HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 24 maj 2018, 15:55

sretan123 je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:
Truba1905burazeru je napisao/la: MNK prvaci , abd Rukometaši kup ( što se tiče Mostara ) , rukometašice Gruda prvakinje , Izviđač prvak BH , Izviđač rukometašice osvojile KUP , stolnotenisači prvaci države . . . P.s. Ima li ijedan sport u BiH da HERCEGOVCI nisu osvojili naslov najboljeg u državi ?
Titule u BiH osvajamo samo mi koji smo čovketizirani...
Bosanci i ovi sa Širokog koji se odupiru čovketizaciji pate zbog toga na rezultatskom planu...
Stoga, trebali bi znati sta im je ciniti: Ako nas vec ne mogu pobjediti, a ne mogu, neka nam se pridruze!
Svakoga cemo docekati rasirenih ruku i pruziti plemicku ljubav!
Pa da imalo misliš glavom znao bi da takva politika može davati rezultate u kratkom roku...nema tu održivog razvoja.
A radije ići u močvaru velikana, u cvajtu, nego od vas milostinju tražiti. :thumbdown:
:urnebes:

HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 25 maj 2018, 12:26

Fica Gigant opet u dresu s lentom?!
Treca sreca?!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la aneks » 25 maj 2018, 14:10

Fico ima ugovor sa mladosti do 6 2019 !

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 25 maj 2018, 14:18

aneks je napisao/la:Fico ima ugovor sa mladosti do 6 2019 !
Hvala na info... :thumbup:
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 25 maj 2018, 14:20

HŠKZ je od 19.06.-30.06. na pripremama u Moravskim Toplicama...
Proslo ljeto tu se pripremao i GNKD...
Bit ce finih pripremnih utakmica...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 25 maj 2018, 18:03

Napokon prave pripreme i odlicni tereni,ekipa ce imati jace trening utakmice svaka cast olimpiku ,gosku i sl ekipama ali ako se zeli nesto odraditi u europi a ocigledno zeli onda je ovo veliki napredak za nas jer ekipe iz nase lige nisu na toj razini i ne mozes vidjeti pravu vrijednost ekipe.
Spominje se povratak Arezine i to po treci put ,steta za njega daleko najbolji veznjak lige ali svojom nedisciplinom naskodio najvise sebi.
Jedino se ograditi ugovorom jer njegovi postupci nisu u timskom duhu niti su se ikada poklapali sa discipliniranom sredinom kao sto je u nas slucaj,on zeli biti alfa i omega i naravo igrati jedino je problem za igru ta njegova tromost i fizicke lose predispozicije koje ima a nama u veznom redu ne odgovaraju samo ako Bilbija ode neka ga angaziraju
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mara1905 » 25 maj 2018, 18:39

Fića Arežina je pravi Zrinjevac i treba ga vratiti, sigurno najbolja 10ka u našoj ligi
HŠKZ!

Avatar
Taramba
Postovi: 676
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 25 maj 2018, 19:02

mara1905 je napisao/la:Fića Arežina je pravi Zrinjevac i treba ga vratiti, sigurno najbolja 10ka u našoj ligi
Arežina je igračina, ali bih ga samo htio vidjeti opet sa crvenom lentom, ako je konačno sredio taj propuh u glavi...;)
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 25 maj 2018, 21:02

Taramba je napisao/la:
mara1905 je napisao/la:Fića Arežina je pravi Zrinjevac i treba ga vratiti, sigurno najbolja 10ka u našoj ligi
Arežina je igračina, ali bih ga samo htio vidjeti opet sa crvenom lentom, ako je konačno sredio taj propuh u glavi...;)
Eto promjenio se u ove dvije godine,da je bio pametan i strpljiv kao recimo Filipovic danas bi u 25.godini gledao u koji ce klub vani da uzme lijepe pare a ne se u nas treci put vracao,Filipovic tek ove sezone standaran i napokon pravi ucinak uvijek bio rezerva vecinom prvo slabasnom Peki a prije njega nekada Zakaricu i Todorovicu ali momak sutio i radio bio pametan i sad ce svoj trud naplatiti i volio bi radi njega da osigura egsizstenciju .
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GradKamena2 » 29 maj 2018, 10:28

Nadam se da cemo odradit ovaj rok lavovski i dovest par dobrih igraca,da dovedemo 1-2 igraca sto se prica sve bili bi jaci za 20-30% nego prosle sezone.

Bit ce i nekih odlazaka Kokorovic nas je vec napustio,a idu i Pehar,Jamak i Dzijan.

Avatar
Shullenta
Postovi: 261
Pridružen/a: 25 maj 2018, 13:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Shullenta » 29 maj 2018, 10:31

Sportski pozdrav svim navijačima najtrofejnijeg nogometnog kluba u BIH!
Daj mi furadana!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 29 maj 2018, 12:21

Shullenta je napisao/la:Sportski pozdrav svim navijačima najtrofejnijeg nogometnog kluba u BIH!
Pozdrav ljudino! :salut:
Pozdrav i za GradKamena2! :salut:
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GradKamena2 » 29 maj 2018, 13:07

PiazzaGrande je napisao/la:
Shullenta je napisao/la:Sportski pozdrav svim navijačima najtrofejnijeg nogometnog kluba u BIH!
Pozdrav ljudino! :salut:
Pozdrav i za GradKamena2! :salut:
:salut:

Truba1905burazeru
Postovi: 665
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:29
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Truba1905burazeru » 30 maj 2018, 08:34

Gotovo sigurno Petar Kunić novi plemić . Znam da je dao 12golova a nešto mi nije zapeo za oko kao dobar IGRAČ ispravite me ako griješim ! ?
Marković se razišao s Čelikom , oćan bio 1.dio sezone , na proljeće nakon ozljede smješan na golu bio , Karius je dobar kakav je on bio . :D
Pola ti vijeka ime branili
Trn u oku uvijek bio si
Ni u snu nisu mogli vidjeti
Da titule ce Zrinjski slaviti . . .

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 30 maj 2018, 11:26

Sretan 59. rođendan El Grande! :salut:
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 30 maj 2018, 13:33

Truba1905burazeru je napisao/la:Gotovo sigurno Petar Kunić novi plemić . Znam da je dao 12golova a nešto mi nije zapeo za oko kao dobar IGRAČ ispravite me ako griješim ! ?
Marković se razišao s Čelikom , oćan bio 1.dio sezone , na proljeće nakon ozljede smješan na golu bio , Karius je dobar kakav je on bio . :D
Imamo Handzica, Hajdarevica, Acimovica, Mulahusejnovica!
Radije bih dao priliku Bucku i ostalim mladicima sa cijim si kvalitetom upoznat, nego dovodio nekoga sa strane...
Neki kazu: Ne mozemo u europsku avanturu sa napadacima od 20 godina, jos su mladi, treba neko iskusan...
Ma nemoj?!
A imamo Hareta ako treba iskusniji....

Onaj Gogo Karacic mi nije jasan, niti mi je jasan onaj koji brine o njegovoj karijeri...Njihovi motivi su mi nedokucivi, vjerojatno ni oni ne znaju sta hoce...srljaju iz greske u gresku...Mozda je termin kod psihologa rijesenje, ne znam...
Navodno je blizu prelaska kod nas mladi golman Olimpica Calakovic, trenutno imamo mladog Trifkovica i iskusnog Soldu...

MP8, Kokorovic i navodno Jamak i Dzijan su na odlasku...
Uz ostanak Filipovica, Bilbije i Jakovljevica za euro utakmice jedino je sredisnji vezni ostao upitan tj. onaj drugi igrac uz Pezera...Tu su Perisic, Hairlahovic, Cirjak...Besirovic bi nam tu dobro legao...

Rodin, stoper GOSK-a je navodno vec nas...ako Jakovljevic ode eto adekvatne zamjene...

Bencun ili spremni Bekric mogu na Bilbijino mjesto ako nas odluci napustiti...
Jedino bi bio problem sa Ficinim mjestom ako bi nas napustio...Grzan sa dobrim novcanim primanjima nije nista pokazao...Inace su igraci iz Hr precjenjeni i skupi, valjda zbog toga sto imaju dobre medije koji im dizu cijenu...
Ne znam kakva je sudbina Soa, apsolutno nepotrebna akvizicija...mislim da je desni bek Blaic jos uvijek pod ugovorom sa Zrinjom...ne znam kakva je sudbina Miketeka i Ivana Setke, lijevog beka, koji su na posudbi u Capljini ako se ne varam...Setku sam proslo ljeto gledao par puta na treninzima Zrinje...super je bio, ne znam kakav je u Capljini, nisam ga gledao, ako neko zna neka napise koju recenicu o njemu...

Nista nam nije pod moranje, jos se ne zna ko ce otici, a dolasci se ravnaju prema odlascima...
U biti, i ako ode cetiri-pet igraca opet smo dovoljno popunjeni...
Mozda ubuduce malo racionalnije kupovati i ne gomilati igrace...vjerujem da je danasnji igracki kadar duplo skuplji od onoga 2016 koji je takodjer bio prvi i za kojeg mnogi kazu da je bolji od ovogodisnjeg...
Imamo i velikog trenera kojem ce LP biti veliki izazov, prosle godine sam najavljivao da ce Baka tek kada je uzeo prvi trofej pokazati sta zna...Evo obranio je titulu, dobro namucio Maribor u LP, ovo ljeto ocekujem trenersku rapsoduju El Grandea u LP!
Ne balahati sa novcem, biti skroman i ponizan...i kao takav uci u skupinu EL i opet jurisati na titulu...
Skromno i ponizno! :)
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
Shullenta
Postovi: 261
Pridružen/a: 25 maj 2018, 13:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Shullenta » 30 maj 2018, 14:02

Nama ne treba gomilanje igrača kao što je bilo na ovoj zimskoj pauzi, nego dva tri prava skuplja igrača koja bi napravila prevagu i donijela kvalitet više tipa Beširović, Kožulj ili Ahmetović...
Što kažeš imamo Hajdarevica, Acimovica, Mulahusejnovica i Stanića...mlade poletne i željne dokazivanje u premijer ligi...
Daj mi furadana!

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 30 maj 2018, 14:20

Shullenta je napisao/la:Nama ne treba gomilanje igrača kao što je bilo na ovoj zimskoj pauzi, nego dva tri prava skuplja igrača koja bi napravila prevagu i donijela kvalitet više tipa Beširović, Kožulj ili Ahmetović...
Što kažeš imamo Hajdarevica, Acimovica, Mulahusejnovica i Stanića...mlade poletne i željne dokazivanje u premijer ligi...
Tako ce ti i bit. Mnogi se sad gurajuvu Zrinjski, al nece ici, od mladjih ce samo dolzit neki za juniore, a ne za prvi tim isto kao i ovaj iz olimpica Calakovic, taj je za juniore, valjda ce se neki gosa dovest ili xe Trifkovic branit.
The Nobles ⚔

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 30 maj 2018, 14:20

Uh kako sam mogao zaboraviti mladog Kicu Stanica...

Btw. 1. i 2. pretkolo LP igramo u Mostaru, dok cemo 3. pretkolo i play-off igrati na SB, kao i grupnu fazu...
#prcigadobroje
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GradKamena2 » 30 maj 2018, 14:31

Sta ste navalili na grupnu fazu jeste zdravo daj Boze da odigramo 6 evropskih utakmica,sve preko je dodatni bonus,skinite pritisak sa igraca.

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.