HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 10 maj 2018, 14:09

Grande Baka! :tokralju:
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Truba1905burazeru
Postovi: 664
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:29
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Truba1905burazeru » 11 maj 2018, 12:30

Ukoliko Baka ode ( iako mislim da nece ) , nadam se da će se SIR DRAGAN vratiti .
P.s. Netko je spomenuo PPD, od iduće sezone će novce usmjeriti samo u dvoranske sportove !
Pola ti vijeka ime branili
Trn u oku uvijek bio si
Ni u snu nisu mogli vidjeti
Da titule ce Zrinjski slaviti . . .

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 12 maj 2018, 09:04

Iz intervjua Blaža Sliškovića za sn:

sn: Zrinjski je u neku ruku fenomen Premijer lige, tri uzastopna naslova se ne pamte.
BS: Tri titule, tko će to ponoviti? Težak zadatak za konkurente. Nas predsjednik je na večeri nakon pobjede nad Širokim odmah rekao da idemo po četvrtu, ukupno ih imamo šest i želja je doći do deset, do one zvjezdice što se tada može prišiti na dres. U Zrinjskom se sve radi planski , pametno, godinama unaprijed. Igrači se dovode tako da prije svega odgovaraju karakterno. Može biti i lošiji, ali se mora uklopiti u svlačionicu...

Grande Baka! :tokralju:
Grande Šula! :tokralju:
Grande Zrinja! :tokralju:

sn: Zna li uopće koliko je golova postigao direktno iz kornera?
BS: OFK Beogradu, Zvezdi, dva u Marseillu, jedan u Hrvatskom dragovoljcu...Rekao sam prije utakmice pokojnom Stjepanu Spajiću da ću dati gol iz kornera, a on meni da će mi dati tisuću maraka ako to napravim. Ja zabijem, a on se zaleti sa tribine, izvadi novčanicu, pljunu u nju i zalijepi mi je na čelo...

Grande Rođo! :tokralju:
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 12 maj 2018, 09:26

Dobro jutro sampioni!

2016 Zrinjski
2017 Zrinjski
2018 Zrinjski
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 12 maj 2018, 10:14

Susreti Zrinjskog protiv bh trojke.

Sarajevo:Zrinjski 1:2
Zrinjski:Siroki 1:0
Zeljeznicar:Zrinjski 0:1
Zrinjski:Sarajevo 1:3
Siroki:Zrinjski 2:1
Zrinjski:Zeljeznicar 1:0
Zrinjski:Zeljeznicar 3:3
Siroki:Zrinjski 0:0
Zrinjski:Sarajevo 1:0
Zeljeznicar:Zrinjski 2:2
Zrinjski :Siroki 3:1

Skor 6 pobjeda,3 nerjesene i samo 2 poraza uz gol razliku 16:12
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 12 maj 2018, 19:49

GOLMAN
1.Azir Muminović (BIH)
2.Ivab Trifkovic (BIH)

ODBRANA
3.Slobodan Jakovljević (SRB-1)
4.Neven Laštro (BIH)
5.Matej Rodin (HRV-2)
6.Srdjan Stanic (BIH)
7.Pero Stojkić (BIH)
8.Advan Kadušić (BIH)
9.Marin Galić (BIH)

VEZNI
10.Semir Pezer (BIH)
11.Marko Perišić (BIH)
12.Dino Beširević (BIH)
13.Nikola Dujakovic (BIH)

KRILA I POLUSPIC
14.Miloš Filipović (SRB-3)
15.Demir Peco (BIH)
16.Dzenan Zajmović (BIH)
17.Marko Bencun (HRV-4)
18.Samir Bekrić (BIH)
19.Ognjen Todorović (BIH)

NAPADACI
20.Nardin Mulahusejnović (BIH)
21.Petar Kunić (BIH)

Ovo je neki moj spisak igraca, koji bi po mom misljenju mogli daleko u Europi. Bića izbacen jer mislim, da se on zastito BHT Premijer lige, a i liga njega. Gledo sam i sto realnije sastavit, jedino mozda Zajmovic tezi slucaj, Kunic ubacen jer stvarno nemam ideju koga u napadu dovest.
The Nobles ⚔

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 12 maj 2018, 20:14

Cuj Damir Peco ,ima losu historiju :mrgreen:
Inace dobro krilo.
Nama trebaju dva u smislu bas kapitalca da nesto uradimo,u BiH od veznjaka samo Besirevic i Saric kao i Coric iz Sirokog ostalo je sve losije od nasih veznjaka,bolje ne dovoditi svasta jer Pezer i Cirjak mogu samo bolje odigrati.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 12 maj 2018, 22:46

hskzmostar je napisao/la:Cuj Damir Peco ,ima losu historiju :mrgreen:
Inace dobro krilo.
Nama trebaju dva u smislu bas kapitalca da nesto uradimo,u BiH od veznjaka samo Besirevic i Saric kao i Coric iz Sirokog ostalo je sve losije od nasih veznjaka,bolje ne dovoditi svasta jer Pezer i Cirjak mogu samo bolje odigrati.
Bas zato sto je Vhelezovac. Dje ces nac kapitalca? Ograniceni sa 4 stranca, a ovi vani nece se vracat ispod 10-15 tisuca place, prisiljen si da uzimas ove sto valjaju iz BHT premijer lige. Saric ce se prodat sigurno. Corica nece dat Siroki nema sanse, a nemamo bas neku povjest da uzimamo njihove igrace, a kamoli najbolje. Tako da je ovo realna lista. Koda je ne bi volio da nam Sunka dodje igrat stopera, Saric i Besirevic sredinu, Kjosevski na gol, ali jbg ne more. Nego ovo ljeto ce mozda biti zanimljivije zato sto se moraju potpisivat profesionalni ugovori, pa mozda i bude zvucnijih transfera.
The Nobles ⚔

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 13 maj 2018, 08:23

Dena94 je napisao/la:GOLMAN
1.Azir Muminović (BIH)
2.Ivab Trifkovic (BIH)

ODBRANA
3.Slobodan Jakovljević (SRB-1)
4.Neven Laštro (BIH)
5.Matej Rodin (HRV-2)
6.Srdjan Stanic (BIH)
7.Pero Stojkić (BIH)
8.Advan Kadušić (BIH)
9.Marin Galić (BIH)

VEZNI
10.Semir Pezer (BIH)
11.Marko Perišić (BIH)
12.Dino Beširević (BIH)
13.Nikola Dujakovic (BIH)

KRILA I POLUSPIC
14.Miloš Filipović (SRB-3)
15.Demir Peco (BIH)
16.Dzenan Zajmović (BIH)
17.Marko Bencun (HRV-4)
18.Samir Bekrić (BIH)
19.Ognjen Todorović (BIH)

NAPADACI
20.Nardin Mulahusejnović (BIH)
21.Petar Kunić (BIH)

Ovo je neki moj spisak igraca, koji bi po mom misljenju mogli daleko u Europi. Bića izbacen jer mislim, da se on zastito BHT Premijer lige, a i liga njega. Gledo sam i sto realnije sastavit, jedino mozda Zajmovic tezi slucaj, Kunic ubacen jer stvarno nemam ideju koga u napadu dovest.
Bencun nije stranac, Rodin nije stranac...

U napadu bi mi prvi izbor bio Vlasenička haubica-Nermin Hajdarevic, slijedeca velika prica Zrinjskog, i buduci reprezentativac...
Slobo ima 29 godina, ako sada ne unovci dobrim ino transferom ova dva naslova prvaka nece nikad...zadnji vlak!
Godinu mladji su Filipovic i Bilbija...

Mati Miši Peharu istice ugovor na kraju sezone!
Grande Mate! :tokralju:
Kakav kralj!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mara1905 » 13 maj 2018, 13:16

Dena94 je napisao/la:
hskzmostar je napisao/la:Cuj Damir Peco ,ima losu historiju :mrgreen:
Inace dobro krilo.
Nama trebaju dva u smislu bas kapitalca da nesto uradimo,u BiH od veznjaka samo Besirevic i Saric kao i Coric iz Sirokog ostalo je sve losije od nasih veznjaka,bolje ne dovoditi svasta jer Pezer i Cirjak mogu samo bolje odigrati.
Bas zato sto je Vhelezovac. Dje ces nac kapitalca? Ograniceni sa 4 stranca, a ovi vani nece se vracat ispod 10-15 tisuca place, prisiljen si da uzimas ove sto valjaju iz BHT premijer lige. Saric ce se prodat sigurno. Corica nece dat Siroki nema sanse, a nemamo bas neku povjest da uzimamo njihove igrace, a kamoli najbolje. Tako da je ovo realna lista. Koda je ne bi volio da nam Sunka dodje igrat stopera, Saric i Besirevic sredinu, Kjosevski na gol, ali jbg ne more. Nego ovo ljeto ce mozda biti zanimljivije zato sto se moraju potpisivat profesionalni ugovori, pa mozda i bude zvucnijih transfera.
Kjosevski bi u Branitelja bio na klupi!
HŠKZ!

Truba1905burazeru
Postovi: 664
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:29
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Truba1905burazeru » 13 maj 2018, 17:35

Ma Trifkovic 1.golman , a i Kozic je statistički najbolji golman lige . . .
Vidim da se gotovi Cirijak osim utakmice protiv Širokog i asistencije molio bi da se naglasi utakmica u kojoj je dobio prolaznu ocjenu !?
Galić ode vjerovatno u Cvajtu , pojačanja će biti :-) , ima veznih tipa BRKIĆ iz Olimpije nema ga na radaru nek ga profa vrati . :-)
Pola ti vijeka ime branili
Trn u oku uvijek bio si
Ni u snu nisu mogli vidjeti
Da titule ce Zrinjski slaviti . . .

visokohz
Postovi: 2931
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la visokohz » 13 maj 2018, 17:50

3 kom za poluvrijeme puno je sampioni

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 14 maj 2018, 06:37

Cestitke FK Sarajevo na pobjedi!
Nemam neki komentar, rekao bih, nakon onih proslotjednih razvaljivanja alkoholom, pjevanja po stolovima i kićenja igraca da je ovo jucer sasvim ocekivano...i neka je, nema veze!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 14 maj 2018, 09:30

Ne treba nikakve zakljucke izvoditi nakon ove utakmice... Nakon proslotjednog slavlja igraci su dosli na ovu utakmicu mentalno i fizicki prazni, nisu mogli bilo cime biti galvanizirani da odigraju pristojnu itakmicu...ustvari to je trenerov posao, nije ih pripremio kako treba!
Stoga me zacudjuju izjave Grande Bake poslje utakmice kako je nekima ovo posljednja utakmica u dresu s lentom ili kako ce neki tesko vratiti njegovo povjerenje...
Daj bola'!
Prvaci smo, uzivajmo...okanimo se gluposti!
Samo pozitiva!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

SCOUTZADAR98
Postovi: 18
Pridružen/a: 03 jan 2018, 15:14
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la SCOUTZADAR98 » 14 maj 2018, 10:21

Zašto Hrvoje Džijan nikako ne dobiva priliku kod vas? U 2.HNL je bia najbolji stoper.

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 14 maj 2018, 10:51

SCOUTZADAR98 je napisao/la:Zašto Hrvoje Džijan nikako ne dobiva priliku kod vas? U 2.HNL je bia najbolji stoper.
Na tom mjestu igra Hrvoje Barisic koji je vrlo vazan igrac u Bakinoj koncepciji...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 14 maj 2018, 11:12

Gledo sam sad malo sazetak utakmice. Ocjena 1 za cijelu odbranu, mozda je jedini Lastro drzo zadnju liniju, pa je na golovima izgledalo kao da mu njegov igrac bjezi, ali svaki put greska bekova, bekovi su bili 20 metara ispred stopera i tako su im krila bjezala lake sale, jedina gresla Barisica je ispadanje kod 2 gola. Barisicu treba malo unjet agresivnost u igru, isto je neka tetka.
The Nobles ⚔

gonzalo
Postovi: 53
Pridružen/a: 10 maj 2015, 15:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la gonzalo » 14 maj 2018, 13:02

Truba1905burazeru je napisao/la:Ma Trifkovic 1.golman , a i Kozic je statistički najbolji golman lige . . .
Vidim da se gotovi Cirijak osim utakmice protiv Širokog i asistencije molio bi da se naglasi utakmica u kojoj je dobio prolaznu ocjenu !?
Galić ode vjerovatno u Cvajtu , pojačanja će biti :-) , ima veznih tipa BRKIĆ iz Olimpije nema ga na radaru nek ga profa vrati . :-)
jel provjereno da Galic ide koji klub je u pitanju?

mirko1905
Postovi: 96
Pridružen/a: 13 mar 2018, 04:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mirko1905 » 14 maj 2018, 14:36

Truba1905burazeru je napisao/la:Ma Trifkovic 1.golman , a i Kozic je statistički najbolji golman lige . . .
Vidim da se gotovi Cirijak osim utakmice protiv Širokog i asistencije molio bi da se naglasi utakmica u kojoj je dobio prolaznu ocjenu !?
Galić ode vjerovatno u Cvajtu , pojačanja će biti :-) , ima veznih tipa BRKIĆ iz Olimpije nema ga na radaru nek ga profa vrati . :-)
Ja sam već jednom pisao o Čirjaku i mislim da će on i Bencun ,uz uvjet ako Bog da prođu pripreme bez povrede , biti puno bolji nego ove sezone i nositelji naše igre.Bencun bi po onome što je igrao u Hajduku trebao biti nasljednik Bilbije ako ovaj ode.Potencijala sigurno imaju , vidi se i motiv i želja.Ništa bolji po meni nisu Pezer ili Perišić čak u nekim segmentima kao što je trka,traženje duela , Čirjak je bolji.Najveći minus je komplikovanje u nekim trenucima što nas je koštalo primljenog gola protiv Sarajeva ali momak je mlad ,tek 22 godine ,treba strpljenja.
Za Džijana mi je čudno da nije dobio šansu a čitao sam neki dan i neki Bakin inervju u kojemu je spomenuo Džijana i čak se ispričao što mu nije dao šansu ali je rekao da je momak skroz ok i da će biti mjesta za njega,naročito ako ode Jakovljević.

Šta je bilo sa onim mladim golmanom Čelika od lani ,zaboravio sam mu ime , njega su dovodili u vezu sa nama?Je li Marković ili sl.
OŠ MI TO TI NEŠTO BRKO

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mara1905 » 15 maj 2018, 00:10

Zadnjih par utakmica je pokazalo:
1. Galić je bolji od Kadušića
2. Soldo je bolji od Trifkovića
3. Stanić nije Peri do koljena
4. Pezer je naš najbolji centralni vezni
5. Todor totalno van forme, sad jeli zasićenje ili razlog treba tražiti u nepotrebnoj američkoj turneji, to ne znam
6. Handžić i nije toliko loš, možda i zaslužuje da ostane
7. Čirjak i Hairlahović imaju potencijala
8. Kokorović, Džijan, Gržan jedno veliko ništa.. dokaz da se treba bazirati na igrače iz BH lige a ne dovodit neke prosječne iz HNLa
HŠKZ!

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.