FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 20 maj 2018, 13:04

Raonffa je napisao/la:@Virtual

Pa dobro al' govorimo o Vranješ, znaš i sam o čemu ti pričam :D

@plavousrcu

Ne može u našoj ligi nijedan igrač praviti veliku razliku, da Messija dovedeš neće je napraviti.
Mogu se sloziti. Pitanje je samo sto onda placati toliko igrace?

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 20 maj 2018, 13:10

plavousrcu je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:@Virtual

Pa dobro al' govorimo o Vranješ, znaš i sam o čemu ti pričam :D

@plavousrcu

Ne može u našoj ligi nijedan igrač praviti veliku razliku, da Messija dovedeš neće je napraviti.
Mogu se sloziti. Pitanje je samo sto onda placati toliko igrace?
To je opet skroz druga priča o platama igrača u našem fudbalu, realno su preplaćeni i to većina njih masno preplaćeni za kvalitet koji pokazuju.

Ponavljam, ne samo igrači Želje, nego svi igrači koji igraju ovu našu ligu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 20 maj 2018, 13:15

Virtu4l je napisao/la:
On vrijedi toliko, ali nije on kriv što mu se izmišlja pozicija.
Igro je na prirodnoj poziciji protiv krupe, zrinjskog, sirokog, i sta je pokazo? Nista, promasaj veliki

Moram reci da se juce vidjelo da je fizicka sprema igraca nikakva, vidjela se ogromna razlika izmedju nas i pitara u tom segmentu, pola ekipe nam grcevi uhvatili u 70 minuti, izlazi Zeric i govori Adzemu :nisam mogo vise. Ne mogu vjerovat da ovakvu muku mucimo za fizickom spremom zadnjih godina.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 20 maj 2018, 13:24

Pa smijali ste se Slavku i njegovim pripremama, sad eto ispade Slavko bolji od Čovića.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 20 maj 2018, 13:35

Raonffa je napisao/la:Pa smijali ste se Slavku i njegovim pripremama, sad eto ispade Slavko bolji od Čovića.
Nije ni Slavko nista bolji, isti je to nivo, sjeti se pada i prosle godine, ista situacija kao sada
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 20 maj 2018, 13:38

Raonffa je napisao/la: Ne može u našoj ligi nijedan igrač praviti veliku razliku, da Messija dovedeš neće je napraviti.
Nije istina drug.Najkonkretniji primjer,jucerasnja utamica,Ahmetovic.Bez njega sarajevo je skoro pa bezopasno.Za mene jedan od najboljih napadac plbih ikad.
💩💩

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 20 maj 2018, 13:41

irfo je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Pa smijali ste se Slavku i njegovim pripremama, sad eto ispade Slavko bolji od Čovića.
Nije ni Slavko nista bolji, isti je to nivo, sjeti se pada i prosle godine, ista situacija kao sada
Al' se jesenas pričalo kako je taj Čović 'svemirac' za Petrovića, a na krajo ispade isto.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 20 maj 2018, 14:13

Memijini vode, ulaze u prvu ligu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
arelinho
Postovi: 16427
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la arelinho » 20 maj 2018, 14:25

Virtu4l je napisao/la:Memijini vode, ulaze u prvu ligu.
Da hoće Esbjerg povesti u prvom poluvremenu. :mrgreen:

Avatar
edinedin
Postovi: 404
Pridružen/a: 28 apr 2010, 10:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la edinedin » 20 maj 2018, 16:10

Ma nek smo jufkice satrali pa ga .ebi....nije šala 3 puta...
Jer si JEDAN JEDINI...........

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 20 maj 2018, 17:22

Ako vec zeli da ide prodati Zakarica. Ostatak ekipe sacuvati s tim sto jednog stranca moras pustit.

Mi jednostavno nemamo prostora a niti znanja za napraviti bolju ekipu od ove. U tom slucaju logicniji potez jeste ostaviti ovu ekipu na okupu s istim trenerom, a pokusati naci tri igraca koja su bolja od trenutnih. Licno sam stav da nasi to u klubu ne mogu, jer nemaju nikog koje strucan za tako nesto osim gosp. Misimovica koji je zaista pogodio s Zaimovicem i Vranjesem.

Salu na stranu, iduci sezonu kao sto rekoh ici na uigranost ekipe, mozda to donese neke bolje rezultate.
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Alipasino
Postovi: 7888
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 20 maj 2018, 17:39

Strpite se jos,kad nemognete pravac hala,ja kolko sam trpio hemroide dobio.

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1327
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 20 maj 2018, 17:43

Ne mogu nigdje da nadjem hoce li se raditi i kvalitetna drenaza travnjaka ili ce jednostavno skloniti staru travu postaviti grijace, novi travnjak i to je to??
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 20 maj 2018, 17:59

Sve novo od temelja, cjevi - odvodi, drenaza,..itd. zajedno sa grijacima, na vrhu vrhunska trava. ;)

Okolo ce biti hibri trava u boji kao na onoj prezentaciji.
- Zeljeznicar -

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1327
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 20 maj 2018, 18:22

Zenzo je napisao/la:Sve novo od temelja, cjevi - odvodi, drenaza,..itd. zajedno sa grijacima, na vrhu vrhunska trava. ;)

Okolo ce biti hibri trava u boji kao na onoj prezentaciji.
Danke
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 20 maj 2018, 18:24

Zenzo je napisao/la:Sve novo od temelja, cjevi - odvodi, drenaza,..itd. zajedno sa grijacima, na vrhu vrhunska trava. ;)

Okolo ce biti hibri trava u boji kao na onoj prezentaciji.
Nece hibrid okolo biti, vec umjetna trava
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 20 maj 2018, 18:35

Goosman je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Ne može u našoj ligi nijedan igrač praviti veliku razliku, da Messija dovedeš neće je napraviti.
Nije istina drug.Najkonkretniji primjer,jucerasnja utamica,Ahmetovic.Bez njega sarajevo je skoro pa bezopasno.Za mene jedan od najboljih napadac plbih ikad.
Govorimo o velikoj razlici, Ahmetović je dobar napadač al' nikakva prekaljena klasa. Da jeste, ne bi Sarajevu izlazak u Europu (u ovakvoj konkurenciji) bio upitan do zadnjeg kola.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 20 maj 2018, 18:45

Raonffa je napisao/la:
Goosman je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Ne može u našoj ligi nijedan igrač praviti veliku razliku, da Messija dovedeš neće je napraviti.
Nije istina drug.Najkonkretniji primjer,jucerasnja utamica,Ahmetovic.Bez njega sarajevo je skoro pa bezopasno.Za mene jedan od najboljih napadac plbih ikad.
Govorimo o velikoj razlici, Ahmetović je dobar napadač al' nikakva prekaljena klasa. Da jeste, ne bi Sarajevu izlazak u Europu (u ovakvoj konkurenciji) bio upitan do zadnjeg kola.
Mi trebamo ganjati takav tip napadaca, neki target man, to perfektno odgovara nasem stilu igre
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 20 maj 2018, 18:49

irfo je napisao/la: Mi trebamo ganjati takav tip napadaca, neki target man, to perfektno odgovara nasem stilu igre
Vratiti Adilovića :kafa:

Ne vjerujem da će Vojo ići negdje, nek' ostane prva opcija u napadu, nemam ništa protiv.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 20 maj 2018, 18:58

Zakaric ide sigurno, Veca i mali Saban su u izlogu pa cemo vidjeti, Stojan i Blagojevic pregovarat ce se o produzenju. Mehremic do kada ima ugovor, Crnov bivsi, Projic ???.

Neko napisa jucer da nasi navodno zele Beseirevica.
- Zeljeznicar -

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Aduka87 i 24 gosta.