BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la babino » 17 maj 2018, 12:10

Esport je napisao/la:Znaći zbog Prcića treba da se smijeni selektor
Svašta
ne treba ga smijeniti, naravno.
samo da nema smisla, nema i to je jasno ko dan.

meni ovo jednostavno sve vuce na to da su na spisku ovi malci iz mlade repke kako bi im se pomoglo oko transfera ovog ljeta, nista drugo mi ne pada na pamet. Menalo npr jeste bio povrijedjen ali vratio se, vjerujem da bi odgovor na pitanje o njemu bila povreda a mogao bi biti i taj sto je vec napravio transfer.
Ovo forsiranje zakarica i sarica je isto zanimljivo, vjerovatno obojica odlaze 'negdje vani' i po selektoru, ili nekom drugom, treba ih se pogurati.
Njih dvojica nisu ni u snu bolji igraci od prcica i krunica i nema se tu sta pametovati.

Ako je vranjes desni bek, rezerva todorovic....lijevo nastic i civic..ostaju tri stopera, moglo se komotno naci mjesta za jednog od dvojice memisevic/djumic....memisevic se ne smije otpisati nakon lose partije na desnom beku a da nije isproban na svojoj poziciji.

ovo ostalo je manje-vise ok, moglo se naci mjesta i za hajrovica, mozda.

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Alminjo99 » 17 maj 2018, 12:19

Smijesno da su tu Saric, Zakaric, Loncar a nema Krunica i Prcica.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la jasmin10 » 17 maj 2018, 12:36

Menadžerski zovi Vrancica. Dominirao je svaku utakmicu u kojoj je dobio priliku.
Prodao se kanarinac za par hiljada koje će zaraditi na Saricu.

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la bordobijeli » 17 maj 2018, 12:44

Hahahaha stvarno bolesni ljudi ima hahaha
Da je pozvao Prcica i Krunica rekli bi nema Medunjanina i zakarica . ko ce ba vama ugoditi ,opustite se i uzivajete .

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la dubrovnik » 17 maj 2018, 12:54

Meni se osobno ne svidjaju pozivi Saricu i Zakaricu a Loncara ne bih izjednacavao sa njima. Pozvani bekovi su ok znajuci da Seo ne igra radi povrede.
Samo lud covjek moze pravdati poziv Zakaricu i Saricu i njihovo pretpostavljanje Krunicu i Prcicu. Treba reci i da su vecina ovih koji to zamjeraju Robiju tokom izborne kampanje bili protiv njega radi nepoznavanja domace lige.
Covjek je u ovom momentu pozvao najbolje PL igrace i to bi izbornoj opoziciji trebalo biti pozitivno iznenadjenje.
Sto se mene tice spisak je los i morao je biti bolji.
Robi ne pomazi nikom nego zovi najbolje igrace ako zelis miran i normalan rad na klupi reprezentacije.
Okani se Sarica, Zakarica i slicnih.

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la haris004 » 17 maj 2018, 12:57

Ponovo se diže buka oko 23-ećeg igrača na spisku koji svakako neće dobiti minute :zviz:

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la NiftyDribbler » 17 maj 2018, 12:59

bordobijeli je napisao/la:Hahahaha stvarno bolesni ljudi ima hahaha
Da je pozvao Prcica i Krunica rekli bi nema Medunjanina i zakarica . ko ce ba vama ugoditi ,opustite se i uzivajete .
Ko bi to reko? Ima svakakvih budala, ali takvih malo bgm.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la NiftyDribbler » 17 maj 2018, 13:01

haris004 je napisao/la:Ponovo se diže buka oko 23-ećeg igrača na spisku koji svakako neće dobiti minute :zviz:
Prcić i Krunić su definitivno kvalitet za prvih 11? Osim pjane na sredini niko nije neupitan.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Unknown2 » 17 maj 2018, 13:03

Evo i Löw nije pozvao Wagnera koji igra i dao golove. dobio poziv igrac Petersen koji nije nikad bio tu. mozda hoce i Löw ko Robert da proda igrace. :lol:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Vucevich » 17 maj 2018, 13:04

bordobijeli je napisao/la:Hahahaha stvarno bolesni ljudi ima hahaha
Da je pozvao Prcica i Krunica rekli bi nema Medunjanina i zakarica . ko ce ba vama ugoditi ,opustite se i uzivajete .
Ko bi rekao nema Zakarica jebote? :tokralju: :rol:

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la NiftyDribbler » 17 maj 2018, 13:04

dubrovnik je napisao/la:Meni se osobno ne svidjaju pozivi Saricu i Zakaricu a Loncara ne bih izjednacavao sa njima. Pozvani bekovi su ok znajuci da Seo ne igra radi povrede.
Samo lud covjek moze pravdati poziv Zakaricu i Saricu i njihovo pretpostavljanje Krunicu i Prcicu. Treba reci i da su vecina ovih koji to zamjeraju Robiju tokom izborne kampanje bili protiv njega radi nepoznavanja domace lige.
Covjek je u ovom momentu pozvao najbolje PL igrace i to bi izbornoj opoziciji trebalo biti pozitivno iznenadjenje.
Sto se mene tice spisak je los i morao je biti bolji.
Robi ne pomazi nikom nego zovi najbolje igrace ako zelis miran i normalan rad na klupi reprezentacije.
Okani se Sarica, Zakarica i slicnih.
Sarić zasluzuje poziv, ako si gledao Bugaraku i Senegal. Ali Krunić i Prcić kako god trebaju bit tu. Robi uvijek 20+golmani, ko da se priprema za SP. Lončar nije jos za A tim. To mi najvise smeta.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la DevilsAdvocate » 17 maj 2018, 13:14

Ja sam jedan od onih koji su najvise podrzavali Prosineckog i tog sam stava i dalje ali spisak mi se ne svidja, bespotrebni pozivi klocevima Milosevicu i Bajicu kao i Zakaricu, u mlade ne diram, a Prcic i Krunic su morali biti pozvani. Ne znam pod kakav je uticaj i pritisak zapao Robi ali ocigledno zbog one price oko forsiranja domacih igraca trpe pojedini u inostransvu, nadam se da je ovo posljednji put.
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la dubrovnik » 17 maj 2018, 13:35

NiftyDribbler je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Meni se osobno ne svidjaju pozivi Saricu i Zakaricu a Loncara ne bih izjednacavao sa njima. Pozvani bekovi su ok znajuci da Seo ne igra radi povrede.
Samo lud covjek moze pravdati poziv Zakaricu i Saricu i njihovo pretpostavljanje Krunicu i Prcicu. Treba reci i da su vecina ovih koji to zamjeraju Robiju tokom izborne kampanje bili protiv njega radi nepoznavanja domace lige.
Covjek je u ovom momentu pozvao najbolje PL igrace i to bi izbornoj opoziciji trebalo biti pozitivno iznenadjenje.
Sto se mene tice spisak je los i morao je biti bolji.
Robi ne pomazi nikom nego zovi najbolje igrace ako zelis miran i normalan rad na klupi reprezentacije.
Okani se Sarica, Zakarica i slicnih.
Sarić zasluzuje poziv, ako si gledao Bugaraku i Senegal. Ali Krunić i Prcić kako god trebaju bit tu. Robi uvijek 20+golmani, ko da se priprema za SP. Lončar nije jos za A tim. To mi najvise smeta.
Pa volio bih da vidim Krunica i Prcica pa da onda donesem sud. Ponovno pregledavanje Sarica nam nece rasiriti vidike. Pozivima ovim mladim igracima kao i njihovim nastupima u U21 se dobilo puno.
Pogledaj samo koliko se ovih U21 igraca prodalo od dolaska Prosineckog i to je dobra stvar za prosirenje baze. Loncar je prvotimac mlade ekipe i ne mogu biti protiv davanja sanse i pomoci takvom momku. Za razliku od njega prodaja Sarica i Zakarica nece nikom donijet nista spektakularno.
Ako se vec guraju igraci bolje je pogurat Jukica ili Loncara. Maximalni domet Sarica je klub kvalitete onog u kojem Jukic trenutno igra. Sve vise od ovog je u domenu naucne fantastike.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4756
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Bazinga12345 » 17 maj 2018, 13:45

Realno ne svidja mi se spisak, prvenstveno jer fali Krunic pa i Prcic, a i mogao je Memisevic opet biti pozvan.

Postalo je ocito da se forsira transfer igrača iz naše lige( Saric, Loncar, Todorović). Menalo je npr. spreman al' nije pozvan...
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la NiftyDribbler » 17 maj 2018, 14:01

Samo se nadam da ce spisak za Ligu nacija izgledati ozbiljnije. Jer kadar ovakav kakav je trenutno, je prilicito jadan. Krunić i Prcić su u ovakvoj konkurenciji kandidati za prvih 11. Ako se radi o promociji i pomaganju mladima da se probiju u jace klubove u ove dvije utakmice ok. Ali bez obzira na to, i Sanjinu i Radetu ne bi bila loša reklama. Prciću istice ugovor, biti reprezentativac nije na odmet. Treba i to kontat, Lončar, Zakarć itd. mozda nikad ni do Rennesa nece stic.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la JavierBosnia » 17 maj 2018, 14:13

NiftyDribbler je napisao/la:
haris004 je napisao/la:Ponovo se diže buka oko 23-ećeg igrača na spisku koji svakako neće dobiti minute :zviz:
Prcić i Krunić su definitivno kvalitet za prvih 11? Osim pjane na sredini niko nije neupitan.
Nisu i tacka
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

jasta
Postovi: 1728
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la jasta » 17 maj 2018, 14:14

Da li je ovaj spisak dobar ili nije zavisi od onoga što mi ne znamo.

Ako je ovo izbor selektora bez nekih mutnih radnji itd, onda ok, promocija domace lige, guranje nekih zbog transfera, neki tip igrača mu se ne svidja, sve opet pod uslovom da da je dobro upoznat sa svim potencijalnim reprezent....

Spisak svakako nije dobar, ako je plod nekih mutnih radnji, mešetarenja itd...

Meni lično, van pameti je da Krunić i Prcić nisu pozvani, ljudi su legitimni kandidatni za prvih 11, sve ostalo su priče za malu djecu.

Mada eto ostavljam tu mogucnost da nisu "tip igrača" selektora. Nekad se može pogoditi i sa "Sarićem". Mada nismo mi Brazil da izvodimo experimente.

Koliko mi se sviđa forsiranje domaće lige, toliko mi se ne sviđa izostavljanje igrača koji mogu igrati u 11 (da su to igrači broj 22 il 23, kao što je neko rekao, mislim da je smiješno)

Robert je posijao, a kakva će nam žetva biti ostaje da se vidi.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la DrFilgud » 17 maj 2018, 14:16

Krunic i Prcic su trebali dobiti poziv, kao i Memisevic, medjutim, nisu oni kalibar igraca radi kojih bi se
osporavao legitimitet selektoru. Menalo se tek vratio i ne treba dobiti poziv.
Sto se Sarica tice, on je s Prosineckim od prvog okupljanja, ocigledno mu odgovara i ne treba se
cuditi ako nastavi dobijati pozive.
Ne znam, ne mogu reci da sam prezadovoljan spiskom, ali selektoru treba dati vremena da pokaze sta zeli i moze.
Nije dobro Robija , u startu, opterecivati "savrsenim spiskom".
Najvaznije je sta cemo vidjeti na terenu, uz najbolje igrace koji moraju biti tu.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4756
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Bazinga12345 » 17 maj 2018, 14:18

JavierBosnia je napisao/la:
NiftyDribbler je napisao/la:
Prcić i Krunić su definitivno kvalitet za prvih 11? Osim pjane na sredini niko nije neupitan.
Nisu i tacka
Krunic jest, Prcic je zamjena za Pjanica ( nifty :wave: :mrgreen:).
Besic kad je spreman neupitan je u prvih 11.

Ovo me podsjeti pomalo na ono Mesino izostavljanje Bicakcica u prijateljskim utakmicama. :D
Zadnja izmjena: Bazinga12345, dana/u 17 maj 2018, 14:19, ukupno mijenjano 1 put.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la dubrovnik » 17 maj 2018, 14:18

NiftyDribbler je napisao/la:Samo se nadam da ce spisak za Ligu nacija izgledati ozbiljnije. Jer kadar ovakav kakav je trenutno, je prilicito jadan. Krunić i Prcić su u ovakvoj konkurenciji kandidati za prvih 11. Ako se radi o promociji i pomaganju mladima da se probiju u jace klubove u ove dvije utakmice ok. Ali bez obzira na to, i Sanjinu i Radetu ne bi bila loša reklama. Prciću istice ugovor, biti reprezentativac nije na odmet. Treba i to kontat, Lončar, Zakarć itd. mozda nikad ni do Rennesa nece stic.
Potpuno si u pravu i tesko je vjerovati da je Robi zaboravio igre Menala u Americi gdje je u prvoj utakmici bio najbolji igrac. Ima 5 pomocnika i prati sve sto moze u domacoj ligi. Vidljivo je da se pozivi sto se tice U21 ekipe salju neprodanim igracima sto i ne mora biti lose znajuci da su ovo prijateljske utakmice. Menalo, Cavar, Serbedzic, Mihojevic,Piric pa sada Loncar i Todorovic su otisli u bolje klubove izmedju ostalog i radi poziva u seniorsku momcad.
Ako se izbore za svoj status i dodatno napreduju reprezentacija ce dobro profitirati zbog toga.
Tako se uvjek i u Hrvatskoj reprezentaciji radilo.
Slazem se da sa ovakvim potezima treba imati mjeru i da se ne smiju izostavljati puno bolji igraci jer to onda moze izazvati sukob unutar tima i navijaca.
U ovom momentu bi Prcic, Krunic, Menalo pa i Hajrovic bili legitimni kandidati za prvi tim.
Takve igrace se ni iz kojeg razloga ne smije ignorirati.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 44 gosta.