FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 16 maj 2018, 19:36

muhamedhulk je napisao/la:Ja sam protiv Benke sad. :D Imas prvog strijelca lige u ekipi i dovoditi opet napadaca koji kosta? Logicnije je da se dovede jeftiniji domaci igrac, koji je potencijal. Ili Akademac (ako je ostao koji napadac u Akademiji :mrgreen: ).
Dovodi stopera i lijevog beka, puno potrebnije pozicije.
a ne znam što? ja sam generalno protiv svih povratnika, al zamisli upariš Ahmeta i Benku naprijed, koja odbrana ima 2 stopera koji bi se izborili s njima dvojicom, 2 najveće radilice napadača u ligi??? brata mi 2 izmjene bi bile stoperi kod protivnika svaku tekmu...a tek ako se uigraju ili neke kombinacije, spuštanja lopti i slično, znači jeza me hvata...i onda imaš Krstu s klupe...najtužnije mogli smo se dosad nauzimat trofeja da su ostavili čovjeka...ta 2 napadača igraju po svakom blatu, snijegu, močvari....i pogađaju...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 16 maj 2018, 19:40

DenchiNL je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:Ja sam protiv Benke sad. :D Imas prvog strijelca lige u ekipi i dovoditi opet napadaca koji kosta? Logicnije je da se dovede jeftiniji domaci igrac, koji je potencijal. Ili Akademac (ako je ostao koji napadac u Akademiji :mrgreen: ).
Dovodi stopera i lijevog beka, puno potrebnije pozicije.
a ne znam što? ja sam generalno protiv svih povratnika, al zamisli upariš Ahmeta i Benku naprijed, koja odbrana ima 2 stopera koji bi se izborili s njima dvojicom, 2 najveće radilice napadača u ligi??? brata mi 2 izmjene bi bile stoperi kod protivnika svaku tekmu...a tek ako se uigraju ili neke kombinacije, spuštanja lopti i slično, znači jeza me hvata...i onda imaš Krstu s klupe...najtužnije mogli smo se dosad nauzimat trofeja da su ostavili čovjeka...ta 2 napadača igraju po svakom blatu, snijegu, močvari....i pogađaju...
Samo sto Ahmeta stane na polusezoni a i on je star kao Benko, licno bi drzao jednog starijeg i jednog mladjeg.. ne mora to biti nase dijete ali neko poput Kunića lupam, 24 god.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 16 maj 2018, 19:44

MortemHz je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:Ja sam protiv Benke sad. :D Imas prvog strijelca lige u ekipi i dovoditi opet napadaca koji kosta? Logicnije je da se dovede jeftiniji domaci igrac, koji je potencijal. Ili Akademac (ako je ostao koji napadac u Akademiji :mrgreen: ).
Dovodi stopera i lijevog beka, puno potrebnije pozicije.
a ne znam što? ja sam generalno protiv svih povratnika, al zamisli upariš Ahmeta i Benku naprijed, koja odbrana ima 2 stopera koji bi se izborili s njima dvojicom, 2 najveće radilice napadača u ligi??? brata mi 2 izmjene bi bile stoperi kod protivnika svaku tekmu...a tek ako se uigraju ili neke kombinacije, spuštanja lopti i slično, znači jeza me hvata...i onda imaš Krstu s klupe...najtužnije mogli smo se dosad nauzimat trofeja da su ostavili čovjeka...ta 2 napadača igraju po svakom blatu, snijegu, močvari....i pogađaju...
Samo sto Ahmeta stane na polusezoni a i on je star kao Benko, licno bi drzao jednog starijeg i jednog mladjeg.. ne mora to biti nase dijete ali neko poput Kunića lupam, 24 god.
pa ako ćeš ovoj trojici priključit nekog onda akademca da ima šta naučiti od veterana od klase ne nekog polu-igrača....mislim ne mora ni Benko ali onda zvekni cifru za dobrog špica...ako/kad Ahmeta stane imaš i dalje drugog i Krstu i tog akademca, ali do proljeća bi napravio takvu zalihu poena da je ne bi mogli zeznut ubjeđen sam...
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 16 maj 2018, 19:46, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 16 maj 2018, 19:45

Pa to
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fikret1946 » 16 maj 2018, 19:57

High je napisao/la:Na kojoj se utakmici opraštamo od Saida?
ako Bog da tek za koju godinu. ima Hus jos utakmica u nogama

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 16 maj 2018, 20:20

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Hebibović je naš Florenzi! Totalno slični igrači po mom mišljenju. Hebib dođe kao Flo za siromašne. :D
znači isto sam pomislio, kad vidim Florenzija da proleti i opuca sam a Džeko mu mater psuje :D :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 16 maj 2018, 21:18

e da vidimo kome kasni :D
Novi pravilnik Svjetske fudbalske federacije (FIFA) o statusu igrača, koji će na snagu stupiti 1. juna, pooštriće obaveze klubova prema igračima i na minimum svesti mogućnost da se manipuliše njihovim platama.

Najvažnija novost je da će igrač moći da raskine ugovor na štetu kluba već poslije dvije neisplaćene plate, što će biti posebno zanimljivo primijeniti u BiH jer je javna tajna da igrači svoje zarade traže putem suda i nekoliko godina po odlasku iz kluba. Do sada se raskid ugovora mogao tražiti poslije tri neisplaćene plate, ali je poslije nastajala cijela procedura, arbitraža, sud, pa se cijeli proces znao otegnuti i na nekoliko godina.

Sada je taj rok skraćen na dva mjeseca i, ukoliko igrač ne bude isplaćen, moći će da raskine ugovor uz prethodno petnaestodnevno pismeno upozorenje, bez ikakvih arbitraža, sudova…”, naglasio je potpredsjednik Sindikata profesionalnih fudbalera BiH Aldin Džidić u izjavi za Glas Srpske.

Ono što će se dešavati poslije toga za većinu klubova, pogotovo onih koji muku muče sa novcem, moglo bi da bude pogubno.

Igrač će osim duga dobiti i naknadu štete do kraja ugovora, plus od tri do šest plata. Bit će donesena i odluka koja će sadržavati kaznu, koja će se, ako klub u roku od mjesec ne plati dug, odmah aktivirati bez potrebe pokretanja disciplinskog postupka. Sve nacionalne fudbalske federacije morat će da izmijene svoje pravilnike i usklade ga sa FIFA pravilnikom o statusu igrača”, nastavio je Džidić.

Tako će igračima biti omogućena “poštenija” borba sa klubovima, koji ih sve češće neredovno isplaćuju.

“Sada više niko “normalan” neće moći da potpiše s igračem ugovor koji neće moći da ispoštuje jer će kazne za klub biti više nego rigorozne. To će sigurno olakšati borbu i nama u sindikatu, koji imamo sve više pritužbi igrača na neredovna isplaćivanja”, istakao je Džidić.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

mikimaus
Postovi: 475
Pridružen/a: 30 jul 2011, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mikimaus » 16 maj 2018, 21:53

Gledam sad play off 3. engleske lige znaci momak ubi a nije skup garantujem . Jos mu istice ugovor da ovi nasi malo prate dadnes mu platu 4 milje eura i tvoj je za djaba al ne zele ovi nasi da gledaju nista . Ugovor na tri godine i udri al jbg .https://www.transfermarkt.de/duane-holm ... ler/257095
SAMO TI I NIKO VISE SARAJ' VO ... ZA TOBOM LUDI SMO SVI

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 16 maj 2018, 22:02

mikimaus je napisao/la:Gledam sad play off 3. engleske lige znaci momak ubi a nije skup garantujem . Jos mu istice ugovor da ovi nasi malo prate dadnes mu platu 4 milje eura i tvoj je za djaba al ne zele ovi nasi da gledaju nista . Ugovor na tri godine i udri al jbg .https://www.transfermarkt.de/duane-holm ... ler/257095
4 milje funti sedmično je plata jačim igračima te lige.... :wave:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 16 maj 2018, 22:03

Posalji. Ima li ko Husrefov email

mikimaus
Postovi: 475
Pridružen/a: 30 jul 2011, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mikimaus » 16 maj 2018, 22:07

DenchiNL je napisao/la:
mikimaus je napisao/la:Gledam sad play off 3. engleske lige znaci momak ubi a nije skup garantujem . Jos mu istice ugovor da ovi nasi malo prate dadnes mu platu 4 milje eura i tvoj je za djaba al ne zele ovi nasi da gledaju nista . Ugovor na tri godine i udri al jbg .https://www.transfermarkt.de/duane-holm ... ler/257095
4 milje funti sedmično je plata jačim igračima te lige.... :wave:
Koliko to izadje u eurima dadni mu platu i onako je djaba . Navuces ga sa pricom o ligi europe i tvoj je . Evo jos gube u play offu ostat ce u trecoj ligi nema motiva vise
SAMO TI I NIKO VISE SARAJ' VO ... ZA TOBOM LUDI SMO SVI

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 16 maj 2018, 22:09

mikimaus je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
mikimaus je napisao/la:Gledam sad play off 3. engleske lige znaci momak ubi a nije skup garantujem . Jos mu istice ugovor da ovi nasi malo prate dadnes mu platu 4 milje eura i tvoj je za djaba al ne zele ovi nasi da gledaju nista . Ugovor na tri godine i udri al jbg .https://www.transfermarkt.de/duane-holm ... ler/257095
4 milje funti sedmično je plata jačim igračima te lige.... :wave:
Koliko to izadje u eurima dadni mu platu i onako je djaba . Navuces ga sa pricom o ligi europe i tvoj je . Evo jos gube u play offu ostat ce u trecoj ligi nema motiva vise
18.300 EUR mjesečno :D :kafa:
p.s. - i ja sam džaba za te pare :D :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

mikimaus
Postovi: 475
Pridružen/a: 30 jul 2011, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mikimaus » 16 maj 2018, 22:13

DenchiNL je napisao/la:
mikimaus je napisao/la:Gledam sad play off 3. engleske lige znaci momak ubi a nije skup garantujem . Jos mu istice ugovor da ovi nasi malo prate dadnes mu platu 4 milje eura i tvoj je za djaba al ne zele ovi nasi da gledaju nista . Ugovor na tri godine i udri al jbg .https://www.transfermarkt.de/duane-holm ... ler/257095
4 milje funti sedmično je plata jačim igračima te lige.... :wave:
Koliko to izadje u eurima dadni mu platu i onako je djaba . Navuces ga sa pricom o ligi europe i tvoj je . Evo jos gube u play offu ostat ce u trecoj ligi nema motiva vise[/quote]

18.300 EUR mjesečno :D :kafa:
p.s. - i ja sam džaba za te pare :D :rol:
[/quote]
Mislio sam dzaba je jer ne placas obestecenje za njega .
SAMO TI I NIKO VISE SARAJ' VO ... ZA TOBOM LUDI SMO SVI

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 16 maj 2018, 22:18

mikimaus je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
mikimaus je napisao/la:
Koliko to izadje u eurima dadni mu platu i onako je djaba . Navuces ga sa pricom o ligi europe i tvoj je . Evo jos gube u play offu ostat ce u trecoj ligi nema motiva vise
18.300 EUR mjesečno :D :kafa:
p.s. - i ja sam džaba za te pare :D :rol:
Mislio sam dzaba je jer ne placas obestecenje za njega .
ali plaćaš na ruke signing bonus/fee...haman isto... :hmmmmm:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

mikimaus
Postovi: 475
Pridružen/a: 30 jul 2011, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mikimaus » 16 maj 2018, 22:27

18.300 EUR mjesečno :D :kafa:
p.s. - i ja sam džaba za te pare :D :rol:
[/quote]
Mislio sam dzaba je jer ne placas obestecenje za njega .[/quote]

ali plaćaš na ruke signing bonus/fee...haman isto... :hmmmmm:[/quote]
Taman Saidova i Novakoviceva plata i eto ga al da ne sanjam bezveze , lijepi nas parmak :)
SAMO TI I NIKO VISE SARAJ' VO ... ZA TOBOM LUDI SMO SVI

Avatar
Lik
Postovi: 5294
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 17 maj 2018, 00:07

Opremanje i modernizacija stadiona na Kosevu



U četvrtak, 17. maja 2018. godine u 12,30 sati na stadionu ''Asim Ferhatović Hase'' na Koševu načelnik Općine Centar dr. Nedžad Ajnadžić će potpisati ugovor sa direktorom Agencije ''Securitas'' d.o.o. Sarajevo o opremanju kontrolne sobe i uvođenju video nadzora na Stadionu.

Vrijednost ugovora je 163.253,42 konvertibilnih maraka koje će Općina Centar izdvojiti iz ovogodišnjeg budžeta.

Riječ je o nastavku opremanja i modernizacije Stadiona na Koševu s ciljem ispunjavanja kriterija koje propisuju FIFA i UEFA za održavanje međunarodnih utakmica.



:think:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

ajdohordas
Postovi: 3839
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 17 maj 2018, 00:33

Ma ekipa je podigla formu i samopouzdanje i igru to je očigledno, a zamislite ovaj scenario, mlatnemo komšinice u subotu, Semjon i Slaviša udju u klub zajedno sa Spahom, pri tome se vraća Leon Veliki... joj kakva bi tu euforija nastala, zaboravilo bi se sve ovo o čemu se danima pisalo i ukazivalo :D

Maštam u kasne sate. :D

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5821
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 17 maj 2018, 00:59

Jedino bi od povratnika LEON MESI BENKO volio vidjet u bordo dresu opet.

Al neam mo mi $$$ za njeg, jos ovo sad FIFA postrozila sace ga bas klubovi pusit, dvije plate ne izmiris citav ugovor moras iz platit plus kamat plus raskid ugovora na stetu klub. Nabijem na **** i fifu i uefa.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 17 maj 2018, 03:09

Mi ne možemo ni sanjat o igračima iz Britanije, taman bili iz sedme lige. Tamo Konferencija ima tepih na svakom stadionu, redovna i visoka primanja svakom igraču i par hiljada ljudi na svakoj tekmi koji ne psuju i ne prijete nego navijaju. Britanija je za nas fudbalska Utopija, realno.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 maj 2018, 07:17

Lik je napisao/la:Opremanje i modernizacija stadiona na Kosevu



U četvrtak, 17. maja 2018. godine u 12,30 sati na stadionu ''Asim Ferhatović Hase'' na Koševu načelnik Općine Centar dr. Nedžad Ajnadžić će potpisati ugovor sa direktorom Agencije ''Securitas'' d.o.o. Sarajevo o opremanju kontrolne sobe i uvođenju video nadzora na Stadionu.

Vrijednost ugovora je 163.253,42 konvertibilnih maraka koje će Općina Centar izdvojiti iz ovogodišnjeg budžeta.

Riječ je o nastavku opremanja i modernizacije Stadiona na Koševu s ciljem ispunjavanja kriterija koje propisuju FIFA i UEFA za održavanje međunarodnih utakmica.



:think:
Bas smo ga modernizovali.. joj ko ga ne zna
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Maestro^^, Uvijeknapravojstrani, Venom i 38 gostiju.