BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Unknown2 » 26 maj 2018, 10:54

Gledaj ko trener ovo sve. imas igraca koji dobio poziv i bio dobar ( tvoje misljene) i dobije opet poziv i opet dobar i tako dalje. bi opet mu poslao poziv?

Robert je trener i mi mozemo mu vjerovati ili u napred sve jeb... sta ima. on ako hoce nek posalje 10 poziva u Vitez ako misli da je ovo treba. treba kad bude utakmice za EP viditi kako to izgleda ( i ako je to nije vazno) samo da odem bilo kako.

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la bhsport » 26 maj 2018, 11:04

Zukanovic je napisao/la:Gledaj ko trener ovo sve. imas igraca koji dobio poziv i bio dobar ( tvoje misljene) i dobije opet poziv i opet dobar i tako dalje. bi opet mu poslao poziv?

Robert je trener i mi mozemo mu vjerovati ili u napred sve jeb... sta ima. on ako hoce nek posalje 10 poziva u Vitez ako misli da je ovo treba. treba kad bude utakmice za EP viditi kako to izgleda ( i ako je to nije vazno) samo da odem bilo kako.
Slazem se, prvi ozbiljniji kis sa ovim kladama i noga mu je, nemoj da mi protiv Irske probava Krunica ili Prcica pa da se prica da nisu iskoristilis sansu jer ih stavis pod pritiskom neuigrane sa ekipom.
Za nadati se da kanarinac koji je reklamirao carape zna sta radi.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

damir_82
Postovi: 989
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la damir_82 » 26 maj 2018, 11:13

bhsport je napisao/la:
damir_82 je napisao/la: E sad idemo samo pljuvati.. I pokušati biti funny..
Jer onda vjerujem da si ti gledao Sarića i u Gošku iz Dubrovnika i Vinogradaru, pa i u Slobodi, da ne kažem Sarajevu..?! Tinu se pljuvalo, a sve što je odigrao u reprezentaciji je bilo dobro.. Dala se Šansa i Prciću i ti to znaš, pa se nije istakao protiv veznog reda Lihtenštajna u Tuzli, ni protiv veznog reda Kipra u Zenici.. Da me ne shvatiš pogrešno, znam da je u tim utakmicama cijela ekipa bila ispod nivoa, ali nije Prcić naš spasilac i novi Miske bio ni tad, a nije ni sad.. Jako dobar igrač, žao je i meni što nije pozvan, ali nema smisla pljunuti na ove koji su tu, pogotovo jer ciljaš Sarića koji je ove nebitne tekme odigrao jako dobro.. Možda bude dobar tamo gdje ode (kao Dulja), možda ga ne bude na mapi (kao Tino).. Ali sve dok u reprezentaciji pruža dobre partije meni ne smeta..
Nije ti palo na pamet da je bolji u reprezentaciji jer je radio na sebi u ovih godinu dana od Zarije..?! Jer je bolji u ekipi sa Pjanićem i Cimirotom nego sa Rahmanovićem, Radovcem, Crnkićem..?! A znaš i sam da je Sarajevo razbilo Zariju u revanšu ali da nije moglo do gola ni naopako..

Sarić je u BiH već 4 godine.. pozvan je, uz Zakarića i Pirića, kao jedan od najboljih igrača naše lige.. Vjerujem da se dokazao selektoru na treninzima i da zato i igra.. Ili se savez i Robi tale od njegove plate, tamo gdje se proda..
Al hajd nek se pljuje.. Materijala uvijek ima, uvijek će biti onih koji su "morali" biti pozvani..
Znam da imamo razlicito misljenje u nekim stvarima od Susisa, Tine pa evo i Sarica.
Stavi svakoga u tim sa Pjanicem pa ce biti bolji igrac, cak je i Tino u tom timu bio dobar, ali gdje god da je ostalo igrao nije bio.
Saric u 28-oj godini skontao da mora raditi na sebi? To je bas funny.
Sta je radio prethodne godine u karijeri. Ali tako je i Dujkovic u 35-oj i Avdukic u 34-oj poceli raditi na sebi pa dosli u repku.
Sanse koje je Prcic dobio su nikakve, jednake onim koje su davane Stilicu, i otpisan odmah. Nije bio najgori na terenu defnitivno ni Krunic, ali eto tolko smo jaki da mozemo standardnog igraca ligue 1 zapostaviti kao i prvotimca i povremenog kapitena Empolija i to pazi naustrb igraca koji 28 godina igra u zlj ligama.
Da je umjesto Sarica pozvao ovog Mustafica nebih A rekao, ali zvati starog kenjca, koji je prosjek premier lige (Besirevic je igrac za njega) i to na pozicijama gdje imamo dosta mladih i pored Sanjina i Radeta ne da smrdi nego bazdi. Bolje je dati priliku Gojaku, Besirevicu, Amiru kada se oporavi (da ne spominjem opet Sanjina i Radeta). Zivo me interesuje da li ce nakon prodaje u neki spor ili neki klub slican tome (a vjerujem da ce mozda biti i zapad jer Robi nije Safet) ovaj igrac i dalje biti u repki.
Ako ce nam Saric biti AS u rukavu za ligu nacija ili ako cemo sa njim razbiti Irsku i Austriju kapa dole Robiju koji je iskopao takvog igraca.
Opet sam stanovista da je iole kvalitet tu Zariju bi on rijesio svojim potezom, ali nije. Dulja je za njega Kristiano Ronaldo, Dulja je odskakao od ove lige na svakoj utakmici, na svakom derbiju, a ovaj ni u ovakvom Sarajevu ne odskace.
@emire, procitaj ovaj odgovor Damiru pa komentarisi. Damira postujem jer on fudbal razumije vise nego iko na forumu, ali ti sa svojim Susicima i Tinom si pokazao da si neznalice i da se sa tobom ne treba raspravaljati.
Imas obraza prozivati igraca koji je dusu ostavio u U repkama, koji ima sezonu karijere u Renu i za kojeg se interesuje Valensija, ali ne preko Seadoih veza i Germanije nego onako na osnovu zasluga. Nije ti ovo diznilend. A Saric mi smeta jer je nekvalitetan, star i tu je samo zbog prodaje.
Kad nas pokopa sutra ti ces ga prvi pljuvati.
@Damire, znas kad bi ti ovakav Saric imao mjesto u Sarajevu prije 4 godine, CImirot-Jajalo-Radovac-Stojcev - NIKAD! Pobrojani su dominirali ligom i Sarajevom, ovaj isprdak nije nikad.
Ovdje je Sarić samo personifikacija različitog pogleda na stvari.. Svjestan sam ja da je Sarić star da bi pravio neku ozbiljnu karijeru.. Ne može Mustafića zvati jer nije bolji od Sarića.. Nemamo mi u klubovima vremena ni strpljenja da istrpimo omladince, a kamoli u A reprezentaciji.. Rješavao je on Zariju, ali nismo dali gol za prolaz.. a proći sve i dati gol nije mogao ni Dulja, ni Turković, ni Škoro, ni Zeba, ni Svraka, ni Adilović, ni Mulina ni Baiano, ni Bilbija, ni Todorović..
Ponavljam, Sarić je pozvan u onoj premijer liga ekipi i pokazao se dobro.. Sve poslije toga odigrao dobro (izuzetak početak utakmice protiv Senegala.. Recimo dok se adaptirao..)
Imao bi ovakav sigurno prednost u odnosu na Radovca, a znaš da Radovca gotivim i da mi je žao što propade ko kauč..
Da li će biti as iz rukava to ne znamo.. I Izet nam iz današnje perspektive dođe kao as iz rukava za jednu utakmicu..
Ne vjerujem da selektor treba da poziva svakog mogućeg, niti one koji igraju u najboljim klubovima, već onih 25-30 sa kojima će ostvariti svoje zamisli na terenu, te na kraju napraviti rezultat..

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la bhsport » 26 maj 2018, 11:27

U pravu si. Selektor ima zamisli imao je Baka bez Rahimica kaže imamo takvih na pasja preskakala, imao Susic sa Tinom, Hadzicem, Vrskom, imao Meša sa Jajalom i šta im je zajedničko?
Svi su propali, rezultat nula. Operacija uspjela - pacijent mrtav.
Jedini koji je zvao najbolje što smo imali Sušić u mandatu 2012-2014 bez Hasagića i egzibicija i sve znaš otišli direkt, ali svi bili tu - najbolji. Jbg. Što bi Dabic rekao opet idemo autostradom zamisli sa polovnjacima...
Najbolji donose rezultat a rezultat atmosferu a atmosfera tim. Ovako prvi kiks će biti po vinogradaru kao što je bio po Tini i Anelu. Valja imati damu za ovo definitivno.
A imao je i Zeljo problema sa Zetom pa Zakaric to riješi glatko.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4641
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Bazinga12345 » 26 maj 2018, 11:45

Elva zacementirao mjesto u prvih 11. :kafa:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Moggi » 26 maj 2018, 11:47

kao sto rekoh vec jednom, da nisam znao gdje igra saric nakon ovih utakmica u reprezentaciji sigurno ne bih rekao da je to premijer liga, dok je kod zakarica to bilo ocigledno i zakaric nije smio biti pozvan
Zarathustra


Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Miske01 » 26 maj 2018, 12:12

Moggi je napisao/la:kao sto rekoh vec jednom, da nisam znao gdje igra saric nakon ovih utakmica u reprezentaciji sigurno ne bih rekao da je to premijer liga, dok je kod zakarica to bilo ocigledno i zakaric nije smio biti pozvan
U svakom slučaju je Sarić pozive zaslužio prije Zakarića. Sarić ne može ni odskakati u mrtvom Sarajevu onakvom, tamo Iniesta ne bi odskakao, a Zakarić je priča za sebe.

Naravno, i ja se slažem da se prilika trebala u prijateljskim utakmicama dati Sanjinu i Radetu, ali vjerujem da će oni igrati protiv Turske u oktobru.
BHF

damir_82
Postovi: 989
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la damir_82 » 26 maj 2018, 12:40

bhsport je napisao/la:U pravu si. Selektor ima zamisli imao je Baka bez Rahimica kaže imamo takvih na pasja preskakala, imao Susic sa Tinom, Hadzicem, Vrskom, imao Meša sa Jajalom i šta im je zajedničko?
Svi su propali, rezultat nula. Operacija uspjela - pacijent mrtav.
Jedini koji je zvao najbolje što smo imali Sušić u mandatu 2012-2014 bez Hasagića i egzibicija i sve znaš otišli direkt, ali svi bili tu - najbolji. Jbg. Što bi Dabic rekao opet idemo autostradom zamisli sa polovnjacima...
Najbolji donose rezultat a rezultat atmosferu a atmosfera tim. Ovako prvi kiks će biti po vinogradaru kao što je bio po Tini i Anelu. Valja imati damu za ovo definitivno.
A imao je i Zeljo problema sa Zetom pa Zakaric to riješi glatko.
Nije valjda da ćeš neuspjeh u kvalifikacijama svaliti na jednog ili dva igrača.. Kakve su partije odigrale naše vedete..? Jel loš bio Jajalo protiv Grčke u gostima..? Jel ga ukopao loptom Spaha u Briselu..? Jesmo li tada nešto pokušali sa 3-5-2..? Anel protiv Velsa i Belgije..? Gledamo utakmice i nećemo biti baš trivijalni.. Kiks ekipe ne možemo fakturisati pojedincu koji igra u najlošijem klubu.. Ili bi to trebao biti običaj..?
Riješio je Zakarić Zetu, a Sarić i ostatak ekipe uputili 34 šuta prema golu u revanšu protiv Zarije.. Meni to nikad neće biti pokazatelj kvalitete igrača.. Dulja je za Zakarića svemirski brod, pa nije nešto specijalno rješavao dok je bio u Sarajevu.. I tako možemo u nedogled..
Nadam se i ja da će ubrzo Sanjin i Rade u ekipu, pa da vidimo i njih.. A do tad mi ne pada na pamet pljunuti po igraču koji je sve do sada odradio kako treba..

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Vucevich » 26 maj 2018, 12:58

bhsport je napisao/la:U pravu si. Selektor ima zamisli imao je Baka bez Rahimica kaže imamo takvih na pasja preskakala, imao Susic sa Tinom, Hadzicem, Vrskom, imao Meša sa Jajalom i šta im je zajedničko?
Svi su propali, rezultat nula. Operacija uspjela - pacijent mrtav.
Jedini koji je zvao najbolje što smo imali Sušić u mandatu 2012-2014 bez Hasagića i egzibicija i sve znaš otišli direkt, ali svi bili tu - najbolji. Jbg. Što bi Dabic rekao opet idemo autostradom zamisli sa polovnjacima...
Najbolji donose rezultat a rezultat atmosferu a atmosfera tim. Ovako prvi kiks će biti po vinogradaru kao što je bio po Tini i Anelu. Valja imati damu za ovo definitivno.
A imao je i Zeljo problema sa Zetom pa Zakaric to riješi glatko.
A zasto nisi komentarisao poziv tvom propalitetu Zakaricu koji se ne zna sastavit s loptom?

nagibBeg
Postovi: 351
Pridružen/a: 10 maj 2018, 20:05
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la nagibBeg » 26 maj 2018, 13:02

Zakarić je jučer bio najbolji igač reprezentacije, pored postignutog gola podijelio je 6-7 lopti za 100% šansu, ali džaba kada imaš invalide od suigrača

Raspali Sarić zapinjao sam sebi

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la NiftyDribbler » 26 maj 2018, 13:05

Vucevich je napisao/la:
bhsport je napisao/la:U pravu si. Selektor ima zamisli imao je Baka bez Rahimica kaže imamo takvih na pasja preskakala, imao Susic sa Tinom, Hadzicem, Vrskom, imao Meša sa Jajalom i šta im je zajedničko?
Svi su propali, rezultat nula. Operacija uspjela - pacijent mrtav.
Jedini koji je zvao najbolje što smo imali Sušić u mandatu 2012-2014 bez Hasagića i egzibicija i sve znaš otišli direkt, ali svi bili tu - najbolji. Jbg. Što bi Dabic rekao opet idemo autostradom zamisli sa polovnjacima...
Najbolji donose rezultat a rezultat atmosferu a atmosfera tim. Ovako prvi kiks će biti po vinogradaru kao što je bio po Tini i Anelu. Valja imati damu za ovo definitivno.
A imao je i Zeljo problema sa Zetom pa Zakaric to riješi glatko.
A zasto nisi komentarisao poziv tvom propalitetu Zakaricu koji se ne zna sastavit s loptom?
Ne kontam sto se sere po Zakaricu, nisam neki ljubitelj njega ali ako se vec pola Premijer Lige zove,moze vala i taj igrac biti tu koji je ponio epitet NAJBOLJEG igraca minule sezone. Znaci izabran. A to sto Vuchevich i Miske ne sjede u komisiji za izbor nije slicajnost. Prema tome slow down momci.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Vucevich » 26 maj 2018, 13:07

NiftyDribbler je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
bhsport je napisao/la:U pravu si. Selektor ima zamisli imao je Baka bez Rahimica kaže imamo takvih na pasja preskakala, imao Susic sa Tinom, Hadzicem, Vrskom, imao Meša sa Jajalom i šta im je zajedničko?
Svi su propali, rezultat nula. Operacija uspjela - pacijent mrtav.
Jedini koji je zvao najbolje što smo imali Sušić u mandatu 2012-2014 bez Hasagića i egzibicija i sve znaš otišli direkt, ali svi bili tu - najbolji. Jbg. Što bi Dabic rekao opet idemo autostradom zamisli sa polovnjacima...
Najbolji donose rezultat a rezultat atmosferu a atmosfera tim. Ovako prvi kiks će biti po vinogradaru kao što je bio po Tini i Anelu. Valja imati damu za ovo definitivno.
A imao je i Zeljo problema sa Zetom pa Zakaric to riješi glatko.
A zasto nisi komentarisao poziv tvom propalitetu Zakaricu koji se ne zna sastavit s loptom?
Ne kontam sto se sere po Zakaricu, nisam neki ljubitelj njega ali ako se vec pola Premijer Lige zove,moze vala i taj igrac biti tu koji je ponio epitet NAJBOLJEG igraca minule sezone. Znaci izabran. A to sto Vuchevich i Miske ne sjede u komisiji za izbor nije slicajnost. Prema tome slow down momci.
Jer je jedino sto je uradio do sada to sto je upropastio kontru sa Medunjaninom.

Nije po igrama zasluzio da se opet pozove.

A ovaj bhsport napisao jedno 50 postova o Saricu a nista o Zakaricu, iako je Saric odigrao jedno deset puta bolje od Zakarica.
Zadnja izmjena: Vucevich, dana/u 26 maj 2018, 13:07, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4641
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Bazinga12345 » 26 maj 2018, 13:07

nagibBeg je napisao/la:Zakarić je jučer bio najbolji igač reprezentacije, pored postignutog gola podijelio je 6-7 lopti za 100% šansu, ali džaba kada imaš invalide od suigrača

Raspali Sarić zapinjao sam sebi
A tek ono majstorsko istrcavanje kontre protiv Bugarske i pas prema Medunjaninu
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Unknown2 » 26 maj 2018, 13:08

Saric ne zna nista ima 28 godina igra u Sarajevo tamo najgori hoce ga Gala i Besiktas. Zakaric "najbolji" igrac lige i hoce ha Olimpija. :lol:

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la NiftyDribbler » 26 maj 2018, 13:08

To je tvoja ocjena @vuchko, jer ne gledas bas dobro utakmice.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

nagibBeg
Postovi: 351
Pridružen/a: 10 maj 2018, 20:05
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la nagibBeg » 26 maj 2018, 13:10

Očekujemo poziv za Kuduzovica i Brandoa za meč protiv Crne Gore

E čuj galata i besiktas zainteresovani za sarica :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Vucevich » 26 maj 2018, 13:11

NiftyDribbler je napisao/la:To je tvoja ocjena @vuchko, jer ne gledas bas dobro utakmice.
Gledao sam svaku utakmicu dva puta i imam sve downloadirano na kompu, pa mi pokazi molim te gdje je to Zakaric nesto dobro uradio u ovim prijateljskim utakmicama? Pocevsi od SAD-a, gdje je bio katastrofalan, pa dalje. Cisto sumnjam da si ti sta gledao nego si samo skocio na forum pa da pocinjes grizati kao neki mali pitbul.

nagibBeg
Postovi: 351
Pridružen/a: 10 maj 2018, 20:05
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la nagibBeg » 26 maj 2018, 13:12

Sarić stiže kao zamjena za Taliscu :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:


Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.