FK Radnički Lukavac

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 28 apr 2018, 20:48

Prednost im je što igraju dobar fudbal tačnije igraju mozgom, fizički su spremni, a mana neiskustvo. Radnički do danas nije primio 2 gola kod kuće, a kamo li izgubio još nekad od 1. Lige FBiH, a Gradina je to danas napravila i to dovoljno govori.
Inače, jedva čekam kraj sezone, jer ko god da ode neće biti šteta, a također mora se puno ozbiljnije u upravljačkim krugovima kluba, a i promjene u stručnom štabu. Znači promjene na svim dijelovima.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 28 apr 2018, 23:52

Ma krace receno ljudi su svemirski brod za nas.
Btw sta nasi prave onakav cirkus oko sudije na kraju? Nesto mu golman i jos jedan aplaudiraju, prigovaraju! Jbt kao da je sudija kriv sto penal ne znaju pogodit i prime onakav drugi go!

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 29 apr 2018, 09:51

Nije do sudije jučer, naši su frustrirani suđenjem kroz cijelu sezonu, pa će onako proći svaki sudija koji do kraja sezone bude sudio na Jošiku. I to je kasno i samo loše iz toga može izać. To se trebalo radit na početku sezone, a sad se ugovaraju utakmice za sljedeću sezonu ako planiraš ući, i sa ekipama i sa sudijama.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 29 apr 2018, 11:41

Vama je sprema najveci problem, ne znam kako ste tu zakazali, nisam gledao tekmu ali vas smatram kvalitetnijim od Gradine.
Ukoliko mi prodjemo u play offu, vjerujem da ste sljedece sezone prvi favorit za titulu,

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 29 apr 2018, 17:00

Ne znam, Stjepanović sa oko 35 godina trči ko pojedine protivničke ekipe svi igrači kad se saberu. Vjerovatno misliš na osnovu onog što si gledao u Banovićima, a to je da je Radnički stao umjesto da krene kad je primio gol. I takvi su uvijek ove sezone, čak nam se i treneri predaju pa ko u Poljicu kad ganjamo rezultat vade napadače iz igre, u Seoni totalno opušteno, mi nigdje nismo ganjali rezultat, sve opušteno. Radničkom fali borbenosti!
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 29 apr 2018, 22:08

ASD je napisao/la:Vama je sprema najveci problem, ne znam kako ste tu zakazali, nisam gledao tekmu ali vas smatram kvalitetnijim od Gradine.
Ukoliko mi prodjemo u play offu, vjerujem da ste sljedece sezone prvi favorit za titulu,
Nismo kvalitetniji od Gradine! Ljudi se bore, trce kao navijeni. Kod nas sve na ho-ruk, nikakvog plana. Ustvari ima jedan plan koji se koristi godinama a to je "daj je Jaretu"! I tako svaki napad.
Btw 5 bodova od zone ispadanja :lol:

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 30 apr 2018, 11:07

Sad gledam ova Mladost Solina koju smo na jedvite jade dobili na penale u Kupu, jučer izgubila u Bukinju od Rudara 5-1 :lol: .Dovoljno to govori, a mi tačno nemamo nikakvog plana ni ideje. Imaš dobar i iskusan vezni red, Pema, Stjepanović, Ikanović, i umjesto da mi diktiramo tempo utakmice, mi prepustimo protivniku igru. Na strani je takva igra i uvijek nekako protivnici oklijevaju u prvom poluvremenu, a u drugom nas poraze, kad ljudi vide da Radnički nije Radnički. Kad branimo prekid pa dobijemo loptu, u kontru trče najsporiji igrači tipa Stjepanović, a krila i bekova nigdje. Kad mi imamo prekid, 1 visoki uvijek ostaje nazad. Kad izvodimo prekid uvijek je neka konfuzija između trenera i igrača onog koji treba da izvede prekid, isto ko da prethodno nije dogovoreno ko to radi. Kad protivnik napada odbrambeni igrač često stoji daleko od napadača koji uvijek uspije primit loptu. Kad dođemo blizu šesnaesterca, ako bekovi imaju lopte padnu na nju, a ako imaju krila driblaju i uglavnom izgube. Zadnja linija ne treba da dribla na svojim pozicijama nego da daje loptu naprijed ili izbije. Svaka čast Cigi koji iskreno voli Radnički i energično vodi, ali iskreno ja nisam vidio neki taktički pomak u igri, ali možda nije do njega, možda jednostavno igrači ne znaju ili ne mogu.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 30 apr 2018, 19:26

slika

U kupu igrate s komsijama iz Poljica.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 04 maj 2018, 20:22

U nedjelju u Orašju nam sudi sudija koji je već par puta donio bod(ove) Dinamu. To je dobro s obzirom da kod naših proradi inat kad se ukaže sudijska nepravda i to je jedini motiv koji ih je palio do sad na gostujućim utakmicama (u Tojšićima i Prokosovićima najgora suđenja i pobijedili smo). Ima još nešto, a sad koliko bi to palilo ne znam, a to je da je pola naših igrača i trener iz Miričine koja je glavni konkurent Dinamu u borbi za opstanak, a koja je ionako najpreča Radničkom u ovom rangu.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 06 maj 2018, 11:40

Gledam sad što današnji nam protivnik utakmice igra na stadionu Orašja jer svoj renoviraju. Komplet travnjak su zamijenili i tribine, hej Donja Mahala :urnebes: . Čelik ode u drugu ligu, Velež ne može da se izvuče, Travnik, Gradina, Radnički itd. u treću ligu. U Premijerligi glavnu riječ vode sela poput Širokog, Doboj-Kaknja, granični prelazi poput Gabele a sad će Simin Han i Etno selo :lol: :lol: (uz dužno poštovanje tim mjesnim zajednicama). Ovo sve govorim iz razloga da vidimo da se samo nama ne dešavaju te stvare nego je to globalno tako, fudbal više nije sport nego biznis, a u BiH ratni profiteri dolaze na svoje. Sad kad nekome sa strane pričaš Radnički izgubio u Seoni, taj misli da je 11 lukavčana izgubilo protiv 11 momaka iz Seone koji su se skupili da odigraju utakmicu, ali to je nekad možda bilo tako :D. Valjda i mi doživimo da se neki kamen unese na Jošik, a da Radnički zaigra protiv nekog grada. Hiljade lukavčana je otišlo na zapad i bliski istok, valjda među njima se nađe jedan Husić ili Mušija.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 06 maj 2018, 11:46

Ova liga druga liga fbih sjever je bukvalno seoska, par ekipa iz grada samo, reorganizacijom lige ce vjerujem i treci rang takmicenja ovdje biti vise gradski nego seoski.

Avatar
GoskGabela
Postovi: 552
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la GoskGabela » 06 maj 2018, 21:53

Iraola je napisao/la:Gledam sad što današnji nam protivnik utakmice igra na stadionu Orašja jer svoj renoviraju. Komplet travnjak su zamijenili i tribine, hej Donja Mahala :urnebes: . Čelik ode u drugu ligu, Velež ne može da se izvuče, Travnik, Gradina, Radnički itd. u treću ligu. U Premijerligi glavnu riječ vode sela poput Širokog, Doboj-Kaknja, granični prelazi poput Gabele a sad će Simin Han i Etno selo :lol: :lol: (uz dužno poštovanje tim mjesnim zajednicama). Ovo sve govorim iz razloga da vidimo da se samo nama ne dešavaju te stvare nego je to globalno tako, fudbal više nije sport nego biznis, a u BiH ratni profiteri dolaze na svoje. Sad kad nekome sa strane pričaš Radnički izgubio u Seoni, taj misli da je 11 lukavčana izgubilo protiv 11 momaka iz Seone koji su se skupili da odigraju utakmicu, ali to je nekad možda bilo tako :D. Valjda i mi doživimo da se neki kamen unese na Jošik, a da Radnički zaigra protiv nekog grada. Hiljade lukavčana je otišlo na zapad i bliski istok, valjda među njima se nađe jedan Husić ili Mušija.
K'o Lukavac grad ? šta li?
Bola i vi ste jedno obično selo jesi svjestan toga,da vam nije Tuzle ne bi znali šta je asfalt i ti se našo nekoga omalovažavat.
A taj granični prijelaz je jako daleko od vas, dvije lige iznad.
Tamo gdje vi nikada niste i nećete bit :wave: :wave: :wave:

Sportski pozdrav iz Gabele
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 06 maj 2018, 22:47

3 boda od ispadanja. Al kazu ne treba se sekirati, nece se ispast. Pa sad.... :roll:
Jos jedna sezona za zaborav. Koliko para toliko i muzike...

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 07 maj 2018, 14:13

@GoskGabela pa prije je Puračić imao asfalt nego Tuzla :lol: uzmi malo kartu Bosne i Hercegovine pa pogledaj koja je najveća Opština na TK, pa se prstom spusti skroz južno, možda na karti piše ime graničnih prelaza. Nemam ja ništa protiv GOŠK-a, samo navodim kako danas ne igra ulogu ni površina ni populacija ni industrija, samo privatnici uspjevaju i to lopovi i ratni profiteri.
@studeni jučer pola sata gledam tabelu i ne mogu da vjerujem, ali činjenica je da je Radnički na strani :guz: . Nema se volje ni želje za pobjedom, stvarno žalosno. Bar se nadam da će se stvari popravit do naredne sezone i da će se izvući iskustva iz svega ovog.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

solvay
Postovi: 56
Pridružen/a: 12 maj 2013, 14:36
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la solvay » 08 maj 2018, 14:03

Ukradeno sa FB stranice FK Lokomotiva Miricina

"Danas ćemo se bazirati na dosudjene penale u dosadašnjem dijelu prvenstva.
Da vidimo koje su ekipe imale sudijsku naklonjenost.
Uradili smo statistiku a evo svih zanimljivosti vezanih za ovu temu.
U 25 odigranih kola i tačno 200 utakmica dosudjeno je ukupno 76 kaznenih udaraca ili 0.38 po utakmici.
Ukupno 76 (100%)
Domaćin 54 ( 71%)
Gost 22 (29%)

Ubjedljivo najviše dosudjenih penala za ima ekipa Seone, čak 11.
Najmanje penala dosudjeno je za ekipu Bosna iz Kalesije,samo 2.
Najviše dosudjenih penala kod kuće imaju ekipe Dizdaruša i Dinamo DM po šest.
Najmanje dosudjenih penala kući imaju ekipe Bosna Kalesija i Prokosovići po jedan.
Najviše dosudjenih penala u gostima (za gosta) ima ekipa Seone,vjerovali ili ne čak šest.
Sudije nisu dosudile ni jedan penal u gostima (za gosta ) ekipama Lokomotiva,Svatovac,Mramor,Sloga Tojšići.

Sada da vidimo kako izgleda statistika vezana za dosudjene penale protiv ekipa.
Najviše penala je dosudjeno protiv ekipe Radnički Lukavac, cijelih 10 .
Najmanje penala je dosudjeno protiv ekipe Dinamo DM,samo 1.
Najviše penala protiv domaćina je svirano u Mramoru i Poljicu, po tri puta.
Sudije se ni jednom nisu odlučile svirati kazneni udarac protiv domaćina u Mionici,Dubokom Potoku,Donjoj Mahali i Priluku.
Najviše penala u gostima (protiv gosta) je svirano protiv ekipe Radnički,čak 9 ( otprilike svaku gostujuću utakmicu sudije sviraju penal protiv Radničkog).
Najmanje penala u gostima(protiv gosta ) svirano je protiv ekipa Budućnost, Dinamo DM i Seona, samo po jedan.

Omjer dosudjenih penala Za i protiv tima.
1. Seona 11-3(+8)
2. Dinamo 7-1(+6)
3. Budućnost 6-3(+3)
4. Dizdaruša 7-5 (+2)
5. Priluk 4-3(+1)
6. BosnaM 4-3(+1)
7. Prokosovići 3-3(0)
8. Lokomotiva 4-4(0)
9.Gradina 3-4 (-1)
10. Mladost M 6-7(-1)
11. Svatovac 3-5(-2)
12. Bosna K 2-4 (-2)
13. Ingram 4-7 (-3)
14. Sloga T 3-7(-4)
15. Mramor 3-7 (-4)
16. Radnički 6-10(-4)"

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 08 maj 2018, 15:12

Penali za Buducnost su bili protiv Bosne, Gradine, Svatovca, Seone, Sloge Tojsici, sestog se ne mogu sjetiti, ne znam gdje je bio.
Protiv Seone, Gradine i Bosne se moze reci da su bili korisni penali jer su uticali na rezultat s tim da treba naglasiti da je na istoj utakmici i Seona dobila penal.
A penali protiv Buducnosti su svakako uticali na rezultat, to su Dizdarusa i Prokosovici.

Ali ne spadaju penali samo u sudijske odluke koje uticu na rezultat, uticu jako i crveni kartoni, Buducnost je 4 puta dobijala crveni karton na pocetku meca, Gradina, Svatovac, Mladost i Dinamo.
Koliko se sjecam jedino je Gradina protiv Buducnosti dobila crveni karton, ali i to je bilo pet minuta pred kraj meca.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 09 maj 2018, 21:44

Fina predstava danas gdje smo pokazali nadmoć pogotovo na sredini terena i vladali sigurno utakmicom sve do jedno 10ak i manje minuta do kraja kada smo pokazali neozbiljnost i na svu sreću nismo platili ceh. Zaslužili smo dati i više golova, ali pobjeda je pobjeda.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 09 maj 2018, 22:25

Cestitam na prolasku, sad se nadam da cemo se mimoici i da cemo i mi i vi biti domacini u polufinalu (da nebi koji igrac platio glavom) pa da imamo derbi u finalu.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 09 maj 2018, 22:32

ASD je napisao/la:Cestitam na prolasku, sad se nadam da cemo se mimoici i da cemo i mi i vi biti domacini u polufinalu (da nebi koji igrac platio glavom) pa da imamo derbi u finalu.
Ja se isto nadam, pogotovo mi je želja da igramo kod kuće, jer Radnički kod kuće i Radnički u gostima su nebo i zemlja, dvije totalno različite ekipe.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 12 maj 2018, 19:30

Ma ni kod kuce nismo cemu. Gosti uvijek izgledaju borbenije, rastrcanije od nasih. Barem dok mogu.
Btw danas jad i cemer. Nemamo trenera, nemamo igrace koji zele pobjedu. Odose nam 2 boda, i ovaj jedan smo sretno i spretno dobili (autogol). Manekeni-Sloga Tojsici 1-1
PS: Almis je najveca sramota Radnickog zadnjih par godina!

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.