NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Marsal
Postovi: 22609
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 21 maj 2018, 08:13

S-Y-L-A-R je napisao/la:
Marsal je napisao/la:A mislio sam da smo dno dotakli kad smo za juniore posuđivali dresove od Borca tetovskog :rol:
Tu i jest' nastao problem, bilo ih stid tražiti i stadion od Borca nakon dresova pa išli u "neprovjerenu" Nemilu :rol:
Ovaj je i u gorem stanju od nemilskog, pasu ovce na njemu i roštilja omladina.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
jagamu
Postovi: 1262
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 21 maj 2018, 08:20

Przunjer je napisao/la:Daš frajeru 5 argumenata zašto nismo sposobni ništa drugo sem pametovat i da s ne možemo ništa mijenjat dok ne promijenimo mentalitet, on odgovori "sve ja to znam, sve je meni jasno, al ima li ko kakav konkretan prijedlog".

:rol:

Odustajem.
Sve ja to znam, ali jesi ti svjestan covjece jesil :lol:
moSa likCe

Avatar
samocelik
Postovi: 5947
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 21 maj 2018, 08:33

avenija je napisao/la:Ovom Pezeru Celik je preokrenuo zivot, sada bi bio sumokradica po Igmanu da mu nije bilo Celika.
Doduse korektan od prvog do zadnjeg dana u Celiku i evo ga prvak i dobro placen za svoj trud.
Pezer je jedan sjajan momak. Ostao sam sa njim i dan danas u kontaktu. Nikad ružne riječi nije rekao kontra Čelika i Zenice. Čak je i on sve ovdje zavolio. Odlazak i igre u Zrinjskom su zaslužni njegovoj posvećenosti ka treninzima. Čelik ga je promovisao i vjerujte zahvalan je svima.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
avenija
Postovi: 13489
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 21 maj 2018, 10:00

BatistutA19 je napisao/la:Ko kome objasnjava ovdje nije niko ni glup ni corav nema potrebe objavnjavat sto svako zna ,nego imal neki se konkretan predlog,sta dalje sto se moze realizovat ..Objanjavanje je sviranje k.urcu i mlacenje prazne slame ..Vama nije jasno da nas nema 2000 pravih Celikovca i to podijeljani
Kakve veze sto nema 2000 pravih zasto koristis tu fudinu suplju pricu?


Siroki nema 500 pravih pa eno ih Evropa i titula svake druge godine, da ne govorim o Mladosti, Gosku, Radniku, Krupi gdje ih nema 200.

Tu pricu Fudinu nema vas 2000 gdje ta ljubav i to prosipaj negdje drugo.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

tale07
Postovi: 1794
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 21 maj 2018, 12:52

Pola miliona je dug Fudbalskom klubu Džaja, koji više ne može da bude odgađan zbog sudske presude.
Ali, nažalost, izgleda da ćemo morati ponovo krenuti iz Prve lige RS-a.

https://www.fak...tor.ba/vijest/borcu-upitna-licenca-ako-se-to-desi-razmiljamo-o-steaju-296646

Moglo bi biti svasta, mada iskreno ne bi volio da se ovo desi. I volio bih da od iduce sezone ko god ima dug 1KM za tekucu sezonu ne moze dobiti licencu. Pa da se vise stane u kraj marifetlucima koji se izvode.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 21 maj 2018, 12:57

tale07 je napisao/la:Pola miliona je dug Fudbalskom klubu Džaja, koji više ne može da bude odgađan zbog sudske presude.
Ali, nažalost, izgleda da ćemo morati ponovo krenuti iz Prve lige RS-a.

https://www.fak...tor.ba/vijest/borcu-upitna-licenca-ako-se-to-desi-razmiljamo-o-steaju-296646

Moglo bi biti svasta, mada iskreno ne bi volio da se ovo desi. I volio bih da od iduce sezone ko god ima dug 1KM za tekucu sezonu ne moze dobiti licencu. Pa da se vise stane u kraj marifetlucima koji se izvode.
Pitanje je kolko mi dugujemo da bi dobili licencu a Borac i ostali neka se brinu o svojim dugovima nismo zasluzili da igramo premijer ligu

Avatar
avenija
Postovi: 13489
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 21 maj 2018, 12:57

tale07 je napisao/la:Pola miliona je dug Fudbalskom klubu Džaja, koji više ne može da bude odgađan zbog sudske presude.
Ali, nažalost, izgleda da ćemo morati ponovo krenuti iz Prve lige RS-a.

https://www.fak...tor.ba/vijest/borcu-upitna-licenca-ako-se-to-desi-razmiljamo-o-steaju-296646

Moglo bi biti svasta, mada iskreno ne bi volio da se ovo desi. I volio bih da od iduce sezone ko god ima dug 1KM za tekucu sezonu ne moze dobiti licencu. Pa da se vise stane u kraj marifetlucima koji se izvode.
Kakve veze kad ni nasi idioti nisu obezbjedili licencu, oni ne mogu teren obezbjedit za juniore ustvari :thumbup:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 21 maj 2018, 13:03

avenija je napisao/la:
tale07 je napisao/la:Pola miliona je dug Fudbalskom klubu Džaja, koji više ne može da bude odgađan zbog sudske presude.
Ali, nažalost, izgleda da ćemo morati ponovo krenuti iz Prve lige RS-a.

https://www.fak...tor.ba/vijest/borcu-upitna-licenca-ako-se-to-desi-razmiljamo-o-steaju-296646

Moglo bi biti svasta, mada iskreno ne bi volio da se ovo desi. I volio bih da od iduce sezone ko god ima dug 1KM za tekucu sezonu ne moze dobiti licencu. Pa da se vise stane u kraj marifetlucima koji se izvode.
Kakve veze kad ni nasi idioti nisu obezbjedili licencu, oni ne mogu teren obezbjedit za juniore ustvari :thumbup:
Avenija brate ako mi u Zenici nemamo terene onda ih niko nema ali jbg previse se igraju sa Celikom

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 21 maj 2018, 13:16

Velike su mogucnosti da cemo opstati, al ne bi volio da se ovo desi.
Pitanje da li cemo mi dobiti licencu !?
Brzo ce cetvrtak :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
avenija
Postovi: 13489
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 21 maj 2018, 13:24

samoposteno je napisao/la:
avenija je napisao/la:
tale07 je napisao/la:Pola miliona je dug Fudbalskom klubu Džaja, koji više ne može da bude odgađan zbog sudske presude.
Ali, nažalost, izgleda da ćemo morati ponovo krenuti iz Prve lige RS-a.

https://www.fak...tor.ba/vijest/borcu-upitna-licenca-ako-se-to-desi-razmiljamo-o-steaju-296646

Moglo bi biti svasta, mada iskreno ne bi volio da se ovo desi. I volio bih da od iduce sezone ko god ima dug 1KM za tekucu sezonu ne moze dobiti licencu. Pa da se vise stane u kraj marifetlucima koji se izvode.
Kakve veze kad ni nasi idioti nisu obezbjedili licencu, oni ne mogu teren obezbjedit za juniore ustvari :thumbup:
Avenija brate ako mi u Zenici nemamo terene onda ih niko nema ali jbg previse se igraju sa Celikom
pa u tome i jest fora, sve imamo ali smo nesposobni
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 21 maj 2018, 13:42

Dali je igdje izbaceno koliko nas duga djeli za dobijanje licence i kome

Avatar
Sagittarius1945
Postovi: 45
Pridružen/a: 15 maj 2017, 13:05
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Sagittarius1945 » 21 maj 2018, 13:46

samoposteno je napisao/la:Dali je igdje izbaceno koliko nas duga djeli za dobijanje licence i kome

Čelike je prije 3-4 dana riješio dugove , licenca je tu.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 21 maj 2018, 13:49

Sagittarius1945 je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:Dali je igdje izbaceno koliko nas duga djeli za dobijanje licence i kome

Čelike je prije 3-4 dana riješio dugove , licenca je tu.
Jel to objavila zvanicna stranica ili si saznao od ljudi u klubu ako nije tajna

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 21 maj 2018, 15:31

BatistutA19 je napisao/la:
Przunjer je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:PRZUNJER drug ne znam tacno koliko je grad dao al dao je mislim oko 350 000 za polusezonu .koliko je se naslo ne znam
Znam da ne znaš... al znaš ispalit da je Grad dao sve.

Ne znaš ni koliko je turski krimos dao i je li išta dao, al ćeš ga navest kao "opciju" uz koju se možemo nadat da će nas vratit u Premijer ligu jer kao on ipak vrti nekom lovom...

I potenciraš tu priču s novcem kao da je ona u ovom svemu presudna i kao da bi ga iko normalan ulagao u udruženje građana, a zapravo je ključ u političkoj volji, odnosno u nama koji nemamo karaktera, mentaliteta, muda i mozga da je promijenimo.

I baš zato se i može samo pametovat jer ova kasaba za više od toga nije sposobna. Odnosno jest, do trenutka dok neko ne spomene milione. Tad se šire zjenice, pada se u ekstazu, svršava se na Ligu prvaka, slažu se taktike i formacije, zaboravlja se na ideale, padaju maske, prave se talovi, likovi s osnovnom školom komentarišu modele investiranja i preoblikovanja kluba, oni koji vide dalje od šuplje priče o milionima se proglašavaju dušmanima, itd.

Zdrav klub ćemo imat kad se promijeni politička volja. Za promjenu političke volje, trebamo promijenit kmetski mentalitet.

Do tad za Čelik nema rješenja, pogotovo u "nekom s novcem" - bio to Aydin, Bolić ili NGG.
s
Sve ti to pises pogresnim ljudima sve ja to znam i sve se ja to slazem sa tobom al da je normalno sve al covjece NAS NEMA CELIKOVACA U ZENICI 2000 pravih zenicana kako ti to nije jasno vise ..Jesil ti svijestan da nas nema i jesil ti svijestan i ovo malo sto nas ima mi smo podijeljeni i ti volis Celik npr i voli ga i Zuban i Sejo i Benjo al ti na jednu stranu ovaj na drugu obvaj na trecu ..Sve dok ne budemo imali jedan stav ko sto smo ga imali pred Zrinjski jbavat ce nas ko kako hoce i mislim nakon Zrinjskog smo bitku izhubili jer smo se tad rasuli i podijelili...
Ovog sto pise za bota dabogda imo koristi od Fude ko sto ja imam hahhahah ..salim se nisam ja dusman.Ne bi ti pozelio nikad to :)
Vjecni konformista. :lol:

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 21 maj 2018, 16:17

E tako obriso sam 3 posta djaba se smarat ovi se prepametni al samo na tastaturi nek masta ko sta hoce......LJUBAV TEOTRETSKI LEPO ZVUCI A MALCICE JE TO DRUKCIJE U PRAKSI............RIBLJA CORBA ...............................CELIK IZNAD SVIH

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 21 maj 2018, 16:47

Ocekujem GhostRecona koji ce velicati doFua sa rijecima da je ovaj obecao opstanak ako se fakat ovo desi Borcu, mada cisto sumnjam :D
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 21 maj 2018, 17:29

avenija je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Ko kome objasnjava ovdje nije niko ni glup ni corav nema potrebe objavnjavat sto svako zna ,nego imal neki se konkretan predlog,sta dalje sto se moze realizovat ..Objanjavanje je sviranje k.urcu i mlacenje prazne slame ..Vama nije jasno da nas nema 2000 pravih Celikovca i to podijeljani
Kakve veze sto nema 2000 pravih zasto koristis tu fudinu suplju pricu?


Siroki nema 500 pravih pa eno ih Evropa i titula svake druge godine, da ne govorim o Mladosti, Gosku, Radniku, Krupi gdje ih nema 200.

Tu pricu Fudinu nema vas 2000 gdje ta ljubav i to prosipaj negdje drugo.
Moram ti replicirat pa u tom je poenta covjece jbo te Fudo a ti Fudu,nemoj mene vezat sa rijec Fudo jer mi se gadi taj covjek ..Iza Sirokog grad stoji cijeli i politika taman da ih ima 5 navijaca grad zeli jak Siroki HDZ zeli jak Siroki ,,,a kod nas je kontra iza Celika ne stoji grad,ne stoji politika,zato masu moras imat ljudi da izvrsis jak pritisak da pocnu razmisljat o Celiku al nema ko izvrsit taj pritisaktj nije imo ko izvrsit taj konacni pritisak.Ti bi htio jak Celik al sm ne znas kako to da se izvede u trenutnom stanju.

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 21 maj 2018, 17:31

BatistutA19 je napisao/la:
avenija je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Ko kome objasnjava ovdje nije niko ni glup ni corav nema potrebe objavnjavat sto svako zna ,nego imal neki se konkretan predlog,sta dalje sto se moze realizovat ..Objanjavanje je sviranje k.urcu i mlacenje prazne slame ..Vama nije jasno da nas nema 2000 pravih Celikovca i to podijeljani
Kakve veze sto nema 2000 pravih zasto koristis tu fudinu suplju pricu?


Siroki nema 500 pravih pa eno ih Evropa i titula svake druge godine, da ne govorim o Mladosti, Gosku, Radniku, Krupi gdje ih nema 200.

Tu pricu Fudinu nema vas 2000 gdje ta ljubav i to prosipaj negdje drugo.
Moram ti replicirat pa u tom je poenta covjece jbo te Fudo a ti Fudu,nemoj mene vezat sa rijec Fudo jer mi se gadi taj covjek ..Iza Sirokog grad stoji cijeli i politika taman da ih ima 5 navijaca grad zeli jak Siroki HDZ zeli jak Siroki ,,,a kod nas je kontra iza Celika ne stoji grad,ne stoji politika,zato masu moras imat ljudi da izvrsis jak pritisak da pocnu razmisljat o Celiku al nema ko izvrsit taj pritisaktj nije imo ko izvrsit taj konacni pritisak.Ti bi htio jak Celik al sm ne znas kako to da se izvede u trenutnom stanju.
Kako kod nas ne stoji grad, pa ko je doveo Turke, sam si vise puta rekao da su nam oni jedini spas :D
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 21 maj 2018, 17:40

Ovo sa Borcem je zalosno i zao mi tog kluba i ja ne bi volio da ne dobiju licencu i da na taj nacin mi ostanemo u ligi al et veliki dug a mora se uplatit ..Kako ce nac ja ne znam i volio bi da nadju i da ne idu u stecaj a mi gdje smo zasluzili u cvajtu ...Al ne pitamo se mi ,vidjecemo sta ce bit i ak kojim slucajem ostanemo nismo mi krivi nego Borac,niko nikom nije kriv ni drugi kljubovi ni gradovi ni savez.

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 21 maj 2018, 17:41

BatistutA19 je napisao/la:Ovo sa Borcem je zalosno i zao mi tog kluba i ja ne bi volio da ne dobiju licencu i da na taj nacin mi ostanemo u ligi al et veliki dug a mora se uplatit ..Kako ce nac ja ne znam i volio bi da nadju i da ne idu u stecaj a mi gdje smo zasluzili u cvajtu ...Al ne pitamo se mi ,vidjecemo sta ce bit i ak kojim slucajem ostanemo nismo mi krivi nego Borac,niko nikom nije kriv ni drugi kljubovi ni gradovi ni savez.
Ma ono je montiran tekst, kakav opstanak, kakvi bakraci :D
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: aeroms33, Amazon [Bot] i 8 gostiju.