Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la AlemC85 » 16 maj 2018, 11:28

Penaltiky je napisao/la:Alipašino i Švrakino, jeste se našli
Prije rata mi smo zvali to naselje Pavla Goranina gdje je danasnje Svrakino, pa one ulice kao sto su Partizanska i dr...dole nize bila stanica milicije gdje je i dan danas, pa Osnovna skola, stara Pijaca, koja se uskoro rusi zbog juzne longitudinale...

Svrakino selo je dobilo ime po porodici Svraka koja je u 17 vijeku iz Hercegovine dosla u Sarajevo i koja je bila agovskog porijekla. Bili su izuzetno bogati...

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la AlemC85 » 16 maj 2018, 11:35

plavobeli je napisao/la:Ma ja ba,tvoji su starosjedioci u naselju Pavle Goranin.
Bravo ljudino
To je naziv mog naselja iz bivse Yuge
:thumbup:[/quote]
Ovako,prvo promjeni nik u naziv naselja,a Svrakino selo je odomacen, a ne koliko se sjecam zvanican naziv,zvanican je bio naselje Pavla Goranina,mada nisam poznavalac ovog posleratnog Sarajva.[/quote]

Naselje pavla goranina se zvalo od 1945-1992. Prije toga je to bilo Svrakino po agovskoj porodici Svraka. Poslije rata je vracen originalni naziv koji se i dan danas koristi.

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5575
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hajdeee » 16 maj 2018, 11:37

Puni naziv naselja je - Svrakino selo.
- FKS -

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la grbavicka » 16 maj 2018, 12:25

sto miske otresa jasmina :D na kraju poceo i da muca "novinar"...

a vidjeli ste sve... zadnje dvije sezone apsolutno neregularne sto se tice prvaka!!!
45515


Avatar
miky_hz
Postovi: 23124
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 16 maj 2018, 12:43

Misimović: Nijedan igrač nije nametnut stručnom štabu
"Igračkim kadrom se bavi stručni štab i sportski direktor
Ja sam insistirao na Dženanu Zajmoviću i rekli smo da ćemo ga probati
Jel do mene sto u ove tri "recenice" ne vidim neku logiku i poklapanje? Il ce biti da je i gospodin Misimovic dio strucnog staba?
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 16 maj 2018, 12:47

grbavicka je napisao/la:sto miske otresa jasmina :D na kraju poceo i da muca "novinar"...

a vidjeli ste sve... zadnje dvije sezone apsolutno neregularne sto se tice prvaka!!!
Daj ne seri hljeba ti. Čitavo prvenstvo vam se smiješnd stvari sviraju, štimate. Nek je Zrinjski namjestio penal prošle godine, ne može s vama normalno, treba gledat kako vi namještate da bi bilo legitimno. Ove godine kad su počele istrage igrali ste ko **** i sudije bile objektivne, što li.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la High » 16 maj 2018, 12:54

Memara je napisao/la:
slika

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Kakve izjave za mubarek dane! Hadžija Vaso Miske!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 16 maj 2018, 13:02

High je napisao/la:
Memara je napisao/la:
slika

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Kakve izjave za mubarek dane! Hadžija Vaso Miske!
7% po 7% i eto hadža
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Gradonacelnik
Postovi: 956
Pridružen/a: 21 maj 2017, 11:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Gradonacelnik » 16 maj 2018, 13:06

Oni sami okrenu čitavu ligu protiv sebe, pa se ibrete kako im se događa da kupljene titule ne osvoje.

Sad Salem krmak mora vratit pare :lol:
Čuvali te zemljo usamljeni vuci, slavio ih narod, zvali se hajduci.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 16 maj 2018, 13:39

u clanku o penalima, slika faula na Todorom koji nije ni dosudjen kao penal :D :D
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la High » 16 maj 2018, 13:43

Neka Ivica Pošteni kaže koju o namještanju!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Skver » 16 maj 2018, 13:56

"Imao sam ponuda za namještanje, ali ih nisam prijavio nikome"- predsjednik FK Željezničar Senad Misimović.

Ne prijaviti o tome isto je kao i ucestvovati o tome, ovaj baca suplje....glumi profiter o postenju.....ako je imao ponude, trebao je odmah reci a ne prodavati maglu svojim navijacaima u ovoj najkorumpiranijoj ligi i pravdati se....da je imao boljeg trenera mogao je uzeti titulu uz par namjestenih utakmica koje je imao a ne ici na dva fronta i ispusiti....ovi lazni mostarci su apsolvirali ovu ligu, plus imali su i srece i vise namjestenih utakmica ...sve u svemu smijesna liga sa jos smjesnijim ljudima koje vode ovu jednu od balkanckih korumpiranih liga sa sudijskim oraganizacijama.....
🔴⚫️

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15877
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 16 maj 2018, 14:48

Skver je napisao/la:"Imao sam ponuda za namještanje, ali ih nisam prijavio nikome"- predsjednik FK Željezničar Senad Misimović.

Ne prijaviti o tome isto je kao i ucestvovati o tome, ovaj baca suplje....glumi profiter o postenju.....ako je imao ponude, trebao je odmah reci a ne prodavati maglu svojim navijacaima u ovoj najkorumpiranijoj ligi i pravdati se....da je imao boljeg trenera mogao je uzeti titulu uz par namjestenih utakmica koje je imao a ne ici na dva fronta i ispusiti....ovi lazni mostarci su apsolvirali ovu ligu, plus imali su i srece i vise namjestenih utakmica ...sve u svemu smijesna liga sa jos smjesnijim ljudima koje vode ovu jednu od balkanckih korumpiranih liga sa sudijskim oraganizacijama.....
Nije bila ozbiljna da bi je prijavio-tako je rekao
Ne znam sta je problem

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15877
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 16 maj 2018, 14:50

Gradonacelnik je napisao/la:Oni sami okrenu čitavu ligu protiv sebe, pa se ibrete kako im se događa da kupljene titule ne osvoje.

Sad Salem krmak mora vratit pare :lol:
Bravo
Mi okrenut ligu protiv sebe mozemo jer smo GOLEMI

GOLEM SI ZELJO

Avatar
Gradonacelnik
Postovi: 956
Pridružen/a: 21 maj 2017, 11:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Gradonacelnik » 16 maj 2018, 14:53

svrakino1921 je napisao/la:
Gradonacelnik je napisao/la:Oni sami okrenu čitavu ligu protiv sebe, pa se ibrete kako im se događa da kupljene titule ne osvoje.

Sad Salem krmak mora vratit pare :lol:
Bravo
Mi okrenut ligu protiv sebe mozemo jer smo GOLEMI

GOLEM SI ZELJO
Niste vi golemi, nego Golumi!

A okrenete ligu jer ste gologuzi, a bahati. :lol:
Čuvali te zemljo usamljeni vuci, slavio ih narod, zvali se hajduci.


Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Skver » 16 maj 2018, 15:05

svrakino1921 je napisao/la:
Skver je napisao/la:"Imao sam ponuda za namještanje, ali ih nisam prijavio nikome"- predsjednik FK Željezničar Senad Misimović.

Ne prijaviti o tome isto je kao i ucestvovati o tome, ovaj baca suplje....glumi profiter o postenju.....ako je imao ponude, trebao je odmah reci a ne prodavati maglu svojim navijacaima u ovoj najkorumpiranijoj ligi i pravdati se....da je imao boljeg trenera mogao je uzeti titulu uz par namjestenih utakmica koje je imao a ne ici na dva fronta i ispusiti....ovi lazni mostarci su apsolvirali ovu ligu, plus imali su i srece i vise namjestenih utakmica ...sve u svemu smijesna liga sa jos smjesnijim ljudima koje vode ovu jednu od balkanckih korumpiranih liga sa sudijskim oraganizacijama.....
Nije bila ozbiljna da bi je prijavio-tako je rekao
Ne znam sta je problem
Naravno da za navijaca Zelje to nije ptoblem ali bi on mogao biti u velikm problemima zbog te izjave, koja je zrela za jedan informativni razgovor sa istraznim organima koji bi trebali utvrditi vjerodostojnost izjave, samim tim zloupotrebe sporta u kriminalnim radnjama......
🔴⚫️

mma_hz
Postovi: 10627
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la mma_hz » 16 maj 2018, 15:09

"Klubu koji nam je nudio ozbiljnu ponudu zaprijetio sam prijavom, ali nisam to učinio. U slučaju da je ponuda bila ozbiljna, prijavio bih je",
izjava Misimovica,dal neko ovo moze pojasniti?
Zadnja izmjena: mma_hz, dana/u 16 maj 2018, 15:13, ukupno mijenjano 1 put.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Skver » 16 maj 2018, 15:12

mma_hz je napisao/la:"Klubu koji nam je nudio ozbiljnu ponudu zaprijetio sam prijavom, ali nisam to učinio. U slučaju da je ponuda bila ozbiljna, prijavio bih je",
izjava Misimovica,da neko ovo moze pojasniti?
Nije ubistvo ali je pokusaj ubistva...u prevodu, dakle kazneno djelo.
🔴⚫️

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”