NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 08 maj 2018, 21:45

Sta hocete, covjek neskolovan totalno, ne zna sta treba radit uopste. Suljic isti tip seoskog fudbalera, takvih se trebamo rjesavat. A i da nam omladinske selekcije prrstanu trenirati Bego Cabro i ostali propaliteti nego fakultetski obrazovani treneri, pedagozi i strucnjaci.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 08 maj 2018, 22:30

Ja ne kažem da je on loš igrač, čak je u prvoj dijelu sezone bio među najboljim uz Acu, Gafu i Benju...Na proljeće je već dosta pao i to se baš osjeti...
Omladinski pogon je posebna priča...
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 08 maj 2018, 22:32

Bošnjak: Zasluženo nosimo bod sa Otoke

Golman TOŠK-a nakon duela protiv Olimpika

TOŠK je u subotu u okviru 25. kola Prve lige Federacije BiH stigao do vrijednog boda na gostovanju kod Olimpika. Završilo je bez pogodaka, a jedan od junaka gostiju bio je mladi golman Asim Bošnjak koji je zaustavio brojne pokušaje popularnih Vukova sa Otoke.

Bošnjak je tako na najbolji mogući način odužio se struci kluba za ukazanu priliku.

"Zasluženo nosimo bod sa Otoke. Zadovoljni smo i sada mirne glavu dočekujemo meč protiv Bratstva u narednom kolu na našem stadionu", kazao je Bošnjak za SportSport.ba.

TOŠK vodi veliku bitku za opstanak, a u naredna dva kola igrat će na svom stadionu, te upravo u tim susretima Tešanjci vide šansu za opstanak.

"Sada nas očekujem dvije teške utakmice, ali vjerujem u pobjede", jasan je bio mladi golman.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 09 maj 2018, 05:56

MVN1994 je napisao/la:Ja ne kažem da je on loš igrač, čak je u prvoj dijelu sezone bio među najboljim uz Acu, Gafu i Benju...Na proljeće je već dosta pao i to se baš osjeti...
Omladinski pogon je posebna priča...
Zato podrzavam upravu i mislim da Keno radi nesto oko toga. Barem se desavaju neke promjene.
TŽV!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 09 maj 2018, 12:35

Pogledajte Suljića kako na guzu upade hahaha. Kao i start Stojanovića, ono je po meni penal ko suza, rukama ga povukao zatim onakav start. Mada i Osmo ne zna upast...


plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 09 maj 2018, 18:54

I onda se žale nešto, covjek metar u ofsajdu
slika

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 09 maj 2018, 19:16

plavobijeliii je napisao/la:I onda se žale nešto, covjek metar u ofsajdu
slika
Ko se žali?? :mrgreen:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 09 maj 2018, 19:20

MVN1994 je napisao/la:
plavobijeliii je napisao/la:I onda se žale nešto, covjek metar u ofsajdu
slika
Ko se žali?? :mrgreen:
Klupa na čelu sa hadzijom i 30ak "navijača" hahahahahhaha

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Mancini » 09 maj 2018, 22:54

plavobijeliii je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:
plavobijeliii je napisao/la:I onda se žale nešto, covjek metar u ofsajdu
slika
Ko se žali?? :mrgreen:
Klupa na čelu sa hadzijom i 30ak "navijača" hahahahahhaha
Neka je vas bilo puno. Bezvezni komentar. Od 150 gledalaca vaših bilo 120!? Iskreno bolje je bilo da oni sa male tribine nisu bili na velikoj sa onih vaših 20-30. Nervoza je bila i među igračima i među rajom na tribini.
A delegacija iz SH došla na utakmicu.
A koliko je ono premija bila za osvojeni bod? Čuo sam da je velika bila. Izgleda da gazda nije štedio.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 10 maj 2018, 00:10

Ne znam zašto si se našao uvrijedjen? Samo sam napisao onako kako ustavri i jest. Nije nas bilo samo 20(galamdzija), bilo je i starijih ljudi sa djecom. Omladinski pogon vam gledanost popravlja, da oni ne dodju, ne bi 20 simpatizera bilo, realno. Zasluzeno bod nosimo, s premijama ili bez. Svako dobro :)

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Mancini » 10 maj 2018, 00:57

plavobijeliii je napisao/la:Ne znam zašto si se našao uvrijedjen? Samo sam napisao onako kako ustavri i jest. Nije nas bilo samo 20(galamdzija), bilo je i starijih ljudi sa djecom. Omladinski pogon vam gledanost popravlja, da oni ne dodju, ne bi 20 simpatizera bilo, realno. Zasluzeno bod nosimo, s premijama ili bez. Svako dobro :)
I bez Omladinskog pogona je bila slična posjećenost, tako da nisi upravu. Prosjek je oko 200 gledalaca. Reagirao sam na "sitnu" provokaciju. I opet da ponovim da je bolje što nismo bili na istoj tribini, jer je bilo puno nervoze.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
AsimBrkan
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la AsimBrkan » 11 maj 2018, 23:06

Radulović, Beširević Papaz otisli, otjerni, optueni za prodaju ????

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ASD » 11 maj 2018, 23:41

AsimBrkan je napisao/la:Radulović, Beširević Papaz otisli, otjerni, optueni za prodaju ????
Otkud sad to, ima li gdje vijest?

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 12 maj 2018, 00:26

AsimBrkan je napisao/la:Radulović, Beširević Papaz otisli, otjerni, optueni za prodaju ????
Huškač jel te dosta?

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 12 maj 2018, 07:38

Vise vjerujem upravi nego njima, ako je tako stvarno, mrs
TŽV!

Avatar
AsimBrkan
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la AsimBrkan » 12 maj 2018, 09:59

plavobijeliii je napisao/la:
AsimBrkan je napisao/la:Radulović, Beširević Papaz otisli, otjerni, optueni za prodaju ????
Huškač jel te dosta?
O kakvom huškanju pričaš. Ja pitam ono što sam čuo, ako znaš šta o tome, napiši šta se dešava, a ne da započinješ nešto nevezano za bilo šta :bih:

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 12 maj 2018, 10:07

AsimBrkan je napisao/la:
plavobijeliii je napisao/la:
AsimBrkan je napisao/la:Radulović, Beširević Papaz otisli, otjerni, optueni za prodaju ????
Huškač jel te dosta?
O kakvom huškanju pričaš. Ja pitam ono što sam čuo, ako znaš šta o tome, napiši šta se dešava, a ne da započinješ nešto nevezano za bilo šta :bih:
Stvaras nepotrebnu nervozu pred veoma bitne utakmice, citaju ovo i igraci. Niko nije otjeran i niko te nije prodao, dosta ti je to. I jesi huskac, dodjes nakon odredjenog vremena i zategnes bombu. Uradi nesto za svoj klub kao pojedinac a ne samo s r a t po fb i forumu.

Avatar
AsimBrkan
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la AsimBrkan » 12 maj 2018, 11:00

plavobijeliii je napisao/la: Radulović, Beširević Papaz otisli, otjerni, optueni za prodaju ????
Huškač jel te dosta?
O kakvom huškanju pričaš. Ja pitam ono što sam čuo, ako znaš šta o tome, napiši šta se dešava, a ne da započinješ nešto nevezano za bilo šta :bih:

Stvaras nepotrebnu nervozu pred veoma bitne utakmice, citaju ovo i igraci. Niko nije otjeran i niko te nije prodao, dosta ti je to. I jesi huskac, dodjes nakon odredjenog vremena i zategnes bombu. Uradi nesto za svoj klub kao pojedinac a ne samo s r a t po fb i forumu.
[/quote][/quote]

Ne sikiraj se ti za mene kao pojedinca jesam li il nisam sta uradio za svoj klub.
A zapitaj se malo ti igrači koji imaju tretman bolji nego pola u ovoj ligi, da se na benzinskoj pumpi ko djeca svadjaju oko kapitenske trake. Apladuiraj te im i dalje poslije svake utakmice, dižite ih u nebesa i pravite zvjezdice od njih. Pa se umislili da su neki igraci a 5 kola nisu u stanju gola dati. I onda kad ne mozemo sudije da krivimo, koji nam perfektno sude, jedini izgovor je nemamo sreće, a igračima aplauz jer su se et ko borili i trudili.

Pozz

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 12 maj 2018, 11:10

Ja volim svoj klub kad bi hamo i soso igrali. Kritikovani su mali milion puta, dolazilo se na treninge "razgovarati" sa njima. Sugerirano pojedincima itd itd samo sto ti nisi u toku ocito. Uostalom nemam kad a ni volje pissati ti sta i kako , kad te od samog početka sezone pratim i huskas non stop i pljujes sve redom. Pruzi podrsku, mnogo je visr razloga za to nego za huskanje. Ili odaberi neki drug sa općine.

Avatar
AsimBrkan
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la AsimBrkan » 12 maj 2018, 13:37

plavobijeliii je napisao/la:Ja volim svoj klub kad bi hamo i soso igrali. Kritikovani su mali milion puta, dolazilo se na treninge "razgovarati" sa njima. Sugerirano pojedincima itd itd samo sto ti nisi u toku ocito. Uostalom nemam kad a ni volje pissati ti sta i kako , kad te od samog početka sezone pratim i huskas non stop i pljujes sve redom. Pruzi podrsku, mnogo je visr razloga za to nego za huskanje. Ili odaberi neki drug sa općine.
Ev imaš dostupno mojih 70 postova pa mi reci gdje sam i kad sam ja to huškao. Gledo sam tosk i gledat cu ga i nervirati se isto, igrao on u premijer il kantonalnoj ligi.
Šuti i čitam forum, pratim okolo na koji način im se tetoši i tepa, ko da su od kristala. Oni ovdje fine pare primaju, a qrčinu od igre pokazuju na terenu.

Ovo gore napisano nije huškanje nego samo ono što se vec okolo prica i trazio sam da vidim imal ko sta konkretno vezano za ovu trojicu.
aa molim te mani me se navijača tipa šemse cvrce (koji je od juce poceo toska da prati) koji se po fb sa djecom raspravlja i onog rumenog anela kojem je jedini cilj na utakmicama da se zajapuri dok ne poplavi u licu.
I to pricanje po trezninzima, ispijanje kafa sa igracima, pa bude tipa skrenula im je se pažnja...Kurkoo moj,,,milujete ih svi po glavi "dobro je, bit ce bolje slijedecu tekmu".
Ja sam realan samo. Uz dosadašnje prikazano mi nema teorije da ostanemo, jer kad nismo do sad uzmali neke utakmice kući, mislis da se može sta promjeniti u narednom periodu. Nadam se, al sam pesimista.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.