Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16425
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 29 apr 2018, 20:15

Bio je i Leiva čudan brazilac. Grama tehnike nije imao. :mrgreen:


Protiv Chelsea i bod dovoljan.

Gomez, nažalost, u posljednje vrijeme sve gori i gori.
Nadam se dolasku WC stopera, recimo Umtitija ili Smalinga.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Sage
Postovi: 5319
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 29 apr 2018, 20:19

Cirkusant
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 29 apr 2018, 20:36

Odlicna vijest sto se tice novog ugovora Bobbyu, majstor zasluzuje svaki peni.

Treba i Moa nagraditi ali s obzirom kako je skroman i darezljiv on ce to odbiti. :D

Sto se tice pojacanja dosta se spominje Ceballos. Velik potencijal u veznom redu, gledao sam ga na U21 prvenstvu prosle god i cini mi se da je na kraju bio mvp, fantastican je odigrao. Kako pise Real trazi 40 mil.

Pored toga se spominje neko iz Wolvsa, Ruben Neves cini mi se, nemam pojma o njemu ali kako pisu izgleda da bi mogao biti dobar. Osim njih najvise se spiminje Oblak ali ta klauzula je 100 mil jbg.

Sto se tice Jorginha iz Napolija tu ce biti borba sa Cityem ako uopste Klopp namjerava po njega.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 29 apr 2018, 20:57

OTNYS_YNWA je napisao/la:@YNWA, bezveze navlacis gnjev ostalih forumasa takvim izjavama. Firmino je jednako vazan koliko i Salah ovom timu, meni cak i dosta korisniji i vazniji. Da nije njega ne bi se Mo toliko "naigrao".
Izvini sto ne drkam na klauna, koji uglavnom odigra dobro i zabija u pobjedama od 3+ razlike. Kojeg uglavnom nigdje nema u neizvjesnim utakmicama. I jos ga proglasise MVP-om, pored zivog Salaha :lol:
MVP koji laznu devetku moze igrati samo u Liverpoolu i kojem samo Liverpool moze dati 180k sedmicno.
Ja bih prije rekao da nema Salaha, sad bi klauna mnogi tjerali iz Liverpoola, moze se samo Salahu zahvaliti sto je dobio ovaj ugovor. Da salah ne zabija ko lud, igrali bi neizvjesne utakmice, a kakav je klaun u tim utakmicama vec sam pisao, a moze se vidjeti i po statistici.

Ja sam klauna znao i pohvaliti kad obavi svoj posao kako treba, ali ne mogu ga pohvaliti kad zabije za 1:2 protiv citya, potpuno nebitan gol, a prije toga, kod 1:0, taj super borac, veliki radnik, samo pogledom prati Silvu, koji prolazi kraj njega, namjesta se na lijevu nogu i pogađa stativu, a da je pogodio 2:0, i utakmica odlazi u drugom pravcu.
Reds1234 je napisao/la:
OTNYS_YNWA je napisao/la:@YNWA, bezveze navlacis gnjev ostalih forumasa takvim izjavama. Firmino je jednako vazan koliko i Salah ovom timu, meni cak i dosta korisniji i vazniji. Da nije njega ne bi se Mo toliko "naigrao".
A ne znam sta se ljudi osvrcu vise na to,ne voli lika i gotovo i ne moze bit objektivan.Ne vidi li koliko nam je.bitan i koliko je fenomenalan igrac onda nema blage veze o nogometu.

Zove ga klaunom a bas je netipican brazilac,s puno nogometne inteligencije,zato i je toliko dobar.
Ti koji si Coutinhoa ostavljao na klupi, pises nekome kako nema blage veze o fudbalu :lol: :lol: :lol:
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16425
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 29 apr 2018, 21:25

YNWA je napisao/la: Izvini sto ne drkam na klauna, koji uglavnom odigra dobro i zabija u pobjedama od 3+ razlike. Kojeg uglavnom nigdje nema u neizvjesnim utakmicama. I jos ga proglasise MVP-om, pored zivog Salaha :lol:
MVP koji laznu devetku moze igrati samo u Liverpoolu i kojem samo Liverpool moze dati 180k sedmicno.
Ja bih prije rekao da nema Salaha, sad bi klauna mnogi tjerali iz Liverpoola, moze se samo Salahu zahvaliti sto je dobio ovaj ugovor. Da salah ne zabija ko lud, igrali bi neizvjesne utakmice, a kakav je klaun u tim utakmicama vec sam pisao, a moze se vidjeti i po statistici.
Exorcizamus te, omnis immundus spiritus
omnis satanica potestas, omnis incursio
infernalis adversarii, omnis legio,
omnis congregatio et secta diabolica.
Ergo draco maledicte
et omnis legio diabolica
adjuramus te.
Cessa decipere humanas creaturas,
eisque aeternae Perditionis venenum propinare.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 29 apr 2018, 22:10

Ja mislim da ynwa kuci ima poster firmina :D
Sta fali sto ga ne voli kakav bi to pitar bio da ne uzme nekog igraca na zub.
You are someone else I am still right here

Avatar
Liverpool. YNWA
Postovi: 2170
Pridružen/a: 10 avg 2010, 09:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Liverpool. YNWA » 29 apr 2018, 22:39

Kad @Reds ovo vidi ima da poludi :lol:
Al fakat strašno šta čovjek piše
#Ynwa

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 29 apr 2018, 22:45

Skauzerski paja :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 29 apr 2018, 23:11

Ne mogu da vjerujem da covjek ovo pise o Firminu majke mi :lol: Cuj potpuno nebitan gol protiv Citya za 2:1, zaboravio i onaj u ligi protiv njih za preokret. I usudi se pisati o defanzivnim zadacima covjeka od kojeg samo Azpilicueta ima vise ukradenih lopti od svih defanzivnih igraca :lol:

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 30 apr 2018, 01:35

Liverpool. YNWA je napisao/la:Kad @Reds ovo vidi ima da poludi :lol:
Al fakat strašno šta čovjek piše
Tip mi pario ozbiljniji,ovo sto je sad napisao je lagano vrijedanje zdravog razuma,toliko nisko ne idem.

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la celikmilan » 30 apr 2018, 03:01

Sto se tice pojacanja dosta se spominje Ceballos. Velik potencijal u veznom redu, gledao sam ga na U21 prvenstvu prosle god i cini mi se da je na kraju bio mvp, fantastican je odigrao. Kako pise Real trazi 40 mil.

Pored toga se spominje neko iz Wolvsa, Ruben Neves cini mi se, nemam pojma o njemu ali kako pisu izgleda da bi mogao biti dobar. Osim njih najvise se spiminje Oblak ali ta klauzula je 100 mil jbg.

Sto se tice Jorginha iz Napolija tu ce biti borba sa Cityem ako uopste Klopp namjerava po njega.[/quote]


Ceballosa ako budu prodavali a izgleda da hoće biti će potražnja za njim. Pred malim je svijetla budućnost i ko ga ugrabi ne bi trebao da se pokaje. U realovoj sredini je ipak velika konkurencija a u Liverpoolu ima mjesta za njega.

Ruben Neves je bio najmlađi kapiten Porta u istoriji i kao takav se povezivao sa Liverpoolom i prošle sezone. Navodno ga je Klopp želio ali nekako se lik našao u Wolverhamptonu. Oni sa ulaskom sad u Premier ligu neće biti baš toliko primorani da ga prodaju. Ali i on je igrač za budućnost iako se već sad dobro pokazuje.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 30 apr 2018, 08:10

OTNYS_YNWA je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da covjek ovo pise o Firminu majke mi :lol: Cuj potpuno nebitan gol protiv Citya za 2:1, zaboravio i onaj u ligi protiv njih za preokret. I usudi se pisati o defanzivnim zadacima covjeka od kojeg samo Azpilicueta ima vise ukradenih lopti od svih defanzivnih igraca :lol:
A gol za 1:2 je bitan zbog? to vec nismo bili prosli ?


Kraj kojeg igraca ovo BS prolazi, koji igrac ga lagano prati pogledom ? I ovo nije prvi put na ovoj utakmici kad je prebacen na lijevo krilo.

Hajmo da vidimo statistiku tzv MVP-a u ligi
slika
slika

Kao sto sam napisao, MVP uglavnom zabija u utakmicama u kojima Liverpool pobjedjuje sa 3+. Doduse u ostalim utakmicama je bitno da igra defanzivu, i da bjezanjem iz napada otvara prostor Salahu. Nek on lijepo pocasti Salaha, da njega nije bilo, debili mu nikad ne bi dali ovu platu.
A i baksuz je sto Salah nije Brazilac, mozda tada u Brazilu ne bi bio klupa.

A najjace sto lik koji je Coutinhoa ostavljao na klupi, pljuvao po njemu, pise kako je Lukaku promasaj, a covjek dao vise bitnih golova od klauna, i vodi United do trofeja u kupu, i to u onoj taktici onog bunkerinja, pise nekome da nema blage o fudbalu :lol:

Da hoce Bunkerinjo poslati taj promasaj za ovog naseg MVP-a :kafa:

I da ponovim jos jednom, klaun je dobar igrac, ne sporim da je bitan igrac, da ima odlicnu sezonu, ali upravo zbog ovog sto sam ranije napisa, smatram da on ne moze biti najbitniji igrac, da ne moze on biti najplaceniji igrac Liverpoola, cak ne moze biti ni u top 5, u ovoj sad ekipi bi ispred njega trebali ibti VVD, Salah, pa cak i Mane, koji se najvise mora zrtvovati za ekipu, i mora igrati na poziciji koja mu ne odgovara, ali sta ce kad desno Salah igra sezonu u rangu Messija.
Kao sto Carra rece
slika
A Firmino dosad nije pokazao da je taj igrac.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
neurofunk
Postovi: 3189
Pridružen/a: 09 jul 2012, 13:05
Lokacija: Kalesija
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la neurofunk » 30 apr 2018, 08:47

Evo izgleda da Buvač napušta klub, savršena prilika za tebe da postaneš asistent Kloppu, a s obzirom na tvoje fudbalsko znanje mislim da će ti Henry za pola godine dati unaprijeđenje na mjesto menadžera. Pa onda prodaj Firmina i dovedi Obuću.
I don't believe in God, but I'm afraid of him.

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la artemis77 » 30 apr 2018, 09:17

Salahu i Firminu fali 6 golova da stignu Suareza i Sturridgea od prije 4 sezone.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 30 apr 2018, 09:18

Ne svidja mi se ovo oko Buvaca, valjda ne odvede atmosferu na pogresnu stranu.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1379
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 30 apr 2018, 09:33

Ovaj se Klop nekom pravo zamjerio pred mec sezone desi se ovo,u Dortmundu je par dana pred finale sa Bajernom potvrdjen transfer Gotzea.
Koji smo mi pehovi,ne mozes bit rahat da ga yebes
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 30 apr 2018, 09:44

fera je napisao/la:Ja mislim da ynwa kuci ima poster firmina :D
Sta fali sto ga ne voli kakav bi to pitar bio da ne uzme nekog igraca na zub.
I ti sad moras naci novog igraca, ja imam firmina sigurno do 2023 :mrgreen:
neurofunk je napisao/la:Evo izgleda da Buvač napušta klub, savršena prilika za tebe da postaneš asistent Kloppu, a s obzirom na tvoje fudbalsko znanje mislim da će ti Henry za pola godine dati unaprijeđenje na mjesto menadžera. Pa onda prodaj Firmina i dovedi Obuću.
To je ipak posao za vas, mozete gradit ekipu oko Firmina i Lallane.

A cuj prodaj Firmina, kao da je neko lud da ga kupi :rol:

Losa vijest je odlazak Buvaca, ali srecom Roma je toliko losa, da nece biti problem, a onda imas tri mec lopte da izboris LP.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 30 apr 2018, 09:46

Ma ja mislim da je to fake vijest za Buvaca i Kloppa.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 30 apr 2018, 09:56

Imaju slike jutros s treninga, nema ga ni na jednoj. Al hajde da sacekamo novinare iz Liverpoola.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 30 apr 2018, 10:04

Liverpool have dismissed reports that assistant manager Zeljko Buvac has quit the club – but he will be absent for the rest of the season
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.