NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 20 maj 2018, 20:27

ASD je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:Mene je danas stid sto sam navijac toska.
A mozda ne smijem nista pisat, ovi sto su me u dm napadali prosle sedmice sto im je bilo ok ono protiv Bratstva, mozda me opet napadnu.
Sramota, sramota, sramota.
Sto, sta je bilo?
Ljudi nam se smiju
TŽV!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 20 maj 2018, 20:38

Ti se sam sebi smijes, a ne ljudi. Igrače dobrooooooooooo udarit po dzepu, OSMO sine daj meni kopacke da igram, 102 prilike moras imat da bi ti pogodio, HAMID fuj, HANKA tuta, OSMO fuj, ponasanje KURDIJE , fuj , fuj fuj, e jeste svi igračine, mrš svi u POBJEDU za roštilj igrat. A upravi svaka cast sto se trudi svim silama, a evo kako im ovi manekeni vracaju, pi cke jedne

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 20 maj 2018, 21:45

plavobijeliii je napisao/la:Ti se sam sebi smijes, a ne ljudi. Igrače dobrooooooooooo udarit po dzepu, OSMO sine daj meni kopacke da igram, 102 prilike moras imat da bi ti pogodio, HAMID fuj, HANKA tuta, OSMO fuj, ponasanje KURDIJE , fuj , fuj fuj, e jeste svi igračine, mrš svi u POBJEDU za roštilj igrat. A upravi svaka cast sto se trudi svim silama, a evo kako im ovi manekeni vracaju, pi cke jedne
Ja brate nakon Bratstva to napisao, ljudi mi poceli prijetit na dm. A na ovoj sam temi 5 godina sam pisao kad nikad nikog nije bilo. Nek se ubiju pojedinci danas sta su nam napravili, Mrgudi i upravi svaka cast, sve bi ja to rastjero manekeni obicni. Striki lopte ispadaju opet, Kurdija bez glave, odbrana ne postoji, niko se nije pokazao osim Kalesica i Oglija danas.
TŽV!

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la jagamu » 21 maj 2018, 12:32

Tesanjci sve pohvale na racun posjete. Svaka cast!!
Imao sam i prije zelju pogledat neku tekmu Toska,(imam par prijatelja iz okolice Tesnja pa usput) al jbg nije bilo vremena nikako da se uhafiza.
Eto sad bit ce prilike :mrgreen:
Sretno u nastavku i da aBd ostanete u ligi.
moSa likCe

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 21 maj 2018, 12:44

jagamu je napisao/la:Tesanjci sve pohvale na racun posjete. Svaka cast!!
Imao sam i prije zelju pogledat neku tekmu Toska,(imam par prijatelja iz okolice Tesnja pa usput) al jbg nije bilo vremena nikako da se uhafiza.
Eto sad bit ce prilike :mrgreen:
Sretno u nastavku i da aBd ostanete u ligi.
Najveca posjeta u ligi, plus zene i djeca ulaze dzaba plus vlasnici sezonskih ulaznica koji ne ulaze ovu njihovu kvotu.
Dzaba sve kad igraju ko p.
TŽV!

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la 1922VFC1981 » 21 maj 2018, 13:33

Borite se,nadam se da cete ostat. :salut:
#musvdg

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 21 maj 2018, 17:17

TOŠK savladao Slaven i ostao u borbi za opstanak

Gosti poveli, ali tri boda ostaju u Tešnju

Veoma važnu pobjedu u borbi za opstanak danas su upisali i nogometaši TOŠK-a iz Tešnja nad Slavenom iz Živinica (4:2).

TOŠK je prvi zaprijetio i to u 12. minuti preko Kalesića, da bi pet minuta kasnije Salihović sa 11 metara pogodio za vodstvo gostiju.

Domaći su krenuli po izjednačenje i to im se isplatilo u 25. minuti, kada Kalesić pogađa na asistenciju Kurdića.

U 30. minuti veliko slavlje domaćih. Ponovo je na djelu bio Kalesić i domaći su mogli da slave. Bio je to i konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu smo vidjeli još tri pogotka, a gosti u 78. minuti preko Salihovića dolaze do novog pogotka. Ipak, domaći se ne predaju, nego preko Kadušića sedam minuta prije kraja dolaze do novog vodstva.

Konačnih 4:2 postavio je u posljednjim minutama Nuhanović.

NK TOŠK - NK Slaven 4:2

NK TOŠK: Strika, Navrboc, Hasanbašić, Kurdić, Kadušić, Oglečevac, Kalesić, Zukić, Škrijelj, Rastoder, Hankić.

NK Slaven: Brezičanin, Todorović, Majdančić, Omerkić, Salihović, Todorović, Mašić, Mujkić, Salihović, Mujagić, Nukić.

izvor:sportsport.ba

"Teška utakmica, ali važna pobjeda za nas"

Sjajna partija Kalesića u pobjedi TOŠK-a

Pravu fudbalsku ljepoticu priredili su jučer više od hiljadu navijača nogometaši TOŠK-a i Slaven u okviru 27. kola Prve lige Federacije BiH.

Domaći su slavili 4:2, iako su gosti prvi poveli. Dva pogotka za TOŠK upisao je mladi Dino Kalesić.

"Ovo je za nas bila jedna od najbitnijih utakmica sezone u borbi za opstanak. Teška utakmica, Slaven je poveo, međutim mi nismo ni pomislili na predaju. Uspjeli smo se vratiti i na kraju mirno privesti utakmicu kraju", kazao je Kalesić za SportSport.ba.

Već u srijedu TOŠK-a očekuje gostovanje Orašju, novi veoma važan meč za ovaj tim. Iako su domaći blagi favoriti, neće biti iznenađenje ukoliko izabranici Ajdina Mrgude dođu do bodova s obzirom na dobre igre u posljednjih par utakmica.

Izvor:sportsport.ba
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 23 maj 2018, 17:17

NK TOŠK: Strika, Navrboc, Hasanbašić, Kurdić, Buljubašić, Kadušić, Oglečevac, Kalesić, Zukić, Škrijelj, Rastoder.
TŽV!

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Sarmelino » 23 maj 2018, 18:12

Da nije one komedije protiv Metalleghea sad bi rahat bili.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Gefufna » 23 maj 2018, 18:13

Sarmelino je napisao/la:Da nije one komedije protiv Metalleghea sad bi rahat bili.
Rahat ste, zavrseno je i Visoko. ;)
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 23 maj 2018, 19:57

Eto haman ostadosmo, jos Travnika klepit i to je to. Ne vjerujem da ce Jedinstvo dobit Veleza, ali za svaki slucaj treba u Visokom na pobjedu.
TŽV!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 24 maj 2018, 02:24

Samo bih da pozdravim ove poštenjačine iz Gradačca što rekoše da TOŠK o njima ovisi. Hahaahahhahahahahahahahahahhahahahahahha samo da rijesimo jos ova dva kola aBd.
JEDVA ČEKAM DA VAM VRATIMO ISTOM DOZOM ŠUPAKLUKA

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 24 maj 2018, 17:40

Opet smo, voljom Saveza u zoni za ispadanje. Cirkus se nastavlja.
TŽV!

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la crvenobijeli » 24 maj 2018, 17:48

plavobijeliii je napisao/la:Samo bih da pozdravim ove poštenjačine iz Gradačca što rekoše da TOŠK o njima ovisi. Hahaahahhahahahahahahahahahhahahahahahha samo da rijesimo jos ova dva kola aBd.
JEDVA ČEKAM DA VAM VRATIMO ISTOM DOZOM ŠUPAKLUKA
:urnebes: :urnebes: :urnebes: dobro ste prosli jos ima slucaj krsic i to ce isplivat samo da vas izbace...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 24 maj 2018, 17:51

crvenobijeli je napisao/la:
plavobijeliii je napisao/la:Samo bih da pozdravim ove poštenjačine iz Gradačca što rekoše da TOŠK o njima ovisi. Hahaahahhahahahahahahahahahhahahahahahha samo da rijesimo jos ova dva kola aBd.
JEDVA ČEKAM DA VAM VRATIMO ISTOM DOZOM ŠUPAKLUKA
:urnebes: :urnebes: :urnebes: dobro ste prosli jos ima slucaj krsic i to ce isplivat samo da vas izbace...
Urnebesni jesil glup il treniras hahahahhaha samo polahkoooo, cut cemo se na krraju

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 24 maj 2018, 17:52

atomac123 je napisao/la:Opet smo, voljom Saveza u zoni za ispadanje. Cirkus se nastavlja.
Ja kako sam čuo, naši su riješili utakmice protiv Travnika i Bosne iz Visokog. Nama je da pratimo kako će proći Igman i Jedinstvo u sljedeća dva kola.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la crvenobijeli » 24 maj 2018, 17:55

plavobijeliii je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:
plavobijeliii je napisao/la:Samo bih da pozdravim ove poštenjačine iz Gradačca što rekoše da TOŠK o njima ovisi. Hahaahahhahahahahahahahahahhahahahahahha samo da rijesimo jos ova dva kola aBd.
JEDVA ČEKAM DA VAM VRATIMO ISTOM DOZOM ŠUPAKLUKA
:urnebes: :urnebes: :urnebes: dobro ste prosli jos ima slucaj krsic i to ce isplivat samo da vas izbace...
Urnebesni jesil glup il treniras hahahahhaha samo polahkoooo, cut cemo se na krraju
Nesumljam da vam je olimpić sredio i u visokom bodove kao sto je i u orasju..govorio sam ti davno sa necete ispast ali neko radi protiv vas da vas izbaci
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 24 maj 2018, 17:56

TOŠK slavio vrijednu pobjedu u Orašju

Oglečevac i Kalesić junaci gostiju

Važnu pobjedu u ovom kolu upisali su i nogometaši TOŠK-a iz Tešnja. Naime, izabranici Ajdina Mrgude pružili su sjajnu partiju te u Orašju slavili 2:1.

Već u osmoj minuti TOŠK je poveo preko Oglečevca. Nakon toga gosti nisu stali, pa su zaprijetili preko Kalesića i Navrboca koji nisu bili precizni.

Ipak, Kalesić se upisao u listu strijelaca u 20. minuti kada je matirao Oštrakovića.

Zaprijetilo je i Orašje preko Živkoića, ali golman Strika je bio siguran. Bio je to i konačan rezultat prvog poluvremena.

Drugo poluvrijeme prilikom otvaraju domaći, opet se istakao golman Strika.

Do kraja domaći preko Živkovića postižu pogodak i završilo je 1:2.

HNK Orašje - NK TOŠK 1:2

HNK Orašje: Oštraković, Mikić, Živković, Marošević, Aletić, Prgić, Šarkanović, Brković, Vidović, Lugavić, Savinović.

NK TOŠK: Strika, Navrboc, Hasanbašić, Kurdić, Buljubašić, Kadušić, Oglečevac, Kalesić, Zukić, Škrijelj, Rastoder

Izvor:sportsport.ba
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 24 maj 2018, 18:01

MVN1994 je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:Opet smo, voljom Saveza u zoni za ispadanje. Cirkus se nastavlja.
Ja kako sam čuo, naši su riješili utakmice protiv Travnika i Bosne iz Visokog. Nama je da pratimo kako će proći Igman i Jedinstvo u sljedeća dva kola.
Igman trebaa 6b za opstanam, a sada idu u Simin Han. A ovi hadalji iz Bihaca trebaju 1b protiv Veleža.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Sarmelino » 24 maj 2018, 18:09

Ocekivano
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.