Koje ekipe ispadaju iz Prve lige FBIH ?

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

Mexico
Kontakt:

PostPostao/la Mexico » 24 maj 2018, 18:05

Gefufna WroteColonNece im ni ovo pomoci.

U zadnjem kolu Velez ce ili sacuvati obraz i ostat jedina postena ekipa ili zakopati duhove proslosti, ublatiti se i pridruziti ostalima. :mrgreen:

Sta hoces da kazes. Da Velez ne moze kiksat protiv Jedinstva. Sta ti je nismo Schalke. Ali momci ce ici na pobjedu kao i svaku tekmu do sada. Mi znamo kakav je nas obraz i libo nas taki za ostale
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Topnikus
Kontakt:

PostPostao/la Topnikus » 24 maj 2018, 18:10

Mexico WroteColon
Gefufna WroteColonNece im ni ovo pomoci.

U zadnjem kolu Velez ce ili sacuvati obraz i ostat jedina postena ekipa ili zakopati duhove proslosti, ublatiti se i pridruziti ostalima. :mrgreen:

Sta hoces da kazes. Da Velez ne moze kiksat protiv Jedinstva. Sta ti je nismo Schalke. Ali momci ce ici na pobjedu kao i svaku tekmu do sada. Mi znamo kakav je nas obraz i libo nas taki za ostale

Jedinstvo je uzas ekipa, dokazao je to Travnik. Kriminalci na celu sa Duricem, Selimoticem, Basarom, Trbonjom guraju na sve strane ali Velez ce ih razbiti. U to nema dileme.

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 24 maj 2018, 18:11

Jedinstvo užas ekipa :lol: To si mogao reći prvu polusezonu, drugu ne možeš nikako

Šta je Travnik dokazao? Jedinstvo igralo bez 4-5 najboljih igrača tamo
she chose me over him, cause he was so regular, oh

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 24 maj 2018, 18:14

harden WroteColonJedinstvo užas ekipa :lol: To si mogao reći prvu polusezonu, drugu ne možeš nikako

Dokazali u Tesnju gdje nisu osutali po golu, u Konjicu. Ne znam jel vas stid, dobijete 6komada i trazite alibi. Da su juniori igrali, sramota
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 24 maj 2018, 18:18

plavobijeliii WroteColon
harden WroteColonJedinstvo užas ekipa :lol: To si mogao reći prvu polusezonu, drugu ne možeš nikako

Dokazali u Tesnju gdje nisu osutali po golu, u Konjicu. Ne znam jel vas stid, dobijete 6komada i trazite alibi. Da su juniori igrali, sramota

Što nas niste dobili kod kuće kad smo tako loši?

Ovu polusezonu dobili Orašje sa sudijama, Slogu, Zvijezdu... čudno da to preloša ekipa može tako

gigglessmoke
Kontakt:

PostPostao/la gigglessmoke » 24 maj 2018, 18:19

Gefufna WroteColonOstalima prosao rok za zalbu.
Bit ce ovdje svega.

Koji je rok za zalbu?

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 24 maj 2018, 18:20

Da se i ranije bilo koji klub žalio, njihova žalba bi bila prihvaćena, ali su se na kraju pravila sjetili samo u Bihaću i tri boda su dobili za zelenim stolom.

Sve po pravilima. :kafa:

bihacusrcu1
Kontakt:

PostPostao/la bihacusrcu1 » 24 maj 2018, 18:21

gigglessmoke WroteColon
Gefufna WroteColonOstalima prosao rok za zalbu.
Bit ce ovdje svega.

Koji je rok za zalbu?

48 sati
Ako je Dudak kriv,onda je Una slana

gigglessmoke
Kontakt:

PostPostao/la gigglessmoke » 24 maj 2018, 18:22

Kad je Jedinstvo igralo sa Travnikom, a kad je ulozena zalba?

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 24 maj 2018, 18:34

Moramo li mi igrati protiv Travnika u subotu il se mozemo unaprijed zalit? :D
TŽV!

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 24 maj 2018, 19:18

atomac123 WroteColonMoramo li mi igrati protiv Travnika u subotu il se mozemo unaprijed zalit? :D

To vjerujem da niko ne zna.
Pravilo je totalno retardirano.

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 24 maj 2018, 19:21

atomac123 WroteColonMoramo li mi igrati protiv Travnika u subotu il se mozemo unaprijed zalit? :D

U slucaju da izgubite, isto uradite kao i Jedinstvo i vasa su 3 boda. Mi smo po ovom pravilu, citavu polusezonu odigrali neregularno, samo sto se ova "caka" cuvala da Jedinstvo iskoristi. Nemam vremena da vracam utakmice i postave ali sam 100% siguran da ovu gresku nije samo Travnik uradio.. helem nejse, nama ne igra ulogu, svakako smo ispali ali je odradjeno na podmukli nacin..

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 24 maj 2018, 19:25

Valjda bi logicno bilo samo da moze igrati onaj koji je prvi registrovan od ove cetvorice, sve ostalo bi bilo neregularno.
Osim naravno ako i u tom slucaju nema neke cake.

endem_
Kontakt:

PostPostao/la endem_ » 24 maj 2018, 19:36

Dzaba Jedinstvu spletke, jer zadnje kolo idu Velezu a svi upuceniji dobro znaju sta se prije desavalo izmedju ova dva kluba. Generalno gledajuci tu gore Krajinu zaista je zalosno da s obzirom koliko gore ljudi zivi oni nisu u stanju da imaju stabilnog premjerligasa nego se evo i vade da ne ispadnu zamislite iz prve lige federacije. Kakav tu nerad vlada i kakva je svijest o sportu kod tog gore naroda prosto me to fascinira, a bgm krivi su svi od navijaca do gradonacelnika.
Pazza Inter Amala

gigglessmoke
Kontakt:

PostPostao/la gigglessmoke » 24 maj 2018, 19:59

Bogami i Jedinstvo i Iskra su pali na niske grane. Dok sad nekakvi Simini hanovi kola vode ovakvi timovi tabore na dnu.

Wisey
Kontakt:

PostPostao/la Wisey » 24 maj 2018, 22:04

endem_ WroteColonDzaba Jedinstvu spletke, jer zadnje kolo idu Velezu a svi upuceniji dobro znaju sta se prije desavalo izmedju ova dva kluba. Generalno gledajuci tu gore Krajinu zaista je zalosno da s obzirom koliko gore ljudi zivi oni nisu u stanju da imaju stabilnog premjerligasa nego se evo i vade da ne ispadnu zamislite iz prve lige federacije. Kakav tu nerad vlada i kakva je svijest o sportu kod tog gore naroda prosto me to fascinira, a bgm krivi su svi od navijaca do gradonacelnika.

Stanje u sportu je odraz stanja u drustvu. U Bihacu i USK sto je vlast u ovih 25 godina razhebala, koliko su naroda "otjerali" za zapadne zemlje je za sjesti i plakati.
Sto se konkretno fudbala tice, vidi u citavoj drzavi kakvi klubovi vode glavnu pricu. U PL ce dogodine igrati Krupa na Vrbasu, Mladost Doboj-Kakanj, Zvijezda 09 Etno Selo Stanisic, Sloga Simin Han i slicni.. Borac i Sloboda se muce. Celik ispao. Novac samo igra.

I Velez koji je institucija za sve u ovoj ligi bi ove godine igrao trecu ligu, da se prosle zime nije pojavio Semso Hasic zajedno s jos nekoliko ljudi. Znaju to Mostarci i cijene. A vidi koliko je tamo para proslo poslije rata, koliko su donacija imali, to su cifre.. Pa opet dzaba kad nemas prave ljude na celu.

U proslosti je bilo svega, ali ove polusezone Jedinstvo nije sigurno namjestalo. Pobijedili i Slogu i Zvijezdu (dok su jos se aktivno borili za ulazak), neporazeni protiv direktnih rivala, uzeli bod u Jajcu. Ako bude dovoljno na kraju ostacemo, ako ne nema se sta momcima reci.

FORZZA
Kontakt:

PostPostao/la FORZZA » 25 maj 2018, 07:39

Jedinstvo nema sta traziti u Mostaru...jednostavno u slucaju da se pusti tekma mogu komotno i uprava i igraci traziti drugi posao..Ne postoji ni jedan navijac VELEŽA koji bi im to oprostio...Rezultat ce biti u duplom hendikepu

mujoisuljo
Kontakt:

PostPostao/la mujoisuljo » 25 maj 2018, 08:34

FORZZA WroteColonJedinstvo nema sta traziti u Mostaru...jednostavno u slucaju da se pusti tekma mogu komotno i uprava i igraci traziti drugi posao..Ne postoji ni jedan navijac VELEŽA koji bi im to oprostio...Rezultat ce biti u duplom hendikepu

Tekma se neće pustiti to je sigurno!Jedinstvo ako uzme bodove, uzet će ih zasluženo (ili uz pomoć sudija).Nije Velež Barcelona pa da kažemo da ćemo dobiti 100%, ali neće pustiti sigurno!
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

castro
Kontakt:

PostPostao/la castro » 25 maj 2018, 09:27

Wisey WroteColon
endem_ WroteColonDzaba Jedinstvu spletke, jer zadnje kolo idu Velezu a svi upuceniji dobro znaju sta se prije desavalo izmedju ova dva kluba. Generalno gledajuci tu gore Krajinu zaista je zalosno da s obzirom koliko gore ljudi zivi oni nisu u stanju da imaju stabilnog premjerligasa nego se evo i vade da ne ispadnu zamislite iz prve lige federacije. Kakav tu nerad vlada i kakva je svijest o sportu kod tog gore naroda prosto me to fascinira, a bgm krivi su svi od navijaca do gradonacelnika.

Stanje u sportu je odraz stanja u drustvu. U Bihacu i USK sto je vlast u ovih 25 godina razhebala, koliko su naroda "otjerali" za zapadne zemlje je za sjesti i plakati.
Sto se konkretno fudbala tice, vidi u citavoj drzavi kakvi klubovi vode glavnu pricu. U PL ce dogodine igrati Krupa na Vrbasu, Mladost Doboj-Kakanj, Zvijezda 09 Etno Selo Stanisic, Sloga Simin Han i slicni.. Borac i Sloboda se muce. Celik ispao. Novac samo igra.

I Velez koji je institucija za sve u ovoj ligi bi ove godine igrao trecu ligu, da se prosle zime nije pojavio Semso Hasic zajedno s jos nekoliko ljudi. Znaju to Mostarci i cijene. A vidi koliko je tamo para proslo poslije rata, koliko su donacija imali, to su cifre.. Pa opet dzaba kad nemas prave ljude na celu.

U proslosti je bilo svega, ali ove polusezone Jedinstvo nije sigurno namjestalo. Pobijedili i Slogu i Zvijezdu (dok su jos se aktivno borili za ulazak), neporazeni protiv direktnih rivala, uzeli bod u Jajcu. Ako bude dovoljno na kraju ostacemo, ako ne nema se sta momcima reci.

to je to

FORZZA WroteColonJedinstvo nema sta traziti u Mostaru...jednostavno u slucaju da se pusti tekma mogu komotno i uprava i igraci traziti drugi posao..Ne postoji ni jedan navijac VELEŽA koji bi im to oprostio...Rezultat ce biti u duplom hendikepu

Semsudin Hasic je gromada od covjeka.
OJ SUZANA OBJESI SE TI, NEK LOZA TEČE NERETVOM DA PIJU ROĐENI !

KonjicBOY
Kontakt:

PostPostao/la KonjicBOY » 26 maj 2018, 00:26

Ne znam,možda umišljam,ali ja imam neku svoju teoriju sada. (kad svi lupaju kako stignu mogu i ja,haj Boga ti :D)

Prije izlaska rasporeda sudija za 29. kolo mislio sam da je utakmica Orašje - Slaven završena stvar. Ali pogledajte ko sudi,Kazlagić. Opet kažem,možda lupam ali koje su šanse da ga je savez poslao da završi posao kontra Slavena? Svakako im zadnje kolo dolazi Sloga i vjerovatno će uzeti sva 3 boda i u tom slučaju ispada Slaven,bar koliko sam mogao upratiti.

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.