Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 26 maj 2018, 23:19

StevieG8 je napisao/la:
StevieG8 je napisao/la:Ne zvuci nimalo optimisticno ovo sto im je Grujic rekao za Buvaca, kako sam skontao i on je pesimistican kako ce Klopp bez njega.
Zar je neko ozbiljno ocekivao da ce se Buvac vratiti :roll:
Pesimistican u smislu Kloppovog rada bez Buvaca a ne oko njegovog povratka, jasno je svima da je to kraj.[/quote]

Ma bilo je nekih komentara da ce se vratiti.

U ligi ne bi trebalo biti problema da se uhvati top 4, konkurencija je losa, ali vrijeme je da se nesto osvoji.
Ali za to treba dovesti 3-4 pojacanja, prije svega golmana i napadaca.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 26 maj 2018, 23:25

Buffon je slobodan igrač nek im zavede reda malo u golmanski dio ekipe ocigledno je sve trulo od Achterberga do ove dvojice. Tacno se vidjelo koliko nam fali neko hladne glave, iskusan a dovoljno velikog imena da ulije i igracima malo samopouzdanja i psihicke potpore.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Sage
Postovi: 5329
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 26 maj 2018, 23:33

Raja ako neko vidi lika u dresu Liverpoola, najvise licim na Steve Austina u Tz nek pridje i da popijemo pice
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16512
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 26 maj 2018, 23:42

Sage je napisao/la:Raja ako neko vidi lika u dresu Liverpoola, najvise licim na Steve Austina u Tz nek pridje i da popijemo pice
Bi li ti brate u ponoć prilazio liku koji liči na Steve Austina, pri tome sjeban zbog poraza? :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 26 maj 2018, 23:46

gaston je napisao/la:
Sage je napisao/la:Raja ako neko vidi lika u dresu Liverpoola, najvise licim na Steve Austina u Tz nek pridje i da popijemo pice
Bi li ti brate u ponoć prilazio liku koji liči na Steve Austina, pri tome sjeban zbog poraza? :mrgreen:
:tokralju:

Braćo volim vas.
Neka smijeha i kad smo tužni. :kralj:
Kraljevska tema.
Kocka je bačena

Avatar
Sage
Postovi: 5329
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 26 maj 2018, 23:47

gaston je napisao/la:
Sage je napisao/la:Raja ako neko vidi lika u dresu Liverpoola, najvise licim na Steve Austina u Tz nek pridje i da popijemo pice
Bi li ti brate u ponoć prilazio liku koji liči na Steve Austina, pri tome sjeban zbog poraza? :mrgreen:
Pa ne bih...ali pitom sam inace....
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 26 maj 2018, 23:55

Momcima se nema sta zamjerit,pali smo psihicki zbog salaha,jbg baksuzi nema sta. Neda se usranom do potoka
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
EBSCO
Postovi: 1713
Pridružen/a: 06 feb 2012, 00:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la EBSCO » 27 maj 2018, 00:28

Karius je super branio do sad, jednostavno ga je pojeo pritisak i to je to, ovo mu je bila prva velika utakmica i treba mu iskustva. I kao što reče kolega gore, ne bi bilo žaljenja da je Real dobio na čistu igru i moć, ovako ostaje kajanje zbog Salahove ozljede, Kariusove greške i dva sretna gola

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 27 maj 2018, 00:29

Tek sad vidjeh ovaj lakat Ramosa u Kariusa u 49. minuti.
Kocka je bačena

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 27 maj 2018, 00:36

MikeToreno je napisao/la:
OTNYS_YNWA je napisao/la:Odbrambeno perfektno odigrana utakmica, ali onda na scenu stupa Karius.
:rol: :rol: :rol:
Smijesno nesto?
Cetvorka u odbrani odigrala perfektno!!

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 27 maj 2018, 00:39

Slijedi jedna duga i besana noć :(

Ko god kuka na Van Dijka nek zamisli Matipa il Klavana na njegovom mjestu veceras pa nek se zapita malo.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 27 maj 2018, 00:54

Sve ok momak pogrijesio ali jel iko ovdje svjestan kakve su ovo greske. Svaki ozbiljan tim bi se dobro pozabavio golmanskom pozicijom nakon ove dvije kardinalne greske.
Pa halo poklonis dva gola u finalu lige prvaka i boli me briga sto se to moze prepisati neiskustvu ali svi su odigrali na nivou. Momak od 19 godina odigra utakmicu na kojoj bi mnogi pozavidjeli.
Robertson fenomenalan. Pa cak i Lovren koji je sklon kiksevima.
Nek je on nabacio zalizanu frizuru ali za mene je ovo neoprostivo.
Znaci nisi mentalno spreman i treba mu se zahvaliti i sto dalje od kluba.
Ovo je totalno amaterski, znaci koncentracija na nivou adolescenta koji ima adhd.
Obavezno iskesirati golmana i to debelo, Fekira i napadaca.
Jednostavno nemamo napadaca koji moze zamijeniti jednog od trojice ako se povrijede.

Vrijeme je da se iskesira ako se misli ista ozbiljno.
Ako nismo do sada naucili ne znam kad cemo.
Ne moze se od govana pita napravit.
De Gea vec iz sezone u sezonu spasava united.
Da su oni kojim slucajem imali Karinusa a mi De Geu gdje bi mi bili a gdje oni.

Obavezno Alisona i nek Henry dobro razmisli sta i kako dalje. Ovako ne moze. Da je to jedna utakmica pa hajd al ovo je prevrsilo svaku mjeru.
Ne kazem ni da bismo pobijedili da nije bilo ovih kikseva al ovakve greske uticu na druge igrace.

Radujem se sljedecoj sezoni zbog Keite i eventualnog dolaska Fekira ali mora se pod hitno golman rijesiti.

Cijeli zivot necu shvatiti onaj prvi gol a drugi hajd i nekako.
Nisi momak za Liverpula i to je to.

Neki ce reci treba podrzati ali mozes ti podrzavati cijeli zivot kad ce njemu vazda glava bit u oblacima.

Utakmica puna pehova al sta ces idemo dalje.

Klop mora biti cvrstog stava i traziti od uprave jedno 250 mil jer covjek da vodi neki drugi tim sa boljim igracima
Zidane bi bio mala maca za njega.
YNWA
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3090
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la HordasOdMalena » 27 maj 2018, 01:18

slika
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
bavaraccccc
Postovi: 778
Pridružen/a: 20 mar 2009, 15:02
Lokacija: Blagaj
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la bavaraccccc » 27 maj 2018, 01:20

Ne opravdavam Kariusa jedne sekunde, momak je bio dekocentrisan, napravio je gluposti što je uopce pokusavao degazirati loptu na onaj način ili je hvatati kod drugog gola, ali ne mogu da shvatim da niko ali bas nikoga nisam upratio da demonizira glupo pravilo igre da nije indirekt ako stojiš bukvalno na metar od golmana (mozda i blize) i pokusavas ga onemoguciti da degazira loptu rukom. To se pušta i nikakve zastite golmana nema a ako golman ispucava loptu nogom nakon sto je sekundu prije ispustio iz ruka i ti mu stojis previse blizu onda sudija kao dobri samaritanac prekida igru i nalaze igraču da se odmakne od golmana na pristojnu razdaljinu. Koji klinac hebeni? U kojem je univerzumu to u skladu sa logikom i zdravim razumom? Opet kažem, Karius je bio shite veceras ali fascinira da niko ne priča da je mozda, samo mozda trebalo preispitati prvi gol Reala.
27.02 1900 FC BAYERN Cant you just feel the love

Torres_9
Postovi: 13456
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 27 maj 2018, 01:22

jesam upravo procitao da mu treba iskustva lol, nabiti qarinasa na ljeto i iskesirati oblaka,alisona.

Klupa nam je goli **** ali prva izmjena dolazi u 83 min a ganjas rezultat(ne racunam prinudnu za salaha),barem da je nesto ranije pokusao s izmjena ali qurko.
Jurgen ima najgori osjecaj za izmjene i promjenu ritma od svih top trenera.

Toliki maler je bilo ovo finale uz naravno onog jadova ramosa

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 27 maj 2018, 01:34

Poslije toliko godina nepostojanja na evropskoj sceni imaš priliku da osvojiš najprestižnije evropsko klupsko takmičenje i sve što je moglo pođe po zlu. Baš odvratan način za izgubiti utakmicu. Nema opravdanja za Kariusa, apsolutno nikakvog.Na kraju te moćni Real dobije sa dvije greške golmana i golčinom koja uđe 1 od 100 puta (mada treba reći da su od izlaska Salaha generalno bili bolja ekipa).

Teško se oporavit od ovoga i mislim da ćemo se načekati za novo finale, ne poklope se stvari do finala svake godine bez obzira na stvarno dobru igru tokom cijele sezone.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
Liverbird
Postovi: 424
Pridružen/a: 01 nov 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Liverbird » 27 maj 2018, 01:41

It's been a hard days night.

Top četiri riješen dosta ranije i izvjesnije nego prošle sezone, iako se igrala zadnja utakmica kao odlučujuća, forma u ligi je trpila ponajviše zbog statusa u LP, te nedvojbenih očajnih sudijskih grešaka koje su pratile gotovo svaku od zadnjih 4-5 utakmica u ligi. Za nastup u Ligi Prvaka ne treba niti trošiti riječi, sama činjenica da se ovaj tim popišao po donedavnim nepobjedivima, koje je upravo Liverpool učionio pobjedivim u ligi, te da je Anfield i kompletan Liverpool gorio svih ovih evropskih noći vraća sjećanja na vremena kada je Liverpool važio za ludu kartu u Ligi prvaka u eri Beniteza. Ne može svako, ako iko, uraditi ono City-u. Prvi gol ofsajd, marginalan, ostalo yebena magija, igrači u koje su pri dolasku sumnjali i navijači Liverpoola, a ostali se smijali očajnim transferima ovog kluba, sada su igrači koje kada pomeneš da neće igrati zbog povrede, u sebi opsuješ i kažeš pa kud baš on. Lijevi bek doveden iz raspale ekipe za vrijednost nešto veću od one Kevina Stewarta koji je otišao u suprotnom pravcu, štoperi u finalu najelitnijeg takmičenja izgledaju kao dva bedema, desni bek lokalni momak od 19 godina koji pokazuje mirnoću i staloženost veću od pola igrača koji su imali svoj udio u ovakvim ili sličnim utakmicama.

I to je tek mali dio ove priče. Šta sa napadom, tranzicijom od velike trojke BBT ili ti ga Borini Balotelli Lambert na moguće i najbolji napad na svijetu, a definitivno jedan od najboljih. Rekordima oborenim po broju postignutih golova u LP, rekordnim pobjedama, rekordu za najviše golova u sezoni za speed merchanta, egipatskog Walcotta.

Dodaj na sve to da ovaj tim, iako glupo i djetinjasto zvuči, ima najmanje prgavosti u sebi, igrače i menadžera koji žele igrati fudbal na način "that's how football should be" što bi rekao sam Klopp. Možda nam to nije donijelo titulu, a drugom timu jeste, ali na kraju dana, znaš da ti voljeni klub ne predstavlja ultimate pi.čkurina i smeće od igrača kojem je ovo just another day in the office (spoilers). "Nenamjeran" klinč Salaha zbog kojeg bi bio diskvalificiran da se radi o Judo turniru, simuliranje kojem bi i Suarez pozavidio, laktanju kojeg može izjednačiti samo veličanstveni Maruan drvo Felaini and so fuckin much more.

Da ovi ljudi u svakom intervjuu, ma o čemu bio, prvo spominju kolektiv pa tek onda individualni uspjeh. I na kraju, znaš da će ovi ljudi sljedeće sezone izaći i opet dati sve od sebe počev od kapitena koji je kritikovan od gotovo svakog ko prati fudbal, Lovrena kome su slali prijeteće poruke i Robertsona koji je prije par godina igrao sunday league football, i biti gotovo uvjeren u to da će odraditi bolji posao od ovosezonskog, koji je, posmatran unazad 10 godina, bez premca najkvalitetniji.
Walk on, walk on, with hope in your heart.
Above all, I would like to be remembered as a man who was selfless, who strove and worried so that others could share the glory, and who built up a family of people who could hold their heads up high and say - WE ARE LIVERPOOL! - Bill Shankly

Avatar
Suki46
Postovi: 2924
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Suki46 » 27 maj 2018, 01:51

Lijepa priča sa tužnim završetkom.Prvo povreda Salaha pa onda i ove očajničke greške Kariusa.Ne znam sta da kazem , momcima hvala na sve od Hoffenhaima pa na ovamo.Zao mi je Salaha jer kad je on izasao naš mentalitet se skroz okrenuo.Nije mi jasna reakcija Kariusa kod 1 gola jer je gledao prvo u Robertsona pa se odjednom okrenuo i onako dodao.U šoku sam , ovi navijači su zaslužili titulu povrh svega , kakva atmosfera na utakmici i na danima pred nju , i u teskim trenucima onako se cuti :tokralju: Iz svakog poraza se treba dići još jači , teško je znamo svi ali definitivno imamo razloga za slavlje u nekoj bližoj budućnosti. YNWA do smrti i nakon nje :plac:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
Scouser
Postovi: 282
Pridružen/a: 13 sep 2012, 18:12
Lokacija: Kop
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Scouser » 27 maj 2018, 10:39

Odbrojavanje dana, sati i sekundi do subote - početka meča iz snova, te ogromnog comebacka Redsa nakon par sezona suše. Vidjevši ekipu, entrance i atmosferu zaželih da budem moralna podrška u tako krucijalnom duelu kontra Madrida.
Qrva fortuna, tako bih opisao komični poraz a posebno kardinalne pogreške Kariusa, mada bijaše dosta bolno gledati suze nakon 90 minuta... :roll:

Klopp je iz ekipe izvukao maksimum, te s takvim kadrom došao do Kijeva, što je za mene već bio poklon. :clap:

Pored svega, iskreno se nadam brzom oporavku Salaha i nastupu na SP. S njegovim izlaskom su i ugašene nade za prvim mjestom.

Kako god, ovo je itekakvo iskustvo za mlađahnu ekipu, i odskočna daska za iduću sezonu. Motiva neće nestati nakon ovakvog sinoćnjeg gubitka. S eventualno par novih imena, vrlo lahko će se boriti na više frontova. YNWA
This Klopp fella, he's not bad is he?

"Don’t criticize what you don’t understand, son. You never walked in that man’s shoes."

"IT'S ENDED... THE EUROPEAN CUP IS RETURNING TO ENGLAND AND TO ANFIELD."

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 27 maj 2018, 11:43

Realno ovo su najgori porazi cigan povrijdi salaha namjerno nadam se da ce mu se sto prijr to vratiti i karius sta uradi ne zelim ga vidjeti nikad vise ni blizu liverpoola.
Tek mi je jutros krivo zbog nacina na koji se izgubilo
You are someone else I am still right here

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.