FK Radnički Lukavac

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 12 maj 2018, 20:53

Do sad smo bili dominantni kod kuće, sad je i tu počelo da škripi, možda što više nema pritiska s istoka :lol: . Almis je borben i uvijek ostavlja srce na terenu, ali ako on ne zna kad i kako se pravi pritisak na sudiju imaju tu treneri i iskusniji igrači da ga nauče. Danas je sve bilo mlako i sumnjivo osim onog perioda kad smo dali gol, tada smo baš stisnuli. A inače Tojšići opuštena ekipa, ne pričaju puno i igraju. Sve pogrešno radimo ove sezone i uvijek obrnuto od onog kako treba, jednostavno jedna od najgorih sezona ako ne i najgora, sve za zaborav..
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 12 maj 2018, 21:15

Koliko poznajem vasu historiju, vi ste najslabiji plasman imali u ovoj ligi, u sezoni 2010/11, ako se ne varam 7.mjesto?

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 12 maj 2018, 23:34

To je mislim bila ona pripremna sezona kada ce se slijedece uci u Prvu ligu. Valjda nas je i tada Sloga otresla u Lukavcu.
@iraola Dzaba je borbenost kada je pogresno kanalisana, kod Almisa pogotovo. Lik odmara svaku 3-4 utakmicu zbog suspenzije. Danas nesto dribla trojicu, pravi piruete nekakve i uspije u tome zaradit zuti. Pa onda ono nekakvo seljacko psovanje, jbt na tribinama ga cujes i naravno da ce ga sudija ohladit (to je nekada Karicu moglo proc al ovaj seljacic nema taj nivo). Sta sad tim ima od njegovih golova, gotov pa nista.
Uglavnom imamo imena al nemamo tim! Protiv Gradine ubi nas lik od 120 kila, danas kod gostiju 19-a igra kao na terminu al niko mu nista nemoze. Dugo nije bilo ovako lose.
Josh samo treba da ih sutra veterani otresu i pokazu gdje im je mjesto :D

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 12 maj 2018, 23:49

Lijevo Jaranovic, desno Almis, u sredini Stjepanovic, Šumi i Aljukic, jos samo napadac fali, steta sto su oni mesari zavrsili Redzicu karijeru.
To je jaka ekipa za ove lige.
Mada ako cemo iskreno, ova sezona vam je trebala biti probna, isprobavanje novih igraca i sastavljanje domace baze, a onda je sljedece nadopuniti iskusnijim igracima i uci.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 13 maj 2018, 00:10

Tako sam i ja na pocetku sezone mislio al me razuvjerise. Ovi nasi nemaju nikakav plan, sad slijedi spasavanje.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 13 maj 2018, 10:26

Ni meni nikako nije jasno kako ovakva ekipa izgubi u svakoj mjesnoj zajednici gdje god se pojavi, i hajde što izgubi već ni gola ne može dat, ali činjenica je da je moral ekipe 0 i to je izgleda presudno, sada nema želje ni na terenu ni na klupi.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 13 maj 2018, 12:12

Meni kod vas najgore od svega je sto nema nekih vijesti iz kluba, u medijskom ste mraku, nemate zvanicnu stranicu, fb stranica nista ne obavjestava o utakmicama, rijetko kad sta objavi, cak ni neki portali koji su prije cesto objavljivali vise ne objavljuju, ne znam da li ste ikad losije stajali po otm pitanju.
Vjerujem da se to sve odrazilo i na rezultate i na sam tim jer se nije pristupilo ozbiljno ovom svemu.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 13 maj 2018, 13:46

Racun blokiran, para nema, plata nema. I kako na kraju motivisat igrace, niti ga mozes kaznit niti nagradit.
Kao sto rekoh slijedi spasavanje, mozda na kraju budemo zavisili od drugih. Neka krenu muntat Mirzu i Cazima da im poklone sta u 29 kolu (ako nas Mramor ne otrese ranije u Lukavcu).
A sto se tice pracenja kluba, dok je Zoom bio u klubu i bilo je informacija na njegovom portalu. Ode on, prestade i pracenje. Ostali portali su amaterski ili su politicka glasila, klub ih ne zanima.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 18 maj 2018, 16:29

U Kupu igramo protiv Mladosti u Kikačima. Vjerovatno najgori mogući scenario, ali šta je tu je. Loša strana je naša igra, pogotovo u gostima i to što će se naši domaćini tu zapalit, a protiv lošijeg tima u Solini smo na sreću pršli dalje. Dobra strana je ta ako ne prođemo nećemo u federalni Kup iduće sezone, a sigurno da nećemo imat širine da igramo na oba fronta, s obzirom da u sljedećoj sezoni ćemo vodit bitku s Gradinom za ulazak i u najgorem slučaju bitku za plasman među top 4 kako bi ostali u novoformiranoj ligi od sezone 2019/20. P.S mislim da Čikalo igra za Kikače (još uvijek) pa bar se na njemu iskalit ako ništa drugo :D
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la hule_barca » 18 maj 2018, 16:40

Dobro došli u Kikače. Nadamo se svi spektaklu s obzirom da ipak renomirano ime dolazi u malo mjesto. Naš cilj je plasman u finale a samim time i u federalni kup. U eventualnom finalu šta bude. Inače na putu do polufinala smo izbacili četiri drugoligaša. Očekujte napaljenog domaćina, ali sve u okvirima fair playa jer u Kikačima rijetko ko da nije mogao igrati fudbal.
P.S. Čikalo ne igra odavno u Kikačima, on je rang niže.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 18 maj 2018, 17:03

CIkalo igra mislim u Gornjim Raincima.
Gdje se igra finale kupa? jel na neutralnom ili ide izvlacenje kao do sad?

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 18 maj 2018, 21:18

Hvala na ispravci za Čikala. Ja sam i mislio na fer plej napaljenost, jer nikad nisam čuo da se neko žalio na Kikače, a i Radnički tradicionalno ima dobre odnose sa klubovima s Opštine Kalesija.
Finale se igra na neutralnom terenu, do sad su to bili Tušanj i Mramor.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 19 maj 2018, 21:08

0-0 u Miričini, rezultat koji se i očekivao :kafa: .
Hvala našem domaćinu na gostoprimstvu, Radnički sigurno nigdje uslove kao ni navijače nema kao u Miričini iako je to druga Općina. Takve timove treba pazit i sa njima sarađivat. Sljedeći je Mramor, mi ne smijemo kiksat više jer bi se doveli u nezgodnu situaciju, a gosti se moraju čupat, tako da će biti zanimljivo.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 21 maj 2018, 19:27

Mi smo vec u nezgodnoj situaciji, domaci kiks je ponor. 2 boda od zone ispadanja! :cry:

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 21 maj 2018, 20:14

studeni je napisao/la:Mi smo vec u nezgodnoj situaciji, domaci kiks je ponor. 2 boda od zone ispadanja! :cry:
Koliko klubova uopste ispada?
Logicno bi bilo 1 ili 2 (ako Buducnost prodje u play offu)
Mada generalno nema sanse da ispadnete iz ove lige cak i da ispada vise od 2, pa jedna Bosna ostaje u ovoj ligi preko 10 godina, reorganizacija je ovom takmicenju neophodna.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 21 maj 2018, 21:33

Pola lige matematički se bori za opstanak ali stvarnost je takva da se 3 ekipe bore za opstanak. Ispadaju 2, jedni su već ispali. Radnički se ne bori za opstanak već se Radnički igra i mislim da su to počeli tek zadnjih par utakmica i to mi se sviđa.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 21 maj 2018, 21:38

Pa da, jos ako Buducnost izgubi onda je fakticki preko 10 klubova dzaba igralo ovu smijuriju od lige.
Da je pameti da se ukoliko ne bude reorganizacije makar ovo skrati na 12 klubova, dzaba se igra.

Nema mi logike to sto su nasi odlucili pustiti Slogi u Tojsicima da bi se sacuvali oni od ispadanja i tako se recimo pokvarila savrsena statistika, to je bio prvi poraz. :crazy:

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 21 maj 2018, 22:18

I ja sam mislio da će Budućnost ganjati da ostane cijelu sezonu neporažena, ali ipak imaju seriju utakmica sa ekipama kojim gori pod nogama, jer bili su tu Tojšići, pa sad idu Lokomotiva i Mramor.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 21 maj 2018, 22:46

Iraola je napisao/la:I ja sam mislio da će Budućnost ganjati da ostane cijelu sezonu neporažena, ali ipak imaju seriju utakmica sa ekipama kojim gori pod nogama, jer bili su tu Tojšići, pa sad idu Lokomotiva i Mramor.
Buducnost skoro u kupu bez jedno 8 standardnih igraca dala Lokomotivi 4 gola za poluvrijeme.
U srijedu ce biti zanimljivo ako odluce pustiti na sta ce to liciti, mislim da s njima imamo korektne odnose ali domaci teren je, vecina publike ne voli dogovorene utakmice i protiv su toga jer su ipak na stadionu uglavnom oni sto bas vole fudbal, ostali su davno digli ruke jos u prvoj federalnoj.

Sto se tice lige apsurdna situacija bi bila da recimo Buducnost udje u visi rang, u tom slucaju bi onda samo jedan klub ispadao, jel tako?
A recimo zamislite da niko iz posavskog kabtona ne htjedne uci, onda nebi niko ni ispadao? Samo bi se izostanak Buducnosti u ligi nadomjestio sa Celicem.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 21 maj 2018, 23:22

Ulazi prvak 1. Lige TK i prvak 1. Lige Posavske Županije, znači 2 ulaze.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.