NBA draft

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Lillard » 23 maj 2018, 18:36

Izvini na izrazu, ništa osobno, ali na kojim si drogama ako misliš da bi Musa mogao bit 2/3 opcija Spursa?
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Kawhi » 23 maj 2018, 19:56

Tracy3McGrady je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Decko nije igrao na koledzu,zato ima takve statistike.Pise da je iz srednje skole i mislim da od ove godine takvi igraci ponovo mogu biti birani.Nek me neko ispravi,ako grijesim.Povezuje se i sa SA.Sto se tice Muse,nema on defanzivu koja bi se dopala SAu za pik koji je najvisi jos od Duncana.Tu se mora birati ili neko sa bas strasnim potencijalom u naredne 2-3 godine ili neko ko je spremniji pomoci ekipi odmah.
Pa iskreno nisam nesto pretjerano upoznat sa HS ili College kosarkom zato i nisam obracao paznju na ovo HS, samo su mi statsi zapali za oko.

Što se tiče spursa i Muse, pa nije sad Musa neko ko ne bi mogao dotjerati odbranu na neki prosječan nivo, a ofanzivno bi sigurno za 2-3 godine mogao biti 2/3 opcija u napadu. Nekako bi ga najrađe kod vas volio zbog Popa, a lično sam uvrijeđen u njegov talenat, jer kad dotjeran fizikalije bit će on sigurno odličan nba igrač.

Ps. Čini mi se da to pravilo o HS igračima vazi tek od slijedece sezone. Mislim da sam to negdje pročitao.
Pa nećemo u lutriju da nam Musa bude 2/3 opcija.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Divos » 23 maj 2018, 20:42

$ $ $ % ? ", " он је то " $. На ' $ су $ ", ? ", ?. " " (?) $ $, но ? " ту & своју ?, - $ ? $ у $ " (" & прву) ? $ праву %. ? је " $ " ту ?, ? " грозна " " " % %, но зато су ту $ " су ? $ $ сезону, ? &, ', &, &, $ " " ? ?.

$ $ % супротност $ $, $ " / " " у &, ? " " ".

Ту су " " " се & $
http://www.nbadraft.net/2018mock_draft
http://nbadraft.theringer.com/
" 10 " по $ " ? " ? ";

$ Ејтон, центар (213 '), " ' " 1.". За " је узет $ ", " ?, " свега по ", ', $ ", &, $ " ? &, " све % се " $ % центра.
" & (highlights), $ " него $, $ ' га & у $ ' " у ' " " % ?, а на ' ' $ је његов ", $ ".
Оно % ' не $ у ?, " центара " "$" је ? у ен-"-еју, " " се - разноврсност, но " ту Ејтон " ?.

? $, о ' све ', " га. $ је " по $ & 5.", но & ?-офа " Ф4 ?, " се & " 2.", & по $ сајта ево га на & 1.
", & ? су & " ? " &, ? ? је % су " Европе, $ $ својствен " " % су ? ", ? је потпуно $ ? ", " " тај " $ " & ? ?.

" ?, ? центар (211 '), $ је " & 2. ", но по $ $ ? га је ". Опасан ?, &, ?, $ ", $ " " " %, уз то " /, " неважно.
$ овог & " ? - га $ ", он - $ $ & ", & га ", - ".

Џарен &, ? центар (211 '), " % " " & ? (" су) но $ " " ?. ' распон &, &, & у $, - $ се у & " " на поз.5, но " " & &, $ % за &.

? Портер, ? (208 '), " &, $ ", & у ? ? центра, то ' " $ (& у ? $), но " $, " се ту &, остану $ " % се ? у ".

$ &, центар (211 '). % ", " је $.98., ' " ?, " " % " ", но опасне $, ' распон &, &, " & &, & " су ? наравно &, но & је ", ", ту остаје ? & $ $ на " $ ? - $ & " ". Са " & - " & га " ", но ? " " ". & " ".

$ &, ? центар (208 '), ? " на " $. Не ? " & ?, ? & " у & правца, & " у $, " " ? центра " се све " " у ен-"-еју. Ту ? $ $ " % $ $ " " " $. ". " ту " & га ', % $ - ".

" Јанг, ? (188 '), " &, & у ", & ? ?, " & & ", погађа у $ %, " " & ?, ? &, " % се " поена, " % се " ". $ " ту ?, ту - " важно & - % $ у $ ", & $ " ' ? " се " % ? & са ?.

? &, $ се & ?, ? пре & & (191 '), не ? & & Јанг, $ $, &, " " " - " %, $ ", ? је % " у ен-"-еју " $. & $ $ ', " %.

? ", &/? (201 '), $ ' " & / " " " ", " % " ($.96) " - " у & $, " %, " %, $ ", &, " ?, " " " ? & $ 19-20 $, " је " " на & се - у $ " ' ?, & " " 8-10. ".

" " је $ ". У & ? " (?) тренера " & у ", " ту $ $ ? ', $ " он ' " $ &, $ се ' тога, ?, ", " ?, $ ? је " у процесу $, а $ " " '.
Постоје & најаве $ " 1." ? " за $ $, $, но ? $ -. " пуно тога &, " центар, $ (36) " $ а " " је, ? $ " тај ?, " " $ - ' " уговор $. ", Ејтон, $ са " $ " ". $ - " " " за ".

$ " је $ &. " " пуно тога &. Са & је ? ", ту је " ? ? ' $ " $ &. ? " $ ? $ $, но & ' $ - " " ?.

" " ?. " $ & ? центар, & $, - ?.

" " ". $ & $ " опасну ", $ су ? &, ? на ' $ ? центра, " & - $.

" " $. " " на " ", заправо " $, ? у & су % ". & $ &, по " ? " га ", но " & / " пар сезона, " ? је $ ? " се &.

" " $. " % & ?, " " ту ? са " ", но ' $ " ? Јанга ".

$ " ". $ " је " нејасна. " & - $ на 7.". & $ Портера, ? $ - га ".

" " $. По " ? ту је $ $ Јанга ". ' $ - га $. Но $ " је " " " $ ? ? остаје. " ту - ' тога $ ", & не остане, $ у процес $. - се " " & " ".

$ " Њу &. " & пуно тога ?. Уз то " је $ " ? ?. $ " $ се $, ' ? ?, Јанга % $ - $, $ &.

$ " $, " су $ ? центре " ? центре, на $ $ " ?. ? " " & рођеног у $, ", $ ту - " ", а " " & своју ?.

То је то, & $ су " " " $ ?. - су ", ', но " " & " $. " ' $ - " ".

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Bassha » 23 maj 2018, 21:07

Elie Okobo ( PAU-LACQ-ORTHEZ, Francuska ) danas protiv Monaca 31min - 44 p ( 8/11 za tri )
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: NBA draft

Post Postao/la filip13 » 23 maj 2018, 22:31

Lillard je napisao/la:Izvini na izrazu, ništa osobno, ali na kojim si drogama ako misliš da bi Musa mogao bit 2/3 opcija Spursa?

da,kad bo za 2-3 godine to bio u nekom jakom euroligasu bilo bi dobro

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la PaskalHens » 24 maj 2018, 01:02

Tracy3McGrady je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Decko nije igrao na koledzu,zato ima takve statistike.Pise da je iz srednje skole i mislim da od ove godine takvi igraci ponovo mogu biti birani.Nek me neko ispravi,ako grijesim.Povezuje se i sa SA.Sto se tice Muse,nema on defanzivu koja bi se dopala SAu za pik koji je najvisi jos od Duncana.Tu se mora birati ili neko sa bas strasnim potencijalom u naredne 2-3 godine ili neko ko je spremniji pomoci ekipi odmah.
Pa iskreno nisam nesto pretjerano upoznat sa HS ili College kosarkom zato i nisam obracao paznju na ovo HS, samo su mi statsi zapali za oko.

Što se tiče spursa i Muse, pa nije sad Musa neko ko ne bi mogao dotjerati odbranu na neki prosječan nivo, a ofanzivno bi sigurno za 2-3 godine mogao biti 2/3 opcija u napadu. Nekako bi ga najrađe kod vas volio zbog Popa, a lično sam uvrijeđen u njegov talenat, jer kad dotjeran fizikalije bit će on sigurno odličan nba igrač.

Ps. Čini mi se da to pravilo o HS igračima vazi tek od slijedece sezone. Mislim da sam to negdje pročitao.
:lol: :lol:
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la adriano_leite » 24 maj 2018, 04:11

Ismijavate TMaca a niko nije mogao ni pomisliti da ce Kawhi biti nekad prva opcija Spursa. Kad je dolazio u ligu bio je solidan defanzivac, atleta upitnog suta, bez neke ofanzive, a krasila ga je energija s kojom igra (na koledzu je cini mi se zabijao 13-14 poena prosjecno).

2 ili 3 sezone za igraca u ligi itekako znace, a on nije rekao da ce to odmah biti. Dakle, niko ne zna sta ce biti, covjek je samo rekao da bi za 2-3 sezone mogao biti to u ofanzivi. Dakle, kao i pred svaki draft, ljudi daju svoje misljenje o igracima, a niko ne zna sta ce biti s tim igracima. Ko garantuje da Doncic nece biti fail? Ayton? Ko je mogao pomisliti da ce se Giannis razviti u All-Stara, ko je mogao pomisliti da ce T-Rob biti van lige, da ce Manu i Tony postati to sto postali, NIKO. Jimmer je nekima vazio za novog snajperistu NBA lige, pa gdje je sada?

Polako ljudo, vrijeme ce pokazati sve, a svako ima pravo na svoje misljenje, kao i pravo na gresku, jer i placeni skauti failaju. Ode li Musa u SAS, itekako se moze razviti u dobrog igraca, ima neosporan talenat. Ne treba svacije misljenje popljuvati i ismijati samo jer se ne slazete s tim.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Tracy3McGrady » 24 maj 2018, 04:25

Lillard je napisao/la:Izvini na izrazu, ništa osobno, ali na kojim si drogama ako misliš da bi Musa mogao bit 2/3 opcija Spursa?
Adriano je sve lijepo objasnio da se ne ponavljam, pogodio je srž.

Eto neka ispada da sam ja na nekim drogama, ali de ti, i svi vi koji ste se smijali mom postu, mi recite koji to igraci spursa imaju scorerske sposobnosti jednog Muse? Ima li ih vise od 3? Naravno sa 18-19 godina, čak ni Kawhi ih nije imao.
Vi izgleda zaboravljate zbog čega će Musa biti bitan, sigurno ne zbog svoje građe ili odbrane koju igra, već upravo zbog tog scorerskog potencijala koji posjeduje i pozicije koje može igrati.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Lillard » 24 maj 2018, 10:18

Pa mogu ja reć da će Zubac bit prvi centar Lakersa, pa ne znači da će ikad bit blizu tome. I čuj sramota ismijavat, pa ne ismijavam nego prognoziramo neke realne mogućnosti, a prognoza da će Musa bit toliko dobar je toliko nerealna i subjektivna da to ne treba ni govorit. Jedan Hezonja koji ima daleko bolje fizičke predispozicije se mučio i sad se muči, iako je igrao na daleko većoj razini u Europi. Al eto Musa će iz Cedevite za 2-3 godine bit 2/3 opcija napada ekipe kao što su Spursi.

I ono, ne treba ničije mišljenje ismijavat, svako ima pravo na svoje bla bla. Pa to mi liči na one liberale što se uvrijede na bilo šta danas u svijetu. De jbt, ako lupiš nešto glupo, normalno da će te ismijavat, koliko god to bilo tvoje mišljenje (nevezano za ovu raspravu).
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Tracy3McGrady » 24 maj 2018, 11:31

Lillard je napisao/la:Pa mogu ja reć da će Zubac bit prvi centar Lakersa, pa ne znači da će ikad bit blizu tome. I čuj sramota ismijavat, pa ne ismijavam nego prognoziramo neke realne mogućnosti, a prognoza da će Musa bit toliko dobar je toliko nerealna i subjektivna da to ne treba ni govorit. Jedan Hezonja koji ima daleko bolje fizičke predispozicije se mučio i sad se muči, iako je igrao na daleko većoj razini u Europi. Al eto Musa će iz Cedevite za 2-3 godine bit 2/3 opcija napada ekipe kao što su Spursi.

I ono, ne treba ničije mišljenje ismijavat, svako ima pravo na svoje bla bla. Pa to mi liči na one liberale što se uvrijede na bilo šta danas u svijetu. De jbt, ako lupiš nešto glupo, normalno da će te ismijavat, koliko god to bilo tvoje mišljenje (nevezano za ovu raspravu).
Pa može to tebi biti glupo koliko hoćeš, to je tvoje pravo. Nisam vidio da si mi odgovorio koji su to igrači spursa koji su sa 19 godina imali veći scorerski potencijal od Muse?
Fakat poredite generacijski talenta (što je x puta dokazao) sa Hezonjom koji osim kucanja i poneke trice nema ama baš nikakve košarkaško umijeće. Igrom slučaja igra za franšizu koju pratim tako da sigurno znam o čemu pričam. To za fizičke predispozicije je neviđen a glupost, ako već hoćemo da nečije mišljenje nazivamo glupim. Znači ako igrač ima bolje predispozicije to automatski znači da je isti bolji igrač?
Milion primjera ali bukvalno milion da to nije slučaj, da je tako mi bi na košarkaškom terenima gledali bodibildere od 215cm a ne Stepha, Damea, Irvinga itd...
Ima nešto što se zove BB-IQ, a musin BB-IQ je smijesno porediti sa igracima tipa Hezonja.
Na kakvoj je to Hezonja razini igrao, igrao za Barcu odnosno bolje rečeno pokušavao da igra, nije sastavio 2 tekme da valja.
Dok je Musa u ozbiljnoj ekipi sa ozbiljnim suigračima bio često najbolji igrač na terenu, najbolji scorer itd... o mladim kategorijama i dominacijom ne treba ni pričati, i ti meni onda kažeš da je glup post a poredis ova dva igrača jer je to bože ovaj krupniji odnosno ima veće mišiće. Pa kako onda jedan Hayward postaje onakva zvijer kad je imao isti gradju kao Musa.

Ali sve ovo da bi se desilo treba Musu izabrati neko ko na njega računa, i ko će ga pravilno razvijati. Nisam rekao da će odma biti neka opcija već za 2 ili 3 godine, i iza toga stojim. Dat će Bog da ga izabere prava franšiza pa da opet pišemo na ovu temu za koju godinu.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 maj 2018, 11:42

Mislim da uopste nije bitno kako je ko igrao u Evropi. Tamo kada dodjes to ti ne znaci, kreces od nule i zavisis od planova svoje ekipe za tebe. Osim naravno ako nisi top5 pick pa ocekuju da nosis ekipu. Ali njemu bi bio bolji postepen razvoj i povecavanje uloge nego da trazimo to da bude izabran sto vise i da nosi ekipu. Ja se tome uopste ne nadam i prve dvije godine nista ne ocekujem. Ne moze se njega npr porediti sa Giannisom, Giannis je bio odlican rad skauta koji su ga izrovili iz druge Grcke lige i uvidjeli da ima odlicne fizikalije. Musin put nije takav, Musa je vec na radaru svima ali se ne moze ocekivati takav skok u karijeri vec bi najveci domet mogao biti nesto slabija karijera od karijere Dario Sarica, ali da nije toliko spreman za lige vec da je vise zelen kao Hezonja pa mu treba godina dvije da dobije sigurnu minutazu.

Predvidjanje za karijeru u dobrom slucaju: igrac sa klupe u rubnoj PO ekipi ili sesti igrac u jednoj od losijih ekipa lige.

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la RollsRoyce » 24 maj 2018, 11:55

Musa je tu negdje sa Nicholsom bio u Cedeviti sa svojih 18 godina, a ovaj nije bas bezazlen igrac.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la adriano_leite » 24 maj 2018, 12:16

Lillard je napisao/la:Pa mogu ja reć da će Zubac bit prvi centar Lakersa, pa ne znači da će ikad bit blizu tome. I čuj sramota ismijavat, pa ne ismijavam nego prognoziramo neke realne mogućnosti, a prognoza da će Musa bit toliko dobar je toliko nerealna i subjektivna da to ne treba ni govorit. Jedan Hezonja koji ima daleko bolje fizičke predispozicije se mučio i sad se muči, iako je igrao na daleko većoj razini u Europi. Al eto Musa će iz Cedevite za 2-3 godine bit 2/3 opcija napada ekipe kao što su Spursi.

I ono, ne treba ničije mišljenje ismijavat, svako ima pravo na svoje bla bla. Pa to mi liči na one liberale što se uvrijede na bilo šta danas u svijetu. De jbt, ako lupiš nešto glupo, normalno da će te ismijavat, koliko god to bilo tvoje mišljenje (nevezano za ovu raspravu).
Hrvati su od Hezonje napravili novog Kukoca, sto novinari sto navijaci. Evo ja kazem da je Musa veci talenat i potencijal od Hezonje i da ce imati bolju karijeru. Hajde da se ismijavamo i sukamo. Sta je Hezonja napravio u Musinim godinama? Osvajali zlata obojica, iako je veci podvig osvojiti zlato sa BiH nego sa Hrvatskom, imao bolje prosjeke na prvenstvu, u debiju za repku ko balav zabije 16 poena i pokaze da moze i u seniorskoj kosarci mnogo toga.

Sta je to Hezonja vise napravio osim sto je u hrvatskim ocima svaki hrvatski igrac najbolji? Otisao u Barcelonu i sta je uradio i Barceloni? Kad se sjetim kakve sve igrace su Hrvati dizali u nebesa, sto kosarkase sto fudbalere, pa smijesno. Uporedi i statistiku, 3 sezone, svake sezone Musa bolju statistiku ima, Hezonjina x 2, Hezonja prosjecno 2 poena, Musa 4, Hezonja 5 poena, a Musa 10. Da je Musa Hrvat, bio bi novi Jordan jer je Jordan bolji od Kukoca, cak i Hrvatima, samo sto bi to bilo i jos izrazajnije, jer Musa ima ofanzivnu igru, dok je Hezonja bio atletican medju vrsnjacima, a Musa zadaje glavobolje seniorima.
Zadnja izmjena: adriano_leite, dana/u 24 maj 2018, 12:24, ukupno mijenjano 1 put.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

memija38
Postovi: 441
Pridružen/a: 23 jun 2016, 16:11
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la memija38 » 24 maj 2018, 12:19

Ma smijesno je porediti Musu i Hezonju, ono realno. Hezonja osim fizike nema skoro nista u svojoj igri. Musa je vanserijski talenat i potencijalni AS igrac sigurno ako se pravilno razvije. Hezonja ni pomocu trikova ne moze biti AS, role igrac u najboljem slucaju ako ne izleti iz NBA kad mu istekne ugovor.
STEVIE GERRARD

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41212
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 24 maj 2018, 12:20

Tracy3McGrady je napisao/la: Ali sve ovo da bi se desilo treba Musu izabrati neko ko na njega računa, i ko će ga pravilno razvijati. Nisam rekao da će odma biti neka opcija već za 2 ili 3 godine, i iza toga stojim. Dat će Bog da ga izabere prava franšiza pa da opet pišemo na ovu temu za koju godinu.
Znači ako ne napravi to što mu predviđaš bit će do franšize i trenera, ne do njega, tako da si ti sebe već ogradio tu, pametno :mrgreen:

Ja mislim da je bolje da igra redovno makar i u nekoj slabijoj franšizi, teško bi kod Spursa dobio minutažu odma jer su oni u win now modu, dok recimo u Orlandu bi mogao imati fine minute, ili Atlanti recimo ili nekoj sličnoj ekipi. I onda je tu do njega i kako će on raditi na sebi, teretana i mišići će doći, to je barem danas lahko sa svim silnim preparatima i vježbama, posebno za jednog profesionalca.
Zadnja izmjena: rio_Ferdy88, dana/u 24 maj 2018, 12:30, ukupno mijenjano 3 puta.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Lillard » 24 maj 2018, 12:23

Hezonju sam naveo ko primjer i bio je veći potencijal nego je Musa sad. Ne da mi se ni odgovarat kad vidim u kojem smjeru si krenuo.

Nqravno da je talent najvažniji, ali fizičke predispozicije su odma u drugom redu. Imaš masu europskih igrača koji su talentom odlični, ali nisu se mogli naviknut na NBA.

Mislim o cemu da raspravljam, Musa generacijski talenat iako nece bit ni top 15 pick vjerojatno i grijeh ga usporedit s igračima poput Hezonje, iako je ovaj bio 5. pick :rol:

Musa će vjerojatno bit solidan NBA igrač, nešto kao što je tuzlak spomenuo ili manje od toga, nebitno. Čitav post je bio usmjeren da će jako teško bit važna karika nekog contendera. Al eto nije me ni stid to napisat.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la MElloo » 24 maj 2018, 12:25

Hezonji je bog dao nevjerovatne fizicke predispozicije i sve da bude odlican igrac ali djaba kad nema u glavi, nesto kao Atic samo malo manje.
Da Musa ima takve fizicke predispozicie bio bi aiguran d ace biti odlican u nba

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la adriano_leite » 24 maj 2018, 12:29

Nije ni mene stid napisati da je veci talenat od Hezonje, jer to on i jest. Uporedi realno sta je koji ostvario i sve ce ti se samo reci. Stojim iza svake napisane rijeci. Ono sukamo se jel ili si se sad ti uvrijedio? Ko li je sad taj liberal. Nisam krenuo u smijeru cije gvno bolje mirise, naprotiv, poredim njihove kvalitete, statistiku, dostignuca u karijerama. Jedno je hype stvoriti, drugo je sta ce desiti. Ja prognoziram da ce Musa biti bolji od novog Kukoca, imamo par godina da vidimo da li ce to tako biti, a do tada mozemo ismijavati pick kojim je biran Hezonja i samog Hezonju aka novog Kukoca.

Edit: bio je i Bennett prvi pick pa ga nema nigdje a Kawhi 15. pa je fransizni igrac.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Chstal » 24 maj 2018, 12:34

NBA scauti ne gledaju toliko statistiku, to da li si davao 10, 15 poena nije ključno. Najvažnija stvar je tvoj limit, imaš li potencijal da nosiš frašizu na svojim leđima. Kad je Hezonja imao 15 godina pa sve do NBA drafta važio je za najboljeg evropskog igrača u svom godištu, i predviđalo mu se da će biti lice franšize.

Garantujem ti da je Musa u ovom trenutku bolji igrač od 80% igrača iz prve runde, ali nema veći plafon od većine tih igrača.

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Lillard » 24 maj 2018, 12:35

Niko nikad nije mislio da ce Hezonja bit bolji od Kukoca, tako da te price u svrhu ismijavanja Hrvata mozes pricat nekom drugom. Mario je tek u trecoj sezoni dobio slobodu u uzasnoj fransizi i pokazao da za njega ima mjesta u ligi. Dobit ce solidan ugovor, i moze samo napredovat.
Naravno da Musa moze bit bolji igrac, al veci talent sa 18 nije bio. Kraj price.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.