoj situaciji kakvoj jesmo bili.

Ali nema veze i ovako izboren opstanak bice sladji, jer su nas svi otpisali, cak neki i od nas ne vjeruju u opstanak :facepalm: . Sto se tice mene, opstanak je sasvim realan i sve izvjesniji. A na godinu druga prica ako Bog da :thumbup:

Ne tako davno, Bilino Polje je bilo puno:



500 manijaka se culo nije
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 16 apr 2018, 22:12

Sjecam se ,zapada sa starim,stadiona punog cak i protiv leotara,euforija pred svaku tekmu.Lukacevic meni tada najdrazi igrac,i vjerovatno najbolji bek,uz jurcevica, kojeg sam ja gledao.Sjecam se njegove tekme protiv sirokog kad je jedno 3 puta nokautiro igraca uz autliniju hahha.Kad bi celik bio u vrhu tabele sigurno da bi se ovo sve vratilo i da bi tribine bile popunjene.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 16 apr 2018, 22:19

Investitor je nezadovoljan posjetom a godinama nas kradu i vofimo bitku sa politikom i ne ispadanjem u niži rang.Neka odradi obećano,opstanak i sljedeče godine borba u lzp i vidjet če ooajete
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 16 apr 2018, 22:28

Da smo npr. u ligi za prvaka u situaciji u kakvoj su na tabeli, Radnik ili Krupa ja garantujem prosjek 7-8.000 , s tim da bi Zeljo, Sarajevo, Siroki Brijeg i Zrinjski molili Boga da ne izgube na Bilinom, a qrac bi im bili sigurni bodovi ko sto sad Krupu levate.

A da se borimo za titulu 10.000 prosjek minimum , 100 %.

I to da vrate cijene karata ko sto su bili podigli.

Raju ce samo rezultati vratiti, a ne hladni tusevi, kao sto su npr. finale kupa sa Zeljom pun stadion 0:3, isto tako Sarajevo finale kupa 0:2. Normalno da ce onaj ko rijetko ili nikako dolazi,a koji je tada dosao, da ces ga vrlo tesko nagovoriti da ikad vise dodje. Raja se zasitila klosarluka, lopovluka, beznađa, bezperspektivnosti....

Ali prvo da izborimo opstanak, odnosno prvo pobijediti Borac bar 1:0, od utakmice do utakmice skupljati bodove.

NAPRIJED ČELIK, NAPRIJED VITEZ , NAPRIJED MLADOST :clap: :lol:
Zadnja izmjena: Crni gavran, dana/u 16 apr 2018, 22:38, ukupno mijenjano 1 put.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 16 apr 2018, 22:36

Ako se izbori opstanak, obavezno se tim treba graditi oko ovih igraca koji su iznijeli ovu polusezonu. Dovesti kvalitetnog golmana (zao mi je sto Markovic nije opravdao igre iz prve polusezone), kojem ce Dujkovic biti zamjena. Onda obavezno 2 kvalitetna stopera dovesti, kao i desnog beka kojem je to primarna pozicija, jer me Livancic u defanzivi nije odusevio. Na lijevog beja dobro bi bilo kad bi uspjeli dovesti Burekovica, koji vidim da ne igra u Madjarskoj; a Bevab bi tu bio dobar back up u slucaju povrede ili kartona.
Igrace na sredini terena i ove ofanzivce pokusati sve zadrzati, posebno Paskala, Babalu, Djelmica, Fenana i Andjusica. Mnogi su bili skeptici po pitanju Nikolica, ali je pokazao i igrom i golovima da je odlicno pojacanje. Naravno jos jedan top napadac bi se morao dovesti kao prvi izbor, dok bi Nikolic mogao tu biti odlican dzoker.
Mehicu i Kadricu produziti ugovor, jer su dokazali da se moze racunati na njih.

Nego hajmo prvo izboriti opstanak, a na investitoru ce biti onda laksi zadatak da sklopi tim sa strucnim stabom

Avatar
avenija
Postovi: 13598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 16 apr 2018, 22:40

Crni gavran je napisao/la:
Yebo ga onaj ko mu pokaza put do Zenice. Da nije bilo njega i njegovih genijalnih pojacanja, imali bi sigurnih 6 bodova koje smo izgubili od Goska i Mladosti, ubijeđen sam u to. Ali gori je onaj ko ga je doveo u Čelik u onakvoj situaciji kakvoj jesmo bili.

Ali nema veze i ovako izboren opstanak bice sladji, jer su nas svi otpisali, cak neki i od nas ne vjeruju u opstanak :facepalm: . Sto se tice mene, opstanak je sasvim realan i sve izvjesniji. A na godinu druga prica ako Bog da :thumbup:

Ne tako davno, Bilino Polje je bilo puno:



500 manijaka se culo nije

Ovdje ima 16-17 hiljada ljudi, prije ovog bilo Zepce bilo nas i tu 2000 u zepcu 0-2 rezultat
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 16 apr 2018, 22:47

amel989 je napisao/la:Ako se izbori opstanak, obavezno se tim treba graditi oko ovih igraca koji su iznijeli ovu polusezonu. Dovesti kvalitetnog golmana (zao mi je sto Markovic nije opravdao igre iz prve polusezone), kojem ce Dujkovic biti zamjena. Onda obavezno 2 kvalitetna stopera dovesti, kao i desnog beka kojem je to primarna pozicija, jer me Livancic u defanzivi nije odusevio. Na lijevog beja dobro bi bilo kad bi uspjeli dovesti Burekovica, koji vidim da ne igra u Madjarskoj; a Bevab bi tu bio dobar back up u slucaju povrede ili kartona.
Igrace na sredini terena i ove ofanzivce pokusati sve zadrzati, posebno Paskala, Babalu, Djelmica, Fenana i Andjusica. Mnogi su bili skeptici po pitanju Nikolica, ali je pokazao i igrom i golovima da je odlicno pojacanje. Naravno jos jedan top napadac bi se morao dovesti kao prvi izbor, dok bi Nikolic mogao tu biti odlican dzoker.
Mehicu i Kadricu produziti ugovor, jer su dokazali da se moze racunati na njih.

Nego hajmo prvo izboriti opstanak, a na investitoru ce biti onda laksi zadatak da sklopi tim sa strucnim stabom
Ja bi kao prvo doveo kao trenera ili Borisa Pavica kao br.1 ili nekog trenera iz Zenice, ali da dobije obavezno odrijesene ruke oko pojacanja kao sto su takvu situaciju imali Musa, Jusufbegovic, Ibrakovic,,, a sad je takva situacija sa Turcima. Od nasih trenera Omer Kopic ili Elvedin Beganovic. Meni je veoma dobar bio i Nizah Hukic, ali nazalost covjek je obolio. Kemo Hafizovic i Nermin Hadziahmetovic su odlicni, ali ljudi su u godinama. E onda taj trener neka odabere igrace koje on misli da su dobri, nek ostavi koga hoce, neka da na transfer listu koga hoce itd.... ne bi mu se mjesao u posao, s tim da mora imati REZULTATE. Ako ih nema, SMJENA, jbg, tako je svugdje u svijetu. Jedan je bio Sir Alex Ferguson koji je bio 26 godina trener Manchester Uniteda.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 16 apr 2018, 23:01

Gavran nema veze odakle je trener treba nam strucnjak najvise tuzbi prema klubu imamo od ljudi rodzeni u zenici jusic adilovici itd. ja bi za trenera Vinka Marinovica ili Amara Osima od zenicki ljudi jedino Nermin Hadziahmetovic ali on bi vise odgovarao kao covjek koji bi bio neki nadzor za omladinski pogon koji je u katastrofalnom stanju Kemo mi djeluje kao cirkusant nesto kao Sejo Cerimovic na zapadu ono misli da je nekom zanimljiv sa svojim budalestinama dalje nama treba ukinit te clanarine i postene ljude da treniraju tu djecu koji nece dati roditeljima da se mjesaju koji nece za pivu stavljat njihovu djecu da igraju (bujak japaur i pavle su bili najizrazeniji) govorim Memisevicu kad je dosao za to on sad mi prioritet prvi tim rijesicemo to medjutim nikad nista sve isto ko i prije 20 godina kad je peles i kompanija se ubijala od alkohola a tim sastavljali roditelji

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 16 apr 2018, 23:02

Crni gavran je napisao/la:
amel989 je napisao/la:Ako se izbori opstanak, obavezno se tim treba graditi oko ovih igraca koji su iznijeli ovu polusezonu. Dovesti kvalitetnog golmana (zao mi je sto Markovic nije opravdao igre iz prve polusezone), kojem ce Dujkovic biti zamjena. Onda obavezno 2 kvalitetna stopera dovesti, kao i desnog beka kojem je to primarna pozicija, jer me Livancic u defanzivi nije odusevio. Na lijevog beja dobro bi bilo kad bi uspjeli dovesti Burekovica, koji vidim da ne igra u Madjarskoj; a Bevab bi tu bio dobar back up u slucaju povrede ili kartona.
Igrace na sredini terena i ove ofanzivce pokusati sve zadrzati, posebno Paskala, Babalu, Djelmica, Fenana i Andjusica. Mnogi su bili skeptici po pitanju Nikolica, ali je pokazao i igrom i golovima da je odlicno pojacanje. Naravno jos jedan top napadac bi se morao dovesti kao prvi izbor, dok bi Nikolic mogao tu biti odlican dzoker.
Mehicu i Kadricu produziti ugovor, jer su dokazali da se moze racunati na njih.

Nego hajmo prvo izboriti opstanak, a na investitoru ce biti onda laksi zadatak da sklopi tim sa strucnim stabom
Ja bi kao prvo doveo kao trenera ili Borisa Pavica kao br.1 ili nekog trenera iz Zenice, ali da dobije obavezno odrijesene ruke oko pojacanja kao sto su takvu situaciju imali Musa, Jusufbegovic, Ibrakovic,,, a sad je takva situacija sa Turcima. Od nasih trenera Omer Kopic ili Elvedin Beganovic. Meni je veoma dobar bio i Nizah Hukic, ali nazalost covjek je obolio. Kemo Hafizovic i Nermin Hadziahmetovic su odlicni, ali ljudi su u godinama. E onda taj trener neka odabere igrace koje on misli da su dobri, nek ostavi koga hoce, neka da na transfer listu koga hoce itd.... ne bi mu se mjesao u posao, s tim da mora imati REZULTATE. Ako ih nema, SMJENA, jbg, tako je svugdje u svijetu. Jedan je bio Sir Alex Ferguson koji je bio 26 godina trener Manchester Uniteda.
Moje subjektivno misljenje je da mi nemamo adekvatnog trenera. Omera Kopica slabijr znam necu da koment., al Beganovic ne zasluzuje, svako je igrao pod njegovo komandom, hoce ubacit svasta za pare, nema neki jak stav, treninzi mu nisu jaki, moje neko misljenj. Ovi ostali su starji.
U neko skorje vrijeme Jasmin Dzidic mozda, vc je tu duze, poznaje situaciju, ja bi mu prepustio a znam da je karakter, i da ima jako dobre treninge.
Najvaznije ako izborimo opstanak je dobrog trenera naci, Prljaca nije zreo za taj zadatak, treba dalje traziti. Husref vjerovatno nece sljedecu sezonu voditi Sarajevo, i ako ga ne gotivimo on je dobar trener, Amar Osim nerealno je pomisliti na njega al nesto tako trebamo traziti.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 16 apr 2018, 23:11

Dolazi Borac ,para imamo sve nam placeno ,nase je dres,sal,pijesma i navijat i napunit stadion koliko god mozemo i bez baklji ako ikako mogne jer nije to ni fer.udjes besplatno jos kazne nabijat .Ako i kad obezbijedimo opstanak i bilo koji stadion tu bi zapalio 1000 baklji al do tad ne treba palit . .Ja mislim ispod 7000 nece bit ,jos ak i vrijeme bude ok moze bit i vise.Tu samo 3 boda i samo se te teme drzat i ne raspravljajte se sa drugim navijacima i na drugim temama..I ja sve vise vijerujem u opstanak i sve mislim vise Gosk il Borac ispadaju i prije bi reko.Mnogi su bili protiv Andjusica te pitar i ona djecja prica bla bla iz Sarajeva a ljubicemo svi sarajliju Prljacu u bradu na kraju kad izbori popstanak.Valjo bi Andjusic,Hifa,i stoperi trebaju bolji i dobrog napadaca al et vidjecemo na kraju i ciljeve iducu sezonu ..
Mnogi su podcijenili investitora,mnogi podcijenjuju investitora i sad a mnogi ce bit ljubomorni i cak su sad neki ljubomorni.Ja bi volio da dugo ostane u Celiku i sad za sad covjek je meni sasvim ok korektan i dosta je posla uradio,od igraca ,opreme,prpreme,uticaja na reprogram ,vracanja dugova nekih koji nije bio onbavezan bio.davanja plata ,placanja svih obaveza jer bez toga ni reprogram ne bi bio ,,Uglavnom prvi cilj je ispunjen CELIK SE NECE UGASIT NIKAD,idemo po drugi cilj OZVANICIT REPROGRAM ,pa po konacni cilj sezone i slag na tortu OPSTANAK U PREMIJER LIGI..

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 16 apr 2018, 23:20

#batistuta sta sam ti ja rekao za opstanak? Haman da ces me morati ljubiti :D

#TofiTofita odradi jos koju sliku :D vidis da su fino objavili:)
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 16 apr 2018, 23:23

Nazalost nema niko iz Zenice za trenera.Vinko Marinovic recimo odlican al nama treba trener na duze staze a ne samo mijenjat..Kakav Kemo i njegove kromiruse nama treba strucni trener i gospodin trener koji zna pricat ..Kemi svaka cast ko covjeku al on nije nivo za Premijer ligu ..Omer i Beganovic tanko je to i dodjes do toga da nema u Zenici a Nerko ma cisto sumnjam da je on u toku sve ovo ..Vinko Marinovic sasvim izgledan ,Amara Osim odlican al cisto sumnjam al ko zna mozda bi i prihvatio,Boris Pavic da li on ima taj kvalitet dzaba sto mi njeg volimo ,evo i Prljaca ima rezultate ko svi proljetni treneri a posle ga niko nigdje ne trazi otjerase ga iz Rudara kakanjskog ..Najrealnije je Vinko Marinovic nije llos ni Husref Musemic.Nemaas tizbora nekog a ja mislim ako Peljaca izbori opstanak da ce on ostat sto je i logicno i ako bi osto ja bi covjeka podrzo,uveo je neki fajt neku borbu nakon Muse,mada ja ni Musu ne bi krivio nije covjek imo ni vremena .nije ni srece imo i jos nekih svojih greski imo i jbga ,Kako god i njemu hvala otiso je ko gospodin opet .Treba pravit igrace i dobre trenere u omladinskom pognu ..Ima tu posla ,samo da hoce investitor ostat i da hoce bit iskren.Sad za sad meni je ok covjek i vise je stvari uradio nego ko sto sam mislio

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 16 apr 2018, 23:24

Amar Osim, odlican trener, ali sumnjam da bi on ikoga u PL B i H trenirao isim Zelje, da ne pricamo koliko ga raja ovdje ne voli, tesko bi to islo. Druga stvar, na poziv Zelje bi sto posto ostavio Celika na po sezone, isto sto je to uradio Husref Musemic kad je na pola sezone ostavio Celika i otisao u Sarajevo, isto tako i Odovic. Dakle po meni Husref apsulutno otpada.

Zasto da trazimo mozak iz drugih gradova ili da idemo po pamet u druge gradove. Ja vjerujem u Zenicu i u nase ljude. Ima potencijala i kod nas niko ne moze vopljeti vise Celika od Zenicana. Omer Kopic je sa ocjenom 10 diplomirao na visoj trenerskoj skoli u Sarajevu i covjek garantuje top 3 svake godine, pod uslovom da mu se niko ne mijesa. Za Beganovica nisam znao da uzima pare. U tom slucaju normalno otpada. I opet cu se vratiti na Pavica, covjek je pokazao i ljubav i rezultate, a nista nije dobio za uzvrat, cak su ga na kraju i otjerali nasi kerovi.

@batistuta, pa nije ni taj Marinovic Pepe Guadrdioala , ni Henkens ni Klopp za nase trenere. Evo ti i ovaj Fedja Dudic, ima veliki potencijal. Da ima, imao bi negdje angazman, prema tome....
Zadnja izmjena: Crni gavran, dana/u 16 apr 2018, 23:29, ukupno mijenjano 1 put.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 16 apr 2018, 23:26

prisonbreak je napisao/la:#batistuta sta sam ti ja rekao za opstanak? Haman da ces me morati ljubiti :D

#TofiTofita odradi jos koju sliku :D vidis da su fino objavili:)
HAHAHAH PRISHONBREAK ma izljubicu te u sred carsije ako ostanemo u ligi,nije tebe nego sve vas cak i ovog MRHC so je najgori bio mi hahahhaha.I njeg ljubim za opstanak.On mi gori i od tuzlaka hahahaha..
A Tofi ke kralj za ove stvari svaka mu cast,da je ovake ljude da rade za Celik

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 16 apr 2018, 23:28

Crni gavran je napisao/la:Amar Osim, odlican trener, ali sumnjam da bi on ikoga u PL B i H trenirao isim Zelje, da ne pricamo koliko ga raja ovdje ne voli, tesko bi to islo. Druga stvar, na poziv Zelje bi sto posto ostavio Celika na po sezone, isto sto je to uradio Husref Musemic kad je na pola sezone ostavio Celika i otisao u Sarajevo, isto tako i Odovic.

Zasto da trazimo mozak iz drugih gradova ili da idemo po pamet u druge gradove. Ja vjetujem i Zenicu i u nase ljude. Ima potencijala i kod nasi niko ne moze vopljeti vise Celika od Zenicana. Omer Kopic je sa ocjenom 10 diplomirao na visoj trenerskoj skoli u Sarajevu i covjek garantuje top 3 svake godine, pod uslovom da mu se niko ne mijesa. Za Beganovica nisam znao da uzima pare. U tom slucaju normalno otpada. I opet cu se vratiti na Pavica, covjek je pokazao i ljubav i rezultate, a nista nije dobio za uzvrat, cak su ga na kraju i otjerali nasi kerovi
Za Kopica zaista ne znam.
Jedino prema tvojim konstatcijama ostaje on ili Boris, ja se u neku ruku slazem sa Batijem, evo i Prljaca postade trener, a iz Rudara Pavica otjerase. Ja tog covjeka cijena, postujem i volim nenormalno, al vjerovatno bi za par kola na pocetki aezone bio odmah prozivan.
Opet neko moje misljenje invenstitor ce traziti stranog i provjerenog svog trenera jer se sada nakusao svega, od Muse pa do Prljace.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.