Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 24 maj 2018, 19:18

dubrovnik je napisao/la:Koliko se sjecam ovog Dilavera primarna pozicija mu je DB a u Dinamo je izgleda doveden da igra stopera sto je igrao i u Poljskoj. Vjerovatno kao zamjena za Benkovica.
Valjalo bi da igra u Dinamu DB i da vidimo gdje je. Drago mi je da ce Darko biti proban na toj poziciji u narednim utakmicama ali sta ako to ne bude dobro.
Mi zamjenu za Vranjesa nemamo a moramo je pronaci. Prema tome ako bude standardan u Dinamu na poziciji DB i pokaze se ne vidim zasto se ne bi uzeo u obzir. Kao stoper nam ne treba. Konkurencija na poziciji DB-a u reprezentaciji ne postoji i svaki normalan defanzivni bocni bi nam dobro dosao. Nemam nikakvu namjeru gurati pricu o njemu u reprezentaciji a nisam ga ni gledao 3-4 godine ali mi nismo u situaciji da visoko dizemo srandarde za rezervnog DB-a iz jednostavnog razloga sto ga trenutno ne posjedujemo u ekipi. Zar nije vidjeno kako to izgleda kada stoper igra tu poziciju (Memisevic).
Dilaver je na desnom beku u klasi M.Susica, to govore njegova dostignuca na toj poziciji (Ferencvaros). S obzirom na godine (27), male su sanse da ce ikada biti bolji.
Ako vec hocemo trecerazrednog desnog beka, bolje je onda forsirati Todorovica na toj poziciji, kao zamjena Vranjesu.
Dilaver nam na poziciji stopera nam ne treba, tj, neka zavrsi papire i stane u red.
Mi bi trebali ozbiljno razmisljati o Gazibegovicu, u kontekstu A reprezentacije. Vec je standardan u Lieferingu, a mlad i vrlo je talentovan.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 24 maj 2018, 19:23

DrFilgud je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Koliko se sjecam ovog Dilavera primarna pozicija mu je DB a u Dinamo je izgleda doveden da igra stopera sto je igrao i u Poljskoj. Vjerovatno kao zamjena za Benkovica.
Valjalo bi da igra u Dinamu DB i da vidimo gdje je. Drago mi je da ce Darko biti proban na toj poziciji u narednim utakmicama ali sta ako to ne bude dobro.
Mi zamjenu za Vranjesa nemamo a moramo je pronaci. Prema tome ako bude standardan u Dinamu na poziciji DB i pokaze se ne vidim zasto se ne bi uzeo u obzir. Kao stoper nam ne treba. Konkurencija na poziciji DB-a u reprezentaciji ne postoji i svaki normalan defanzivni bocni bi nam dobro dosao. Nemam nikakvu namjeru gurati pricu o njemu u reprezentaciji a nisam ga ni gledao 3-4 godine ali mi nismo u situaciji da visoko dizemo srandarde za rezervnog DB-a iz jednostavnog razloga sto ga trenutno ne posjedujemo u ekipi. Zar nije vidjeno kako to izgleda kada stoper igra tu poziciju (Memisevic).
Dilaver je na desnom beku u klasi M.Susica, to govore njegova dostignuca na toj poziciji (Ferencvaros). S obzirom na godine (27), male su sanse da ce ikada biti bolji.
Ako vec hocemo trecerazrednog desnog beka, bolje je onda forsirati Todorovica na toj poziciji, kao zamjena Vranjesu.
Dilaver nam na poziciji stopera nam ne treba, tj, neka zavrsi papire i stane u red.
Mi bi trebali ozbiljno razmisljati o Gazibegovicu, u kontekstu A reprezentacije. Vec je standardan u Lieferingu, a mlad i vrlo je talentovan.
Gazibegovic je jos junior. Niko sretniji od mene ako bude spreman za seniorsku reprezentaciju vec sutra.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 19:25

DrFilgud je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Koliko se sjecam ovog Dilavera primarna pozicija mu je DB a u Dinamo je izgleda doveden da igra stopera sto je igrao i u Poljskoj. Vjerovatno kao zamjena za Benkovica.
Valjalo bi da igra u Dinamu DB i da vidimo gdje je. Drago mi je da ce Darko biti proban na toj poziciji u narednim utakmicama ali sta ako to ne bude dobro.
Mi zamjenu za Vranjesa nemamo a moramo je pronaci. Prema tome ako bude standardan u Dinamu na poziciji DB i pokaze se ne vidim zasto se ne bi uzeo u obzir. Kao stoper nam ne treba. Konkurencija na poziciji DB-a u reprezentaciji ne postoji i svaki normalan defanzivni bocni bi nam dobro dosao. Nemam nikakvu namjeru gurati pricu o njemu u reprezentaciji a nisam ga ni gledao 3-4 godine ali mi nismo u situaciji da visoko dizemo srandarde za rezervnog DB-a iz jednostavnog razloga sto ga trenutno ne posjedujemo u ekipi. Zar nije vidjeno kako to izgleda kada stoper igra tu poziciju (Memisevic).
Dilaver je na desnom beku u klasi M.Susica, to govore njegova dostignuca na toj poziciji (Ferencvaros). S obzirom na godine (27), male su sanse da ce ikada biti bolji.
Ako vec hocemo trecerazrednog desnog beka, bolje je onda forsirati Todorovica na toj poziciji, kao zamjena Vranjesu.
Dilaver nam na poziciji stopera nam ne treba, tj, neka zavrsi papire i stane u red.
Mi bi trebali ozbiljno razmisljati o Gazibegovicu, u kontekstu A reprezentacije. Vec je standardan u Lieferingu, a mlad i vrlo je talentovan.
Gazibegovica treba sto prije uvalit u vatru. Jaka je Red Bull-ova skola, a malac sa 17 god zaigrao u 2. Bundesligi Austrije. Kad bi mali vidio Dzeku i Pjanu kraj sebe na terenu motiv do plafona da jos bolje igra.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 24 maj 2018, 19:31

NiftyDribbler je napisao/la:
Ko ce tebi znat, kajes makar. Guras Dilavera, i trebam ja sad tvoje poente studirat...boli me qrac za to. Ti bi skupljo raznu bagru oko kampa.
Krampa to je onaj instrument koji tebe
shvata.

Coki te burazer
A zasto onda pises odgovor na svaki moj post? :rol:

Ne citiraj me vise uopste ako je moguce :thumbup:

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 19:38

Vucevich je napisao/la:
NiftyDribbler je napisao/la:
Ko ce tebi znat, kajes makar. Guras Dilavera, i trebam ja sad tvoje poente studirat...boli me qrac za to. Ti bi skupljo raznu bagru oko kampa.
Krampa to je onaj instrument koji tebe
shvata.

Coki te burazer
A zasto onda pises odgovor na svaki moj post? :rol:

Ne citiraj me vise uopste ako je moguce :thumbup:
Mora se stat tvojim besmislicima u kraj. :thumbup:
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 24 maj 2018, 19:47

Miske01 je napisao/la:
edinjo-bih je napisao/la:Nastupao je za mlađe uzraste Švedske, a ističe da ga iz BiH nikada niko nije kontaktirao, iako su mu roditelji iz Goražda i može igrati za naš državni tim.

“Otkad sam počeo da igram fudbal nikada me niko iz BiH nije kontaktirao. Švedska me zvala nekoliko puta i igrao sam za njih”.

Za njega nema dileme. Bosna i Hercegovina mu je ispred Švedske.


“Srce mi kuca za Bosnu i Hercegovinu. U Švedskoj sam rođen, tu mi je društvo i sve to, ali jedna je jedina!”.


--> miske reaguj ;)
ps: radi se o adnanu maricu
Samo dok prodju prijateljski mečevi sa Albanijom, odnosno CG i J. Korejom, pa cemo njega odraditi
sto se tice Austrije tu MORAMO ganjati sledecu trojicu:

Aganovic
Abdijanovic
Omic (mladji)

i sta je sa "svicarcima", bracom Omeragic?

hvala ;)

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 24 maj 2018, 20:03

@Miske01 rece da ce zavrsit' to sa Omeragicem :D

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Miske01 » 24 maj 2018, 20:17

Vidjet cu sutra večerati s Prosinečkim ako bude slobodan, pa cu mu spomenuti... Inače sad je akcenat na Fazlagicu koji je juce igrao u prvih 11 u finalu kupa i osvojio duplu krunu
BHF

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Wandelanoite » 24 maj 2018, 20:21

Ervin Omic ce igrati za BiH u to nema sumnje.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 24 maj 2018, 20:27

Miske01 je napisao/la:Vidjet cu sutra večerati s Prosinečkim ako bude slobodan, pa cu mu spomenuti... Inače sad je akcenat na Fazlagicu koji je juce igrao u prvih 11 u finalu kupa i osvojio duplu krunu
A jesi li ikad razgovarao s Burnicem ili imas neku informaciju?
Znam da on trenutno nije aktuelan, ali moze proigrati iduce sezone, ako nista moze biti u kombinacijama za U21.

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Miske01 » 24 maj 2018, 20:55

DrFilgud je napisao/la:
Miske01 je napisao/la:Vidjet cu sutra večerati s Prosinečkim ako bude slobodan, pa cu mu spomenuti... Inače sad je akcenat na Fazlagicu koji je juce igrao u prvih 11 u finalu kupa i osvojio duplu krunu
A jesi li ikad razgovarao s Burnicem ili imas neku informaciju?
Znam da on trenutno nije aktuelan, ali moze proigrati iduce sezone, ako nista moze biti u kombinacijama za U21.
Burnić je završena stvar odavno, naš je. Samo se čeka da već jednom proigra i promijeni sportsko državljanstvo, ne znam šta se tu čeka iskreno...
BHF

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 24 maj 2018, 20:57

Zar nije neko napisao da je Burnic nasu reprezentaciju stavio 'na cekanju' jer mu stari vjeruje da ima kvalitet za Elf?

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Miske01 » 24 maj 2018, 21:05

Vucevich je napisao/la:Zar nije neko napisao da je Burnic nasu reprezentaciju stavio 'na cekanju' jer mu stari vjeruje da ima kvalitet za Elf?
Ma nista to vjeruj, naš je
BHF

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 21:42

Miske01 je napisao/la:Vidjet cu sutra večerati s Prosinečkim ako bude slobodan, pa cu mu spomenuti... Inače sad je akcenat na Fazlagicu koji je juce igrao u prvih 11 u finalu kupa i osvojio duplu krunu
Haha ma jasta dijete sutra navecer fino se okupas, nokte sredis i onda Robert maksuz limuzinu posalje da te doveze kod njega kuci, gdje hanuma vec jedan burek zakulebala za tebe. A jbt te krv.

Kakvi ubleha ovdje nes sve procitat jbt. A sva ova dijeca se lijepe ovdje na tu pricu, neki igraci mali se ko lafo prebiraju hahahha :rol: :rol: . Ti si ocito zglajzo jarane, jednom intervju imo s Robertom pa se umislio hadzija.

Kao Robert nema nista bolje nego s tobom na VECERU, halloooo ba za VRIJEME OKUPLJANJA. Pa svi fudbaleri i treneri bjeze da sto manje imaju sa novinarima posla, a ti neki klj blogger ides s Robertom na veceru sutra i podvaljujes forumasima neke price, sredjujes reprezentaciji super zvijezde i tako ta ubleha.

Dobit ces sutra jedan foto i onda noga mali.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 24 maj 2018, 21:56

Miske01 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Zar nije neko napisao da je Burnic nasu reprezentaciju stavio 'na cekanju' jer mu stari vjeruje da ima kvalitet za Elf?
Ma nista to vjeruj, naš je
da je htio moglo se to vec davno rijesiti i da makar igra za nasu u21 dok ne bude standardan za A, ali odavno smo mu jedina opcija tako da nema brige
Zarathustra

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Miske01 » 24 maj 2018, 22:04

NiftyDribbler je napisao/la:
Miske01 je napisao/la:Vidjet cu sutra večerati s Prosinečkim ako bude slobodan, pa cu mu spomenuti... Inače sad je akcenat na Fazlagicu koji je juce igrao u prvih 11 u finalu kupa i osvojio duplu krunu
Haha ma jasta dijete sutra navecer fino se okupas, nokte sredis i onda Robert maksuz limuzinu posalje da te doveze kod njega kuci, gdje hanuma vec jedan burek zakulebala za tebe. A jbt te krv.

Kakvi ubleha ovdje nes sve procitat jbt. A sva ova dijeca se lijepe ovdje na tu pricu, neki igraci mali se ko lafo prebiraju hahahha :rol: :rol: . Ti si ocito zglajzo jarane, jednom intervju imo s Robertom pa se umislio hadzija.

Kao Robert nema nista bolje nego s tobom na VECERU, halloooo ba za VRIJEME OKUPLJANJA. Pa svi fudbaleri i treneri bjeze da sto manje imaju sa novinarima posla, a ti neki klj blogger ides s Robertom na veceru sutra i podvaljujes forumasima neke price, sredjujes reprezentaciji super zvijezde i tako ta ubleha.

Dobit ces sutra jedan foto i onda noga mali.
Ja ti obecavam da se tobom vise baviti necu! A mozes mi se javiti na fb ili insta jedino pa da ti objasnim neke stvari. Lp
BHF

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 24 maj 2018, 22:15

Miske01 je napisao/la: Burnić je završena stvar odavno, naš je. Samo se čeka da već jednom proigra i promijeni sportsko državljanstvo, ne znam šta se tu čeka iskreno...
Ok, hvala, mada mi je to malo cudno.
Sada je vrijeme da promijeni sportsko, pa kada/ako proigra , da odmah bude u kombinacijama.
Mogao bi i da bude standardan u U21, on ima pravo igrati i slijedeci ciklus.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 22:21

Miske01 je napisao/la:
NiftyDribbler je napisao/la:
Miske01 je napisao/la:Vidjet cu sutra večerati s Prosinečkim ako bude slobodan, pa cu mu spomenuti... Inače sad je akcenat na Fazlagicu koji je juce igrao u prvih 11 u finalu kupa i osvojio duplu krunu
Haha ma jasta dijete sutra navecer fino se okupas, nokte sredis i onda Robert maksuz limuzinu posalje da te doveze kod njega kuci, gdje hanuma vec jedan burek zakulebala za tebe. A jbt te krv.

Kakvi ubleha ovdje nes sve procitat jbt. A sva ova dijeca se lijepe ovdje na tu pricu, neki igraci mali se ko lafo prebiraju hahahha :rol: :rol: . Ti si ocito zglajzo jarane, jednom intervju imo s Robertom pa se umislio hadzija.

Kao Robert nema nista bolje nego s tobom na VECERU, halloooo ba za VRIJEME OKUPLJANJA. Pa svi fudbaleri i treneri bjeze da sto manje imaju sa novinarima posla, a ti neki klj blogger ides s Robertom na veceru sutra i podvaljujes forumasima neke price, sredjujes reprezentaciji super zvijezde i tako ta ubleha.

Dobit ces sutra jedan foto i onda noga mali.
Ja ti obecavam da se tobom vise baviti necu! A mozes mi se javiti na fb ili insta jedino pa da ti objasnim neke stvari. Lp
Sta ces mi ti objasnjavat šmokljo jedan. Idi bali nekom drugom.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape


NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 22:24

DrFilgud je napisao/la:
Miske01 je napisao/la: Burnić je završena stvar odavno, naš je. Samo se čeka da već jednom proigra i promijeni sportsko državljanstvo, ne znam šta se tu čeka iskreno...
Ok, hvala, mada mi je to malo cudno.
Sada je vrijeme da promijeni sportsko, pa kada/ako proigra , da odmah bude u kombinacijama.
Mogao bi i da bude standardan u U21, on ima pravo igrati i slijedeci ciklus.
Pa treba da ti bude sumnjivo, miske podvaljuje nebuloze. Kucni prijatelj Prosineckog. :rol:
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 41 gost.