Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

spursman
Postovi: 703
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: SP 2018/Hrvatska

Post Postao/la spursman » 24 maj 2018, 09:56

Očekujem rotacije na stoperu Ćorluka Lovren, mislim da je Vida siguran starter. Za lijevi bok mislim da prednost dobija Pivarić. Kovačića također ne bih otpisao ali mislim da će vezni red biti Rakitić, Badelj i Modrić. Na desno krilo će ići Kramarić a u špic Mandžo s tim da će se u tijeku utakmice mijenjati za mjesto. Mislim da je ovo razmišljanje Dalića.
..............Subašić.............
Vrsaljko...Lovren (Ćorluka)...Vida...Pivarić
......Rakitić........Badelj(Kovačić)
.................Modrić.............
Kramarić.....Mandžukić.....Perišić
audere est facere!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: SP 2018/Utakmice i diskusije

Post Postao/la atomac123 » 24 maj 2018, 10:20

Hrvatska i Argentina ako kakav ofsajd ne izmisle...
TŽV!

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: SP 2018/Utakmice i diskusije

Post Postao/la LAZARUS2000 » 24 maj 2018, 15:17

Barbarossa je napisao/la:
LAZARUS2000 je napisao/la:Ma možda i Argentina ne prođe. Ono sanpaoli mnogo sere. Imam utiska da bi im nekad bilo bolje bez kmesija
Igrali bi bolje kao tim
ovako samo gledaju šta će on uraditi
Tako nekako. Meni je isto tako Brazil opasniji bez Nejmara. On mora da mazi loptu, a bez njega igraju brže. Bolje
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
Petardaa
Postovi: 1035
Pridružen/a: 15 nov 2011, 13:34
Kontakt:

Re: SP 2018/Utakmice i diskusije

Post Postao/la Petardaa » 24 maj 2018, 16:45

LAZARUS2000 je napisao/la:
Barbarossa je napisao/la:
LAZARUS2000 je napisao/la:Ma možda i Argentina ne prođe. Ono sanpaoli mnogo sere. Imam utiska da bi im nekad bilo bolje bez kmesija
Igrali bi bolje kao tim
ovako samo gledaju šta će on uraditi
Tako nekako. Meni je isto tako Brazil opasniji bez Nejmara. On mora da mazi loptu, a bez njega igraju brže. Bolje
Vi očito niste pratili kvalifikacije... Argentina je u ovim kvalifikacijama morala igrati 8 utakmica bez bez njega (bio povrijeđen) i ovo su im rezultati:

ARGENTINA VS. ECUADOR 0 - 2
PARAGUAY VS. ARGENTINA 0 - 0
ARGENTINA VS. BRAZIL 1 - 1
COLOMBIA VS. ARGENTINA 0 - 1
VENEZUELA VS. ARGENTINA 2 - 2
PERU VS. ARGENTINA 2 - 2
ARGENTINA VS. PARAGUAY 0 - 1
BOLIVIA VS. ARGENTINA 2 - 0

1 pobjeda, 4 neriješene i 3 poraza... Da im Messi nije donosio pobjede po 1-0 protiv Čilea i Urugvaja (jedine golove je dao Messi) i protiv Kolumbije 3-0 (Messi dao gol + 2 asistencije) ne bi ni igrali SP ove godine. Zapravo, ni to nije bilo dovoljno nego je odlučivala zadnja utakmica protiv Ecuadora u kojoj je Messi dao 3 od 3 gola Argentine

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP 2018/Hrvatska

Post Postao/la Raonffa » 24 maj 2018, 21:50

jopaa7 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Četvrta dilema je desno krilo odnosno napadač, ako Mandžo bude korišten na desnom krilu, onda će Kalinić vjerovatno biti prvi špic. S druge strane, ako Mandžukić bude u vrhu napada, na desnom krilu će vjerovatno biti Kramarić ili Pjaca, mada moguće da Dalić iskopira Čačića sa Eura i gurne Brozovića na desno krilo.
Samo nemoj Kalinica kao prvu spicu :mrgreen: Kramaric definitivno zasluzuje priliku u prvih 11 i nadam se da ce ju dobiti.
Ako bude gledao formu, onda Kalinić definitivno neće u prvih 11, imao je vrlo lošu sezonu u Milanu i po tome onda prednost itekako imaju Mandžukić, Kramarić, pa i Rebić.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: SP 2018/Hrvatska

Post Postao/la JonSnow » 25 maj 2018, 17:15

spursman je napisao/la:Očekujem rotacije na stoperu Ćorluka Lovren, mislim da je Vida siguran starter. Za lijevi bok mislim da prednost dobija Pivarić. Kovačića također ne bih otpisao ali mislim da će vezni red biti Rakitić, Badelj i Modrić. Na desno krilo će ići Kramarić a u špic Mandžo s tim da će se u tijeku utakmice mijenjati za mjesto. Mislim da je ovo razmišljanje Dalića.
..............Subašić.............
Vrsaljko...Lovren (Ćorluka)...Vida...Pivarić
......Rakitić........Badelj(Kovačić)
.................Modrić.............
Kramarić.....Mandžukić.....Perišić
Ako tako bude onda se HR ima čemu nadat na prvenstvu. Svima krene pljuvačka na usta pa bi pretrpavali vezni red sličnim igračima. Modrić, Rakitić, Brozović, Kovačić si sve fantastični igrači ali vezni red mora biti agilan i obrambeno i napadački i zato mislkm da je ovo što si ti stavio idealno. Žao mi je što nije zvao Roga jer je on mogao pružiti jednu box to box dimenziju veznom redu.
Što se tiče napada,Mandžukiću svaka čast ali on je igrač više u obrani a igrač manje u napadu. Kramarić je tu po meni daleko bolji izbor za špicu.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: SP 2018/Hrvatska

Post Postao/la Lillard » 25 maj 2018, 17:17

Čuj Badelj ili Kovačić ispred Brozovića :lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP 2018/Hrvatska

Post Postao/la Raonffa » 25 maj 2018, 18:21

Meni Brozović često na terenu izgleda kao da ga je neko puškom natjerao da izađe na teren i odigra utakmicu, mada naravno da to ne bi trebao biti slučaj na jednom velikom takmičenju.

Badelj, ybg, nije neki znalac al' je bitan igrač sredine terene, osigurač, neko ko kvari protivničke napade i neko čiji je zadatak da doda loptu Modriću i Rakitiću.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: SP 2018/Argentina

Post Postao/la branimir85 » 25 maj 2018, 18:55

Osim13 je napisao/la:Izgleda da ce Romero zbog povrede otpasti.
nije samo zbog lakše povrede,čini se da i tu ima razni igrica
valjda je trebao bit spreman za prvu tekmu bez problema,ali ga očito neki ne žele.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: SP 2018/Argentina

Post Postao/la Osim13 » 25 maj 2018, 19:06

branimir85 je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Izgleda da ce Romero zbog povrede otpasti.
nije samo zbog lakše povrede,čini se da i tu ima razni igrica
valjda je trebao bit spreman za prvu tekmu bez problema,ali ga očito neki ne žele.
Citao sam juce o tome. Cirkus ko i obicno u taborima ciganskih reprezentacija latino - američkog područja, nista novo.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: SP 2018/Hrvatska

Post Postao/la Dena94 » 25 maj 2018, 19:58

Evo i odmene udarnog sastava:
................Rebic................
Perisic.......Modric.......Kramaric
........Rakitic.....Brozovic........
Pivaric...Lovren...Vida...Vrsaljko
...............Subasic.................
S tim da Rebic i Kramaric mogu mjenjat mjesta. Protiv Argentine gdje se treba branit, gotovo sigurno da ce Badelj umjesto Broza igrat. Mislim da je nesto ovako slicna postava bila i protiv Grcke, s tim da je Kalinic igro spica.
The Nobles ⚔

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: SP 2018/Hrvatska

Post Postao/la Lillard » 25 maj 2018, 20:58

Raonffa je napisao/la:Meni Brozović često na terenu izgleda kao da ga je neko puškom natjerao da izađe na teren i odigra utakmicu, mada naravno da to ne bi trebao biti slučaj na jednom velikom takmičenju.

Badelj, ybg, nije neki znalac al' je bitan igrač sredine terene, osigurač, neko ko kvari protivničke napade i neko čiji je zadatak da doda loptu Modriću i Rakitiću.
Jesi gledao Brozovića na proljeće? Igra u formi života i bolji je od Badelja 3 puta.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SP 2018/Hrvatska

Post Postao/la SiamoNoi » 25 maj 2018, 21:03

Iskreno se nadam Badelju ispred Retarda.Što više ovakvih poteza ranije ispadanje :thumbup:
Raonffa je napisao/la:Meni Brozović često na terenu izgleda kao da ga je neko puškom natjerao da izađe na teren i odigra utakmicu, mada naravno da to ne bi trebao biti slučaj na jednom velikom takmičenju.

Badelj, ybg, nije neki znalac al' je bitan igrač sredine terene, osigurač, neko ko kvari protivničke napade i neko čiji je zadatak da doda loptu Modriću i Rakitiću.
Nisi baš gledao Inter zadnjih mjeseci :mrgreen: Čovjek igra na nivou najboljeg veznog lige.Zadnja jedno 3 mjeseca.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP 2018/Hrvatska

Post Postao/la Raonffa » 26 maj 2018, 00:22

Lillard je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Meni Brozović često na terenu izgleda kao da ga je neko puškom natjerao da izađe na teren i odigra utakmicu, mada naravno da to ne bi trebao biti slučaj na jednom velikom takmičenju.

Badelj, ybg, nije neki znalac al' je bitan igrač sredine terene, osigurač, neko ko kvari protivničke napade i neko čiji je zadatak da doda loptu Modriću i Rakitiću.
Jesi gledao Brozovića na proljeće? Igra u formi života i bolji je od Badelja 3 puta.
Nisam ga puno pratio al' znam da mu je karijera do sada bila takva toplo-hladno, govorim u tom kontekstu. A ako je već u tako strašnoj formi onda će vjerovatno biti ispred Badelja.

@Siamo

Pa samo još Inter trebam gledati :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Baboon
Postovi: 1292
Pridružen/a: 03 jul 2008, 22:58
Kontakt:

Re: SP 2018/Hrvatska

Post Postao/la Baboon » 26 maj 2018, 00:56

Kramaric mora igrati u pocetnoj.
it's football day

Whiteredangel
Postovi: 333
Pridružen/a: 24 apr 2018, 14:32
Kontakt:

Re: SP 2018/Hrvatska

Post Postao/la Whiteredangel » 26 maj 2018, 07:03

U kojoj grupi je " Bosna"?
Na prvo mjesto stani i ostani!

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: SP 2018/Hrvatska

Post Postao/la Alminjo99 » 26 maj 2018, 08:36

Napad, Kramaric, Perisic, Rebic.
Ali posto Mandzo mora igrati otpada Rebic.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
Lex
Postovi: 314
Pridružen/a: 07 mar 2015, 19:33
Kontakt:

Re: SP 2018/Hrvatska

Post Postao/la Lex » 26 maj 2018, 18:56

Ja bih bez zajebancije stavio Mandzukica da igra lijevog beka. Ionako se stalno vraca u obranu, u igri glavom je odlican i siguran sam da bio bio bolji od one dvije panjine.
slika
slika

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: SP 2018/Hrvatska

Post Postao/la jopaa7 » 26 maj 2018, 19:10

Lex je napisao/la:Ja bih bez zajebancije stavio Mandzukica da igra lijevog beka. Ionako se stalno vraca u obranu, u igri glavom je odlican i siguran sam da bio bio bolji od one dvije panjine.
slika
slika
Vrsaljko lijevo, Vida/Jedvaj desno :kafa:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: SP 2018/Argentina

Post Postao/la Derdiyok » 27 maj 2018, 03:32

Službeno brojevi koje će nositi. E moj Lionele s kim ćeš ti sve da igraš. Šteta što se nisi rodio u vrijeme Yorka. Makar bi imao s kim igrati za Trinidad i Tobago.

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Odgovori

Natrag na “Reprezentacije i utakmice”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.