NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

jasminka
Postovi: 165
Pridružen/a: 28 maj 2015, 23:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la jasminka » 23 maj 2018, 13:11

mi jedva ostali :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Mi svake sezone znamo sta i kao cemo da zavrsimo , ne letimo visoko ko neki toboze sampioni :mrgreen:
a na kraju prodaji za sicu i sramoti se i razocarenju nigdje kraja :clap: :urnebes: :urnebes:
A sto se tice ovo mrs i u rupu to tako kazi onome ko te vaspitao ovako fino :mrgreen:

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 23 maj 2018, 14:00

:20 000 km i 6 boba sledece sezone je za vas sica, :rol:
Nasi mjesecni troskovi na igrace su manji od 20 000 km a vi ste kraljevi ove lige, date poturalica za 40 000 milja i morate podudalt azmiru gdje god ga vidite... Mi makar smo jesenji prvaci, igrali najbolji fudbal, al nazalost nema se financija za nesto vise.
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 23 maj 2018, 14:27

Postoji li moderacija na ovom pdfu :crazy:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

jasminka
Postovi: 165
Pridružen/a: 28 maj 2015, 23:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la jasminka » 23 maj 2018, 15:08

crvenobijeli je napisao/la::20 000 km i 6 boba sledece sezone je za vas sica, :rol:
Nasi mjesecni troskovi na igrace su manji od 20 000 km a vi ste kraljevi ove lige, date poturalica za 40 000 milja i morate podudalt azmiru gdje god ga vidite... Mi makar smo jesenji prvaci, igrali najbolji fudbal, al nazalost nema se financija za nesto vise.
Sta reci ,sad niste prodali , sad 20000, sad izgubili juniori , sad dogovoreno :mrgreen: :urnebes: :urnebes:
da vas nema trebalo bi vas izmisliti :mrgreen: :mrgreen:
6 boba nazalost vasu nije u opticaju , kako to ne znas ,a cifra je dosta ,dosta manja , nemoj se dzaba blamirati
i ovo je najbolje sta rece najbolji fudbal igrali :urnebes: :urnebes:
svaka cast iskri 20000 odvojila :urnebes: :urnebes:

Ma vi ste kraljevi samo sto ste se kasno sjetili , nedo bog jos da vam led sljivu ubije , propali ste generalno :urnebes: :urnebes:
Zadnja izmjena: jasminka, dana/u 23 maj 2018, 15:34, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Shorty
Postovi: 83
Pridružen/a: 16 jul 2012, 20:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Shorty » 23 maj 2018, 15:20

Imao sam priliku nedavno lično razgovarati sa par standardnih prvotimaca. Glavni razlog svih ovih dešavanja i problema u klubu jeste uprava odnosno 90% uprave! Konkretno njihovo prsenje,bahatost, izdizanje, ponašanje prema igračima, famozne kazne bez razloga, odbijanja od plate i slično. Otprilike potvrdili su gotovo cjelokupnu priču koju je Čombe cijelo vrijeme pričao, pokazalo se da je to istina, bar velika većina.
Velika većina igrača će nas napustiti, neki su već napustili dok ostali traže angažmane.
Ukratko, loše partije, rezultati = bojkot upravi!
Po informacijama koje sam dobio lično od njih ne sluti na dobro... Neka nam je Bog na pomoći za sljedeću sezonu. :crazy:

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 23 maj 2018, 15:43

jasminka je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la::20 000 km i 6 boba sledece sezone je za vas sica, :rol:
Nasi mjesecni troskovi na igrace su manji od 20 000 km a vi ste kraljevi ove lige, date poturalica za 40 000 milja i morate podudalt azmiru gdje god ga vidite... Mi makar smo jesenji prvaci, igrali najbolji fudbal, al nazalost nema se financija za nesto vise.
Sta reci ,sad niste prodali , sad 20000, sad izgubili juniori , sad dogovoreno :mrgreen: :urnebes: :urnebes:
da vas nema trebalo bi vas izmisliti :mrgreen: :mrgreen:
6 boba nazalost vasu nije u opticaju , kako to ne znas ,a cifra je dosta ,dosta manja , nemoj se dzaba blamirati
i ovo je najbolje sta rece najbolji fudbal igrali :urnebes: :urnebes:
svaka cast iskri 20000 odvojila :urnebes: :urnebes:
Ma vi ste kraljevi samo sto ste se kasno sjetili , nedo bog jos da vam led sljivu ubije , propali ste generalno :urnebes: :urnebes:
Nemam se ba namjeru s balavcem prepirat, ti iz tog sela kod gracanice znad bolje sta se desava u gradaccu,sve sto smo rekli je istina prodali uzeli kess, dogovorili s ljudima sa juniori izadju.sta smo slagali, cujem i u tesnju ste se guzili, samo sto je mrguda guzio a ne vi
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

jasminka
Postovi: 165
Pridružen/a: 28 maj 2015, 23:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la jasminka » 23 maj 2018, 16:13

crvenobijeli je napisao/la: Nemam se ba namjeru s balavcem prepirat, ti iz tog sela kod gracanice znad bolje sta se desava u gradaccu,sve sto smo rekli je istina prodali uzeli kess, dogovorili s ljudima sa juniori izadju.sta smo slagali, cujem i u tesnju ste se guzili, samo sto je mrguda guzio a ne vi
:urnebes: :urnebes: dzaba se provaljujes :urnebes: :urnebes:
oa bilo je guzenja u gradaccu i prije iskre :guz: :guz: , pa nije valjda da ne znas ti iz gradacca a ja iz jednog sela kod Gracanice znam :clap: :urnebes: :clap: :urnebes:

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 23 maj 2018, 16:34

jasminka je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la: Nemam se ba namjeru s balavcem prepirat, ti iz tog sela kod gracanice znad bolje sta se desava u gradaccu,sve sto smo rekli je istina prodali uzeli kess, dogovorili s ljudima sa juniori izadju.sta smo slagali, cujem i u tesnju ste se guzili, samo sto je mrguda guzio a ne vi
:urnebes: :urnebes: dzaba se provaljujes :urnebes: :urnebes:
oa bilo je guzenja u gradaccu i prije iskre :guz: :guz: , pa nije valjda da ne znas ti iz gradacca a ja iz jednog sela kod Gracanice znam :clap: :urnebes: :clap: :urnebes:
Dobro i travniku smo skinuli gace :D
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

jasminka
Postovi: 165
Pridružen/a: 28 maj 2015, 23:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la jasminka » 23 maj 2018, 17:02

crvenobijeli je napisao/la: Dobro i travniku smo skinuli gace :D
OMG :urnebes: :urnebes:
pa ti stvarno ne znas ili sii stvarno toliko g... :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 23 maj 2018, 17:18

jasminka je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la: Dobro i travniku smo skinuli gace :D
OMG :urnebes: :urnebes:
pa ti stvarno ne znas ili sii stvarno toliko g... :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ti fakat ne kontas koliko smaras? Taj proljev smajlica je samo tebi zanimljiv vjeruj mi
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 23 maj 2018, 20:07

Sledece kolo mettaleghe capljina, tu ako capljina izgubi treba joj pobjeda protiv nas da ostanu, evo prilike da **** vratimo za milo za drago...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Mig_Mig » 23 maj 2018, 20:59

crvenobijeli je napisao/la:Sledece kolo mettaleghe capljina, tu ako capljina izgubi treba joj pobjeda protiv nas da ostanu, evo prilike da **** vratimo za milo za drago...
Hahahha. Sta pricas?
Max Allegri 300 💪💪💪

IVAN1234
Postovi: 60
Pridružen/a: 12 feb 2018, 14:45
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la IVAN1234 » 24 maj 2018, 08:00

hahhaha.Sta je reći .Nema vas na forumu lani ste ga zapalili .Ove godine kada su LOPOVI KENO JARIĆ I EKIPA sad je sve ok.Lani ste Grgića razapeli a sad kad vaši lopovi kradu sad je sve ok .Čemu sve to . Čovjek otimao a Jarić ljiga fuj .Ne bih volio da mu se išta ostvari ali šta je kletvi juče navukao na sebe dabogda da izdobri.
A to za Čapljinu no sikiriki .

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 24 maj 2018, 10:24

Kakva je Zvijezda sva iskusenja prosla, i dosla do toga da su nas gotivili gotov svi...Al sta uradise ovi lopovi u klubu i trajnu mrlju nam zalijepise...
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 24 maj 2018, 12:35

IVAN1234 je napisao/la:hahhaha.Sta je reći .Nema vas na forumu lani ste ga zapalili .Ove godine kada su LOPOVI KENO JARIĆ I EKIPA sad je sve ok.Lani ste Grgića razapeli a sad kad vaši lopovi kradu sad je sve ok .Čemu sve to . Čovjek otimao a Jarić ljiga fuj .Ne bih volio da mu se išta ostvari ali šta je kletvi juče navukao na sebe dabogda da izdobri.
A to za Čapljinu no sikiriki .
Dat ce vama mettaleghe opstanak, zbog njih ste nas povalili..kada smo prozivali kenu i ekipu tad nije bilo ovih lopova u upravi....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 24 maj 2018, 12:53

Ne kontam kad ljudi pisu nesto ovdje i prozivaju nas za te stimaljke.
Prvo i prije svega mi nikad nismo bili klub koji je poznat po tome ili koji se uopste dovodio u kontekst s tim stimaljkama... Za razliku od nekih koji su vec godinama/sezonama u tim vodama, koji tako funkcionisu i koji su postali sinonim za stimaljku, 3za3 i slicno.

Normalno da ni mi nismo cvjecke, kao I SVAKI KLUB, i mi imamo svoje neke prijatelje s kojima se s vremena na vrijeme odradi neki posao (npr. Buducnost), ali to je postalo normalno i u mnogo vecim ligama od ove ****. Ali bar ne stimamo promociju i relegaciju tako sto prodamo komplet drugu sezonu ko neki.
(Bar smo bili takvi prije nego sto je trenutna garnitura preuzela klub)

S druge strane, ovo sto radi trenutna "uprava", radna grupa ili kako vec, nije nikome pravo.
50 ljudi gleda utakmicu, i od tih 50, 45 im yebe mater. Niko vise nema njihovu podrsku i vjerovatno su svi za to da odu.

I onda dodju ovi iz Gracanice i Capljine koji su i sami postali dio svega jer im je postalo normalno da prvu polusezonu prekucaju a onda drugu prodaju gdje i kome stignu. Sami ste prihvatili da su vam klubovi sverc-komerc i onda kad nas, koji smo protiv toga, syebu i pocnu i nasi prodavat onda dodjete i nabijate nam to na nos.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

jasminka
Postovi: 165
Pridružen/a: 28 maj 2015, 23:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la jasminka » 24 maj 2018, 13:50

SMR187 je napisao/la:
I onda dodju ovi iz Gracanice i Capljine koji su i sami postali dio svega jer im je postalo normalno da prvu polusezonu prekucaju a onda drugu prodaju gdje i kome stignu. Sami ste prihvatili da su vam klubovi sverc-komerc i onda kad nas, koji smo protiv toga, syebu i pocnu i nasi prodavat onda dodjete i nabijate nam to na nos.
Eh bas zbog toga sto kada neko drugi zijani utakmicu , tu ste vi da pricate o toboze postenju , velikom klubu
ne bi vi nikada to radili i tako to,,,a kada vi to isto uradite za sicu , tada vam smeta sto neko to vama kaze u lice
da ste vi to isto uradili,,,, obnda pocinje suplja igrali mi s juniorima , jedni znaju da se prodalo, drugi se kunu da nije i tako to,,,, ja sada kada kazem da Bratstvo nije prodalo S.H. (IAKO BI VOLIO DA JEST ), vi cete svi sada reci da jest , ali nije,,,,vas smo dobili cisto posteno , isto tako izgubili od S.H ,,,Olimpik dojnio novce to se zna....i sta sad u cemu je razlika , mozda sto je zvijezda prodala utakmicu na kraju prvenstva , :crazy: pa sami ste ucestvovali u necasnim radnjama , znaci niste nisrta bolji od ostalih , ne dipr dzaba ,,, zalosno je sto kazes ima vas koji ste protiv toga , pravo pitanje KOLIKO VAS IMA I DA LI VAS IKO SLUSA? ...i s punim pravom vam svi prigovaraju .

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 24 maj 2018, 14:09

Da je prodana utakmica SHS znalo se tri mjeseca ranije i kako je prosdana. Vi nas dobili cisto posteno onaj penal vama posteno? Pa sto nesvira Zvijezdi makar 2 bila i bolja od onog. Sad bi kao niste vi prodali vi ste aman postenjacine.
Onaj ko njje gledao utakmicu sa Iskrom moze reci da je prodana. A takvi je puno kod nas mi smo po takvim trebali makar u ligu uefa igrat jer smo nakupovali da imamo zalihe 300 bodova.
Kod nas se desio raspad sisitema i to je cjjela prica a nismo bili puno bolji ni na pocetku sezone samo su nas rezultati drzali. Jos jednom kazem ja sam zadovoljan sezonom s obzirom na uslove , da je moglo.bolje jest al za sada je tako.
8 nek se zna da su najvise protiv Zvijezde odigrali qurve prodane Brastvo i Orasje.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

jasminka
Postovi: 165
Pridružen/a: 28 maj 2015, 23:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la jasminka » 24 maj 2018, 14:35

Zvijezda je qurva koliko i bratsvo( po vasim kriterijima) , to sto ti ne znas da je prodana , tvoja stvar ,A DA JE PRODANA , raspitaj se po Gradaccu nemoj se dzaba provaljivati.... eh sad sto su neki ljudi napravili kurvu od nje , a vi se kleli u nju i normalno da vas boli to , to je opet treca stvar...prodaja je prodaja , qurva je qurva i sta sad ...eto Capljine , kako stvari stoje i to cete morati pustiti i to najvjerovatnije dzaba .
Zadnja izmjena: jasminka, dana/u 24 maj 2018, 17:00, ukupno mijenjano 1 put.

Zvijezda1986
Postovi: 103
Pridružen/a: 23 jul 2017, 21:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zvijezda1986 » 24 maj 2018, 14:37

Jel ima gdje izvještaj pregled kola zvijezda iskra

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.