Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la Barbarossa » 21 maj 2018, 15:53

Kladionice; Brazil je prvi favorit

Ja:

slika
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la rope11 » 21 maj 2018, 15:57

španija, njemačka, brazil... otprilike se tu krije osvajač i otprilike tim redoslijedom, ne vidim ko bi drugi mogao pomrsiti račune.


francuzi imaju beton ekipu ali sa onim balvanom od trenera nema od njih ništa.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Rajaz
Postovi: 13319
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la Rajaz » 21 maj 2018, 16:09

Kroos MVP prvenstva,

samo da najavim :kava

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54240
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la MortemHz » 21 maj 2018, 16:27

Njemačka pa Francuska po meni.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la Drape » 21 maj 2018, 16:28

Ne znam šta svi vide u ovom Brazilu. Jaki su, ali kakve su oni ekipe znali sastaviti kroz historiju, ova čak djeluje i siromašno.

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la Reds1234 » 21 maj 2018, 17:26

Takoder ne vidim nista toliko impresivno u Brazilu.U vezi su kvalitetom poprilicno tanki posebno ako ih usporedimo na najboljim ekipama.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la IlCapitano » 21 maj 2018, 18:43

slika
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la leorey » 21 maj 2018, 18:45

Drape je napisao/la:Ne znam šta svi vide u ovom Brazilu. Jaki su, ali kakve su oni ekipe znali sastaviti kroz historiju, ova čak djeluje i siromašno.
Pa nista, Brazil je uvijek Brazil i po meni nista nisu posebno kad poredis sa nekim generacijama. Pa ljudi nisu od 2002 godine ni igrali finale a svako SP favoriti. Ja dajem ruku da nece dalje od polufinala.

Ima sigurno kvalitetnijih reprezentacija koji imaju mnogo siri kadar od njih.

EDIT: Jao pozvao panja Higuaina a nije Icardija opet :facepalm:
27.10.2020

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 maj 2018, 18:49

leorey je napisao/la:
EDIT: Jao pozvao panja Higuaina a nije Icardija opet :facepalm:
Pa Icardi je jedino bolji igrac po tome sto zabija vise golova u ekipi koja se ne bori za trofeje. Higuain radi sve ostalo, ako mu das zadatak da radi za ekipu on to moze, ako mu das zadatak da zabija zabijati ce. U Napoliju je imao ulogu da puni mreze, u Juventusu je stavio sebe ispod ekipe. On obavlja dosta posla koji se slabo vidi, u biti je za ovo u Juventusu bespotrebno popljuvan jer obavlja niz zadataka koje drugi napadaci uopste ne bi mogli ispuniti.

Uostalom napadaci njima nisu nikakav problem, problem je ono iza njih. Messi i drustvo nece imati lopti jer sredina nece protiv jacih ekipa moci da prevagne, odbrana isto nije jaka da se odbrani, golman je cirkus.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 21 maj 2018, 18:51, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la leorey » 21 maj 2018, 18:51

tuzlak1987 je napisao/la:
leorey je napisao/la:
EDIT: Jao pozvao panja Higuaina a nije Icardija opet :facepalm:
Pa Icardi je jedino bolji igrac po tome sto zabija vise golova u ekipi koja se ne bori za trofeje. Higuain radi sve ostalo, ako mu das zadatak da radi za ekipu on to moze, ako mu das zadatak da zabija zabijati ce. U Napoliju je imao ulogu da puni mreze, u Juventusu je stavio sebe ispod ekipe. On obavlja dosta posla koji se slabo vidi, u biti je za ovo u Juventusu bespotrebno popljuvan jer obavlja niz zadataka koje drugi napadaci uopste ne bi mogli ispuniti.
Ali, Higuain je choker obicni. Licno ih je zayebao za 3 finala jer ekipa fkt nije lose stajala niti u jednom. Cak su bili nadigrali Njemacku, stvorili su vise prilika i panj se izmasi onako.

Ako nista, Icardi ima solidnu statistiku i zasluzio je poziv.
27.10.2020

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 maj 2018, 18:53

leorey je napisao/la: Ali, Higuain je choker obicni. Licno ih je zayebao za 3 finala jer ekipa fkt nije lose stajala niti u jednom. Cak su bili nadigrali Njemacku, stvorili su vise prilika i panj se izmasi onako.

Ako nista, Icardi ima solidnu statistiku i zasluzio je poziv.
I ovaj drugi je isti, promasiti ce sa 2 metra prazan gol, a onda zabiti odlican..

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la leorey » 21 maj 2018, 18:58

tuzlak1987 je napisao/la:
leorey je napisao/la: Ali, Higuain je choker obicni. Licno ih je zayebao za 3 finala jer ekipa fkt nije lose stajala niti u jednom. Cak su bili nadigrali Njemacku, stvorili su vise prilika i panj se izmasi onako.

Ako nista, Icardi ima solidnu statistiku i zasluzio je poziv.
I ovaj drugi je isti, promasiti ce sa 2 metra prazan gol, a onda zabiti odlican..
Ne znam, bar je red da se nesto mijenja. Da se proba sa novim, mladjim igracem majka mu stara. Zar ocekuju da ce biti prvaci svijeta sa istim luzerima od prije 4 godine? Daj Boze, ali tesko.
27.10.2020

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 maj 2018, 19:00

Reds1234 je napisao/la:Takoder ne vidim nista toliko impresivno u Brazilu.U vezi su kvalitetom poprilicno tanki posebno ako ih usporedimo na najboljim ekipama.
Dobro im je sve osim ona tri u vezi, kada nalete na Spaniju/Njemacku ta sredina ce biti rastavljena. Tu im treba jedan igrac koji bas odskace kvalitetom, a nemaju ga.

leorey je napisao/la: Ne znam, bar je red da se nesto mijenja. Da se proba sa novim, mladjim igracem majka mu stara. Zar ocekuju da ce biti prvaci svijeta sa istim luzerima od prije 4 godine? Daj Boze, ali tesko.
Realno zvao bih ga i ja pa neka bude 5 napadaca u rosteru, ali opet od tih 5 ce 2 sjediti na klupi i biti tu onako. Nema mjesta da svi igraju. A osim napada svaka linija je losija. Oni svakako nisu favoriti po ekipi vec samo zbog Messija jer Messi je Messi. Ali sve ostalo zavisi od toga koliko trener moze dobro posloziti i izvuci iz limitiranih igraca. Od svih favorita mi se najmanje dopada njihova odbrana i veza. Bolja bi ekipa bila Hrvatska da Messija ima uz one svoje igrace :D Mada nije iskljuceno ni da Hrvatska u duelu sa njima ima 50-50 sanse, sto da ne.
Mogu samo sjesti i plakati sto sada uz Messija nemaju kvalitetne igrace kao Zanetti, Samuel, Veron, Simeone..Oni sada da imaju nekog Riquelmea bio bi im zlatan, a napadaca im ne treba

Avatar
TonySosa
Postovi: 7203
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la TonySosa » 21 maj 2018, 19:11

Kako ce vas Kazo i Paulinho demantovati, to nisu istine. Ne mora vezni red služiti samo za kreaciju.
Kod Brazila Marcelo i Neymar su glavni kreatori, samo ce biti mali problem što nema Dani Alvesa.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la Barbarossa » 21 maj 2018, 19:13

Argentina bi bez Mesija bila bolja
Ali i sa njim nisu top 6 rep. svijeta. Golemo nahajpana ekipa koja se samo igrom slucaja nasla u finalu prije 4 godine.
Ispadaju u 1/4 ovo ljeto
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la leorey » 21 maj 2018, 19:22

tuzlak1987 je napisao/la:
Reds1234 je napisao/la:Takoder ne vidim nista toliko impresivno u Brazilu.U vezi su kvalitetom poprilicno tanki posebno ako ih usporedimo na najboljim ekipama.
Dobro im je sve osim ona tri u vezi, kada nalete na Spaniju/Njemacku ta sredina ce biti rastavljena. Tu im treba jedan igrac koji bas odskace kvalitetom, a nemaju ga.

leorey je napisao/la: Ne znam, bar je red da se nesto mijenja. Da se proba sa novim, mladjim igracem majka mu stara. Zar ocekuju da ce biti prvaci svijeta sa istim luzerima od prije 4 godine? Daj Boze, ali tesko.
Realno zvao bih ga i ja pa neka bude 5 napadaca u rosteru, ali opet od tih 5 ce 2 sjediti na klupi i biti tu onako. Nema mjesta da svi igraju. A osim napada svaka linija je losija. Oni svakako nisu favoriti po ekipi vec samo zbog Messija jer Messi je Messi. Ali sve ostalo zavisi od toga koliko trener moze dobro posloziti i izvuci iz limitiranih igraca. Od svih favorita mi se najmanje dopada njihova odbrana i veza. Bolja bi ekipa bila Hrvatska da Messija ima uz one svoje igrace :D Mada nije iskljuceno ni da Hrvatska u duelu sa njima ima 50-50 sanse, sto da ne.
Mogu samo sjesti i plakati sto sada uz Messija nemaju kvalitetne igrace kao Zanetti, Samuel, Veron, Simeone..Oni sada da imaju nekog Riquelmea bio bi im zlatan, a napadaca im ne treba
Pa ako ih trener poslozi sve je moguce. I puno slabije ekipe imaju priliku da dodju do finala, zasto ne bi jedna Argentina mogla. Argentina je uvijek Argentina, taman pioniri za nju igrali.

Evo proslo prvenstvo fino ih poslozio trener, 9 igraca igralo odbranu, kad su svi ocekivali da ih razbije Njemacka, ovi ih jos nadigrali. Tako da nikad ne znas.

Argentina ce na ovo SP otici kao viceprvak svijeta i dvostruki viceprvak kontinenta. Ne bi ih trebalo toliko podcijeniti.
27.10.2020

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la rope11 » 21 maj 2018, 19:35

bez messija ne bi ni otišli na SP.

mesi je mesi, ako bude na svom nivou samo ih on može pogurati maksimum do polufinala ako im žrijeb bude bude išao na ruku ali dalje od toga ne može jer su im bekovi i veza užas.
ovaj napadački potecijal je nestvaran, ali tako djeluju neuštimano, neuigrano, bez hemije da sami sebe sputavaju. :?


brazil jeste treći, četvrti favorit za osvajanje, dobra odbrana i napad, a u sredini recimo kutinjo, casemiro i ne znam, neka bude fernandinho ili paulinho... osjetna razlika između njih i ostatka tima, ali nije baš toliko strašno :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 21 maj 2018, 19:39

Previše se podcjenjuju Kazo, Fernandinho, Coutinho i ostali. Trenutno imaju problem samo na desnom beku, a i to samo zato što se Dani povrijedio. Biglia, Banega, Lo celso se guraju među favorite a kod Brazila je loš vezni red, svašta...
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Rajaz
Postovi: 13319
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la Rajaz » 21 maj 2018, 19:50

IlCapitano je napisao/la:slika
Treći najbolji pivot planete otpao da bi Mascherano i Biglia vodili orkestar slika

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la Reds1234 » 21 maj 2018, 19:53

Rajaz je napisao/la:
IlCapitano je napisao/la:slika
Treći najbolji pivot planete otpao da bi Mascherano i Biglia vodili orkestar slika
A to je?

Odgovori

Natrag na “Aktuelnosti”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.