BiH tenis

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Koji ranking očekujete naših na kraju 2018?

Anketa je završila: 31 dec 2017, 18:05.

Damir ulazi u TOP 20
14
16%
Damir će ostati između 30. i 50. pozicije
11
13%
Mirza ulazi u TOP 100
10
12%
Mirza će biti oko 120. pozicije
11
13%
Aldin ulazi u TOP 150
8
9%
Aldin ispada iz TOP 200
10
12%
Tomo ulazi u TOP 200
9
11%
Tomo ostaje oko 250. pozicije
12
14%
 
Ukupno glasova: 85

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 21 maj 2018, 14:19

forgempp je napisao/la:@samozdravlje, sta dodjes Mirzi? Amidža, dajdža, babo, tetak ? hahahah :D
Samo da te podsjetim prijatelju kako si me karakterisao. :thumbup:
Pozdrav za tebe, ziv mi i zdrav bio. :tokralju:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
bhsport
Postovi: 11287
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la bhsport » 21 maj 2018, 14:29

Samozdravlje je napisao/la:
forgempp je napisao/la:Ma za oko pola godina Mirza je prvi reket BiH. (Damir vjerovatno nece odbraniti sa ovakvim pristupom prije svega (storiji na instagramu i opijanja)) Mirza na sljaci bolje rezultate pravi od Dzumhura te poslije ide period godine koji on izuzetno moze iskoristiti (trava i hard), a i znatno manje bodova brani.
Hvala Bogu da se na ovom nivou raspravlja o nasa dva bisera bh tenisa

-MENI SU OBA PODJEDNAKO DRAGI(u ovom trenutku mozda 50,1:49,9 % za Mirzu)
-BITNO JE DA No2 BUDE STO BOLJE PLASIRAN NA ATP-LISTI
-DA BI SE TO DESILO DAMIR BI TREBAO IZGUBITI 500 b. ,A MIRZA OSVOJITI 400+(moguce upravo za nekih 6 mj. kako kazes,ali Damir se pita ,podcjenjujete njegovu formu i rezultate.Na Mastersu u 2.kolu sigurno slijedi TOP20,to nije ATP250)
-BILO BI OK DA MIRZA MOZE RECI DJECI I UNUCIMA DA JE BIO REKET No1 U BiH(bar u nekom trenutku,bilo bi pravedno)
-NO NIKAKO NE SMIJEMO ZABORAVITI DA JE MIRDA ZIVA LEGENDA BH SPORTA
-SVE MI OVO DAJE NADU DA BI MOGLO BITI JOS ATP TITULA I TO DO KRAJA GODINE :bih:
Mirza je bio prvi teket BiH, bio je i Setkic jedno vrijeme.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 21 maj 2018, 14:35

bhsport je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:
forgempp je napisao/la:Ma za oko pola godina Mirza je prvi reket BiH. (Damir vjerovatno nece odbraniti sa ovakvim pristupom prije svega (storiji na instagramu i opijanja)) Mirza na sljaci bolje rezultate pravi od Dzumhura te poslije ide period godine koji on izuzetno moze iskoristiti (trava i hard), a i znatno manje bodova brani.
Hvala Bogu da se na ovom nivou raspravlja o nasa dva bisera bh tenisa

-MENI SU OBA PODJEDNAKO DRAGI(u ovom trenutku mozda 50,1:49,9 % za Mirzu)
-BITNO JE DA No2 BUDE STO BOLJE PLASIRAN NA ATP-LISTI
-DA BI SE TO DESILO DAMIR BI TREBAO IZGUBITI 500 b. ,A MIRZA OSVOJITI 400+(moguce upravo za nekih 6 mj. kako kazes,ali Damir se pita ,podcjenjujete njegovu formu i rezultate.Na Mastersu u 2.kolu sigurno slijedi TOP20,to nije ATP250)
-BILO BI OK DA MIRZA MOZE RECI DJECI I UNUCIMA DA JE BIO REKET No1 U BiH(bar u nekom trenutku,bilo bi pravedno)
-NO NIKAKO NE SMIJEMO ZABORAVITI DA JE MIRDA ZIVA LEGENDA BH SPORTA
-SVE MI OVO DAJE NADU DA BI MOGLO BITI JOS ATP TITULA I TO DO KRAJA GODINE :bih:
Mirza je bio prvi teket BiH, bio je i Setkic jedno vrijeme.
Salis se znam , naravno da mislim na TOP100 ,u tom rankingu je ozbiljan tenis, to vjerovatno i ti mislis.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

oldtown1990
Postovi: 1067
Pridružen/a: 09 nov 2014, 19:07
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la oldtown1990 » 21 maj 2018, 22:47

Mirza prekosutra igra mec 2.kola dok Aldin sutra igra 1.kolo dubla a prekosutra 1.kolo singla u Engleskoj.

Avatar
forgempp
Postovi: 6553
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la forgempp » 21 maj 2018, 23:10

@samozdravlje, stariji si pa necu da lazes, malo ono maslaš. Voliš ti više Mirzu, od tvojih cirka 600 postova, 450 je sigurno za Mirzu. Takodjer si ozivio odavno izumrlu temu Mirza Basic. Tako da nemoj te price da podjednako volis, nije sramota ahhahah :thumbup:
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la jestamaji » 21 maj 2018, 23:46

to je očigledno ... ali nije to sad ništa loše

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16619
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la ronaldo99 » 22 maj 2018, 00:06

Da hoce Mirza dobiti ovog Tenisa pa onda vjerobatno na megdan Fabiu,a njega moze dobiti jer vjerujem da ce Fabio biti u nekoj dubiozi razmislajce o roland garosu :)

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 maj 2018, 00:28

forgempp je napisao/la:@samozdravlje, stariji si pa necu da lazes, malo ono maslaš. Voliš ti više Mirzu, od tvojih cirka 600 postova, 450 je sigurno za Mirzu. Takodjer si ozivio odavno izumrlu temu Mirza Basic. Tako da nemoj te price da podjednako volis, nije sramota ahhahah :thumbup:
@forgempp pusti bar pokoju"maslazu" da prodje.Zaista ne znam.Kad spomenes Damira "ustati i spomenuti".Njegov uspon kao da je po onim americkim srceparajucim scenarijima(prelazak mosta Bras i Jedin.-u majcinom stomaku,rodjenje u granatiranoj bolnici,roditelji fin. lose stojeci,djecak 5 god."reket veci od njega,ucestvuje na OI-sa jarano Mirzom-i tu simbolika, pa tek onda 2 ATP-titule,3 mil.$-jos malo,od zivce do pristojnog mladica kad igra sa starijim tenis.,patriota i vrlo pristojan mlad covjek itd...).Kad su me naucili da ovdje tipkam aktuelan bio Mirza Basic.Kakve sve uvrede nisam procitao o Mirzi ,ne kao @babino(samo u toku meca),nego bas neukusne opaske. I onda dodje ta titula u Sofiji(tad i mi postadosmo teniska nacija),stvarno sam drhtao za svaki Mirzin bod da se priblizi GS.Sad aBd evo jos malo i uvezace 4++ GS i biti nagradjen $ . U najkracem tako ih dozivljvam.(molim sredi text,ako ne bude ok). Pozdrav mladicu . :tokralju:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 maj 2018, 00:45

ronaldo99 je napisao/la:Da hoce Mirza dobiti ovog Tenisa pa onda vjerobatno na megdan Fabiu,a njega moze dobiti jer vjerujem da ce Fabio biti u nekoj dubiozi razmislajce o roland garosu :)
Svima je njima u glavi RG(MIrzi,Tennis-u,simpat. Italijanu), vec je ostvario iznenadjenje,pobjeda sutra je za AO "19. Mislim da su njih dvojica gotovo identicni teniseri.Jeste Tennis sad stepenicu vise,ali mi ne znamo koje su mogucnosti novog Mirze BASICA ,nadati se dobrom tenisu,a poslije pobjede(aBd) ni titula me nebi iznenadila. Samo da bude zdrtav i ovo je ok. :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 maj 2018, 00:48

jestamaji je napisao/la:to je očigledno ... ali nije to sad ništa loše
Kako mislis"nije to SAD nista lose" ? Ili mislis da nikad nije bilo "nista lose" :rol:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
forgempp
Postovi: 6553
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la forgempp » 22 maj 2018, 01:28

Nije to nista lose u globalu. Svaki forumaš koji kaže da ih voli podjednako ne govori istinu, kada bi se njih dva sastala svako bi imao malo više simpatija za jednog, neko za drugog. A obojica su sjajna.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

esprit24
Postovi: 5380
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la esprit24 » 22 maj 2018, 01:44

Ja bih prvi lagao kad bih rekao da ih volim podjednako. Pobjedama obojice se radujem podjednako ali kad bi mi neko rekao biraj ja bih izabrao Mirzu. Prije svega jer je mirniji, kulturniji i stalozeniji na terenu. Necu nikad zaboraviti damirovo divljanje protiv sele, gombosa, i ono jednom kad je psovao majku protivniku a msm da se radilo o igracu koji je sa ovih prostora ili vuce korijene sa ovih prostora. Sto se tice Mirze prezivio je gubitak dosta bodova u martu jos da prezivi polufinale moskve i titulu u sofiji i msm sa mu se smjesi 4 do 5 miliona dolara do kraja karijere. Damiru ce biti breme dvije titule iz rusije koje ce tesko odbraniti, a onda slijedi velik pad ako to ne uspije. U svakom slucaju ko sto je pisano da Bog da obojica bili zivi i zdravi inace imam brigu zbog koga ce moj sin ustajati rano ujutro i pratiti ga po agriju, san benedetu, portorozu i ostalim vukojebinama :lol: naravno ako mali bude zaludjen kao ja bh sportistima :kafa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la jestamaji » 22 maj 2018, 08:17

Samozdravlje je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:to je očigledno ... ali nije to sad ništa loše
Kako mislis"nije to SAD nista lose" ? Ili mislis da nikad nije bilo "nista lose" :rol:
ko što reče forgempp, u globalu :mrgreen:

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 maj 2018, 09:13

forgempp je napisao/la:@samozdravlje, stariji si pa necu da lazes, malo ono maslaš. Voliš ti više Mirzu, od tvojih cirka 600 postova, 450 je sigurno za Mirzu. Takodjer si ozivio odavno izumrlu temu Mirza Basic. Tako da nemoj te price da podjednako volis, nije sramota ahhahah :thumbup:
Za to lazes,nema veze raja smo.Za to stariji ti bas zamjeram tek sam usao u sedmu deceniju.Mozda ti ne,ali ostali se svrstavaju po boji ,ja ne.Kad bi me pitao tri najdraza fudbalera u BiH,evo odgovora:
1.Vahidin Musemic , 2.Zelimir Vidovic-Keli ,pa 100 mjesta prazno onda 3.Said Huseinovic.
DRAZI MI JE DZUMHUR DAMIR ZA NIJANSU , ALI SU MI TRENUTNO DRAZE POBJEDE MIRZE BASICA.Mozda malo kontrdiktorno,ali Mirza nekako iznenada se dize u vrh ATP,dodje u situaciju da okruni finom lovom veliki ulozeni trud.Bogami jedinog tako je to sad , za ubuduce ko zna. Zivio mladicu. :thumbup:
Zadnja izmjena: Samozdravlje, dana/u 22 maj 2018, 14:53, ukupno mijenjano 1 put.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la jestamaji » 22 maj 2018, 10:39

za damira se ja ne bojim, ima on nenu koji itekako zna sa parama, a i ušao je u grupu koja momački kasira! jedina je opasnost da mu ih kakva nova napuhana ne izbije iz džepa. za mirzu je sve to još uvijek jako neizvjesno, bilo bi dobro kad bi mogao zaraditi koji milion, vidjećemo!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Virtu4l » 22 maj 2018, 11:45

Damir će do kraja karijere sigurno prebaciti 10 miliona zarade od turnira, ove godine je zaradio nešto više od 400 hiljada USD bez nekog zapaženog rezultata i vjerujem da će ići na milion godišnje. Bitno je samo da prolazi po par kola na slamovima gdje je najveća kinta.

Zaslužio je svaki cent koji zaradi i nadam se da će biti i više nego sam napisao. Ne znam kakvi su im tokovi novca, ali ne vjerujem da će mu zafaliti do kraja života.

Mirza tek sad treba početi da zarađuje ozbiljniju lovu, ove sezone je zaradio trećinu ($205,835 + Geneva) od ukupne cifre u karijeri, a tek je maj mjesec i ima još tri slama ispred sebe samo za ovu godinu, tako da sam siguran da će Mirza na kraju godine prebaciti milion USD.

Znaju odakle dolaze, znaju koliko je to para za mjesto odakle su i ne bi valjalo da rade neke glupe poteze i glume investitore, kabadahije i sve ostalo zbog čega su drugi ostajali kokuzi na kraju.
Evribadi sej Željo
Željoooo

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la HeraklitMracni » 22 maj 2018, 11:59

Pa ovo su u grubo cifre , recimo od svake zarade plati se porez , sad zavisi od drzave do drzave , Njemackoj skoro 50 % u Engleskoj 50 % turskoj malo , rusiji 13 % i td

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Virtu4l » 22 maj 2018, 12:11

To sa porezima je veoma komplikovano, ali nije ni blizu strašno kao što izgleda na prvi pogled.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la jestamaji » 22 maj 2018, 12:20

osim toga nisu to sve pare koje oni zarade, posebno damir. ovo je samo od turnira

momci su u prilici obezbijediti sebi nešto što mi (barem velika većina nas) nije bila u stanju .... elem :thumbup:

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 maj 2018, 14:52

@Uno. molim te ako je izasao nagradni fond za Pariz(ono po kolima),vec odavno ne uspjevam to naci za GS.
Mirza u 2.sedmici RG prijavio Chall. Prostejov . Mislio sam da nece ni pomisliti na Chall. u ovoj god. Jeste 127tE , ali konkurencija ATP250.Ipak vjerujem da nece igrati Chall.,to je vjerovatno prijavio onako kao vadionu , ako ne uspije na sljaci na jacim turnirima.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Odgovori

Natrag na “Tenis BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.