Kenan Kodro

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 22 apr 2018, 11:39

jasmin10 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Riad bi zabijao golove da ga stavis u ligi poput Svicarske, i jedan i drugi su razocarali u Ligi 5, samo sto Bajic nije izabrao dobru opciju sto se tice posudbe. Nije to valjda sad Riad gori igrac nakon par golova u Svicarskoj? Ovo je Kenanu tek 5 gol ove sezone, tesko da ce nadmasiti Rijada koji je prosle sezone zabio 20.
Pusti prošlu sezonu. Kodro je trenunto ispred Bajica a i u reprezentaciji Kodro nije nikada ono bas razočarao.
Kodro NIKAD nije razočarao u reprezentaciji, NIKAD, uvijek je koristio - koliko, toliko. Riad Bajić se nikad nije vidio u reprezentativnom dresu, bio je desno smetalo. Drago mi je svaki put bilo kad ga vidim da zabija u Turskoj. Kada dođe na reprezentativno okupljanje ili konkretno kada dobije šansu na terenu ne vidi se. Pratim godinama fudbal i dugo nisam vidio onako mlitavog igrača. Neću reći da je nekvalitetan, ali nije za reprezentativni dres definitivno. :bih:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Raonffa » 22 apr 2018, 13:37

Dobar je Kodro, on definitivno ima kvalitet za ligu petice, jbg momka nije išlo u Mainzu i tjt.

Btw, je l' on ovdje na posudbi sa pravom otkupa ili?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Shogun
Postovi: 1262
Pridružen/a: 09 maj 2010, 23:24
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Shogun » 22 apr 2018, 14:18

Vucevich je napisao/la:Riad bi zabijao golove da ga stavis u ligi poput Svicarske, i jedan i drugi su razocarali u Ligi 5, samo sto Bajic nije izabrao dobru opciju sto se tice posudbe. Nije to valjda sad Riad gori igrac nakon par golova u Svicarskoj? Ovo je Kenanu tek 5 gol ove sezone, tesko da ce nadmasiti Rijada koji je prosle sezone zabio 20.
Kodro je imao pristojan ucinak u ocajnoj Osasuni. Tesko je zabijati golove u dresu fenjerasa a on je ipak imao 8 na svom kontu u velikoj La Ligi. Istina, izgubio se u Mainzu i nije se uspio izboriti za status prvotimca. No, koliko je Bajic to odigrao u ligi 5. ? Svega 200 minuta mozda. Lijepo je to sto je on zabio 17 golova u mrtvoj Super Ligi, ali ja ipak cijenim vise 8 golova u La Ligi. Drag je Riki meni igrac, ali budimo realni. Ta Turska je nikakvo mjerilo za kvalitet. Jos sad sjedi na klupi tu. Obojica moraju oziviti svoju karijeru, ali ja polazem vece nade u Kenana nego Rikija.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la NiftyDribbler » 23 apr 2018, 02:13

Shogun je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Riad bi zabijao golove da ga stavis u ligi poput Svicarske, i jedan i drugi su razocarali u Ligi 5, samo sto Bajic nije izabrao dobru opciju sto se tice posudbe. Nije to valjda sad Riad gori igrac nakon par golova u Svicarskoj? Ovo je Kenanu tek 5 gol ove sezone, tesko da ce nadmasiti Rijada koji je prosle sezone zabio 20.
Kodro je imao pristojan ucinak u ocajnoj Osasuni. Tesko je zabijati golove u dresu fenjerasa a on je ipak imao 8 na svom kontu u velikoj La Ligi. Istina, izgubio se u Mainzu i nije se uspio izboriti za status prvotimca. No, koliko je Bajic to odigrao u ligi 5. ? Svega 200 minuta mozda. Lijepo je to sto je on zabio 17 golova u mrtvoj Super Ligi, ali ja ipak cijenim vise 8 golova u La Ligi. Drag je Riki meni igrac, ali budimo realni. Ta Turska je nikakvo mjerilo za kvalitet. Jos sad sjedi na klupi tu. Obojica moraju oziviti svoju karijeru, ali ja polazem vece nade u Kenana nego Rikija.
Mozda se Mainz ne bih gusio na 16. poziciji da znaju iskoristiti Kenana. Nekad nije ni toliko do igraca, kad imas tupavog trenera.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape


Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la JavierBosnia » 23 apr 2018, 20:34

Keno veoma dobro razumije fudbal i igru. Protiv slabijih reprezentacija ili onda kada imamo rezultat moze igrati sa Dzekom bez problema
Krece se dobro za svoju visinu i nalazi prostor u kaznenom dosta dobro opet. Trenutno sigurno 2.napadac, treci bi bio Milan. Armin i Baja su mi upitni i za spiska
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4723
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Bazinga12345 » 23 apr 2018, 20:35

JavierBosnia je napisao/la:Keno veoma dobro razumije fudbal i igru. Protiv slabijih reprezentacija ili onda kada imamo rezultat moze igrati sa Dzekom bez problema
Krece se dobro za svoju visinu i nalazi prostor u kaznenom dosta dobro opet. Trenutno sigurno 2.napadac, treci bi bio Milan. Armin i Baja su mi upitni i za spiska
Prevljak?
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la JavierBosnia » 23 apr 2018, 20:44

Bazinga12345 je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Keno veoma dobro razumije fudbal i igru. Protiv slabijih reprezentacija ili onda kada imamo rezultat moze igrati sa Dzekom bez problema
Krece se dobro za svoju visinu i nalazi prostor u kaznenom dosta dobro opet. Trenutno sigurno 2.napadac, treci bi bio Milan. Armin i Baja su mi upitni i za spiska
Prevljak?
Ne jos, oni mi golovi i ne znace nesto previse, bar meni. Za sada ga jos ne vidim u krugu reprezentacije. Mislim da uz zdravu ovu prvu trojicu nije potreban 4 napadac. Bolje u sredini mjesto da popuni Prcic, Krunic i slicni
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la HankMoody » 28 apr 2018, 19:08

Prilika da i danas protiv posljednjeplasirane ekipe prvenstva postigne neki gol.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la hurem » 28 apr 2018, 20:39

Tako je momcino

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la bhfanatic14 » 28 apr 2018, 20:40

Goooollllll :thumbup:
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4723
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Bazinga12345 » 28 apr 2018, 20:43

Fale mu jos 2 gola da bi se izjednacio sa Jasminom Mesanovicem.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la HankMoody » 06 maj 2018, 15:28

Starter je i danas.

Edit: Asistencija. :thumbup:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la HankMoody » 09 maj 2018, 21:02

Kodro počeo utakmicu, Kapić na klupi, gube na poluvremenu.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
invincible1921
Postovi: 10118
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la invincible1921 » 10 maj 2018, 12:52

Al jbt nekad mi izgleda nevjerovatno koliko su nam igraci losi, milslim jel moguce da je to saom pogresna slika :S Kad vidim da hrvatski anonimusi i srpski igraju po solidnim timovima, dok eo recimo Bajic nije mogao da bude naklupi u udinesu koji je medju gorim ekipama lige (nedavo su imali 10 poraza zaredom), Kodro u Mainzu koji je zamalo ispao iz lige isto tako nije mogao prismrdit nekoj rotaciji....
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la DrFilgud » 10 maj 2018, 13:04

invincible1921 je napisao/la:Al jbt nekad mi izgleda nevjerovatno koliko su nam igraci losi, milslim jel moguce da je to saom pogresna slika :S Kad vidim da hrvatski anonimusi i srpski igraju po solidnim timovima, dok eo recimo Bajic nije mogao da bude naklupi u udinesu koji je medju gorim ekipama lige (nedavo su imali 10 poraza zaredom), Kodro u Mainzu koji je zamalo ispao iz lige isto tako nije mogao prismrdit nekoj rotaciji....
Nazalost, moze se reci da prakticno "nemamo" domacu ligu, kada je u pitanju popunjavanje reprezentativnog kadra.
To malo sto izadje, je zakrzljalo, zaostalo, mrtvi prosjek.
Sto se tice dijaspore, pa da smo Turska malo je, da se samo od toga pravi reprezentacija.
Nego treba da se nogama u guzicu udaramo , sto imamo srece da na poklon dobijemo igrace poput Pjanica, Sea, Lulica, Begovica...

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la dubrovnik » 10 maj 2018, 14:08

Struka u BiH je tragikomicna i to je razlog zaostajanju igraca cim se priblize seniorskom nogometu. Sarajevo i Zeljeznicar bauljaju pa od osnivanja lige zajedno su profilirali jednog poluozbiljnog nogometnog trenera.
Zrinjski sa osrednjim igrackim kadrom dominira ligom zadnje pola dekade a razlog tome su donekle ozbiljni treneri kojim polufabrikati iz Sarajevskih klubova nisu do koljena. Zadnja 3 trenera Zrinjskog su koliko se sjecam Karacic, Marinovic i Sliskovic koji su uz Sablica najozbiljniji nogometni "strucnjaci" u BiH. Ovo najozbiljniji strucnjaci znaci da su taman toliko dobri da ne prave stetu klubu kojeg vode. Moje misljenje je da trener treba imat talenat i skolu a ne da se te uloge djele "vojnicima kluba" sto je u Sarajevskim klubovima postalo pravilo.
Ne mogu vjerovati da Sarajevo nije u stanju pronaci trenera kakav je npr. Samir Toplak ili slicni strucnjaci u regiji i dati mu vrijeme u kojem ce ukomponirati igrace iz akademije i prvotimce da bi konacno napravili mali veci iskorak u PL-i.
Isto vazi i za Zeljeznicar.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4723
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Bazinga12345 » 10 maj 2018, 14:22

invincible1921 je napisao/la:Al jbt nekad mi izgleda nevjerovatno koliko su nam igraci losi, milslim jel moguce da je to saom pogresna slika :S Kad vidim da hrvatski anonimusi i srpski igraju po solidnim timovima, dok eo recimo Bajic nije mogao da bude naklupi u udinesu koji je medju gorim ekipama lige (nedavo su imali 10 poraza zaredom), Kodro u Mainzu koji je zamalo ispao iz lige isto tako nije mogao prismrdit nekoj rotaciji....
Nisu oni loši koliko ih mi precjenjujemo.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
invincible1921
Postovi: 10118
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la invincible1921 » 10 maj 2018, 15:12

Bazinga12345 je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Al jbt nekad mi izgleda nevjerovatno koliko su nam igraci losi, milslim jel moguce da je to saom pogresna slika :S Kad vidim da hrvatski anonimusi i srpski igraju po solidnim timovima, dok eo recimo Bajic nije mogao da bude naklupi u udinesu koji je medju gorim ekipama lige (nedavo su imali 10 poraza zaredom), Kodro u Mainzu koji je zamalo ispao iz lige isto tako nije mogao prismrdit nekoj rotaciji....
Nisu oni loši koliko ih mi precjenjujemo.
Pa bgm glavne uzdanice reprezentacije bar ove napadacke ti ne mogu igrati u klubovima koji ispadaju odnosno ni na klupi ne mogu bit....to je vec zabrinjavajuce
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 12 maj 2018, 15:51

invincible1921 je napisao/la:
Bazinga12345 je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Al jbt nekad mi izgleda nevjerovatno koliko su nam igraci losi, milslim jel moguce da je to saom pogresna slika :S Kad vidim da hrvatski anonimusi i srpski igraju po solidnim timovima, dok eo recimo Bajic nije mogao da bude naklupi u udinesu koji je medju gorim ekipama lige (nedavo su imali 10 poraza zaredom), Kodro u Mainzu koji je zamalo ispao iz lige isto tako nije mogao prismrdit nekoj rotaciji....
Nisu oni loši koliko ih mi precjenjujemo.
Pa bgm glavne uzdanice reprezentacije bar ove napadacke ti ne mogu igrati u klubovima koji ispadaju odnosno ni na klupi ne mogu bit....to je vec zabrinjavajuce
Grčka je sa igračima koji igraju u osrednjim klubovima osvojila Euro 2004-e.
Igrači nam nisu neki, ali mislim da uvijek imamo kvalitet za Euro, ponekad za SP i to je to.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.